PDA

צפה בגרסא המלאה : שלשולים עקב שימוש בגיינר

roybns
19-12-08, 16:56
אני שותה כבר במשך חודש אבקת חלבון של אולטימט ואתמול התחילו לי שלשולים וכאבי בטן מציקים
זה לגיטמי מאבקה? יש לציין עד עכשיו שתיתי עם חלב בלבד.
תודה לכל העונים

Holy_Templar
19-12-08, 16:58
אני שותה כבר במשך חודש אבקת חלבון של אולטימט ואתמול התחילו לי שלשולים וכאבי בטן מציקים
זה לגיטמי מאבקה? יש לציין עד עכשיו שתיתי עם חלב בלבד.
תודה לכל העונים

האם זה גיינר או אבקת חלבון ?
אני בזמנו שתיתי גיינר של אולטימייט וגם לי היו שילשולים ... אחרי כן לקחתי אחד של אופטימום והשילשולים פסקו .

roybns
19-12-08, 17:05
גיינר
אבל לא היו לי במשך חודש ונראה לי בגלל הקוטג' ראיתי כאן בפורום שהרבה שלשלו בגלל קוטג'

Holy_Templar
19-12-08, 17:08
גיינר
אבל לא היו לי במשך חודש ונראה לי בגלל הקוטג' ראיתי כאן בפורום שהרבה שלשלו בגלל קוטג'

תראה, יש לך דרך אחת לבדוק . אלימינציה.

תאכל הכל כרגיל רק תוריד את השימוש בגיינר לכמה ימים, אם מפסיקים השילשולים לחלוטין . תחזיר את הגיינר , אם אתה רואה ששוב פעם אתה משלשל . אז הגיינר הוא הגורם .

כמו כן תעשה אותו דבר עם קוטג' , תוריד אותו מהתפריט תחליף אותו בטונה או חלבון אחר, לכמה ימים . אם אתה רואה שמפסיקים השילשולים תחזיר אותו , אם חוזרים השילשולים זה כנראה הקוטג' :)

roybns
19-12-08, 17:17
חחחחח אחלה רעיון...אבל קשה לי לוותר על הגיינר אני רזה פצצות ואני לא יכול להגיע ל4-5 ארוחות ביום
אז הגיינר עוזר לי
נראה לי זה בגלל ששתיתי עם חלב.יש מצב עם מים זה לא יעשה לי שלשולים?

Holy_Templar
19-12-08, 17:25
חחחחח אחלה רעיון...אבל קשה לי לוותר על הגיינר אני רזה פצצות ואני לא יכול להגיע ל4-5 ארוחות ביום
אז הגיינר עוזר לי
נראה לי זה בגלל ששתיתי עם חלב.יש מצב עם מים זה לא יעשה לי שלשולים?

יש מצב ...

אה רגע עליתי על הבעיה , אתה אוכל בשר בקירוב לגיינר . כי הוא חלבי :) ויכול להיות שהבשר והחלב ביחד עושה לך לשלשל.

roybns
19-12-08, 17:30
אמממ לא לא אחי...אני לא אוכל בשר בקירוב לגיינר כמעט ולא נוגע

Holy_Templar
19-12-08, 17:34
אמממ לא לא אחי...אני לא אוכל בשר בקירוב לגיינר כמעט ולא נוגע

המממ.... אז אין לי מושג אני יודע שגם לי היה שילשולים כשצרכתי גיינר , היו הולכים וחוזרים כזה..
שהפסקתי ולקחתי גיינר אחר , זה לא קרה שוב אבל זה היה גיינר של חברה אחרת .

roybns
19-12-08, 17:54
טוב אני רק בהתחלה שלו אני מקווה שיעבור זה מרגיז אי אפשר לצאת מהבית ככה
:(

haas
19-12-08, 18:05
אם אתה שותה את זה חודש והכל היה בסדר ורק אתמול התחילו השילשולים אז קשה להאמין שזה בגלל האבקה..

Holy_Templar
19-12-08, 18:07
טוב אני רק בהתחלה שלו אני מקווה שיעבור זה מרגיז אי אפשר לצאת מהבית ככה
:(

תשמע תן לגוף שלך להתרגל ... יש מצב שבשביל הגוף כי הוא לא רגיל אתה מעמיס המון קלוריות וחלבונים. והוא פשוט מגיב ככה בהתחלה ואחרי כן יסתדר לך ...

roybns
19-12-08, 19:27
טוב אני גם חושב ככה...תודה רבה לך
באסה קצת שסופש אני נשאר בבית בגלל הבלאגן בבטן

roybns
19-12-08, 19:28
אם אתה שותה את זה חודש והכל היה בסדר ורק אתמול התחילו השילשולים אז קשה להאמין שזה בגלל האבקה..

אולי בגלל הקוטג' שאכלתי בבוקר?

haas
19-12-08, 20:28
יש מצב