PDA

צפה בגרסא המלאה : אבקת חלבון בחיטוב

to2005
28-12-08, 17:28
אני בן17, עכשיו בחיטוב. איזה אבקת חלבון אתם ממליצים לקנות?

agrox
28-12-08, 19:02
רק חברות מוכרות ואמינות!

lil Weed Man
28-12-08, 22:17
http://israelbody.org/Index.asp?ArticleID=139&CategoryID=89&Page=1

to2005
29-12-08, 03:13
http://israelbody.org/index.asp?articleid=139&categoryid=89&page=1

זאת הבעיה שלי עכשיו.. לא יודע אם לקנות אבקת חלבון רגילה או isolated ללא פחמימות ושומנים.. יש שם גם יותר חלבון למנה

Kachok
29-12-08, 12:11
אתה יכול בכיף להסתדר גם עם אבקת חלבון רגילה כמו אופטימום גולד או צ'מפיון הרגילות

obzion
29-12-08, 12:16
זאת הבעיה שלי עכשיו.. לא יודע אם לקנות אבקת חלבון רגילה או isolated ללא פחמימות ושומנים.. יש שם גם יותר חלבון למנה

לא קריטי לדעתי.

adimenia
29-12-08, 12:37
תלוי לאיזו מטרה אני מעדיף אבקות שהם שילוב של כמה מקורות חלבון בגלל זמני העיכול זה לא שwhay לא טוב הוא מצויין אבל אם ניקח לדוגמא חלבון whay וקזאין שניהם נכנסים למחזור הדם באותו זמן בערך אבל אם whay יש לך קפיצה בחומצות אמינו וירידה יותר מהירה ואם קזאין יש קפיצה נמוכה יותר אבל רמות חומצות האמינו נשארות גבוהות יותר לאורך זמן בגלל זה אני מעדיף תשלובות חלבונים בגלל זמני העיכול השונים אבל זה לא משנה כל כך על מה אתה הולך whay הוא מצויין כמו אופטימום צ'מפיון או תשלובת כמו syntha-6 או פרו קומפלקס

EPIC
29-12-08, 12:55
בעיקרון אין שום בעיה עם אבקת חלבון רגילה בחיטוב. בכל מנה יש 1-4 גרם פחמימה לעומת אפס באיזולט, זה לא

מה שישבור אותך. מצד שני אם אתה צורך כמות גבוהה של סקופים ביום אז זה עלול להצטבר ל-12 גרם פחמימה ביום (סתם

דוגמה), במקרה כזה אז ייתכן ועדיף איזולט, הכל תלוי בצרכים האישיים שלך.

ThE HummeR
29-12-08, 13:00
תלוי לאיזו מטרה אני מעדיף אבקות שהם שילוב של כמה מקורות חלבון בגלל זמני העיכול זה לא שwhay לא טוב הוא מצויין אבל אם ניקח לדוגמא חלבון whay וקזאין שניהם נכנסים למחזור הדם באותו זמן בערך אבל אם whay יש לך קפיצה בחומצות אמינו וירידה יותר מהירה ואם קזאין יש קפיצה נמוכה יותר אבל רמות חומצות האמינו נשארות גבוהות יותר לאורך זמן בגלל זה אני מעדיף תשלובות חלבונים בגלל זמני העיכול השונים אבל זה לא משנה כל כך על מה אתה הולך whay הוא מצויין כמו אופטימום צ'מפיון או תשלובת כמו syntha-6 או פרו קומפלקס

whey*

לך על אופטימום או צ'מפיון שניהם מעולות ואל תעשה חשבון לפחמימות שמה, כולה 1-3 גרם פחמימה למנה שזה כלום.
באופטימום זה גרם פחמימה בלבד.

itaiprz1
29-12-08, 13:13
אל תילח אל איסוליטד לא משנה באיזה חיטוב אתה עדיף לך גולד,
למה לשלם פי כמה יותר כשהמחיר כבר יקר , וחוץ מזה אין שום הצדקה 2-3 פחמימות וגם עם הצטברות של 13 פחמימות הם לא יעשו לך כלום.

EPIC
29-12-08, 13:32
אל תילח אל איסוליטד לא משנה באיזה חיטוב אתה עדיף לך גולד,
למה לשלם פי כמה יותר כשהמחיר כבר יקר , וחוץ מזה אין שום הצדקה 2-3 פחמימות וגם עם הצטברות של 13 פחמימות הם לא יעשו לך כלום.

תקשיב טוב חבוב, 13 גרם פחמימות בתפריט חיטוב של פחות מ-100 גרם פחמימה ביום משנות ועוד

איך, בעיקר שיש מי שיעדיף לנצל אותן לאכילה ולא לבזבז אותן על משקה שאפשר לקבל אותו ללא

פחמימות בכלל.

אני שוב מזהיר אותך להרגיע את הגישה הלוחמנית שלך, עוד ביקורת אחת על מדיניות המחירים של

האתר ואני מטיס אותך מפה.