PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו ניסה energized xpand?

Bar's
22-12-08, 15:42
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=364&ArticleID=1376

מישהו ניסה את התוסף הזה? איך הוא? מה חוות הדעת שלכם? באמת עזר או חרטא?

:sbb2:

Shlomik
22-12-08, 16:37
כשהמוצר רק הגיע לארץ לפני כשבועיים בערך אחד העובדים מסניף רמת גן, קובי, למי שמכיר, ניסה אותו. שאלתי אותו בשבילך מה דעתו על המוצר והוא אמר שמרגישים אותו יחסית כבר מהאימונים הראשונים והוא נותן אנרגיה רצינית, כוח, הרבה פאמפ והוא אכן שווה ניסיון, אם תרצה אתה מוזמן להרים טלפון לחנות ולדבר איתו ישירות או עם שי ממחלקת ההזמנות שגם ניסה את המוצר במספר: 1599-500-590.

כמובן שאם יש לך שאלות נוספות אתה מוזמן לדבר גם איתי,

שיהיה בהצלחה!
שלומיק

Bar's
22-12-08, 17:47
כשהמוצר רק הגיע לארץ לפני כשבועיים בערך אחד העובדים מסניף רמת גן, קובי, למי שמכיר, ניסה אותו. שאלתי אותו בשבילך מה דעתו על המוצר והוא אמר שמרגישים אותו יחסית כבר מהאימונים הראשונים והוא נותן אנרגיה רצינית, כוח, הרבה פאמפ והוא אכן שווה ניסיון, אם תרצה אתה מוזמן להרים טלפון לחנות ולדבר איתו ישירות או עם שי ממחלקת ההזמנות שגם ניסה את המוצר במספר: 1599-500-590.

כמובן שאם יש לך שאלות נוספות אתה מוזמן לדבר גם איתי,

שיהיה בהצלחה!
שלומיק

תודה שלומיק! האמת שמחר אני הולך לגיל בגלל זה חשובה לי חוות דעת מאנשים כאן שניסו.
עוד אנשים אולי?

פיטר פן
22-12-08, 17:52
אני עכשיו הזמנתי השמח לשמוע גם חוות דעת מנסיון של אנשים פה...
ד"א לוקחים 4 כדורים לא משנה כמה שוקלים? עם האנבוליק אמינו המלצתם לי 2...
אני משקל 58.5 על 169

ThE HummeR
22-12-08, 18:38
ת'אמת ? חבל על הכסף.

boris19
22-12-08, 19:22
בחול האריזה של ה84 כדורים עולה 44.5 ש"ח, עם משלוח עד הבית 82.1

אז...שלא יעבדו עליכם.

Bar's
22-12-08, 21:09

אז...שלא יעבדו עליכם.

מאיפה?

boris19
22-12-08, 21:51
מאיפה?

מאתר בחו"ל, לא יכול להביא קישור

ANABOL
22-12-08, 22:51
אני למדתי לקח מחו"ל אני הזמנתי ועד היום זה תקוע במכס. בסוף השמידו את זה או משהו.
מזלי שזה היה מוצר של 15 דולר, אז לא יצא נזק.
אני מביא מחו"ל שאני בחו"ל בלבד, לא עושה משלוחים לארץ.

לגבי המוצר הזה, הרכיבים שלו נראים טובים והחברה היא חברה טובה. נשמע טוב וגם לא כזה יקר.

arbel2
22-12-08, 23:14

אז...שלא יעבדו עליכם.

ומה הפואנטה בהודעה כזאת ?

Bar's
22-12-08, 23:30
אני למדתי לקח מחו"ל אני הזמנתי ועד היום זה תקוע במכס. בסוף השמידו את זה או משהו.
מזלי שזה היה מוצר של 15 דולר, אז לא יצא נזק.
אני מביא מחו"ל שאני בחו"ל בלבד, לא עושה משלוחים לארץ.

לגבי המוצר הזה, הרכיבים שלו נראים טובים והחברה היא חברה טובה. נשמע טוב וגם לא כזה יקר.

כן גם אני שמעתי על מישהו שעשו לו בעיות רציניות והוא בכלל לא קיבל את המוצר.
אין לי בעיה להזמין מח"ול אבל אני מעדיף מפה.. אוהב לקבל את המוצר מהמדף שאני יודע שאיכותי שם ולא מארגז שלך תדע איפה הוא היה..
דחוף דחוף מישהו שניסה?

Shlomik
22-12-08, 23:39
היי בר,

במידה ואתה מעוניין בחוות דעת נוספת על המוצר כפי שציינתי אני מזמין אותך להרים אלי / לחנות טלפון מחר בבוקר ואני אשמח לקשר אותך עם אנשים אצלנו שניסו את המוצר לחוות דעת נוספת, המוצר יחסית חדש בארץ כך שאני מאמין שאתה תיהיה יחסית מהראשונים לנסות אותו ואשמח לשמוע את תגבותך אני מאמין שתהנה ממנו.

לגבי הזמנות מחו"ל כמובן שאני מצטרף לאנאבול ואלייך וחייב לציין שזה לא בהכרח הדבר הכי נוח ויש איתו מספר בעיות גם אם לפעמים ההפרש במחיר יכול להיות כמה עשרות ש"ח בסופו של דבר אתה מוצא את עצמך מתעסק עם טפסים / עמידה בתורים שזה התעסקות וזמן ובסופו של דבר זמן שווה כסף.

כרגע אני נועל את הפוסט על מנת לא ליצור מצב של אי נעימות שיפרסמו אתרים מתחרים בטעות.

שיהיה לילה טוב ובהצלחה!
שלומיק
0506929029
shlomik@israelbody.org