PDA

צפה בגרסא המלאה : ניטרו - טק הארדקור??

niminim81
14-12-08, 10:21
חברים יקרים אני צריך את עזרתכם:

אני עומד לקנות את הניטרו טק הארד קור (האבקת חלבון - פורמולה שמשולב בה ניטריק אוק' ועוד כמה דברים..) - ואני עושה את זה רק כי אני חושב שזה יתן לי פוש אדיר לאימונים.....
בכל אופן יצא לי לקרוא מה שלא מעט מכם חושב על המוצרים של מאסלטק - שהם הכי יקרים , והם משווקים ומפורסמים בצורה הכי טובה וכל זה... אבל אני לוקח שנים חלבון אופטימום וצ'מפיון ובא לי לנסות פעם אחת את הניטרו טק בתקווה שאני לא יתאכזב...
בכל אופן יש למישהו מושג לגבי האבקה הזו????
יש פה מישהו שניסה אותה כבר ויכול לספר לי איך היא ואיך הביצועים שלו השתפרו בעיקבותה??

תודה רבה....
נימרוד:d

shukila
14-12-08, 16:18
חברים יקרים אני צריך את עזרתכם:

אני עומד לקנות את הניטרו טק הארד קור (האבקת חלבון - פורמולה שמשולב בה ניטריק אוק' ועוד כמה דברים..) - ואני עושה את זה רק כי אני חושב שזה יתן לי פוש אדיר לאימונים.....
בכל אופן יצא לי לקרוא מה שלא מעט מכם חושב על המוצרים של מאסלטק - שהם הכי יקרים , והם משווקים ומפורסמים בצורה הכי טובה וכל זה... אבל אני לוקח שנים חלבון אופטימום וצ'מפיון ובא לי לנסות פעם אחת את הניטרו טק בתקווה שאני לא יתאכזב...
בכל אופן יש למישהו מושג לגבי האבקה הזו????
יש פה מישהו שניסה אותה כבר ויכול לספר לי איך היא ואיך הביצועים שלו השתפרו בעיקבותה??

תודה רבה....
נימרוד:d

קנה אבקת חלבון רגילה +כדורי אל ארג'ינין...אותו דבר

agrox
14-12-08, 21:28
הפורמולה שמשווקת בארץ היא לא הפורמולה המקורית ולכן לא הייתי קונה אותה בתור איזה משהו מיוחד שיעזור לך באימונים.
אם אתה רוצה תנסה אותה אבל תזכור שזה פשוט אבקת חלבון ולא יותר מזה.

vava_g
14-12-08, 21:34
מסכים עם זה שמעליי..
מה שמיוצר בארץ זה שונה ממה שמיוצר בארה"ב,אין בו שום דבר מיוחד ואל תצפה לכלום.
אני אישית הייתי ממשיך עם האבקות הידועות בארץ אופטימום/צ'מפיון.