PDA

צפה בגרסא המלאה : קונטרה ללי פריסט ,בראנץ' וורן באימון ידיים :)

arbel2
09-12-08, 00:43
הנה סרטונים של מישהו שאשכרה כיף לראות מתאמן ! :boxing:
http://www.youtube.com/watch?v=AsSLM5pjTLY
http://www.youtube.com/watch?v=oAHq7ZAKqJA&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=0SmXfL9mdL0&feature=related

TXMUSCLE
09-12-08, 05:31
if you think this is good..you should see him training for this Arnold,im going to metroflex today for a back workout with him
I will try to take pics in the next few weeks and post it on this site
D

arbel2
09-12-08, 06:25
תודה רבה מראש דרור במידה ותצליח לארגן לנו תמונות ,זה יהיה נפלא.
תמסור לבראנץ' המון בהצלחה בארנולד.

אם כבר בנושא ,הוא שינה משהו בסגנון אימונים שלו עקב הפציעה בטרייספס (שלא הייתה הפציעה הראשונה שלו כמו שידוע לכולנו ) או שהוא ממשיך בדיוק כמו קודם ?

oRis
09-12-08, 08:31
איך מורדים את הסרטים הלו למחשב ?? זה אפשרי?

///Efi///
09-12-08, 12:49
if you think this is good..you should see him training for this arnold,im going to metroflex today for a back workout with him
i will try to take pics in the next few weeks and post it on this site
d

תשכנע אותו שיפתח פה מישתמש, אני מאמין שארבל יתן לו להיות "מישתמש זהב"..

Elad12
09-12-08, 13:15
תודה ארבל אני יראה דרך הפלאפון ביוטיוב כבר =]

Elad12
09-12-08, 13:16

כן אחי יש תוכנה שמורידים אותה ואפשר להוריד סרטונים שירים דרך יוטיוב קוראים לה
VDownloader

zed
09-12-08, 14:47
באמת כיף לראות אותו מתאמן

SaharKazes
09-12-08, 14:54
בחור חייתי בראנץ' הזה
ול-oris יש את האתר vixy.net שאתה יכול להוריד סרטונים מיוטיוב דרכו

arbel2
09-12-08, 15:09

או שתכבד את הבן אדם ופאקינג תקנה את הDVD ? :idea:

oRis
09-12-08, 15:12
או שתכבד את הבן אדם ופאקינג תקנה את הdvd ? :idea:

:):):):) אני מעדיף לעשים את הכסף שלי אל חלבון :]

stav155
09-12-08, 16:31

http://www.mediaconverter.org/
בבקשה..

TXMUSCLE
09-12-08, 17:02
Arbel
Branch realised that at his point in his career he is one step away from injury and therefore he spends a lot more time on warm-up,he will not do skull crushers and he focuses on quality and less on weight....however,he still training VERY intense and he feels that this Arnold might be his shot,I plan on being there to see that
D

arbel2
09-12-08, 18:12
arbel
branch realised that at his point in his career he is one step away from injury and therefore he spends a lot more time on warm-up,he will not do skull crushers and he focuses on quality and less on weight....however,he still training very intense and he feels that this arnold might be his shot,i plan on being there to see that
d

בראנץ' מוכיח שוב שיש לו המון שכל :)
מקווה לראות אותו מצליח בארנולד השנה ,אני הרגשתי שדפקו אותו מול דקסטר בארנולד של 2006 והגיע לו לנצח ,תמסור לו בהצלחה ממני ומכל הפורום.

arbel2
09-12-08, 18:12
:):):):) אני מעדיף לעשים את הכסף שלי אל חלבון :]

אורי ידידי ,אני הייתי במקומך מוציא את הכסף על שיעורי עברית :d

OhadB
09-12-08, 19:06
חח סתם קטע למה בראנץ וורן עושה 20 חזרות בפישטת מרפקים ? (יד אחורית)

arbel2
09-12-08, 19:09

יכול להיות שהמשקל על המכונה לא מספיק לו ?
:)

TXMUSCLE
09-12-08, 19:46
Arbel
evertime i read this forum i am amazed at the ignorance of those kids that write stuff like why is Branch doing high reps....i got to give it to you,you have a lot more patience then i do.your anser is right by the way
I will tell Branch he has a fan club in Israel,he will appreciate it because he thinks very highly of Israel since his visit there
D

ilayzror
09-12-08, 20:10
TXMUSCLE
תמסור לו דש אחי הbb הכי תותח שאני מכיר =]

arbel2
09-12-08, 22:01
arbel
evertime i read this forum i am amazed at the ignorance of those kids that write stuff like why is branch doing high reps....i got to give it to you,you have a lot more patience then i do.your anser is right by the way
i will tell branch he has a fan club in israel,he will appreciate it because he thinks very highly of israel since his visit there
d

על הסבלנות שלי אני חייב לתת קרדיט למאסטר ירון בנימיני וצוות המדריכים שלו ,7 שנים של אומנויות לחימה זה משהו שאי אפשר להוציא מבן אדם ,ותודה לאל שעברתי את הדרך שם כי זה מקנה הרבה ערכים וכלים לחיים.

יש כמה שושנות בין החוחים פה מבחינת הידע של אנשים וההבנה בתחום,כמו שאמרת ידידי,מדובר בילדים (בלי להעליב אף אחד פה ) או בחבר'ה בוגרים שממש חדשים בתחום ,מי שבאמת מבין ,מעריך ומפרגן.

תמסור לבראנץ' ד"ש אישי ממני ,יש לי סיפור מצחיק בשבילך שאני אשלח לך במייל ,כשתסביר לו במי מדובר הוא יבין.

The Sun
10-12-08, 10:14
באיזה מהחלקים הוא עושה מקבילים עם שרשראות או לחיצה צמודה? אין לי חשק לעבור על שלושתם

arbel2
10-12-08, 18:00
באיזה מהחלקים הוא עושה מקבילים עם שרשראות או לחיצה צמודה? אין לי חשק לעבור על שלושתם

זה לא בסרט הזה ,זה בdvd שלו.

Sugarzaza
10-12-08, 22:28

זה די תרגיל high rep כזה, בהנחה שיש לך את התרגילים הגדולים בתכנית אתה לא צריך טווח הרבה יותר נמוך מזה