PDA

צפה בגרסא המלאה : 2 סרטונים- סקוואט לחיצת חזה עם דאמבלים

sandrik
19-12-08, 22:21
http://www.youtube.com/watch?v=rZCrFn8JbQs&feature=channel_page

http://www.youtube.com/watch?v=0W_rtxC6y5A&feature=channel_page

Ori_D
19-12-08, 22:26
הטכניקות שלך מעולות, ואת נראית טוב מאוד, בהצלחה

snirzaharonz
19-12-08, 22:42
כל הכבוד ושיהיה לך בהצלחה בהמשך :)

The Sun
19-12-08, 22:59
סקוואט רע

reshos123
19-12-08, 23:01
הטכניקות שלך מעולות, ואת נראית טוב מאוד, בהצלחה

אני מאוד מקווה שהיא לא תקשיב לך

עם כל הכבוד לסנדרה ולמאמץ, זה לא סקוואט, קשה לי לתאר מה זה, ובמיוחד קשה לי לראות מה טוב בו
אז מה אתה מצאת שטוב בו?

sandrik
19-12-08, 23:02
סקוואט רע

קורן כבר דברנו על זה :)

boris19
19-12-08, 23:04
סקוואט רע

............

or16
19-12-08, 23:12
מה המישקל שהיה לך בסקוואט עזבי תכניקה,מישקל באלי לדעת את המישקל שעשית.

The Sun
19-12-08, 23:16
קורן כבר דברנו על זה :)

אז למה את שואלת שוב?

Ori_D
19-12-08, 23:18
נכון לא פתחתי את הסירטון של הסקוואט :|
הלחיצת חזה בסדר אבל

sandrik
19-12-08, 23:35
אז למה את שואלת שוב?

שאלתי אותך שוב?

WEST $ SIDE
20-12-08, 01:54
קשה להבין משו מהסקוואט כי רואים הפוך , אבל הטכניקה שלך טובה ממה שאני ראיתי במכון.

sandrik
20-12-08, 01:54
קשה להבין משו מהסקוואט כי רואים הפוך , אבל הטכניקה שלך טובה ממה שאני ראיתי במכון.

אייל צילם...
צריך לעשות סרטון חדש.
תבוא ימי שישי ארקדי
שכונה רצח במכון :)

Nareznoy
20-12-08, 02:12
וואי אני זוכר אותך מלפני שנתיים בערך כשרק נרשמת לפורום.. התפתחת קצת מאז חח אני זוכר סיקספאק ערך איזה תמונה שלך באחד הפוסטים הראשונים :) :) :)

sandrik
20-12-08, 02:16
וואי אני זוכר אותך מלפני שנתיים בערך כשרק נרשמת לפורום.. התפתחת קצת מאז חח אני זוכר סיקספאק ערך איזה תמונה שלך באחד הפוסטים הראשונים :) :) :)

כן ,לא נשכח לו את זה חחח

LiLSauce
20-12-08, 09:44
איזה מכון זה?
בב"ש?
מה השם?
אגב!
אהבתי תסקאוט :) u go for it girl

CBA
20-12-08, 09:56
מי זה הסוטה הזה שבא מהצד?

SaharKazes
20-12-08, 10:05
מי זה הסוטה הזה שבא מהצד?

:):):):) כן פתאום אני רואה אותו
על הסקוואט, אנשים אמרו
הלחיצות חזה אחלה

sandrik
20-12-08, 11:09
איזה מכון זה?
בב"ש?
מה השם?
אגב!
אהבתי תסקאוט :) u go for it girl

אני מתאמנת במלון פרדייס באר שבע
:)

Dr. Muscle
20-12-08, 11:48
ארבל מה שתית לפני שצילמת אותה באופסייד? :(
אחלה משקלים... כמה קילו מאחוריי! עוד מעט גם אותי תעברי

Angel_Danik
20-12-08, 22:39
יפה אהבתי את הלחיצות חזה עבודה טובה

Jones
20-12-08, 22:54
לא רע בכלל!!

kristine_87
20-12-08, 22:54
אל תשמעי לאפחד פה
הסקוואט שלך על הפנים את לא אמורה בכלל להזיז תגוף שלך את מזיזה כל שניה מצד לצד תגב כאילו אין לך שיווי משקל תורידי משקל ומה את עושה מהר זה לא יעזור לך בכלום עושה תחזרה ב 2 שניות או שאת לא גמישה או שזה המכנס תבואי בבגדים נורמלים מזה
ולמה את מתאמנת עם אותם בגדים תמיד?

AB6Killer
20-12-08, 23:06
לחיצת חזה טובה!

אממ בסקוואט מביא את הכוח מהבירכיים במקום מהתחת ..תנסי להתאמן מעט על סקוואט עד לריצפה כדי שתרגישי את הכוח מגיע מהתחת וככה תשתפרי בתכניקה ..
גב ישר זה טוב!
אחלה של משקלים!!!
בחורת הרד קור!

sandrik
21-12-08, 09:22
אל תשמעי לאפחד פה
הסקוואט שלך על הפנים את לא אמורה בכלל להזיז תגוף שלך את מזיזה כל שניה מצד לצד תגב כאילו אין לך שיווי משקל תורידי משקל ומה את עושה מהר זה לא יעזור לך בכלום עושה תחזרה ב 2 שניות או שאת לא גמישה או שזה המכנס תבואי בבגדים נורמלים מזה

אין משהו חכם יותר לשאול?

sandrik
21-12-08, 09:23
לחיצת חזה טובה!

אממ בסקוואט מביא את הכוח מהבירכיים במקום מהתחת ..תנסי להתאמן מעט על סקוואט עד לריצפה כדי שתרגישי את הכוח מגיע מהתחת וככה תשתפרי בתכניקה ..
גב ישר זה טוב!
אחלה של משקלים!!!
בחורת הרד קור!
יצא לי כבר להתאמן סקווט ריצפה,
זה סרטון אחרי הפסקה,
יש הרבה מה לשפר.
תודה

Holy_Templar
21-12-08, 10:39
אל תשמעי לאפחד פה

א. לא רואים תזוזה של הגוף שהיא לא בסדר (הטכניקה שלה מצויינת) על מה את מדברת ?
הגב נשאר ישר תנועה יפה של האגן ראש לפנים , ירידה חלקה למעלה ולמטה....

נראה לי שהאישיו היחיד כאן הוא חוסר פרגון שלא במקומו...

Avunari
21-12-08, 12:08
א. לא רואים תזוזה של הגוף שהיא לא בסדר (הטכניקה שלה מצויינת) על מה את מדברת ?
הגב נשאר ישר תנועה יפה של האגן ראש לפנים , ירידה חלקה למעלה ולמטה....

נראה לי שהאישיו היחיד כאן הוא חוסר פרגון שלא במקומו...

+1

ולנושא: סנדרה ממש יפה לראות בחורות כמוך שבאמת משקיעות ואשכרה מורעלות בכל העניין,
בהצלחה בהמשך.

sandrik
21-12-08, 12:49
תודה רבה חבר'ה

hasman90
21-12-08, 20:09
ארררררררר

OverPower
21-12-08, 20:21
מצטער, אבל הטכניקה על הפנים, ההודעה של קריסטין הייתה דיי במקום ובמקום להיעלב ממנה סנדרה הייתי ממליץ להקשיב לה :)

the animal
21-12-08, 20:24
לחיצת חזה: עבודה יפה ומשקל יפה, סחתיין!
סקוואט: משקל יפה מאוד אבל טכניקה לא משהו... את יורדת מהברכיים והטווח תנועה שלך קטן מאוד... תורידי משקלים ותעבדי על הטניקה לדעתי

sandrik
21-12-08, 20:28
מצטער, אבל הטכניקה על הפנים, ההודעה של קריסטין הייתה דיי במקום ובמקום להיעלב ממנה סנדרה הייתי ממליץ להקשיב לה :)

שקריסטין הפאוורליפטריט שלנו תעלה סרטון שלה ואני אלמד את הטכניקה שהיא מדברת עליה

///Efi///
21-12-08, 20:54
למה את מיתחמקת מהשאלה? העם רוצה לדעת כמה מישקל יש בסקוואט...

Bono
21-12-08, 20:55

מה זה קשור?
את יודעת שהיא וסאן צודקים.
הבנץ סבבה

sandrik
21-12-08, 20:56
למה את מיתחמקת מהשאלה? העם רוצה לדעת כמה מישקל יש בסקוואט...

בסרטון יש 60,
אבל אני עובדת עם 70 כשיש שמירה

Pro_XXL_Universe
21-12-08, 23:30

קריסטין הפאוורליפטרית שלנו זאת חברה שלי דבר ראשון
דבר שני...להעלות סרטונים של סקוואט את יודעת אם טכניקה לא טובה ולא נכונה שמבוצעת לא רק לא נכון גם העמידה שלך זה או זוית צילום או שהברכים שלך הולכות כלפי פנימה ניראה לי?זה יכול לגרום לך לפציעה מאוד לא נעימה והיה אצלנו מפגר במכון שעבד ככה והיום הוא אם קביים לתקופת החודשיים הבאים:(
שנית את קוראת לזה סקוואט?!..קריסטין יודעת לעשות סקוואט ועשתה סקוואט בחיים שלה כמו שצריך ולא ההרימה משקל כמו שאת מרימה אבל ידעה לעשות את הביצוע נכון.
זה שפה יש כל מיני ילדים שאני לא יודע מה הם חושבים לעצמם שהם מלקקים לך זאת לא אשמתי הסקוואט יקירתי מבוצע לא טוב ואמרו לך את זה בעוד פורומים ורשמת שם שאת עושה רק חצי סקוואט אני אביא לך ציטוט משם אין כזה דבר חצי סקוואט יש squat לא ראיתי בחיים שלי מישהו שמתעסק בבודיבילדינג בצורא מקצועית וטוען שיש דבר שניקרא חצי סקוואט אם מדובר ב90 מעלות אז זה גם לא 90 מעלות הרגלים שלך בקושי יורדות והטכניקה שלך לא טובה.

אל תנסי לצאת חכמה כאן..כי אחרי הכל את אמרת בעצמך שפרשת ועוד בגלל הערות של אנשים הסובבים אותך הסיבה הכי עלובה לפרוש מהספורט..אני בז לאנשים כאלו והם מבחינתי ליצנים ולא יותר גרועים מכל הלוזרים שלא מודעים לספורט הזה ויורקים עליו ומזלזלים בו רק כי הם חושבים שאבקות זה מנפח ומקטין תזין.

Eliran_M
21-12-08, 23:39
גלעד כל מילה בסלעע

לנושאא סקוואט לא משהו האמתת

אבל הלחיצה ניראת בסדרר

וכיף לראות שיש בנות שלוקחות תעניין הזה ברצינות

sandrik
21-12-08, 23:43
גלעד אל תערב עניינים אישיים בדיונים

Pro_XXL_Universe
21-12-08, 23:51
גלעד אל תערב עניינים אישיים בדיונים

אוקי אז נירד מהקטע של הפרישה ומה שמסביב לזה,צודקת.

לנושא זה לא סקוואט זה ניראה דומה רק בגלל שיש לך מוט אם פלטות על הגב אבל יש כאן כמה דברים שאת צריכה לתקן כדי שזה יהיה סקוואט שמבוצע כמו שצריך.

sandrik
21-12-08, 23:52
אוקי אז נירד מהקטע של הפרישה ומה שמסביב לזה,צודקת.

לנושא זה לא סקוואט זה ניראה דומה רק בגלל שיש לך מוט אם פלטות על הגב אבל יש כאן כמה דברים שאת צריכה לתקן כדי שזה יהיה סקוואט שמבוצע כמו שצריך.
הבנתי.
תודה.
אימון הבאא אשתדל לשפר את הטכניקה בעקבות התגובות שקבלתי מאנשים שונים,
נעלה שוב, ונראה מה אתם אומרים.

יאלה לילה טוב

arbel2
21-12-08, 23:53
אנחנו נספחים פה קצת
סנדרה ,יש מקום לשיפור בסקוואט של ,אבל זה בסדר,את עוד בשלבים שאת לומדת להתאמן
גם חבר'ה כמו גלעד ,כמו סיקס פאק ,וכמוני עוד לומדים דברים מאימון לאימון ,וגם ברמות הגבוהות יותר כל הזמן לומדים דברים חדשים

את צריכה לחדד את הבסיס שלך בביצוע ,זה לא איום ונורא ,אבל יש מקום לשיפור.

sandrik
21-12-08, 23:55
אנחנו נספחים פה קצת
סנדרה ,יש מקום לשיפור בסקוואט של ,אבל זה בסדר,את עוד בשלבים שאת לומדת להתאמן
גם חבר'ה כמו גלעד ,כמו סיקס פאק ,וכמוני עוד לומדים דברים מאימון לאימון ,וגם ברמות הגבוהות יותר כל הזמן לומדים דברים חדשים

את צריכה לחדד את הבסיס שלך בביצוע ,זה לא איום ונורא ,אבל יש מקום לשיפור.

תודה ארבל;)

Bar's
22-12-08, 00:27
פשש ממש כל הכבוד לך...
נדיר לראות בחורות שעוסקות בתחום הזה וככה משקיעות כמוך.
באמת יפה שאת ככה בתחום, בהצלחה בהמשך הדרך :)

Pro_XXL_Universe
22-12-08, 00:35
כמה פוליטיקלי קורקט מצדך, "אנחנו נסחפים פה קצת". כאחד שמטיף לשימוש דוג' והתנהגות נאותה בכדי "להעלות את הרמה" למה אתה לא עושה זאת בעצמך? אנשים נחסמו פה על הרבה פחות ממה שגלעד וחברתו רשמו פה(אני לא טוען שהסיבות לא היו מוצדקות). אז אולי למען יראו ויראו תחסום גם אותם? וגם,אתה יודע, כדי לשמש דוגמה.
תעבור על היסטורית ההודעות של קריסטין, אין לה ולו הודעה אחת שלא כוללת השמצה.
ובנוגע לפוץ האחר, מי נתן לו את הזכות לשפוט, ואף יותר מכך-"לבוז" לאנשים אחרים? לחדור להם לחיים, ואולי באמצעות מספר הקלדות פזיזות לגעת בנושא אישי וכואב?
לעניות דעתי העובדה שהספר האחרון שהוא קרא היה "מעשה בחמישה בלונים" הרבה יותר מבזה. אגב, צר לי אם אני טועה, פשוט עצם העובדה שהקשר היחידי בינו לבין סימני פיסוק הוא אלפי סימני הקריאה בהם הוא משתמש כדי להדגיש את הדעות האוויליות שלו גרמה לי לחשוב כך.

http://i295.photobucket.com/albums/mm131/lu_140/chucky.gif

לילה טוב:)

Dark_Muse
22-12-08, 02:12
קריסטין הפאוורליפטרית שלנו זאת חברה שלי דבר ראשון
דבר שני...להעלות סרטונים של סקוואט את יודעת אם טכניקה לא טובה ולא נכונה שמבוצעת לא רק לא נכון גם העמידה שלך זה או זוית צילום או שהברכים שלך הולכות כלפי פנימה ניראה לי?זה יכול לגרום לך לפציעה מאוד לא נעימה והיה אצלנו מפגר במכון שעבד ככה והיום הוא אם קביים לתקופת החודשיים הבאים:(
שנית את קוראת לזה סקוואט?!..קריסטין יודעת לעשות סקוואט ועשתה סקוואט בחיים שלה כמו שצריך ולא ההרימה משקל כמו שאת מרימה אבל ידעה לעשות את הביצוע נכון.
זה שפה יש כל מיני ילדים שאני לא יודע מה הם חושבים לעצמם שהם מלקקים לך זאת לא אשמתי הסקוואט יקירתי מבוצע לא טוב ואמרו לך את זה בעוד פורומים ורשמת שם שאת עושה רק חצי סקוואט אני אביא לך ציטוט משם אין כזה דבר חצי סקוואט יש squat לא ראיתי בחיים שלי מישהו שמתעסק בבודיבילדינג בצורא מקצועית וטוען שיש דבר שניקרא חצי סקוואט אם מדובר ב90 מעלות אז זה גם לא 90 מעלות הרגלים שלך בקושי יורדות והטכניקה שלך לא טובה.

אל תנסי לצאת חכמה כאן..כי אחרי הכל את אמרת בעצמך שפרשת ועוד בגלל הערות של אנשים הסובבים אותך הסיבה הכי עלובה לפרוש מהספורט..אני בז לאנשים כאלו והם מבחינתי ליצנים ולא יותר גרועים מכל הלוזרים שלא מודעים לספורט הזה ויורקים עליו ומזלזלים בו רק כי הם חושבים שאבקות זה מנפח ומקטין תזין.

אז קח יוזמה ובמקום ללמד את סנדרה לעשות סקוואט, תלמד את חברה שלך עברית תקינה לפני שהיא מעירה הערות מטופשות כמו "למה את לובשת את אותם בגדים כל אימון".

sandrik
22-12-08, 08:25
אז קח יוזמה ובמקום ללמד את סנדרה לעשות סקוואט, תלמד את חברה שלך עברית תקינה לפני שהיא מעירה הערות מטופשות כמו "למה את לובשת את אותם בגדים כל אימון".

רק בחורה יכולה להעיר על דבר כזה...
מפרסמים סקוואט, מביאים ביקורת על לבוש...
נו באמת.
ומאיפה היא הביא האת זה בכלל?

kristine_87
22-12-08, 08:45

מה הערה בזה...רשמתי למה את מתאמנת באותו לבוש כל הזמן עם סימן שאלה ?
זה שאלה לא הערה תקרא טוב לפני שאתה מגיב כי "?" זה סימן שאלה למקרה שלא ידעת
צ'או צ'או:flowers:

DrGYM
22-12-08, 12:00

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח
שהוא הדביק לה זין???????

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח

sandrik
22-12-08, 12:16
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חח
שהוא הדביק לה זין???????

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חחחחחחחחחחחחחחח

האמ...
לא

MMAFIGHTER
22-12-08, 12:21

או שגלעד פתח "משתמשת" כדי שיחשבו שיש לו חברה או שחברה שלו ערסית ברמות מטורפות.. הכתיבה שלה ממש תואמת את שלו. בלי סימני פיסוק והרבה עלבונות.

כל ביקורת מגעילה שגלעד רוצה להעביר על מישהו הוא מעביר דרך המשתמש הזה כנראה..

:lol:

Pro_XXL_Universe
22-12-08, 12:39
או שגלעד פתח "משתמשת" כדי שיחשבו שיש לו חברה או שחברה שלו ערסית ברמות מטורפות.. הכתיבה שלה ממש תואמת את שלו. בלי סימני פיסוק והרבה עלבונות.

כל ביקורת מגעילה שגלעד רוצה להעביר על מישהו הוא מעביר דרך המשתמש הזה כנראה..

:lol:

חחחחחחחחחח מאיפה צצתה תגיד לי אם ה4 הודעות שלך?על ראש הגנב בוער הכובע יא ******!
חחחחחחחחחחח אם כבר אתה פתחתה משתמש כדי להעיר לי וכי אתה נורא חי בסרט שאם תלקק לסנדרה תתחת אם העקיצות הלוזריות שלך "יצא לך איזה משהו" :):):):) תירה בעצמך אחי!או שתיסע באיזור של הגדה ופשוט תעמוד שם ערום אם סלט "אני חרמן אומלל ואני שונא ערבים" ותחכה שימלקו אותך באבנים.
ובקשר לקריסטין?תאמין או לא זאת חברה שלי;)הייתי מעלה תמונה אבל לוזר כמוך לא שווה את הביזבוז זמן שלי או את היריקה חפש אותי במקושרים ותיראה שם אם בא לך לאנון קצת..;)
ואני האחרון..האחרון!שיפתח משתמש בישביל לרדת על אנשים חחחחח אתה כניראה לא מכיר אותי מספיק טוב אף פעם לא עשיתי חשבון לאף אחד שזה היה מדובר במריבה ותמיד אמרתי לאנשים בפנים מה אני חושב לא רק בפורום גם בחיים האמיתיים אם אתה באמת רוצה לחפש אפסים שפותחים משתמשים בישביל להעביר ביקורת סתכל במראה שחיפי או שתחפש בפורום אל חסרים דרעקים כאלו.

סה"כ רוב האנשים פה בפורום אחלה בני אדם אבל חבל שיש פה ושם איזה 2 שחיפונים אם זין קטן שחיים בסרט.

תחזור לאונן.

bodybuilding4everr
22-12-08, 13:54
חחחחחחחחחח מאיפה צצתה תגיד לי אם ה4 הודעות שלך?על ראש הגנב בוער הכובע יא ******!
חחחחחחחחחחח אם כבר אתה פתחתה משתמש כדי להעיר לי וכי אתה נורא חי בסרט שאם תלקק לסנדרה תתחת אם העקיצות הלוזריות שלך "יצא לך איזה משהו" :):):):) תירה בעצמך אחי!או שתיסע באיזור של הגדה ופשוט תעמוד שם ערום אם סלט "אני חרמן אומלל ואני שונא ערבים" ותחכה שימלקו אותך באבנים.
ובקשר לקריסטין?תאמין או לא זאת חברה שלי;)הייתי מעלה תמונה אבל לוזר כמוך לא שווה את הביזבוז זמן שלי או את היריקה חפש אותי במקושרים ותיראה שם אם בא לך לאנון קצת..;)
ואני האחרון..האחרון!שיפתח משתמש בישביל לרדת על אנשים חחחחח אתה כניראה לא מכיר אותי מספיק טוב אף פעם לא עשיתי חשבון לאף אחד שזה היה מדובר במריבה ותמיד אמרתי לאנשים בפנים מה אני חושב לא רק בפורום גם בחיים האמיתיים אם אתה באמת רוצה לחפש אפסים שפותחים משתמשים בישביל להעביר ביקורת סתכל במראה שחיפי או שתחפש בפורום אל חסרים דרעקים כאלו.

סה"כ רוב האנשים פה בפורום אחלה בני אדם אבל חבל שיש פה ושם איזה 2 שחיפונים אם זין קטן שחיים בסרט.

תחזור לאונן.

::clap::clap::clap::sbb4::clap:

Mr.Bazooka
22-12-08, 14:20
הסקוואט סבבה כנל לגביי הלחיצת חזה..
היד האחורי בפולי עליון על הפנים..תנסי לפעם הבאה לנעול את המרפקים ולא למשוך אותם למעלה..

sandrik
22-12-08, 14:44
הסקוואט סבבה כנל לגביי הלחיצת חזה..
היד האחורי בפולי עליון על הפנים..תנסי לפעם הבאה לנעול את המרפקים ולא למשוך אותם למעלה..

אני רואה שנכנסת לי לשאר הסרטונים.
כןן זה די ישן הסרטון עם הפולי, ובעצמי ראיתי שעל הפנים.

Mrisrael
22-12-08, 21:34
תעבדי על הסקוואטים הביצוע היה אחד הגרועים אבל הלחיצת חזה לא רעה בכלל.

WEST $ SIDE
23-12-08, 01:07
הסקוואט שלך טוב מאוד סנדרה , תמשיכי להקשיב לאנשים ששופטים לפי סירטונים , את לא תגיעי רחוק.

Dark_Muse
23-12-08, 01:21

אני שמח שאת מכירה לפחות כמה סימנים כשאת כותבת וגם אם זאת היתה הערה או שאלה, היא היתה מטופשת ולא עניינית.

Ok? Thx bye.

טונה
23-12-08, 02:59
אולי צריך קצת שיפור בסקוואטים זה נכון,אבל זה לא משנה את תשתפרי....
כל הכבוד על ההשקעה סנדרה!

Holy_Templar
23-12-08, 03:14
מה זה כל המריבות השטותיות האלה ?
או שהטכניקה נכונה או שלא ... חלק אומרים כן חלק אומרים לא.

לא משנה מה גם אם זו טכניקה טובה תמיד יש מקום לשיפור , מהטעויות לומדים ונעשים טובים יותר.

וגלעד - :ok:

MMAFIGHTER
23-12-08, 09:09

תחזור לאונן.

חחחחחחחחחח

מקרה חמור של דיסלקציה.

little_friend
23-12-08, 10:24
חחחחחחחחחחח אם כבר אתה פתחתה משתמש כדי להעיר לי וכי אתה נורא חי בסרט שאם תלקק לסנדרה תתחת אם העקיצות הלוזריות שלך "יצא לך איזה משהו" :):):):) תירה בעצמך אחי!או שתיסע באיזור של הגדה ופשוט תעמוד שם ערום אם סלט "אני חרמן אומלל ואני שונא ערבים" ותחכה שיסקלו* אותך באבנים.

תחזור לאונן.

הייתי חייב לתקן...
ועזוב אחי זה לא שווה את העצבים.. זה מאפן להתעצבן בפורום.

Pro_XXL_Universe
23-12-08, 10:25
חחחחחחחחחח

מקרה חמור של דיסלקציה.

חחחחחחחחחחח איך אתה יודע?סיפור מהחיים הא?:happy:
אני מקוה שסנדרה לפחות מודה לך על "אישית" על כל הליקוקים האלו ושאתה לא סתם מלקק לה את החור של התחת בפוסט הזה אחרי שכולם הבהירו לך שהסקוואט הזה מסריח כמו הפרצוף שלך.

בקיצור אין לי מה להגיד לך יותר חוץ מ "מברוק" אם אתה מקבל איזה פינוק אישי עקב הליקוקים:laughing:

יאלה אין לי מה להגיב לך יותר ואתה יכול להמשיך להגיב אתה רק שחיפון הומו שמתחבא מאחורי משתמש http://i79.photobucket.com/albums/j133/BlAnKiTa_MaLa/AtTiTuDe/CHUCKY.gif

Pro_XXL_Universe
23-12-08, 10:26
הייתי חייב לתקן...
ועזוב אחי זה לא שווה את העצבים.. זה מאפן להתעצבן בפורום.

חחחחחחחחחחחחחחחח אני לא עצבני בגרוש אחי:)
ובכייף תרגיש חופשי זה רק רווח שלי שמתקנים אותי;)

sandrik
23-12-08, 10:30
חחחחחחחחחחח איך אתה יודע?סיפור מהחיים הא?:happy:
אני מקוה שסנדרה לפחות מודה לך על "אישית" על כל הליקוקים האלו ושאתה לא סתם מלקק לה את החור של התחת בפוסט הזה אחרי שכולם הבהירו לך שהסקוואט הזה מסריח כמו הפרצוף שלך.

בקיצור אין לי מה להגיד לך יותר חוץ מ "מברוק" אם אתה מקבל איזה פינוק אישי עקב הליקוקים:laughing:

יאלה אין לי מה להגיב לך יותר ואתה יכול להמשיך להגיב אתה רק שחיפון הומו שמתחבא מאחורי משתמש http://i79.photobucket.com/albums/j133/blankita_mala/attitude/chucky.gif

גלעד חלאס!
הבנו את הנקודה שלך,
אין צורך להגזים ובעוד כזו פשטנות.

לא אהבת את הסקוואט?סבבה זכותך לאמר ולהגיב.
אבל אין צורך לערב פה שפה בוטה,
ובעיקר לא לערב אותי בעניין.

little_friend
23-12-08, 10:30
חחחחחחחחחחחחחחחח אני לא עצבני בגרוש אחי:)
ובכייף תרגיש חופשי זה רק רווח שלי שמתקנים אותי;)

בכיף..

אגב צפיתי בסרטון המדובר, ואני לא חושב שהטכניקה שלה לא טובה, רק העניין של "חצי סקוואט" קצת מציק לי..(מאוד מציק לי)

פשוט לרדת עוד 20 ס"מ עם התחת וזה היה בסדר..

אה וסנדרה את צריכה להשתמש יותר בהיפ דרייב ואם את לא יודעת תבקשי ממישהו שמבין שילמד אותך ואני מציע לצפות בסרטון של ידידנו ריפטו בנושא.
http://il.youtube.com/watch?v=yha2XAc2qu8

Pro_XXL_Universe
23-12-08, 10:33
גלעד חלאס!
הבנו את הנקודה שלך,
אין צורך להגזים ובעוד כזו פשטנות.

לא אהבת את הסקוואט?סבבה זכותך לאמר ולהגיב.
אבל אין צורך לערב פה שפה בוטה,
ובעיקר לא לערב אותי בעניין.

את מעורבת כל עוד הלוזרים מהמסנג'ר שלך מתערבים יקירתי חחחחחחחחח
ואני לא אתערב אני פשוט גם ידאג לערב כל מיני אנשים שאני מכיר שלא אוהבים אותך שגם יתחילו לעשות שטויות של ילדים מפגרים:whistle:

אני לא מגיב יותר בפוסט המסריח הזה אז פשוט שמרי על השחיפים שלך שלא יתקרבו למר ישראל אחרת "הטרמפ שלך" יחזור באמבולנס הבייתה או באוטו של חבר'ה קדישא.

BodyKilo
23-12-08, 10:39
חחחחח חולה עלייך גלעד...