PDA

צפה בגרסא המלאה : מישל טרוני - אימון אישי

ANABOL
21-12-08, 19:47
חברים,
קרוב משפחה שלי רוצה ללכת לאימון אצלו אחרי המלצות של חבר. בשמחה ההיתי מאמן אותו לבדי אך אנחנ לא קרובים פיזית.
מישהו היה או מכיר מישהו שהיה באימון אישי אצל מישל ויכול לתת חוות דעת?

boris19
21-12-08, 20:58
מעניין כמה עולה הנזק הזה..

ANABOL
21-12-08, 21:08
לא כזה רציני. ממה שהבנתי שזה בהנחה.
הוא לוקח לשעה 200-250.
אם זה דרך ישראבודי, הוא קיבל את זה 150 שקל.
אחרי הכל אימון עם מר ישראל נשמע לא רע בכלל.

Bono
21-12-08, 21:17
מעניין כמה עולה הנזק הזה..

אאוץ'.
למה נזק?

arbel2
21-12-08, 21:29
קודם כל זה רחוק מלהיות נזק :)

מהחוויות אימונים שהיו לי עם מישל הוא מאמן מעולה ,אני מתאמן מדי פעם בטרגט ורואה אותו לא פעם עם לקוחות.
אני ממליץ בחום ,מאמן מצויין עם עם אופי מעולה.

טונה
21-12-08, 22:17
נשמע באמת לא רע שמישל טרוני מאמן אותך....

Shauder
21-12-08, 22:27
200-250 שעה :\

עבודה נחמדה :]

Bono
21-12-08, 23:34
200-250 שעה :\

עבודה נחמדה :]

זה המחירים של מאמנים אישיים בחד"כ...

hypertrophy
21-12-08, 23:38
זה המחירים של מאמנים אישיים בחד"כ...

וואלה?
לא ידעתי....זה בד"כ 120-170

trx--->sus
22-12-08, 10:41
פייייי למה זה כל כך יקר העסק הזה של מאמנים אישיים

Dr. Muscle
22-12-08, 11:48
יקר כי מדובר על מתחרה רציני במר ישראל, אדם עם ניסיון וביקורות מעולות. אז הוא יכול לבקש קצת יותר בשביל השירותים שלו.

Pro_XXL_Universe
22-12-08, 11:50
מחזק את ד"ר מאסל:boxing:
גם אצלנו מדריכים לוקחים איזה 120 שקל על אימון אישי ושי הררי לוקח בסביבות המחירים האלו..גם לוקח תשלום מראש חח
אבל עדין האנשים שהוא מאמן מתקדמים יפה מאוד!

hypertrophy
22-12-08, 12:44
מחזק את ד"ר מאסל:boxing:
גם אצלנו מדריכים לוקחים איזה 120 שקל על אימון אישי ושי הררי לוקח בסביבות המחירים האלו..גם לוקח תשלום מראש חח
אבל עדין האנשים שהוא מאמן מתקדמים יפה מאוד!

חח גלעד אתה צריך לבוא אלינו לחד"כ לראות איזה מאמנים פלוצים לוקחים לפחות 150 לאימון ולא יודעים מה הם עושים בכלל מתאמנים/מתאמנות שלהם תקועים במקום כבר חודשיייים
משחקים איתם עם גומיות וחארטות כאלו במקום לעשות משהו באמת אפקטיבי
אחד מהם אפילו מייחס לעצמו תואר "מומחה בפיתוח גוף"
חחחחחחחחח שחיף מת גרוע טמבל שלא יודע מה הוא אומר אפילו
הוא מזיין לאנשים ת'שכל בצורה לא נורמאלית כל פעם אנשים באים אלי ואומרים לי מה אבל הוא אמר שככה וככה ולא צריך לעשות את זה וצריך לעשות ככה
פשוט בושה למקצוע! ועל זה ה"מומחה" לוקח סביבות ה-150 שקל....

ד"א....ברוב המוקומות לוקחים למאמן 50-70 שקל לאימון אישי שהוא עושה אצלם בחד"כ

Pro_XXL_Universe
22-12-08, 12:50
חח גלעד אתה צריך לבוא אלינו לחד"כ לראות איזה מאמנים פלוצים לוקחים לפחות 150 לאימון ולא יודעים מה הם עושים בכלל מתאמנים/מתאמנות שלהם תקועים במקום כבר חודשיייים
הוא מזיין לאנשים ת'שכל בצורה לא נורמאלית כל פעם אנשים באים אלי ואומרים לי מה אבל הוא אמר שככה וככה ולא צריך לעשות את זה וצריך לעשות ככה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:lol:
במכון כושר הקודם שלי היה אחד מדריך רוקד סלסה נישבע לך בעניים שלי אם האנשים שהוא היה מאמן אומר זה חימום חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:lol::lol::lol:

אין יש מדריכים היום שצריך לרצוח אחי!!!!
ודרך אגב ראיתה תהודעה שלי במסנג'ר ???תבוא לחיטובים אחי אני יראה לך אם מי לדבר איך מתאים לי שתהיה מאמן שם רק פצצות לפנים לפני סקוואט אתה תיתן לי!

The Sun
22-12-08, 12:52
חבל שאין סמינרים של ריפטו בארץ :(

hypertrophy
22-12-08, 13:06
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:lol:
במכון כושר הקודם שלי היה אחד מדריך רוקד סלסה נישבע לך בעניים שלי אם האנשים שהוא היה מאמן אומר זה חימום חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:lol::lol::lol:

אין יש מדריכים היום שצריך לרצוח אחי!!!!
ודרך אגב ראיתה תהודעה שלי במסנג'ר ???תבוא לחיטובים אחי אני יראה לך אם מי לדבר איך מתאים לי שתהיה מאמן שם רק פצצות לפנים לפני סקוואט אתה תיתן לי!

חחחחחחחח לתת לך פצצות אה?
אתה לא מבין איך הרגת אותי כשאמרת לי את זה פעם ראשונה

בסוף כבר אין לי זמן לעוד מקום עבודה...אני משתלט על החד"כ שלי לאט לאט :)

hypertrophy
22-12-08, 13:10

אתה הולך רחוק מידי קורן...
בוא נתחיל בזה שמאמנים ילמדו לעשות עבודה אפקטיבית...
אתה לא מבין בכלל על מה אני מדבר ואתה רץ לליגה של הגדולים
אני מזמין אוותך לראות פעם אימון אישי שקורה אצלי בחד"כ אם לא יתפוצץ לך וריד במוח מעצבים אני מאנייק

The Sun
22-12-08, 13:17
אתה הולך רחוק מידי קורן...
בוא נתחיל בזה שמאמנים ילמדו לעשות עבודה אפקטיבית...
אתה לא מבין בכלל על מה אני מדבר ואתה רץ לליגה של הגדולים
אני מזמין אוותך לראות פעם אימון אישי שקורה אצלי בחד"כ אם לא יתפוצץ לך וריד במוח מעצבים אני מאנייק

אם היה סמינר אחד כמו שצריך שכל המאמנים היום מגיעים אליו המצב היה פי 10 טוב יותר.
אתמול איזה טמבל אצלנו עשה סקוואט עם פלטות מתחת לעקבים, זה לא שינה את העובדה שהוא עשה את הסקוואט כמו נכה וכל חזרה הרגשתי צורך ללכת לשמור שלא יתהפך עם המוט.

אני רואה מספיק ליצנים אצלנו עושים אימונים אישיים שכוללים תרגילים מוזרים "לחיטוב ועיצוב" בטווחי חזרות לא הגיוניים ובחזרות שליליות שהיו גורמות לי לאימון יותר תוך פחות משבוע.

ועוד אומרים שאני פריק בגלל שאני עושה דדליפט ופאוורקלין.

hypertrophy
22-12-08, 13:20
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
כמה מוכר....אצלי בקושי יש אנשים שעושים סקוואט ומי שעושה בד"כ עושה בגלל שלימדתי אותו והכרחתי אותו לשלב את זה בתכנית

מניסיון והיכרות שלךי עם מדריכים.......99 אחוז מהם היו באים לסמינר שלו ושוכחים הכל שבוע אחרי

The Sun
22-12-08, 13:22
מניסיון והיכרות שלךי עם מדריכים.......99 אחוז מהם היו באים לסמינר שלו ושוכחים הכל שבוע אחרי

זה לא נכון, לימדתי אתמול את אחת המדריכות מה זה Hip Drive בסקוואט והיה נראה כאילו היא הפנימה.
חבר שלי מדריך אצלנו במכון ובזכותי הוא למד, ומשלב דדליפט בתוכנית.

סמינר אחד היה עושה פלאים.

*DAVID*
22-12-08, 14:18
מאמן שאל את חבר שלי מה זה דד ליפט.....
אתם קולטים מה זה

Pro_XXL_Universe
22-12-08, 14:27

בוא אצלנו למכון ותיראה איזה סמינר של ריפטו אתה תקבל ידידי:)
רק שדוד יחלים מהפציעה שלו...(פאוורליפטר שעובד אצלנו במכון וניפצע לצערי):(

Pro_XXL_Universe
22-12-08, 14:29
הכי מצחיק זה אידיוטיאם שלא עושים סקוואט באימון רגלים!
אם אין סקוואט אין אימון רגלים נקודה!!!!

ilayzror
22-12-08, 15:30
חחחחחחחח לתת לך פצצות אה?
אתה לא מבין איך הרגת אותי כשאמרת לי את זה פעם ראשונה

בסוף כבר אין לי זמן לעוד מקום עבודה...אני משתלט על החד"כ שלי לאט לאט :)

תאכלס המאמן הזה שאמרת לי די מעפן.
גם כשגיא ראה אותו הוא התחיל לצחוק עליו.

Bono
22-12-08, 15:33
וואלה?
לא ידעתי....זה בד"כ 120-170

אז תעלה מחירים:bye1:
זה ממה שעד עכשיו ראתי (וממש לא הרבה) לא ראיתי בפחות מ180 שקל, אבל שוב לא התעניינתי בזה מספיק.

ilayzror
22-12-08, 15:48
חח יאיר לא חשבתי על זה אבל אני מקבל אחד כזה בחינם

Philip1123
22-12-08, 22:57
בוא אצלנו למכון ותיראה איזה סמינר של ריפטו אתה תקבל ידידי:)
רק שדוד יחלים מהפציעה שלו...(פאוורליפטר שעובד אצלנו במכון וניפצע לצערי):( מסכים לחלוטין.

Philip1123
22-12-08, 23:04
אגב, ישנה בעיה כשלוקחים מאמנים אישיים שהם מפתחי גוף מקצועיים. שמעתי על הרבה מקרים שבהם המאמן הוא יחסית חסר סבלנות כי קשה לו להכנס לראש או להזדהות עם מישהו חובב שקטן ממנו בהרבה ובסה"כ רוצה להתקדם טיפה ולא להגיע למימדים לא טבעיים.
אני לא יודע האם זה המקרה עם מישל, אין לי שמץ של מושג, אבל פשוט חשבתי שראוי להעלות את הנקודה הזו.

arbel2
22-12-08, 23:09
אגב, ישנה בעיה כשלוקחים מאמנים אישיים שהם מפתחי גוף מקצועיים. שמעתי על הרבה מקרים שבהם המאמן הוא יחסית חסר סבלנות כי קשה לו להכנס לראש או להזדהות עם מישהו חובב שקטן ממנו בהרבה ובסה"כ רוצה להתקדם טיפה ולא להגיע למימדים לא טבעיים.
אני לא יודע האם זה המקרה עם מישל, אין לי שמץ של מושג, אבל פשוט חשבתי שראוי להעלות את הנקודה הזו.

נקודה מאוד רחוקה מהאמת במקרה של מישל ,מדובר באופן עקרוני בסוג של אופי ,ללא קשר לעובדה אם מאמן הוא מפתח גוף מקצועי או לא,מישל אדם חייכן ומצחיק מטבעו ותמיד אוהב לעזור לאנשים ,וזה בא לידי ביטוי גם בסגנון אימון שלו.

The Sun
22-12-08, 23:18

נשמע הגיוני, אבל כל מקרה לגופו.

tima999
22-12-08, 23:20

חחחחחחחחחחח אני במקרה יודע על מי מדובר:)

יאיר אחי היום שכחתי לקחת ממך את המסן שלך, תשאיר לי אותו פה.

Pro_XXL_Universe
22-12-08, 23:33
חחחחחחחחחחח אני במקרה יודע על מי מדובר:)

יאיר אחי היום שכחתי לקחת ממך את המסן שלך, תשאיר לי אותו פה.

תוסיף גם אותי אח שלי!

majorgilad@walla.com

:king:

שי
22-12-08, 23:45
עזוב, מישל רוצח באימונים והוא מקצועי חבל על הזמן .
אני יכול לומר לך על לקוחות של החנות בסניף בר"ג שמתאמנים אצל מישל, כולם מספרים רק דברים טובים (וזה בהנחה שהם נשראו בחיים). אני יודע שיש לו משמעת והוא מאוד פתוח לעצות וטיפים, בניגוד לכל מיני מאמנים עציצים שלא מוכנים לשמוע על שום דבר מלבד העולם שלהם.

היום מישל היה בחנות עם איתי בושרי, לקח חולצה חדשה, הבן אדם מפלצת. לוחץ250 ק"ג!

arbel2
23-12-08, 00:00
דיברתי עם מישל בעקבות הפוסט, שאלתי אותו מה דעתו לגבי אימונים אישיים לחברי הפורום וכדומה, מישל מאוד התלהב מהנושא והוא מאוד רוצה לעזור, הוא מוכן לעשות אימון אישי ב 150 במקום 200 שקל למי שיגיע דרך הפורום של ישראלבודי.
מעבר לזה לפי מה שמישל מספר, הוא הולך לצלם סרט עם קובי חיים, מעין סרטון פרסומת לאתר שלו ולאתר של ישראלבודי ושחר מהאח הגדול ישתתף גם. מישל מוכן לתת 1-2 חברים מהפורום שיבואו לאימונים עוד אימון מתנה ללא תשלום ובתמורה עם יופיעו אצלו בסרטון ויספרו איך היה. אנחנו נחשוב איך אפשר לעשות את זה בהמשך...

שייקה
23-12-08, 00:37

יואוווווווווווווווווווווווווו אתה כל כך צודקקק! ועוד תבין תקטע כל פעם בא איזה אחד בן 45 במכון שלי ועושה אימונים אישיים עם מדריכה לאחד בן 45 הוא חיה רציני.. הוא עושה בכיף 25 מתח והוא גם מרים משקלים גבוהים והביצוע שלו מצויין חבל שהיא מבלבלת לו את השכל ומאכילה אותה בחירטוטים ימין ועל שמאל.. ויוצא לי לראות אותו איזה 3 פעמים היא עושה עליו חתיכת קופה המניוקית הזאת

hypertrophy
23-12-08, 00:39
טימור...תהנה

yaer-bm@012.net.il

גלעד!חשבתי שאתה רק שלי... :(

ועיליי... :)

hypertrophy
23-12-08, 00:40
יואוווווווווווווווווווווווווו אתה כל כך צודקקק! ועוד תבין תקטע כל פעם בא איזה אחד בן 45 במכון שלי ועושה אימונים אישיים עם מדריכה לאחד בן 45 הוא חיה רציני.. הוא עושה בכיף 25 מתח והוא גם מרים משקלים גבוהים והביצוע שלו מצויין חבל שהיא מבלבלת לו את השכל ומאכילה אותה בחירטוטים ימין ועל שמאל.. ויוצא לי לראות אותו איזה 3 פעמים היא עושה עליו חתיכת קופה המניוקית הזאת

בואנא אחי....הכתפיים והגב שלך אחושרמוטה....
למרות שזה לא הפורום לזה הייתי חייב....תמשיך ככה בקרוב תמונות עדכניות שלי :)

שייקה
23-12-08, 23:16
^^ תודה רבה גבר.. מחכה לראות תמונות שלך :)