PDA

צפה בגרסא המלאה : עובדים על ברכיאליס\ברכיורדיאליס?

BlackJack`
26-12-08, 13:57
מי פה עובד על ברכיאליס (Brachialis) או ברכיורדיאליס (Brachioradialis)?

shraga
26-12-08, 13:59
מה זה נראה לך preachair?

the animal
26-12-08, 14:09
הודעה של שיקו:
בכל התרגילים שאתם משיכיים כביכול לברכיאליס הוא לא עובד יותר אלא שאר השרירים שמכופפים את המרפק עובדים פחות, שים לב להבדל.
העבודה של הברכיאליס לא מושפעת מהמנח של כף היד הוא המנח של הכתף, אם מסיבה כלשהי אתה חושק בעוד כמה סטים לכופפי מרפק תוסיף עוד תנועה שבה הבייספס/ברכיוראדיאליס עובדים יותר כי בכל מקרה הברכיאליס יעבוד אותו דבר.

אם אתה רוצה לתת עבודה לברכיורדיאליס תעשה פטישים.

shraga
26-12-08, 14:19
הודעה של שיקו:
בכל התרגילים שאתם משיכיים כביכול לברכיאליס הוא לא עובד יותר אלא שאר השרירים שמכופפים את המרפק עובדים פחות, שים לב להבדל.
העבודה של הברכיאליס לא מושפעת מהמנח של כף היד הוא המנח של הכתף, אם מסיבה כלשהי אתה חושק בעוד כמה סטים לכופפי מרפק תוסיף עוד תנועה שבה הבייספס/ברכיוראדיאליס עובדים יותר כי בכל מקרה הברכיאליס יעבוד אותו דבר.

אם אתה רוצה לתת עבודה לברכיורדיאליס תעשה פטישים.

כפיפות מרפקים בפרונציה גם אפשרי.

זה נכון שהברכיאליס הוא כופף המרפק העיקרי, ובאמצעות "ניטרול" השרירים הנוספים שמכופפים אותו תוכל למקד את העבודה עליו.

the animal
26-12-08, 14:21
כפיפות מרפקים בפרונציה גם אפשרי.

זה נכון שהברכיאליס הוא כופף המרפק העיקרי, ובאמצעות "ניטרול" השרירים הנוספים שמכופפים אותו תוכל למקד את העבודה עליו.

לבגי הראשון, נכון.
לגבי השני, אני נוטה לא להתווכח עם מה ששיקו אומר חח

shraga
26-12-08, 14:23
זה לא כל כך סותר אותו אבל בסדר.

the animal
26-12-08, 14:24
זה לא כל כך סותר אותו אבל בסדר.

אני יודע, רק אמרתי שאני לא רוצה בעצמי לנסות להוסיף על זה דברים

hypertrophy
26-12-08, 14:30
עבודה בפרונציה תתן דגש על הברכיאליס [מיותר מאווווווד לתת עליו דגש]
מיד פויזישן[פטישים] תתן דגש על ברכיורדיאליס [אישית אני נותן דגש עליו כי הוא לא מתפתח בתהאם לשאר היד]

בקשר למנח הכתף לא יתן שינוי בדומיננטיות של כופפי המרפק מכאן אפשר להבין ש.....*הפתעה* פריצ'ר בסופינציה עדיין יעבוד יותר על הבייספס

shraga
26-12-08, 14:33
מיד פויזישן[פטישים] תתן דגש על ברכיורדיאליס [אישית אני נותן דגש עליו כי הוא לא מתפתח בתהאם לשאר היד]

בקשר למנח הכתף לא יתן שינוי בדומיננטיות של כופפי המרפק מכאן אפשר להבין ש.....*הפתעה* פריצ'ר בסופינציה עדיין יעבוד יותר על הבייספס

מה עם החלשות הראש הארוך של הבייספס בתנועה...? אני מאמין שזה נותן דומיננטיות לכופפים העיקריים של המרפק (ברכיאליס).

the animal
28-12-08, 07:26

קרא מה שכתבתי בהודעה הראשונה, הברכיאליס לא עובד יותר, שאר השרירים הכופפים עובדים פחות