PDA

צפה בגרסא המלאה : שלום חדש פה.. צריך עזרה ..

the_dvx
08-12-08, 18:05
קודםם כול נעים מאוד אני חדש פה עוד מעט בן 18 מהצפון..
היתרשמתי לאללה מהאתר שלכם ואני חושב שהגיע הזמןן להירשם לפה ועם ההרשמה כמה שאלות..

ליפני כחצי שנה טיפה פחות תפסתי את עצמי בידיים והחלטתי להתחיל בדיאטה
הייתי שוקל 80 קילו ואני נמוך משהו כמו 1.66 והיום אחרי קצת פחות מחצי שנה ירדתי 20 קילו..

את הדיאטה ברוב טיפשותי עשיתי ללא היתייעצות וללא ספורט(קצת בחודש חודשיים הראשונים)
לא היה לי תפריט מסודר והכול הייתי מחשב בראש בלי קלוריות בלי כלום

עכשיו לאחר הירידה התחלתי להיתעניין בפיתוח גוף והעיניין שבישבילו ניכנסתי לאתר הוא ככה

רזיתי המון אבל עם כול הדיאטה אני לא מצליח להשטיח את הבטן התחתונה היא לא ברמה של כרס אלא ממש קטנה ואותו דבר גם התחת.. אני לא חושב שיועיל לי לרדת עוד במישקל ולכן הבנתי שאני חייב להתחיל להיתאמן.

המצב שאני רוצה להגיע אליו הוא להשטיח את הבטן לגמרי ובאותו זמן לנפח חזה גב וידיים
ממה שהבנתי יש את החיטוב שהוא יותר על הורדת שומן ויש ניפוח שהוא העלאת נפח שריר..
איך משלבים בין שניהם כדי להגיע לתוצאות שאני רוצה להגיע אליהם?
האם יש אפשרות להגיע למצב כזה של ניפוח חזה וידיים תוך כדי הורדת הקצת שומן שיש בבטן?
איפה מתחילים ? צריך תוספי תזונה? איזה תפריט להרכיב ואיזה תוכנית אימונים?
ד"א היום נירשמתי למכון..

סליחה על החפירה אבל זה כול כך חשוב לי שרציתי להסביר הכי טוב שאפשר כדי לקבל תשובה טובה .. מצפה לתשובות עינייניות ממבינים ולא סתם להגיב..

אם יעזור לצרף תמונה תודיעו לי..
תודה רבה ..

gilsXM
08-12-08, 18:29
תירשם למכון תראה עוד חוודשיים שלושה איך אתה ממשיך, עכשיו עוד לא התחלתה.
בינתיים תרכיב תפריט, תקרא מאמרים ואל תמהר לקנות אבקות חלבון, אולי תפרוש וזה סתם יזרק?

ועוד משהו, בבקשה אל תשתמש במילה "לנפח" אנחנו ואתה לא בלונים.
ובאותו זמן שאתה "מנפח" חזה גב וידיים תנסה גם "לנפח" תרגליים זה לא פחות חשוב...
אין אפשרות לעלות בשריר ולרדת בשומן. אלא אם כן באלך להזריק...

the_dvx
08-12-08, 22:43
חחח אל תעלב אני פשוט לא מבין את המושגים..
השאלה שליי היא האם יש למישהוו הצעה לתוכנית ותפריט שמתאימים לרצונות שלי..

ואני החלטתי להיתאמן יותר בישביל מראה ופחות בשביל לפתח כוח ולדעתי זה דבר יפה רזות וחלק עליון רחב..

gilsXM
08-12-08, 23:15
תשמע, תפריט אפחד לא יכין לך כי זה זמן וזה מסובך ולך תדע מה אתה אוהב או מעדיף לאכול ומה לא
תכנית אימון, יש פה דוגמאות תריץ בחיפוש, אבל אתה נרשם למכון אז המדריכים שם אמורים לבנות לך כבר.

the_dvx
09-12-08, 14:58
כןן אבל מה בנוגע לסוג אימון שאני צריך..?

אין לי מושג בזה..
ממה שהבנתי אני צריך העלאת מסת שריר והורדת מסת שומן
האם באימון כזה התווצאות שמתקבלות הם גם העלאת נפח השרירים ביידיים ובחזה?
ומה בנוגע לקלוריות צריך מאזן חיובי או שלילי באימון כזה?

gilsXM
09-12-08, 15:13
אתה לא יכול הלעלות שריר ולהוריד שומן ביחד, קח שנה תעשה מאסה רצינית(תעלה בשריר) ואחרי זה תחטב(תרד בשומן).
אם אתה רוצה לפתח תחזה ואת הידיים שים דגש על ידיים, למרות שאני ממליץ לתת אימון שווה לכל חלקי הגוף.
אתה צריך מאזן חיובי (300~500 קלוריות מהbmr שלך) במאסה ומאזן שלילי (מינוס 300~500 מהbmr שלך) בחיטוב.

agrox
09-12-08, 17:40
צריך להרוג אנשים שמשתמשים במילה ניפוח.
(אל תעלב)

the_dvx
09-12-08, 21:08
חחחחח אמרתי כבר אני לא מיתכוון לעצבן שאני אומר ניפוח פשוט אני לא יודע איך צריך להגיד אז תגידו לי שאני יידע לפעם הבאה

ואין כזה אימון שמשלב ואפשרי להעלות את המסה וגודל השריר ובו בזמן להוריד את הקצת שומן עודף בבטן? וכשאני אומר קצת אני ממש מיתכוון קצת אם קראתם אתם רואים כמה אני שוקל ואני ממש לא שחיף

gilsXM
09-12-08, 21:52
אם אתה אתה נקי (בלי שומן או מעט מאוד) ואתה עולה 10 קילו שריר יש אפשרות לקורא לזה דרך להוריד שומן להעלות שריר (כי אחוז השומן ביחס למשקל גוף יורד אבל משקל השומן בגוף לא משתנה)
תתחיל להתאמן תעבוד על בטן ואל תזלזל, ככה שנה, תקבל קצת צורה כי תעלה בשריר ומשם תראה איך תתקדם.

the_dvx
10-12-08, 02:12
תודה רבה לך אחי
רק משהו אחרון נישאר לי לישאול
יש סיכוי שאם אני יתמיד על בניית שריר זה יגרום לבטן הקטנה להראות פחות כי נבנה מתחתיה שריר גדול יותר?

ומה עם רגליים יש אפשרות לעבוד על שריר בלי שהגודל של הרגל יעלה יעניי להישאר באותה מידה?
ואירובי גם מגדיל את הרגל או שלא?

hypertrophy
10-12-08, 02:56
אולי תעלה תמונה ואז נהיה יותר חכמים בקשר למה שכדאי לך ....