PDA

צפה בגרסא המלאה : דרכו של ליי הייני 8 פעמים מר אולימפייה .

טל יואב
20-01-07, 17:51
דרכו של ליי הייני .
אקדחים טעונים .
שאלה : החזה והגב שלי בנויים ומפותחים ברמה שגורמים לידים שלי לראות קטנות .
האם יש אפשרות שהידיים ישחקו בתופסת אחריהם מבלי לאבד את הרמה בחזה ובגב .

תשובה : ליי הייני שמונה פעמים מר אולימפייה (1984-1991 ) .

קרה לי בדיוק אותה הבעיה , החזה שלי היה כל כך מלא והגב והכתפיים היו כל כך רחבות וגדולות ולמרות שידיי גדלו הם תמיד נראו קטנים יחסית אליהם .הייתי המום מכיון שפיצצתי את הידיים במשקלים כבדים ומלא סטים עד שלאחר כל אימון לא יכולתי להזיז אותם כלל .המצחיק הוא שהיד האחורית הייתה תמיד גדולה וענקית עקב העבודה על הכתפיים ומכל תנועות הלחיצה .לעומת זאת הקידמית הייתה נראית קטנה כאילו לא האמנתי אותן כלל .גרוע מכך לעולם לא היה לי את הפיק והצורה לה שאפתי תמיד בקידמית . בסוף הגעתי לדרך הנכונה לאמן את היד הקידמית שלי להלן התוכנית .

האמנתי את הבייספס פעם בשלושה ימים .
היו לי שתי תוכניות אימון שונות של בייספס שבכל אימון הייתי עושה תרגילים אחרים . תרגיל ראשון היה סט ענקי לכוח וחיזוק ולכן השתמשתי במשקלים כבדים.
הייתי מגוון תמיד את הזוית של האחיזה ושל התנועה תמיד טווח תנועה מלא וארוך .
הסט היה מתבצע בצורה איטית עם שליטה מלאה על המשקל כל הזמן בנעילה של התנועה השריר היה מכווץ למקסימום כאילו אני מבצע את הפוזה של השריר.
בכל אימון כמות הסטים והחזרות היו משתנות בהתאם למצב .הייתי משתמש בכל אימון בתרגילים שמבודדים את השריר הייטב . תמיד רציתי להרגיש את הכאב ואת הפאמפ היה מאוד חשוב לי תהליך השריפה של התחושה החל מי תחילת התנועה ועד לסיומה . בכל שתי האימונים הייתי משתמש בתרגילים מהבית ספר הישן בעמידה עם מוט ארוך היה היסוד שלי כל הזמן .זוהי תוכנית שהיא לא פיקניק אבל אתם תואהבו את התוצאות .
תוכנית A
בעמידה עם מוט ארוך 4-5 סטים בין6-8 חזרות
בישיבה עם תמיכה ליד עם מוט Z 4-5 סטים 10-12 חזרות
על המכונה של הכבלים של החזה עם אגרופים לאוזניים 4-5 סטים 10-12 חזרות .

תוכנית B .
בעמידה עם מוט ארוך 5 סטים 8 חזרות .
משקולות יד בעמידה פטיש 4 סטים 12 חזרות
משקולות יד בישיבה יד יד 3 סטים 15 חזרות
בישיבה עם זוית נטייה אחורה על ספה של חזה עליון 3 סטים 10-12 חזרות .

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
על מנת ללמוד עוד על דרכו ואמונתו של ליי הייני באימונים כנסו לאתר הרשמי שלו
www.leehaney.com (http://www.leehaney.com/).
הביא לתרגום יואב טל .

StaSus
20-01-07, 17:59
תודה רבה למדתי קצת

Gamerrrrr
20-01-07, 18:26
יואב סחטיין!!

בעיקרון לי הייני אמר משהו דומה לזה בסרט שלו, אבל ממה שהתרשמתי בסרט הוא הילי בילי רציני, יותר מרוני קולמן אפילו.