PDA

צפה בגרסא המלאה : העמסת פחממות לפני יום סיירות

r0y
22-12-08, 19:15
אתם חושבים שכדאי לעשות סוג של המסת פחממות לפני יום סיירות וככה באים עם הרבה אנרגיה וכוח לסוג של אימון של 4 שעות בערך..מצד אחד יכול לעזור אבל מצד שני אולי זה יגרום להרגשה של כבדות כל האוכל הזה...

מי שלא יודע יום סיירות זה בערך 4 שעות של הרבה מאוד ספרינטים בעליות חול בעיקר ככה שצריך הרבה כוח אבל גם להיות קל ולרוץ בלי כאבי בטן חחח

Sugarzaza
22-12-08, 20:24
אתה בחיטוב לפני יום סיירות?!

little_friend
22-12-08, 22:54
אתה בחיטוב לפני יום סיירות?!

אתה רציני או שאתה מנסה להיות כאילו מפגר ולהצחיק?

קראת מה שהוא כתב???

ולנושא- כן סבבה תאכל הרבה פחממות אבל באותו יום כמובן תקל על עצמך ואל תאכל הרבה.. כי אחרת אתה תפגוש את האוכל הזה שוב, אם אתה מבין למה אני מתכוון..

talp
22-12-08, 23:02
אתם חושבים שכדאי לעשות סוג של המסת פחממות לפני יום סיירות וככה באים עם הרבה אנרגיה וכוח לסוג של אימון של 4 שעות בערך..מצד אחד יכול לעזור אבל מצד שני אולי זה יגרום להרגשה של כבדות כל האוכל הזה...

מי שלא יודע יום סיירות זה בערך 4 שעות של הרבה מאוד ספרינטים בעליות חול בעיקר ככה שצריך הרבה כוח אבל גם להיות קל ולרוץ בלי כאבי בטן חחח
2 עצות אני אתן לך:
1. אל תאכל בבוקר של היום סיירות את הלחם עם ריבה שהם מביאים לך.
אתה לא תספיק לעכל את זה לא משנה כמה האוכל מתעכל אצלך מהר(מניסיון)
2. תאכל הרבה לפני, אפילו בלילה לפני תאכל הרבה פסטה, הם מביאים שם פסטה, רק תקום מוקדם יותר ותאכל אוכל מהבית שמתעכל מהר, אחרת תקיא.
או שתאכל בננה או פרי מתי שכולם קמים וזהו.
תחשוב על זה ככה שאתה תצטרך להיות ממש על בטן ריקה לפני הריצה.
בהצלחה!!

r0y
23-12-08, 12:59
חחח אני לא בחיטוב לפני יום סיירות
חשבתי נגיד להתחיל 3-4 ימים לפני לעשות סוג של העמסה ושפוט לאכול הרבה ובערב לפני נגד הרבה בולונז או משהו כזה ובבוקר לאכול נגיד חצי שעה-שעה לפני שמתחילים חימום וכל זה שזה בערך שעה לפני הפעילות 2 פרוסות עם דבש+בננה+חטיף אנרגיה
נראה בסדר?