PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית לחזה בדוקה ומנוסה

AAA
19-09-06, 19:32
לחיצת חזה עם מוט ישר בספה חופשית (לא בסמית') 4*8
לחיצת חזה דאמבלס שיפוע עליון 4*8.
פלייס שיפוע עליון 4*8
פרפר במכונה \ קרוס אובר 4 * 12

אימון פעמיים בשבוע אבל אפשר פעם. עכשיו כל זה צריך לקחת גג 20-25 דק'. שואלים איך? מנוחה בין סט לסט תהיה בין 35-40 ש', כשאתם מעמיסים משקל כך שבסט האחרון תוכלו לעשות 5-6 ואולי עם עזרה לסיים את הסט.

אני עשיתי את התוכנית הזאת בחדר כושר וראיתי נפלאות. היום ביצעתי אותה בבית ואותה הרגשה, רק חבל שהמשקלים שלי ירדו דרסטית :cry_1: אבל נחזור מהר (זכרון שריר :whistle: )

אישית מי שבמכון אני מעדיף קרוס אובר. לי אין אפשרות בבית לקרוס אובר, לכן אני מבצע פרפר במקום, לא מרגיש הבדל כלשהו.

Gamerrrrr
19-09-06, 19:34
חמוד באמת רעיון יפה מצידך אבל הבעיה שרוב הסיכויים שיהיה כאן עוד אחד עם גנטיקה כמו שלך הם קטנים מאוד ככה שקשה להגיד שזה יעבוד על כולם אבל מחשבה יפה!

AAA
19-09-06, 19:44
יפה שאתה לא מכיר אותי, ואתה אומר שיש לי גנטיקה טובה בחזה, כי יש לי, זה באמת אחד השרירים שיותר קל לי איתם, עם היד האחורית אני הכי מתקשה והגנטיקה שם דפקה אותי, אבל מתמיד ומתאמן חזק.

שמעו חברים שלי שהתחילו את התוכנית פרשו ממנה כי זאת תוכנית קשה! זה לקרוע את החזה במינימום זמן, אבל אני הגעתי למשקלים יפים במשך הזמן איתם וגם התפתחתי בחזה, יותר מדי אפילו וזה נהיה מגעיל אז ירדתי לפעם אחת, גם היה לי חוסר פרופורציות בין החזה לידיים, אז שיניתי את התוכנית.

אלו לדעתי התרגילים הכי טובים שיש לחזה. שוב - קרוס אובר, למי שיש אפשרות עדיף על פרפר.

אה ומנוחה בין תרגיל לתרגיל, דקה וחצי-שתיים לא יותר.

elad1987
19-09-06, 20:25
aaa תעלה תמונה אח שלי...

Leo
19-09-06, 20:41
גיימר דיי עם הגנטיקה 50% ממה שאומרים שזה גנטיקה זה לא..

Gamerrrrr
19-09-06, 20:42
גיימר דיי עם הגנטיקה 50% ממה שאומרים שזה גנטיקה זה לא..
אם אתה יכול לנסח את המשפט מחדש אני אוכל להגיב לך יותר טוב

Leo
19-09-06, 20:44
רוב ההבדלים בגנטיקה זה במבנה גוף , היסטוריית אימונים יותר משפיעה אם אימון מסויים יעבוד או לא... כנ"ל 50% ממה שנותנים לגנטיקה קרדיט למאסה (נכון Bb מקצועיים הם פריקים של הטבע אבל יש מיליון כמוהם שלא רואים שהם מתאמנים בכלל וחלקם אפילו מתאמנים עם אותה גטיקה)

הפצצה מעפולה
19-09-06, 21:05
לא משהו
עדיף כבר הכל בדאמבלים ואז רק פלייס וזהו
4 סטים לכל תרגיל Abc

AAA
19-09-06, 21:12
הכל .בדאמבלים זה ממש לא טוב. תמיד טוב לגוון בין מוט ודאמבלס ולחיצת חזה עם מוט על ספה שטוחה זה התרגיל הבסיסי. לחיצת חזה עם דאמבלס נותנת גירוי נוסף לשריר וזה גם בשיפוע עליון כך שהוא מגרה את החלק העליון. פלייס זה אחלה תרגיל שריפה, להרגיש את המתיחה בחזה, ופרפר\קרוס אובר זה תרגיל "cool down", אחרי שהרגת את עצמך ב-3 התרגילים הראשונים ולא צריך להגיע שם לכשל לדעתי.

אפשר לנסות מקבילים גם מדי פעם, אחלה גיוון.

הפצצה מעפולה
19-09-06, 21:18
הכל .בדאמבלים זה ממש לא טוב. תמיד טוב לגוון בין מוט ודאמבלס ולחיצת חזה עם מוט על ספה שטוחה זה התרגיל הבסיסי. לחיצת חזה עם דאמבלס נותנת גירוי נוסף לשריר וזה גם בשיפוע עליון כך שהוא מגרה את החלק העליון. פלייס זה אחלה תרגיל שריפה, להרגיש את המתיחה בחזה, ופרפר\קרוס אובר זה תרגיל "cool down", אחרי שהרגת את עצמך ב-3 התרגילים הראשונים ולא צריך להגיע שם לכשל לדעתי.

אפשר לנסות מקבילים גם מדי פעם, אחלה גיוון.

זה שזה תרגיל בסיסי לא אומר שהוא יעיל
דאמבלים הכי יעיל
אם אתה רוצה לגוון אז אפשר לעשות זאת פעם בחודש וחצי

Bullet
19-09-06, 21:38
רוב ההבדלים בגנטיקה זה במבנה גוף , היסטוריית אימונים יותר משפיעה אם אימון מסויים יעבוד או לא... כנ"ל 50% ממה שנותנים לגנטיקה קרדיט למאסה (נכון Bb מקצועיים הם פריקים של הטבע אבל יש מיליון כמוהם שלא רואים שהם מתאמנים בכלל וחלקם אפילו מתאמנים עם אותה גטיקה)

ממש לא.
גיימר צודק.
גנטיקה קובעת גם איזה סוגי אימון יהיו הכי אפקטיביים.
יש כאלו (כמוני למשל) שלא טובים בלמלא גליקוגן אחרי אימון ולבנות שרירים בו זמנית, לכן צריך להקפיד על להוריד את מס' הסטים באימון ואם כבר עולים בסטים אז שיהיו עם פחות חזרות (יותר דגש על פגיעה בשריר, יותר שריפה של ATP ופחות גליקוליזיס).

חוץ מזה, תאמין או לא שאפילו מבנה גוף משפיע על אילו תרגילים יהיו יעילים או לא!

ו-AAA, מה זה "תרגיל שריפה"?
תחושת שריפה זה הווצרות חומצת חלב בשריר, במה זה עוזר לבנייתו?

Takima
19-09-06, 21:41
לפי מה שאני יודע "תרגיל שריפה" זה מה שעושים בביצפר.

sojgoon
19-09-06, 23:28
חחחחחחחחחחחחח קרעת אותי!!!

Ori-Silver
20-09-06, 14:26
מה טוב בדיוק בתוכנית הזאת סתם מיליון סטים

Leo
20-09-06, 15:42
ממש לא.
גיימר צודק.
גנטיקה קובעת גם איזה סוגי אימון יהיו הכי אפקטיביים.
יש כאלו (כמוני למשל) שלא טובים בלמלא גליקוגן אחרי אימון ולבנות שרירים בו זמנית, לכן צריך להקפיד על להוריד את מס' הסטים באימון ואם כבר עולים בסטים אז שיהיו עם פחות חזרות (יותר דגש על פגיעה בשריר, יותר שריפה של ATP ופחות גליקוליזיס).

חוץ מזה, תאמין או לא שאפילו מבנה גוף משפיע על אילו תרגילים יהיו יעילים או לא!

ו-AAA, מה זה "תרגיל שריפה"?
תחושת שריפה זה הווצרות חומצת חלב בשריר, במה זה עוזר לבנייתו?
ממש לא אמרת סתם שהוא צודק בלי להוכיח , היסטוריית אימונים בכל הקטע של הגליקוגן היא הגורם העיקרי , אני לא מתכוון להרחיב כי נראה לי זה וויכוח סטייל "האם אתה מסכים שלכלב יש נשמה" מימי הביניים אבל שיהיה
בכלל ניוביז וזה 99% מאלה שמחפשים תוכניות אימונים יגיבו טוב כמעט לכל דבר שלא יעשה להם אימון יתר

עריכה : אם אתם לא מבינים את הקטע עם הכלב זה לא ממש משהו מוכר זה לדוגמה להתווכח בלי עובדות על משהו שיש , כמלדוגמה שאם שתי אנשים מסכימים שלכלב יש נשמה אז יש לו ואם רק אחד מול 2 אז אין לו...