PDA

צפה בגרסא המלאה : פיתוח אצבעות

abarbotel
20-12-08, 08:04
היי הידיים שלי מאד דקות וגם כפות ואצבעות הידיים. נראה שברירי.. רציתי לדעת אם אצבעות הידים זה שריר שניתן לפתח ולעבות אותו ואיך?? כנל לגבי הידיים אבל לא האזור שבדרך כלל עושים בו שריר אלא הזרוע עצמה שיותר קרובה לכף היד.

Mad_dog
20-12-08, 10:44
אני חושב אתה מתכוון לאמ אז כן אפשר לפתח אצבעות אין לי מושג לא חושב

guyc
20-12-08, 10:45
לפי מה שידוע לי באצבעות אין שרירים.. אני חושב שיש שם רק גידים.. אבל אני לא יודע אם אני צודק או לא.. לגבי אמה אפשר לאמן אותה.. אצבעות אני כמעט בטוח שלא..

CBA
20-12-08, 11:18
לפי מה שידוע לי באצבעות אין שרירים.. אני חושב שיש שם רק גידים.. אבל אני לא יודע אם אני צודק או לא.. לגבי אמה אפשר לאמן אותה.. אצבעות אני כמעט בטוח שלא..

צודק, תעשה כל תנועה באצבע תהיה לזה השלכה על האמה, ולא על האצבעות.

Amit32
20-12-08, 11:37
הנה :
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/2c/Shut_up_you_white_bitch%21.jpg/250px-Shut_up_you_white_bitch%21.jpg

בצע 5 חזרות, 3 סטים.

סתם :):):):) אי אפשר לעבוד על האצבעות, הכוח באצבעות נובע מהאמה, ככה שאם תחזק את האמה תחזק את כף היד והאצבעות.

Dr. Muscle
20-12-08, 11:59
אפשר לבצע אימונים ספציפיים לאחיזה , אם זו היתה הכוונה (ולא היפרתרפיה של האצבעות).

arbel3
20-12-08, 12:29
תעשה דדליפט בעיקר באחיזות הקשות יעני שהיד לא הפוכה ותראה איזה שיפור
ובלי רצועות כמובן
ככה אני עושה דדליפט ובנט בלי רצועות והידיים שלי מצליחות להחזיק אחלה את המשקל גם ל8 חזרות

ilayzror
20-12-08, 12:44
גם לי האצבעות מאוד מאוד קטנות, יש ילדות בכיתות ו' שהאצבעות שלהם יותר עבות משלי, וזה לא ממש מפריע לי במהלך האימונים. כל עוד היד שלך מצליחה ללפף את המוט אין בעיה. (ככה מישהו אחד אמרו לי)

ATok
20-12-08, 12:47
אני בטוח לגבי זה אבל לפני כמה ימים ניסיתי למצוא לי תרגיל לטרפזים, אז המאמן אמר לי תתרגיל שמחזיקים משקולות בצדדים, ומרימים תטרפז. אז החזקתי מישקלים ממש כבדים, ועדיין לא הרגשתי אותו אז אמרתי לו שזה קורע לי תיד ולא מרגיש תטרפז, הוא אמר שזה יחזק את כף היד..

arbel3
20-12-08, 13:03
תחזק את האמה ויהיה בסדר

עלוש
20-12-08, 13:43
תעבוד במוסך או בבניין חחח

Mad_dog
20-12-08, 13:48

חחחחחחחחחחחחחחחח

iGotMilk
20-12-08, 14:53

תכלס. +1

אדיר53
20-12-08, 18:08
תחטט באף 3 סטים ביום

ilayzror
20-12-08, 18:59
^חחחחחחחחחחחחחחחחחח

Bar's
20-12-08, 19:04
תחטט באף 3 סטים ביום

גם דקסטר היה עושה את התרגיל הזה תראה איזה נחיריים ניהיו לו :sbb4:

speed
20-12-08, 20:33

חח מנסיון אישי, כשאתה מחזיק כל היום את הקונגו, כל הגוף ברט רק לא להפסיק, לא... אסור להפסיק עד שגומרים את כל החציבה.. הידיים שורפות ובכפות ידיים יש כבר יבלות אבל אסור.. עד סוף יום עבודה 16:00-19:00 ולמחרת קמים ב5:00 או 6:00 ליום נוסף חחחחח

ברצינות, יש איזה מכשיר שמאוד מחזק את האחיזה, (לשמל פה יש מכשירים http://www.azarim.org.il/?catid=%7BEBE78297-1349-4942-888A-7EA022B85AF4%7D<< סתם אתר שראיתי שהופיע בו מכשיר לחיזור כופפי אגודל ועוד כל מיניי)
בכללי, כשתעבוד על האמות השרירים בכף היד של האחיזה עובדים וזה מחזק את היד טוב.

ZorgoBH
20-12-08, 20:35
תשחק בסוני :sbb4:

Mad_dog איזה חתימה :wub1::wub1::wub1::wub1:

Muscle_Like_Me
20-12-08, 22:10
תחטט באף 3 סטים ביום

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

Mr.Olimpia
20-12-08, 22:24

כמה אפשר להיות מפגר כדי להגיד שבאצבעות ובכף יד אין שרירים

arbel3
21-12-08, 01:24
תעשה ביד ותחיל ידיים כל 10 שפשופים בשביל הסימטריה
סעמק לעבוד בבנין לא כזה משחק,עבדתי וזה לא חיזק מי יודע מה,ירדתי דרסטית במשקלי עבודה
למזלי עכשיו אני גם עובד וגם מכריח את עצמי להתאמן

abarbotel
21-12-08, 02:10
איזה תרגלים יש בשביל לנפח את הזרוע עצמה? לא את הדו ראשי איפה שעושים שריר אלא את הזרוע שמהמפרק שבכף היד ועד המרפק

speed
21-12-08, 02:29
תעשה ביד ותחיל ידיים כל 10 שפשופים בשביל הסימטריה
סעמק לעבוד בבנין לא כזה משחק,עבדתי וזה לא חיזק מי יודע מה,ירדתי דרסטית במשקלי עבודה
למזלי עכשיו אני גם עובד וגם מכריח את עצמי להתאמן

עבדת עם קונגו? כשהקונגו כבר התחמם מחציבת בטון המשכת לשבור ת'קיר לתעלות החשמל עם פטיש בלבד? אח"כ מגלים שזה לא לפי התוכניות או שזה לא נכון,ף או שיש באותו רגע שינוי ומתחילים הכל מחדש וחייבים לסיים עד סוף היום אז עובדים כמו חמורים גם בלי הקונגו?

מי רוצה משימה? בקורס של השייטת או מטכ"ל שמעתי (סתם שמועה אבל..) שנותנים לך קיר להיכנס בו עד שאתה שובר אותו, ובסוף אתה שובר אותו, להראות לך שהכל אפשרי.. בעבודת בניין גיליתי כמה קיר זה דבר שברירי יחסית למה שהוא צריך להיות, במיוחד כשזה בלוקים..

לפני הכל, שאלתי פעם לגביי שרירים שאלה דומה, ואמרו לי שגם באוזניים יש שרירים.
סיפור קצר: היה לנו מדריך טיולים בטיול בתקופת התיכון במדבר יהודה. הוא היה שובר אבנים עם הידיים, היה מניח את האבן ומכוון ושובר אותה לשניים, כל אעבן או כמעט כל אבן, היו לו ידיים כמו נקנקיות, אני ממש זוכר את זה שאח"כ ראיתי אותו לוקח אבן קטנה ודופק עליה עם האצבות והיא הייתה נשברת לחתיכות קטנות - שאלנו אותו איך הוא עושהנ אאת זה והוא אמר שהוא 20 שנה מתאמן על זה וכל הזמן שהוא בטיולים הוא לוקח אבנים ושובר אותם, האצבעות שלו זה כמו חמש קבבים.

Holy_Templar
21-12-08, 07:30
עבדת עם קונגו? כשהקונגו כבר התחמם מחציבת בטון המשכת לשבור ת'קיר לתעלות החשמל עם פטיש בלבד? אח"כ מגלים שזה לא לפי התוכניות או שזה לא נכון,ף או שיש באותו רגע שינוי ומתחילים הכל מחדש וחייבים לסיים עד סוף היום אז עובדים כמו חמורים גם בלי הקונגו?

מי רוצה משימה? בקורס של השייטת או מטכ"ל שמעתי (סתם שמועה אבל..) שנותנים לך קיר להיכנס בו עד שאתה שובר אותו, ובסוף אתה שובר אותו, להראות לך שהכל אפשרי.. בעבודת בניין גיליתי כמה קיר זה דבר שברירי יחסית למה שהוא צריך להיות, במיוחד כשזה בלוקים..

לפני הכל, שאלתי פעם לגביי שרירים שאלה דומה, ואמרו לי שגם באוזניים יש שרירים.
סיפור קצר: היה לנו מדריך טיולים בטיול בתקופת התיכון במדבר יהודה. הוא היה שובר אבנים עם הידיים, היה מניח את האבן ומכוון ושובר אותה לשניים, כל אעבן או כמעט כל אבן, היו לו ידיים כמו נקנקיות, אני ממש זוכר את זה שאח"כ ראיתי אותו לוקח אבן קטנה ודופק עליה עם האצבות והיא הייתה נשברת לחתיכות קטנות - שאלנו אותו איך הוא עושהנ אאת זה והוא אמר שהוא 20 שנה מתאמן על זה וכל הזמן שהוא בטיולים הוא לוקח אבנים ושובר אותם, האצבעות שלו זה כמו חמש קבבים.

חלק מהאימונים של אומנויות לחימה כמו הקונג פו של השאולין הוא להקשיח גם את החלקים הכי קטנים ורגישים, כמו האצבעות . הם מסוגלים עם האצבעות לשבור אבנים לעשות חורים בקיר וכו'.
זה אחרי שנים של אימונים.

speed
21-12-08, 14:14
חלק מהאימונים של אומנויות לחימה כמו הקונג פו של השאולין הוא להקשיח גם את החלקים הכי קטנים ורגישים, כמו האצבעות . הם מסוגלים עם האצבעות לשבור אבנים לעשות חורים בקיר וכו'.
זה אחרי שנים של אימונים.

מדליק.. מה, יוצאים מהמועדון לחצרר ומתחילים להתאמן על שבירת אבנים?

שמעתי גם משהוא על קפיצות אני צודק? מ2 קומות וכאלה (חבר שלי אמר לי שמשהוא שלמד קונג פו אמר לו משהוא כזה)

gilsXM
21-12-08, 14:30
ראיתי סיני עושה לחיצת כתפיים עם יד אחת כאשר הקיר תומך בו (כלומר שהוא הפוך עם משקל גוף)
הדבר היחיד שנגע ברצפה הייתה האצבע שלו, מדהים

BlackJack`
21-12-08, 14:35
שמעתי גם משהוא על קפיצות אני צודק? מ2 קומות וכאלה (חבר שלי אמר לי שמשהוא שלמד קונג פו אמר לו משהוא כזה)
קוראים לזה פארקור-Parkour
איזה תרגלים יש בשביל לנפח את הזרוע עצמה? לא את הדו ראשי איפה שעושים שריר אלא את הזרוע שמהמפרק שבכף היד ועד המרפק

אתה מתכוון לאמה?
אם כן אז קח:http://www.exrx.net/Lists/ExList/ForeArmWt.html#anchor1936059

guyc
21-12-08, 16:14
כמה אפשר להיות מפגר כדי להגיד שבאצבעות ובכף יד אין שרירים

כמה מתלהב צריך להיות כדי לרדת על מישהו בפורום.. ירדת עלי? מרגיש גבר? אני מקווה שזה עשה לך את היום.. ואתם עדיין מדברים על להעלות את הרמה של הפורום.. רשמתי שאני לא בטוח וכתבתי את זה על סמך משהו ששמעתי פעם ולא הייתי בטוח אם זה נכון.. לגבי החלק של לאמן אצבעות-צדקתי במה שכתבתי.. אז איזו סיבה יש לך לכתוב כזה דבר.. אה כן.. יש לך יותר מ1000 הודעות ואתה חבר vip.. כבוד..!

VoRteX
21-12-08, 16:29
תראו מה עשיתם מהדיון, הוא סה"כ שאל איך להגדיל את כף היד.
והתשובה: לא כל-כך אפשר. אורך ורוחב עצמות כף היד זה גנטי...
מה שכן, ככל שמתבגרים כף היד גדלה.

Mr.Olimpia
21-12-08, 18:02
כמה מתלהב צריך להיות כדי לרדת על מישהו בפורום.. ירדת עלי? מרגיש גבר? אני מקווה שזה עשה לך את היום.. ואתם עדיין מדברים על להעלות את הרמה של הפורום.. רשמתי שאני לא בטוח וכתבתי את זה על סמך משהו ששמעתי פעם ולא הייתי בטוח אם זה נכון.. לגבי החלק של לאמן אצבעות-צדקתי במה שכתבתי.. אז איזו סיבה יש לך לכתוב כזה דבר.. אה כן.. יש לך יותר מ1000 הודעות ואתה חבר vip.. כבוד..!

לא ירדתי עליך..פשוט ככה אני מתבטה.. על תקח את זה קרוב ללב.
פשוט אחי.. תחשוב בהגיון. מזה הבשר הזה מתחת לעור באמצעות ובכף יד? זה לא דורש ידע של אנטומיה האנושית.. רק הגיון. זה נכון שתנוע של אצבעות מתחילה מהאמות אבל בהחלט יש שרירים בכף יד

guyc
21-12-08, 19:46
לא ירדתי עליך..פשוט ככה אני מתבטה.. על תקח את זה קרוב ללב.
פשוט אחי.. תחשוב בהגיון. מזה הבשר הזה מתחת לעור באמצעות ובכף יד? זה לא דורש ידע של אנטומיה האנושית.. רק הגיון. זה נכון שתנוע של אצבעות מתחילה מהאמות אבל בהחלט יש שרירים בכף יד

תודה על התיקון.. אני כנראה לא הבנתי את מה שקראתי נכון..

Flash
21-12-08, 20:01
תראו מה עשיתם מהדיון, הוא סה"כ שאל איך להגדיל את כף היד.
והתשובה: לא כל-כך אפשר. אורך ורוחב עצמות כף היד זה גנטי...
מה שכן, ככל שמתבגרים כף היד גדלה.

זה נכון שככל שמתבגרים כף היד גדלה.. זו סוגיה מעניינת, מישהו יכול להסביר? איך זה שכל הגוף נשאר באותו הגודל ורק העצמות בכף היד ממשיכות לגדול?

Mr.Olimpia
21-12-08, 20:25
זה נכון שככל שמתבגרים כף היד גדלה.. זו סוגיה מעניינת, מישהו יכול להסביר? איך זה שכל הגוף נשאר באותו הגודל ורק העצמות בכף היד ממשיכות לגדול?

אפשר להסביר את זה... בניגוד לחלקים אחרים בגוף כמו עצמות ושאר הדברים שאחרי שגוף התפתח (גיל 20 בערך) לא גדלים יותר.
סחוס ממשיך תמיד לגדול עד סוף החיים. ככה שבעצם זה לא היד גודלת אלה הסחוסים בין עצמות באצבעות למשל מה שמגדיל בקטנה את גודל כף היד.
זאת הסיבה שלזקנים יש בדרך כלל אוזניים ואף גדולים.

little_friend
21-12-08, 22:57
אפשר לחזק ולעבות את העצמות באצבעות ע"י הפעל עומס מתמשך, פיצוי היסף קורה כמובן גם בעצמות- ככל שיש יותר עומס על עצם מסוימת, כך יש יותר גירוי לעצם, והיא נבנית יותר דחוסה ורחבה, בכדי להתמודד עם העומס.

body15
21-12-08, 23:03
תעבוד בתור חקלאי
ראיתי פעם שראיינו חקלאי בחדשות והייתי בטוח הוא עם כפפות
אבל אז ראיתי שזה הידיים שלו