PDA

צפה בגרסא המלאה : בימקום לאכול 2 ביצים קשות אחרי אימון לקחת אבקת חלבון?

ject
26-12-08, 12:08
הארוחה אחרי אימון שלי היא:
טונה בשמן 100גרם
כפית שמן זית
2 ביצים קשות xl

כדי להחליף את הבצים קשות באבקה?
למרות שיש לי 130 גרם חלבון בתפריט להוסיף אבקת חלבון?

Avi555
26-12-08, 12:18
זה הכל תלוי בתפריט שלך , אם אתה משלים תערכים מתזונה אז לא צריך אבקת חלבון .
ברור שאבקת חלבון מומלצת אבל זה יותר קשור לעניין כלכלי .

obzion
26-12-08, 12:24
לא חובה אבקת חלבון, אבל הארוחה של אחרי האימון שלך ממש לא טובה!
טונה בשמן, שמן זית וביצים קשות.

בכולם יש כמות לא מבוטלת של שומן, שמומלץ להימנע ממנו לאחר האימון.
חוץ מזה, אין לך פה פחמימה. אחרי האימון הגוף צריך פחמימה - למלא מאגרי גליקוגן ולהקפיץ את רמת האינסולין בגוף.
צריך לצרוך כ0.8 גרם פחמימה x משקל הגוף. (דוגמאות לפחמימה לאחר אימון : תמרים, בננות, לחם לבן, סוכר ענבים)
רצוי גם לצרוך חלבון דל בשומן - קוטג' 1 אחוז, טונה במים, אבקת חלבון

king l8
26-12-08, 12:41
אם אתה מגיע לכמות החלבון שלך מהאוכל אז אין צורך באבקת חלבון .. האבקה עוזרת לך להשלים את החלבון החסר שלך !
ודבר שני : אחרי האימון יותר חשוב הפחמימה הזמינה כמו : לחם לבן , סוכר ענבים , תמרים ,בננות וכו' ..
את החלבון לא חובה ישר אחרי האימון כל עוד אתה משלים אותו במשך כל היום ! אבל כמובן שרצוי שהארוחה אחרי אימון תיהייה מורכבת מפחמימה זמינה וחלבון !!
לדוגמא : טונה\קוטג עם 3-4 פרוסות לחם לבן\שתי בננות וכו' תלוי לפי הכמות שאתה צריך לצרוך

hanna666
26-12-08, 13:20
אתה לא חייב לצרוך אבקת חלבון אם אתה מגיע לערכים שאתה אמור להגיע אליהם

L&T
26-12-08, 18:54
סתם נקודה למחשבה, שאלת את עצמך אם יש לך מספיק חלבון בארוחה? 130 נשמע לי מעט , או שאתה לא בחור גדול כל כך...

shoshoavi
27-12-08, 01:38
תשמע אני הייתי מחליף את הטונה בשמן לאבקת חלבון...
ביצים נחשבות לחלבון הכי איכותי שיש מבין כולם
וגם אוכל פחמימה זמינה מיד אחרי האימון עם שייק החלבון
ואוכל פחמימה מורכבת עם הx ביצים אחרי אימון
ואתה יכול גם להוסיף את השייק חלבון אחרי אימון ולהשאיר את אותה ארוחה של הטונה והביצים.
סה"כ כמה שיותר חלבון ככה יותר טוב.

ject
27-12-08, 01:45
אני בן 13.5 1.65 bmr:1500 כמה חלבון אני צריך?

hanna666
27-12-08, 09:35
אני בן 13.5 1.65 bmr:1500 כמה חלבון אני צריך?

אחי אתה עדיין ילד קטן לא ממולץ לצרוך אבקה תאכל גבינות קוטגים טונות בשר ביציים ואתה תגיע לסך החלבון והקלורי שלך חבל סתם כך להתחיל לבזבז כסף

Eyeseen
27-12-08, 19:30
אחי אתה עדיין ילד קטן לא ממולץ לצרוך אבקה תאכל גבינות קוטגים טונות בשר ביציים ואתה תגיע לסך החלבון והקלורי שלך חבל סתם כך להתחיל לבזבז כסף

אבקה היא בדיוק כמו אוכל, וגם אם הוא ילד "קטן", אף אחד לא אמר ש"לא מומלץ" לצרוך אבקת חלבון, אז תפסיק לבלבל לנו בביצים.
בקשר לחיסכון, תעשה את החישוב לבד- קניית קוטג'ים וטונות אחרי כל אימון או אבקת חלבון (חלבון בלבד), ותגיע למסקנה לבד.

אז עשה לנו טובה, ואל תדבר שטויות.

shlomi1994
26-01-09, 15:38
נראה לי שכן

Bar's
26-01-09, 15:50
אבקה היא בדיוק כמו אוכל, וגם אם הוא ילד "קטן", אף אחד לא אמר ש"לא מומלץ" לצרוך אבקת חלבון, אז תפסיק לבלבל לנו בביצים.
בקשר לחיסכון, תעשה את החישוב לבד- קניית קוטג'ים וטונות אחרי כל אימון או אבקת חלבון (חלבון בלבד), ותגיע למסקנה לבד.

+1
יוצא יותר יקר האוכל אם מדברים על כסף פה... <_<

יניב צוות ישראלבודי
26-01-09, 16:54
הארוחה אחרי אימון שלי היא:
טונה בשמן 100גרם
כפית שמן זית
2 ביצים קשות xl

כדי להחליף את הבצים קשות באבקה?
למרות שיש לי 130 גרם חלבון בתפריט להוסיף אבקת חלבון?

ארוחה שכזאת לא בדיוק קולעת למטרה מאחר והיא לא מכילה פחמימות בכלל וגם מכילה כמות משמעותית של שמן אשר מאט את הספיגה של החלבון.

לאחר אימון נהוג לצרוך חלבון שנספג מהר בשילוב פחמימות בעלות ערך גליקמי גבוהה.
אבקת חלבון בשילוב פחמימה פשוטה (סוכר ענבים, פירות וכו') יכולה לענות על הצורך הזה ומעבר לכך גם הערך הביולוגי של האבקת חלבון עצמה יותר טוב.

אם אתה לא מעוניין באבקת חלבון הייתי מייעץ לך לאכול ארוחה מוצקה שמכילה פחות שמן ויותר פחמימות.

hypertrophy
26-01-09, 20:24

שמע...ברמת העיקרון אני יכול להסכים איתך שאין שום בעיה שיקח אבקת חלבון....אבל...וזה אבל ענקי..!!
קודם כל שילמד לאכול כמו בנאדם....קשה לי להאמין שהוא לא יכול להשלים את הצרכים התזונתיים שלו באמצעות אוכל ואין שום סיבה בעולם כל עוד הוא ילד ממוצע שתהיה לו בעיה לאכול....תמיד אני מעדיף לחנך מתאמנים צעירים לאכול נכון ומספיק במקום להתחיל ישר עם תוספים כשיגיע למצב שהוא לא יכול לאכול כל כך הרבה[ויקח לו המון זמן לזה] שיתחיל עם התוסף...כרגע...שילמד לאכול רגיל

ject
26-01-09, 22:33
שלומי למה אתה מקפיץ??זה ליפני חודש.

SiX PACK
26-01-09, 23:25
קודם כל תחליף את הטונה בשמן בטונה במים לפני שאתה בכלל עושה משהו..

lil Weed Man
27-01-09, 13:27
קודם כל תחליף את הטונה בשמן בטונה במים לפני שאתה בכלל עושה משהו..
מה הבעיה בטונה בשמן?!

the animal
27-01-09, 13:53
מה הבעיה בטונה בשמן?!

שמן מוריד את האינדקס הגליקמי והאינסוליני של הפחמימות