PDA

צפה בגרסא המלאה : שק vs דלי

טונה
29-12-08, 19:00
תגידו אנשים בשק סיריוס מאס למשל הכף יותר גדולה מהכף בדלי הרגיל?
שק יותר חסכוני?

EPIC
29-12-08, 19:04
אם אתה מתכוון לשק של סיריוס מס מול דלי של סיריוס מס אז הכף באותו הגודל.

השק חסכוני יותר כי הוא גדול פי 2 והוא עולה הרבה פחות מכפול.

ThE HummeR
29-12-08, 19:07
מה אתה צריך סיריוס מאס זה כולה פחמימות, קשה כל כך לדחוף לחם פסטות אורז שיבולת שועל ?

Holy_Templar
29-12-08, 19:08
מה אתה צריך סיריוס מאס זה כולה פחמימות, קשה כל כך לדחוף לחם פסטות אורז שיבולת שועל ?

ידידי לא לכולם זה קל , אני אישית השתמשתי בגיינרים בהתחלה כי היה לי נורא קשה לפתח את הקיבה לקבל מאסות של מזון כאלה ..
אני מודה שלפעמים עדיין קשה לי למרות שאני אוכל כמו מטורף .

טונה
29-12-08, 19:16

אני עכשיו מסיים סיריוס מאס והחלטתי עכשיו ללכת על הפרו קומפלקס גיינר...
אני דוחף את כל מה שכתבת ושומר על תזונה,לפעמים קשה אז הגיינר עוזר לי בזה....

חוץ מזה אחרי הסיריוס מאס שהוא 625 קלוריות לכף הגשה תיהיה נפילה משמעותית בצריכת הקלוריות היומית שלי ומה זה לא בא לי להכניס עוד אוכל אז לפי השיקולים האלו אני מעדיף גיינר שיעזור לי לעוד חודש חודש וחצי ככה עד להתחלת החיטוב,אחרי זה נחשוב על חלבון רגיל :)

EPIC
29-12-08, 19:28

יש אנשים שאין להם זמן, כוח או חשק לאכול 3000+ קלוריות ביום מאוכל מוצק בלבד ובשבילם המוצרים

האלה הם דבר הכרחי. לא לכולם יש סדר יום ומאגר מזון שמאפשר להם לאכול 6-7 פעמים ביום

ולא כולם מסוגלים בכלל לאכול כמות כזאת של אוכל, חוץ מזה שלאנשים יש עוד דברים לעשות חוץ

מלשבת כל היום ולבשל. 2 כפות שלמות ביום של סריוס מס יכולות לכסות על העדרן של 2-3 ארוחות

שלמות וזה כמות משמעותית למי שלא קל לו עם כל הסיפור הזה.

ThE HummeR
29-12-08, 19:58
שמע גם לא לכל אחד יש כסף לקנות גיינרים.

doms
29-12-08, 20:57
יש אנשים שאין להם זמן, כוח או חשק לאכול 3000+ קלוריות ביום מאוכל מוצק בלבד ובשבילם המוצרים

האלה הם דבר הכרחי. לא לכולם יש סדר יום ומאגר מזון שמאפשר להם לאכול 6-7 פעמים ביום

ולא כולם מסוגלים בכלל לאכול כמות כזאת של אוכל, חוץ מזה שלאנשים יש עוד דברים לעשות חוץ

מלשבת כל היום ולבשל. 2 כפות שלמות ביום של סריוס מס יכולות לכסות על העדרן של 2-3 ארוחות

שלמות וזה כמות משמעותית למי שלא קל לו עם כל הסיפור הזה.

2-3 כפות בהחלט יכולים לעזור אבל לא לכולם יש כסף אז הם קוניים גינר לחודש וחצי חודשיים
עולים 3 קילו ומה אז, אם נגמרהגיינר נגמר ואז צריך ליקנות עוד אחד כי אתה צריך את הקלוריות או שישלימו
למה בסופו של דבר כשהוא נגמר אתה אוכל 600 קלוריות פחות ממה שההיתה אוכל ואז אתה עוד פעם תקוע.

בלי שום קשר למרות שאני לא בעט גיינרים הסיריוס מאס ממש משתלם מבחינת חלבון + פחמימות +מחיר

יניב צוות ישראלבודי
29-12-08, 21:43
2-3 כפות בהחלט יכולים לעזור אבל לא לכולם יש כסף אז הם קוניים גינר לחודש וחצי חודשיים
עולים 3 קילו ומה אז, אם נגמרהגיינר נגמר ואז צריך ליקנות עוד אחד כי אתה צריך את הקלוריות או שישלימו
למה בסופו של דבר כשהוא נגמר אתה אוכל 600 קלוריות פחות ממה שההיתה אוכל ואז אתה עוד פעם תקוע.

בלי שום קשר למרות שאני לא בעט גיינרים הסיריוס מאס ממש משתלם מבחינת חלבון + פחמימות +מחיר

מן הסתם בסופו של דבר הוא ייגמר ואז תישאר עם ההחלטה לקנות חדש או לא.. בכל מקרה תצטרך להשלים את החסר מאוכל רגיל וגם הוא עולה הרבה כסף... ועדיין לא פתרת את הבעיה הלוגיסטית של להכין אוכל ושיהיה מספיק זמן לאכול אותו וכו'... ככה שאתה נשאר שוב פעם עם העדיפות לקנות גיינר מאשר אוכל טבעי

Bono
29-12-08, 23:24
חחחחחחחח "בעיה לוגיסטית"
מקסימום דוחפים בבלנדר קצת חלב עם ש"ש.

Amit32
29-12-08, 23:50
חחחחחחחח "בעיה לוגיסטית"

בדיוק..
שאני מפספס ארוחה או שניים, מוציאים את הבלנדר דוחפים 100 גרם שיבולת שועל 2 כוסות חלב ועוד משהו וכיסית 700 קלוריות (אם הוספת פרי או משהו)

EPIC
29-12-08, 23:55
חחחחחחחח "בעיה לוגיסטית"

קודם כל אני שמח שאנחנו משעשעים אותך.

דבר שני בשביל להגיע ל-625 קלוריות שיש בסקופ אחד של סריוס מס אתה צריך די הרבה חלב וש"ש

וזה גם די מגעיל וגם לא ממש נעים לשתות את זה.

חוץ מזה שלא כל האנשים נוהגים ללכת לעבודה או ללימודים עם בלנדר ומקרר וגם עדיין יש לך די הרבה

קלוריות להשלים.

אני אשמח לראות תפריט לדוגמה שלך שמכיל לפחות 3,500 קלוריות, לא כולל גיינרים ומתאים לבנאדם

שנמצא 12 שעות ביום מחוץ לבית ולא מסתובב עם צידנית ומקרר נייד.