PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה+יעוץ| בניית תפריט

nssa2
08-12-08, 03:35
אז ככה אני בן 18 וחצי הגובה שלי זה 1.80 ואני שוקל 102 אני רוצה להוריד במסת שומן שלי למצב שיהיה סבבה להסתכל במראה לפחות .. התחלתי להתאמן בבית שכיבות סמיכה וכפיפות בטן ריצה כרגע זה בעיה(אם למישהו יש תחליף לריצה או הליכה מוזמן לשתף) עכשיו אני יודע שלהוריד במסת שומן אי אפשר רק מספורט וחייב לשלב גם תפריט יומי מאוזן ובזה אין לי מושג אז עם מישהו כאן יוכל לעזור לי בבניית תפריט יומי אני ממש אשמח

תודה רבה לעוזרים:ok:

the animal
08-12-08, 07:50
תקרא מאמרים תבנה לבד! אלא אם כן אתה מוכן לשלם...
אם לא, אז יש מספיק מאמרים באתר הראשי (במיוחד המדריך השלם לחיטוב שגם נעוץ פה בפורום) שכדאי שתקרא...

Bono
08-12-08, 08:18
מדריך לחיטוב:

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=54

nssa2
08-12-08, 19:37
ובכל זאת מישהו יכול לעזור לי כאן ...?

Bono
08-12-08, 19:40
אל תתעצל, תקרא את המאמר!

IsMe
08-12-08, 20:23
אל תתעצל, תקרא את המאמר!

צודק, אם הגעת למשקל שכזה ולא עשית כלום אז כדאי לך להתחיל ובמקרה הזה מתחילים בקריאה והבנה של הטקסט !
אבל בקצרה:
עבודה עם משקולות+אירובי+אכילה נכונה = הדרך להצלחה
ותנסה שלא לעבור את ה180 דקות של אירובי בשבוע.

nssa2
08-12-08, 22:49
קראתי את המאמר ולא הבנתי ממש הרבה אבל בניתי לי סוג של תפריט לאל יודע אם הוא כזה טוב אבל שיהיה .. וד"א עליתי ככה במשקל בגלל שעשיתי תאונה עם האופנוע ולא יכולתי לעשות פעילות בכלל כולל זה שהייתי מרותק למיטה לחודש ימים ובבית לא יכולתי לזוז ... לפני זה התאמנתי בחד"כ ומשם לקחתי כמה רעיונות לתפריט..
אבל שיהיה לא שעזרתם במיוחד .. אבל תודה

the animal
08-12-08, 22:52
קראתי את המאמר ולא הבנתי ממש הרבה אבל בניתי לי סוג של תפריט לאל יודע אם הוא כזה טוב אבל שיהיה .. וד"א עליתי ככה במשקל בגלל שעשיתי תאונה עם האופנוע ולא יכולתי לעשות פעילות בכלל כולל זה שהייתי מרותק למיטה לחודש ימים ובבית לא יכולתי לזוז ... לפני זה התאמנתי בחד"כ ומשם לקחתי כמה רעיונות לתפריט..
אבל שיהיה לא שעזרתם במיוחד .. אבל תודה

אנחנו חייבים לך משהו?! אתה משלם לנו?! אתה ראש הממשלה?!
לא, לא ולא... אז למה שנבנה לך תפריט, שזאת עבודה קשה בלי שום תמורה?! אנחנו פראיירים שלך?!

בסה"כ עשינו את הדבר שהכי יעזור לך, הפננו אותך למאמרים שלפיהם תוכל לבנות את התפריט שלך!

nssa2
08-12-08, 22:55
אנחנו חייבים לך משהו?! אתה משלם לנו?! אתה ראש הממשלה?!
לא, לא ולא... אז למה שנבנה לך תפריט, שזאת עבודה קשה בלי שום תמורה?! אנחנו פראיירים שלך?!

בסה"כ עשינו את הדבר שהכי יעזור לך, הפננו אותך למאמרים שלפיהם תוכל לבנות את התפריט שלך!

לך .. אתה יודע את ההמשך לבד כבר מצאתי בנאדם שכן מוכן לעזור לי בבניית תפריט .. והוא לא פרייאר הוא פשוט בחור טוב .. אתה לעומת זאת .. מאכזב הורים (את המילה שאני רוצה להגיד אסור להגיד..)

the animal
08-12-08, 22:58
לך .. אתה יודע את ההמשך לבד כבר מצאתי בנאדם שכן מוכן לעזור לי בבניית תפריט .. והוא לא פרייאר הוא פשוט בחור טוב .. אתה לעומת זאת .. מאכזב הורים (את המילה שאני רוצה להגיד אסור להגיד..)

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח מאיפה? מfxp?
אה, וכן, הוא פראייר!

nssa2
08-12-08, 23:12
מאיפה? והוא ממש לא פראייר יא הומו מזדיי..ן אחח איך אני אוהב לזיין תצורה של אנשים כמוך... חבל שאתה לא גר באזור שלי .. ואם אתה כן גר באזור של אילת .. אז בבקשה תעשה לי טובה גדולה.. תשלח לי הודעה פרטית נעשה לך אחלה כחולים וסגולים יפים כאלה ואתה הומו בן זונ..ה ואבא שלך .. הוא סתם נרקומן של תחנה מרכזית =]

Bono
08-12-08, 23:15
טוב תתנו באן לאידיוט הזה ותנעלו את האשכול.
:):):):) עלק נעשה הרבה כחולים וסגולים... לך לישון ילד

the animal
08-12-08, 23:15
מאיפה? והוא ממש לא פראייר יא הומו מזדיי..ן אחח איך אני אוהב לזיין תצורה של אנשים כמוך... חבל שאתה לא גר באזור שלי .. ואם אתה כן גר באזור של אילת .. אז בבקשה תעשה לי טובה גדולה.. תשלח לי הודעה פרטית נעשה לך אחלה כחולים וסגולים יפים כאלה ואתה הומו בן זונ..ה ואבא שלך .. הוא סתם נרקומן של תחנה מרכזית =]

חחחחחחחחחח ואני אוהב לצחוק על תגובות של אנשים כמוך חחחחחחחחחחחחחחחחחחח

nssa2
08-12-08, 23:19
אדיוט אבא שלך .. לך לישון ?אני יושן רק עם אחותך או עם אמ שלך תלוי על מי בא לי באותו רגע =]

ו"the animal" אם אתה כל כך אוהב לצחוק אז באיזה עיר אתה גר ?

the animal
08-12-08, 23:20
אדיוט אבא שלך .. לך לישון ?אני יושן רק עם אחותך או עם אמ שלך תלוי על מי בא לי באותו רגע =]

ו"the animal" אם אתה כל כך אוהב לצחוק אז באיזה עיר אתה גר ?

לא בקרבת אילת, אחי, בתל אביב
ומה קרה לקחת את זה כזה קשה? סה"כ נתתי לך תשובה כנה... באמת שצריך להיות פראייר בשביל לעשות כזאת השקעה ללא תמורה ובלי שאתה אפילו תנסה ותיכשל...

nssa2
08-12-08, 23:24
בכלל לא הוא שכן שלי שבחיים לא ראיתי וכשראיתי אותו היום חוזר מאימון אז שאלתי אותו והוא פשוט אמר לי סבבה וישב איתי בנה לי תפריט סידר לי הנחה במנוי ואמר לי לבוא להתאמן בשעות שהוא הולך ככה הוא יכוון אותי ולמה לקחתי את זה קשה? כי זה חוסר אכפתיות ותשובות מזלזלות וזה מעצבן אותי פשוט יכלת לענות כמו isme שפשוט נתן דברים מאוד כללים ולא ביקשתי שתבנו לי ממש תפריט .. רק שתתנו עצות מה לאכול ומתי .. וזה לא קשה

the animal
08-12-08, 23:26
בכלל לא הוא שכן שלי שבחיים לא ראיתי וכשראיתי אותו היום חוזר מאימון אז שאלתי אותו והוא פשוט אמר לי סבבה וישב איתי בנה לי תפריט סידר לי הנחה במנוי ואמר לי לבוא להתאמן בשעות שהוא הולך ככה הוא יכוון אותי ולמה לקחתי את זה קשה? כי זה חוסר אכפתיות ותשובות מזלזלות וזה מעצבן אותי פשוט יכלת לענות כמו isme שפשוט נתן דברים מאוד כללים ולא ביקשתי שתבנו לי ממש תפריט .. רק שתתנו עצות מה לאכול ומתי .. וזה לא קשה

וואלה אחי, מה אני אגיד לך (איזה מטומטם זה לקרוא לך אחי אחרי איך שדיברת אליי אבל ניחא...)? מה שהבן אדם הזה עשה בשבילך זה פשוט צדקה! אין הרבה אנשים שהיו עושים את זה בשבילך ואתה צריך לומר לו תודה כל יום!
וד"א, אתה לא ידעת כבר את מה שאיסמי אמר לך...?

Bono
08-12-08, 23:27
לא בקרבת אילת, אחי, בתל אביב
ומה קרה לקחת את זה כזה קשה? סה"כ נתתי לך תשובה כנה... באמת שצריך להיות פראייר בשביל לעשות כזאת השקעה ללא תמורה ובלי שאתה אפילו תנסה ותיכשל...

מה אתה עונה לו בכלל אחי

the animal
08-12-08, 23:29
מה אתה עונה לו בכלל אחי

דווקא אני נהנה לקרוא את התגובות שלו, ואני דווקא רואה שהוא נרגע קצת...

nssa2
08-12-08, 23:33
נרגעתי כי התחלתי לדבר בצורה הגיוני וכמו בן אדם נורמטיבי.. ולמשל לא ידעתי שלא מומלץ לעשות יותר מ180 שעות שבוע של אירובי אם הוא לא היה אומר לי את זה הייתי רץ כל יום שעתיים וזה מה שתכננתי לעשות..
בד"כ אני רגיל שבפורומים אנשים הם סימפטיים ומוכנים לעזור .. ואם אני הייתי מבין שתיהיה בטוח ב100% שאני הייתי עוזר כי כמו שעזרו לי אני צריך לעזור
וסתם בשביל הכיף .. מה השם שלך והשם משפחה? ובן כמה אתה אם אפשר לשאול ..

the animal
08-12-08, 23:37
נרגעתי כי התחלתי לדבר בצורה הגיוני וכמו בן אדם נורמטיבי.. ולמשל לא ידעתי שלא מומלץ לעשות יותר מ180 שעות שבוע של אירובי אם הוא לא היה אומר לי את זה הייתי רץ כל יום שעתיים וזה מה שתכננתי לעשות..
בד"כ אני רגיל שבפורומים אנשים הם סימפטיים ומוכנים לעזור .. ואם אני הייתי מבין שתיהיה בטוח ב100% שאני הייתי עוזר כי כמו שעזרו לי אני צריך לעזור
וסתם בשביל הכיף .. מה השם שלך והשם משפחה? ובן כמה אתה אם אפשר לשאול ..

מה זה סתם בשביל הכיף חח?
אם אתה רוצה, אור דוידוביץ', בן 16.5, ואתה?
ובגלל זה שלא ידעת את זה אני מפנה אותך למאמרים, כדי שתדע את זה... לדעת בעצמך זה הרבה יותר טוב ויעיל מאשר לשאול כל שאלה שעולה לך בראש... אתה לא חושב ככה?

Bono
08-12-08, 23:41
חחח איזה שאלות
תגיד באיזה רחוב אתה גר ומה אתה עושה בשעות הפנאי חוץ מסקוואטים?:tongue:

the animal
08-12-08, 23:44
חחח איזה שאלות
תגיד באיזה רחוב אתה גר ומה אתה עושה בשעות הפנאי חוץ מסקוואטים?:tongue:

חחחחחחחחחחחחח זאת השאלה הבאה שלו חח הוא מברר עליי חח
סתם nssa, אחי, הכל בצחוק, אל תיקח את זה רציני. ואני עדיין מחכה לתשובה...

nssa2
08-12-08, 23:44
בגלל שאי אפשר לשלוח כאן הודעות פרטיות אז ככה תשמע במקרה דוד לא משנה שם כרגע או מה ידוע מי אלה האחים שלך והוא מכיר אותם בפנים וגם אותך הוא מכיר בפנים גם שיר וגם סתיו.. ואללה רק שתבין אני בנאדם של כבוד ואיך שזלזלת בי זה לא היה מתאים תכבד בנאדם הכי הרבה שאתה יכול( ונראלי שהוא גם השיג לי את הטלפון שלך בבית 52233 את שני הספרות האחרונות לא הראתי) ודבר הכי חשוב לפני שאני הולך אתה לא ידוע בחיים מי עומד מולך אז אל תפגע בו שיהיה לך לילה טוב ..
ולתשובה שלך זה הרבה יותר יעיל אבל צריך קצת עזרה של שליפים מהצד לא =]

Bono
08-12-08, 23:45
Wtf?!
בטח מ144 באתר של בזק חחח
טוב תנעלו את החרא הזה זה לא מצחיק!

nssa2
08-12-08, 23:47
וזה לא היה בגדר איום אחי ... רק שתבין שאתה בחיים לא יודע מי עומד כנגדך...

the animal
08-12-08, 23:48
בגלל שאי אפשר לשלוח כאן הודעות פרטיות אז ככה תשמע במקרה דוד לא משנה שם כרגע או מה ידוע מי אלה האחים שלך והוא מכיר אותם בפנים וגם אותך הוא מכיר בפנים גם שיר וגם סתיו.. ואללה רק שתבין אני בנאדם של כבוד ואיך שזלזלת בי זה לא היה מתאים תכבד בנאדם הכי הרבה שאתה יכול( ונראלי שהוא גם השיג לי את הטלפון שלך בבית 52233 את שני הספרות האחרונות לא הראתי) ודבר הכי חשוב לפני שאני הולך אתה לא ידוע בחיים מי עומד מולך אז אל תפגע בו שיהיה לך לילה טוב

אחי, אתה חושב אני דפוק? זאת בעיה לבדוק את כל הפרטים האלו באינטרנט? אל תנסה לעבוד עליי, ואיך שאתה דיברת אליי זה קצת יותר גרוע מאיך שאני פניתי אליך, אתה לא חושב? אני באתי וקיללתי? אמרתי שאבא שלך נרקומן בתחנה מרכזית? אני חושב שאני רק שמתי לך מראה בפנים שאין סיבה שמישהו יבנה לך תפריט ככה סתם בזמן שאתה לא תעשה כלום, כי זאת תאכלס עבודה קשה!
אז אם אתה רוצה לפתוח דף חדש, אני מוכן, למרות כל מה שאמרת וזה, אני אהיה איתך בסדר. וואלה לא יצאתי עכשיו הכי בסדר שאפשר?

Bono
08-12-08, 23:50
חחח ואתה עוד רוצה לעזור לו? מה נסגר איתך..

the animal
08-12-08, 23:51
וזה לא היה בגדר איום אחי ... רק שתבין שאתה בחיים לא יודע מי עומד כנגדך...

לא לוקח את זה כאיום, ואני גם לא מפחד, כי תאכלס גם אם היית איזה אבו עלי, אתה באילת...
אבל אני מבין שנעלבת ממני, אז אני מציע לך לפתוח דף חדש

nssa2
08-12-08, 23:51
בהזדמנות כשאני איהיה בת"א אצל המשפחה אני אבוא אלייך הביתה וילחץ לך יד רק שתדע ותבין שאני לא משחק משחקים .. אין לי בעיה לפתוח דף חדש אבל אני לא מתכוון להישאר כאן בפורום הזה אין לי למה.. וזאת לא כזאת עבודה קשה כפרה הוא בנה איתי תפריט ביחד בדיוק תוך חצי שעה ומה הסיבה ? סתם עזרה לזולת כי אתה לא יודע מתי אתה תצטרך את העזרה הזאת מבנאדם אחר
וד"א אחי אילת זה לא חו"ל היא רחוקה בדיוק 4 שעות מאילת

the animal
08-12-08, 23:52
חחח ואתה עוד רוצה לעזור לו? מה נסגר איתך..

הבחור כנראה מאוד נעלב, ואני כבר למדתי מזמן לא להיעלב מהשטויות שאנשים אומרים כשהם כועסים...

nssa2
08-12-08, 23:53
שיהיה לך לילה טוב מחר סוף סוף יש לי אימון ראשון ב9 בבוקר וצריך עוד לקום ב7וחצי

the animal
08-12-08, 23:54
בהזדמנות כשאני איהיה בת"א אצל המשפחה אני אבוא אלייך הביתה וילחץ לך יד רק שתדע ותבין שאני לא משחק משחקים .. אין לי בעיה לפתוח דף חדש אבל אני לא מתכוון להישאר כאן בפורום הזה אין לי למה.. וזאת לא כזאת עבודה קשה כפרה הוא בנה איתי תפריט ביחד בדיוק תוך חצי שעה ומה הסיבה ? סתם עזרה לזולת כי אתה לא יודע מתי אתה תצטרך את העזרה הזאת מבנאדם אחר
וד"א אחי אילת זה לא חו"ל היא רחוקה בדיוק 4 שעות מאילת

תפריט רציני מושקע ומותאם זה יותר מחצי שעה חביבי, זה עניין של כמה חודשים אפילו כדי ללמוד את גהוף שלך ואיך הוא מגיב לכל דבר... זה יכול לקחת אפילו שנים... וגם תפריט התחלתי לוקח לפחות שעה לבנות אם הוא לא חפיף...
אני אמרתי שזה חו"ל? מה אתה רוצה לומר לי? שאתה תיסע מאילת לת"א באוטובוס 5 שעות עם חברים בשביל להביא לי מכות...?
ועל איזה משחקים אתה מדבר בדיוק? אתה לקחת את זה לפסים בכלל לא קשורים...
ולילה טוב...

nssa2
08-12-08, 23:59
דבר ראשון בשביל מה אוטובוס.. יש רכב היום ולא צריך להביא חברים מאילת אפשר פשוט להביא את אחי איתי לסיבוב אצל המשפחה ביקור כזה ועל הדרך.. ואולי לקחתי את זה פסים קצת אישיים אבל על כבוד לא משחקים אבל בסדר אתה בתהחלה דיברת מלוכלך אבל עכשיו אתה מדבר כמו גבר .. והתפריט שהוא בנה לי הוא סבבה הוא נתן לי תפריט איך להוריד מסת שומן פשוט קיצץ לי מלא פחממות והוסיף עוד מלא ירקות במקום זה מה שבערך הבנתי ממה שהוא הסביר לי שפשוט צריך להוריד את כמוך הפחממות

the animal
09-12-08, 00:02
דבר ראשון בשביל מה אוטובוס.. יש רכב היום ולא צריך להביא חברים מאילת אפשר פשוט להביא את אחי איתי לסיבוב אצל המשפחה ביקור כזה ועל הדרך.. ואולי לקחתי את זה פסים קצת אישיים אבל על כבוד לא משחקים אבל בסדר אתה בתהחלה דיברת מלוכלך אבל עכשיו אתה מדבר כמו גבר .. והתפריט שהוא בנה לי הוא סבבה הוא נתן לי תפריט איך להוריד מסת שומן פשוט קיצץ לי מלא פחממות והוסיף עוד מלא ירקות במקום זה מה שבערך הבנתי ממה שהוא הסביר לי שפשוט צריך להוריד את כמוך הפחממות

הוא הציג את זה יותר פשוט ממה שזה באמת ובגלל זה, זה נראה לך ככה...
ותאכלס, אני אולי הייתי תוקפני, אבל אתה זה שיצאת לפסים אישיים ומלוכלכים...
ואחי, אם אתה רוצה, אתה יכול לקורא את המאמר שנתנו לך קישור אליו, לנסות להבין, ואחרי זה לשאול שאלות, זאת באמת הדרך הכי הגיונית שתהיה מקובלת על כולם. ובאמת שאני אשמח לענות לך על השאלות, כי זאת צורה!
אה, ולא ענית לי איך קוראים לך ובן כמה?

נ.ב. כדאי שתענה עכשיו כי בבוקר כנראה כבר יימחקו את כל הדיון הזה...

nssa2
09-12-08, 00:08
השם שלי כרגע לא רלוונטי אחי
וד"א קראתי את המאמר והרגשתי כמו לפני שנתיים בהכנה לבחינת בגרות (לא הבנתי כלום כמעט) ושיהיה לך לילה טוב שוב .. אני הלכתי

the animal
09-12-08, 00:10
השם שלי כרגע לא רלוונטי אחי
וד"א קראתי את המאמר והרגשתי כמו לפני שנתיים בהכנה לבחינת בגרות (לא הבנתי כלום כמעט) ושיהיה לך לילה טוב שוב .. אני הלכתי

גם השם שלי היה לא רלוונטי ובכל זאת נתתי... אני לא מתכוון לעשות עם זה כלום, פשוט יותר נוח לקרוא לך בשמך מאשר nssa... אם לא הבנת כלום, אז אתה יכול לבוא עם שאלות ספציפיות ואז באמת שלא היו לי טענות אליך....
אם לא תגיב עוד, אז לילה טוב

nssa2
09-12-08, 00:12
קוראים לי נתי

the animal
09-12-08, 00:14
קוראים לי נתי

ובן 20 אני מבין מכך שלמדת לבגרות לפני שנתיים? ואם אפשר לשאול,נתי מה?

the animal
09-12-08, 12:29
ובן 20 אני מבין מכך שלמדת לבגרות לפני שנתיים? ואם אפשר לשאול,נתי מה?

עכשיו ראיתי את ההודעה הראשונה שלך וראיתי שאתה בן 18.5...

ovadyaorel
09-12-08, 18:36
יאללה זדיין מפה ישמן מנוון ומטומטם קח תפיטמות מדלדל שלך ועוף מהפורום יאפס אין מקום פה לאפסים כמוך

the animal
09-12-08, 18:37
יאללה זדיין מפה ישמן מנוון ומטומטם קח תפיטמות מדלדל שלך ועוף מהפורום יאפס אין מקום פה לאפסים כמוך

אין צורך להתעצבן כ"כ...
בעצם, דיברת אליי או אליו?

ovadyaorel
09-12-08, 18:39
למי דיברתי לא ברור??... למפגר הזה שבא להתנהג פה כמו איזה שמוק

the animal
09-12-08, 18:40
למי דיברתי לא ברור??... למפגר הזה שבא להתנהג פה כמו איזה שמוק

אה אוקיי חח כי לרגע לא הייתי בטוח...
אז קיצר, אין לך מה להתעצבן, הוא התעצבן ופלט כמה דברים שלא היה צריך...

nssa2
10-12-08, 02:46
שמן מנוון? בוא נראה אותך אומר לי את זה בפרצוף ... חח חושב שאתה גבר .. חעחעח עבריין מקלדת קטן ..
והשמן הזה יכול לגרום לזה שאמא שלך תראה אותך בתוך שקית שחורה אז תשקול את המילים שאתה מוציא מהפה שלך
וד"א אור כפרה אתה הסקת לבד שאני בן 20 חח פשוט עשית בגרות ב כיתה י' וראיתי שבצפר לא מתאים לי אז עזבתי

the animal
10-12-08, 07:40
שמן מנוון? בוא נראה אותך אומר לי את זה בפרצוף ... חח חושב שאתה גבר .. חעחעח עבריין מקלדת קטן ..
והשמן הזה יכול לגרום לזה שאמא שלך תראה אותך בתוך שקית שחורה אז תשקול את המילים שאתה מוציא מהפה שלך
וד"א אור כפרה אתה הסקת לבד שאני בן 20 חח פשוט עשית בגרות ב כיתה י' וראיתי שבצפר לא מתאים לי אז עזבתי

כן, נכון, ראיתי אחרי זה....
אין לכם מה לדבר שאתם עצבנים, סתם תפלטו קללות אחד על השני, זה לא ייתן כלום... עדיף ליישר קו