PDA

צפה בגרסא המלאה : איך הגיינרים של InterActive Nutrition? מישהו מכיר?

RoyGush
26-12-08, 13:56
איך הם?
מישהו התנסה?
ואם כן באיזה סוג?

הבנתי שיש MAMMOTH 2500™ ו- Lean Gainer

תודה

OmriF
26-12-08, 14:06
תראה, לא שמעתי טובות על החברה. אך למרות המלצתי לחבר טוב להתרחק מהממותה, הוא רכש אותה וכעבור חודש של שימוש הוא עלה 2 וחצי קילו.

לא יודע להגיד לך אם זה בגלל הגיינר או בגלל התפריט שהרכבתי לו. לא שמעתי שהוא לא נהנה מימנו או משהו כזה. הוא רק התלונן על תחושת כבדות בבטן לאחר שתייתו.

RoyGush
26-12-08, 14:13
אוקיי תודה
עוד מישהו?

Locke
26-12-08, 14:25
ניסיתי את החלבון שלהם, הטעם שלו היה סביר, מה שכן באמת יש תחושת כבדות בבטן, לא יודע למה, בעקרון גם אני לא שמעתי יותר מדי דברים טובים על החברה...

תקנה serious mass של אופטימום ותחסוך לעצמך תכאב ראש.

ANABOL
26-12-08, 14:38
לא ההיתי נוגע.
זאת חברה קנדרית, אין שם fda ואין שום גוף מפקח נורמלי.
כבר ראינו צרות עם חברות קנדיות אחרות שהטעו צרכנים ושמו 50 אחוז חלבון במקום 80,
לך רק על אמריקאיות.

להעלות 2.5 ק"ג זאת לא בעיה, גם סוכר ושמרים יכולים להעלות. השאלה היא מה אתה עולה.

hypertrophy
26-12-08, 14:43
לא ההיתי נוגע.
זאת חברה קנדרית, אין שם fda ואין שום גוף מפקח נורמלי.
כבר ראינו צרות עם חברות קנדיות אחרות שהטעו צרכנים ושמו 50 אחוז חלבון במקום 80,
לך רק על אמריקאיות.

להעלות 2.5 ק"ג זאת לא בעיה, גם סוכר ושמרים יכולים להעלות. השאלה היא מה אתה עולה.

סיכמת את זה נכון....

ShaI^MymoN
26-12-08, 15:40
איך הם?
מישהו התנסה?
ואם כן באיזה סוג?

הבנתי שיש MAMMOTH 2500™ ו- Lean Gainer

תודה

חחח קח תקרא את זה:

http://www.israelbody.com/showthread.php?t=38627&highlight=interactive

תעשה חיפוש של המילה INTERACTIVE וכבר תמצא מספיק מידע למה אסור לגעת בחברה הזאת ובעיקר בגיינר שלהם שיש בו 84 גרם סוכר ו 18 גרם שומן רווי,פשוט לא בריא בכלל!!

ללא ספק עדיף סריוסמאס.

m0she
26-12-08, 22:43
אני לא יודע מי מוכר את זה ואיפה מוכרים את זה, מה שאני כן יודע זה שלחלק מהאנשים שכותבים כאן יש אינטרסים להגיד דברים רעים - ובאמת שאני לא יודע למה. אני אישית ראיתי בדיקות מעבדה של החברה שהראו תוצאות טובות, אבל מאחר ואני לא ערכתי את הבדיקות אני לא ערב להן.

בכל אופן, רוב האנשים כאן לא השתמשו בחברה עד כמה שידוע לי. מאחר והנושא נדון בעבר, אתה יכול להריץ חיפוש על החברה ולקרוא בעצמך. הנושא ננעל.