PDA

צפה בגרסא המלאה : סוכר ענבים נחוץ לפני אימון?

Terminatorizer
08-12-08, 14:46
האימון סוכר ענבים נחוץ בארוחה שלפני האימון? ומה הערך הקלורי שלו? אם כן כיצד אני יכול לאכול אותו? אינני לוקח אבקות וכד.. ואינני מעוניין לקחת. אז אם מה אוכל לשלב אותו?
ועוד שאלה האם התפריט לעלייה במסה הוא גם מחזק את כוחם של השרירים?

the animal
08-12-08, 15:46
תאכל בננה\תמרים\לחם לבן במקום. זה לא שווה את זה אם אין לך אבקה, אני לא רואה איך משלבים את זה.
אין צורך לקחת לפני אימון.

Terminatorizer
08-12-08, 16:46
אני צריך לאכול כמות מסויימת מהמגוון שאמרת כרגע? (לפני האימון)

Bar's
08-12-08, 16:49
לפני אימון אתה יכול לאכול לדוגמא בננה או תפוח עם שתי יוגורטים כלשהם

Terminatorizer
08-12-08, 16:50
תודה רבה,עוד המלצות?

Bono
08-12-08, 16:58
אתה לא חייב לאכול מיד לפני אימון.

Terminatorizer
08-12-08, 18:52
יש עוד המלצות לדברים שאפשר לאכול לפני אימון?
ראיתי שרשום שלפני אימון צריך לאכול בעיקר פחמימות פשוטות (שאני לא יודע מהם) באילו מאכלים אפשר להשיג את זה.
וצריך לאכול חלבונים.
אז מה אפשר לאכול?
יש לי עוד שאלה נגיד באתר גולינגו הזה אני רוצה לאכול יוגורט עכשיו רשום את הגרמים שלהם,לא רשום את מספר היוגורטים שאני רוצה לאכול..
כמה שווה קופסאת יוגורט אחת בערך בגרמים?

the animal
08-12-08, 19:24
אני צריך לאכול כמות מסויימת מהמגוון שאמרת כרגע? (לפני האימון)

לא, רק אם אתה רוצה

!Demon!
08-12-08, 21:27
לפי מה שאני רואה המטרה לאכילת בננה או סוכר היא שיהיה סוכרים זמינים בגוף כאילו אנרגיה זמינה לאימון אבל אם אכלת לפני גם ככה יש לך את זה בגוף אז סתם תיהיה הקפצה אינסולינית ומה שהשגת זה סתם עוד קלוריות לתפריט...
מה שכן אתה יכול לשתות קפה לפני אימון מאוד עוזר פסיכולוגית אני אישית שותה 2 קפה חזק לפני אימון מרגש כאילו אני יכול להעיף קירות

Terminatorizer
08-12-08, 22:49
יש לי שאלה,אני חדש בפורום ובכלל בפיתוח גוף.
שאתה מדבר על הרגשה (פסיכולוגית) זה נותן ביצועים טובים יותר באימון? ע"י ביצוע התרגילים ברמה גבוהה יותר?

the animal
08-12-08, 22:50
יש לי שאלה,אני חדש בפורום ובכלל בפיתוח גוף.
שאתה מדבר על הרגשה (פסיכולוגית) זה נותן ביצועים טובים יותר באימון? ע"י ביצוע התרגילים ברמה גבוהה יותר?

בננה לפני האימון לא ממש תשנה אם אכלת ארוחה מלאה שעתיים-שלוש לפני