PDA

צפה בגרסא המלאה : מסה מלוכלכת

shahar123
19-12-08, 20:36
מי שהוא בפורום ניסע מסה מלוכולת עם כן
כמה זמן ?
איך הייתה המסה ?
וטוח כמה ימים אם בכלל ראיתים עליה תודה לעונים

m0she
19-12-08, 22:00
בשביל מה מסה מלוכלכת.... כל יום שישי בערב יושבים ככה מתפנקים על פיצוחים עוגיות אלכוהול עם חברים זה מספיק...

The Sun
19-12-08, 22:04
בשביל מה מסה מלוכלכת.... כל יום שישי בערב יושבים ככה מתפנקים על פיצוחים עוגיות אלכוהול עם חברים זה מספיק...

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Bono
20-12-08, 01:29

חחחחחחחחחחחחחח
lol
זה האשכול השבועי שלו
שחר, איך אתה מגדיר מלכולכת כמה ק"ג בחודש?

WEST $ SIDE
20-12-08, 01:57
אני ניסתי , אמממ כמה זמן? מאז שהתחלתי להתאמן חחח

ThE HummeR
20-12-08, 11:12
תשמור כל היום על תזונה ואפילו כל ערב תאכל משו קטן טעים ככה בכיף זה סבבה אבל לא יותר מזה כי לא שווה חיטוב ארוך.

Pro_XXL_Universe
23-12-08, 14:15
מזה שחר????ממתי אתה אוכל מלוכלך אה?ככה אתה מסתיר ממני ומשי את התזונה האמיתית שלך?:sweatdrop:
עלאק אז באתה למסעדת בשרים ואמרתה לי שאכלתה רק שיפוד אחד וירקות לא מאמין לך!
מה המצב למה אתה לא מתחבר יותר שחר???

the animal
23-12-08, 15:22
מזה שחר????ממתי אתה אוכל מלוכלך אה?ככה אתה מסתיר ממני ומשי את התזונה האמיתית שלך?:sweatdrop:
עלאק אז באתה למסעדת בשרים ואמרתה לי שאכלתה רק שיפוד אחד וירקות לא מאמין לך!
מה המצב למה אתה לא מתחבר יותר שחר???

חחחחחחחחחחחחחחח הרגת אותי עם התוספת לחתימה!!!!!!!!!1