PDA

צפה בגרסא המלאה : אשכול המשך (שאלה מסודרת, בסיסית)

Puff
29-12-08, 19:39
קודם כל אני יודע שאתם רואים כל כך הרבה טקסט ונבהלים, אז זהו, שלא-
תקראו ותראו שהשאלות ממש פשוטות ובסיסיות, אני פשוט מסביר את עצמי, אז אני מצטער

פשוט ממש בילגנתי וסיבכתי את העיניינים באשכול הקודם, ולחלק מהשאלות שם אני כבר לא צריך יותר תשובה, ומאחר ואיני יכול לערוך (עברו 10 דקות) החלטתי לפתוח אשכול חדש,

( האשכול הקודם:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=46923 )

השאלה:

קראתי עכשיו את המדריך לחיטוב, ובעצם הבנתי שזה כמו דיאטה לכל דבר, (רק 270 קלוריות ביום, וכו' וכו')
ומן הסתם, כפי שציינתי, אני נחשב תת משקל (57 קילו על 173-174), מן הסתם אני לא אצטרך לעשות זאת, ובגלל זה הפנתם אותי לשלב המאסה
אז השאלה שלי היא כזאת:
האם בתקופה המאסה אני אראה כאילו אני אחרי חיטוב?
כי אם תחשבו על זה, אין לי עודף שומנים ודברים מהסוף הזה, אז הפחממות והחלבונים שאני אתחיל לאכול מעכשיו רק יעזרו לי לפתח את השרירים, זה לא שאני אצטרך להתחיל אחר כך בשלב "חיטוב" ולהרזות

נכון?

שאלה שנייה, בקשר לאימון עצמו:
כמו שצייניתי, אני מתכנן לעשות את האימון הביתי (כפיפות בטן, שכיבות שמיכה וכו')
זה יניב תוצאות, נכון? (חזה+בטן)
כי לא יהיה לי זמן ללכת לחדר כושר..
והאם אני יכול לעשות את האימון הזה כל יום? או יום כן יום לא, כמו שנאמר בכתבה הזו שהביאו לי:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=370&CategoryID=204&Page=1

פשוט כמו שאמרתם שחלוקת האוכל זה רק מיתוס (באשכול הקודם), אני כבר לא בטוח מה נכון ומה לא נכון
בגלל זה אני שואל אתכם
האם אימון כזה כל יום (או לפחות 5-6 פעמים בשבוע), ולא רק יום כן יום לא (3 פעמים בשבוע)
יניב לי תוצאות מהירות יותר? או שזה לא יעזור ואפילו יחמיר?

כמובן שתרגילים אחרים פה ושם, אבל בגדול- הדגשהענק שלי כרגע זה חזה ובטן,

ושוב, תודה רבה לכולם D:

ilayzror
29-12-08, 19:57
שאלה ראשונה, זה תלוי בך. אתה תצטרך לעלות הרבה ק"ג כדי שלא תראה חטוב ויקח לזה גם הרבה זמן.
לשאלה השנייה, עדיף לעשות 3-4 אימונים בשבוע. בזמן שאתה לא מתאמן אתה נותן מנוחה לשריר וככה הוא מתאושש ונבנה.
אל תתן דגש רק לחזה ולבטן, נכון שהבנות "מסתכלות" רק על זה, אבל בעתיד הקרוב אתה תתחרט על הימים האלו.
במוקדם או במאוחר אתה תצטרך ללכת למכון כושר כדי לפתח מסה יפה.

Puff
29-12-08, 20:17
"שאלה ראשונה, זה תלוי בך. אתה תצטרך לעלות הרבה ק"ג כדי שלא תראה חטוב ויקח לזה גם הרבה זמן."

אז בעצם אתה אומר שכן, שזה יראה כאילו כבר עברתי שלב חיטוב (כי התחלתי כממש רזה, אז מן הסתם אני לא צריך להרזות), נכון? ותודה

ובקשר למה שאמרת על חזה ובטן- אני יודע, אתה צודק, אבל כמו שאמרתי, כרגע על זה אני שם את הדגש, אוליי הייתי צריך להגיד שבטן וחזה הם המוטיבציה שלי בכלל להתאמן, בזכות זה אני גם אאמן את הירך, ידיים, וכוליי

ד"א, שאלה על הדרך- איפה אני אמור להרגיש את שריר החזה? כי אני מרגיש את זה כרגע, ממש ליד בית השחי חח
האם זה זה?

doms
29-12-08, 20:46
"שאלה ראשונה, זה תלוי בך. אתה תצטרך לעלות הרבה ק"ג כדי שלא תראה חטוב ויקח לזה גם הרבה זמן."

אז בעצם אתה אומר שכן, שזה יראה כאילו כבר עברתי שלב חיטוב (כי התחלתי כממש רזה, אז מן הסתם אני לא צריך להרזות), נכון? ותודה

ובקשר למה שאמרת על חזה ובטן- אני יודע, אתה צודק, אבל כמו שאמרתי, כרגע על זה אני שם את הדגש, אוליי הייתי צריך להגיד שבטן וחזה הם המוטיבציה שלי בכלל להתאמן, בזכות זה אני גם אאמן את הירך, ידיים, וכוליי

ד"א, שאלה על הדרך- איפה אני אמור להרגיש את שריר החזה? כי אני מרגיש את זה כרגע, ממש ליד בית השחי חח
האם זה זה?

בוא נדבר חכה בלי חדר כושר לא תגיע רחוק בכלל אוקי, חזה ובטן אם תעשה רק אותם לא יהיה לך משהוא מיוחד גם חזה וגם בטן, אתה צריך להיתאמן נורמלי על כל הגוף אי אפשר להיתאמן רק על חלק אחד, אם אין לך לזמן לחדר כושר אז זה לא טוב כי אתה תת משקל ואתה צריך תמשקל הזה,

בקשר לחיטוב זה לא ממש נכון ככול שהזמן יעבור אתה תאגור שומן וגם שריר אז ככה זה תלוי ברמה של החילוף חומרים שלך.

וליד בית השכי זה שיש החזה .

shoshoavi
29-12-08, 21:12
קודם כל אני יודע שאתם רואים כל כך הרבה טקסט ונבהלים, אז זהו, שלא-
תקראו ותראו שהשאלות ממש פשוטות ובסיסיות, אני פשוט מסביר את עצמי, אז אני מצטער

פשוט ממש בילגנתי וסיבכתי את העיניינים באשכול הקודם, ולחלק מהשאלות שם אני כבר לא צריך יותר תשובה, ומאחר ואיני יכול לערוך (עברו 10 דקות) החלטתי לפתוח אשכול חדש,

( האשכול הקודם:
http://www.israelbody.com/showthread.php?t=46923 )

השאלה:

קראתי עכשיו את המדריך לחיטוב, ובעצם הבנתי שזה כמו דיאטה לכל דבר, (רק 270 קלוריות ביום, וכו' וכו')
ומן הסתם, כפי שציינתי, אני נחשב תת משקל (57 קילו על 173-174), מן הסתם אני לא אצטרך לעשות זאת, ובגלל זה הפנתם אותי לשלב המאסה
אז השאלה שלי היא כזאת:
האם בתקופה המאסה אני אראה כאילו אני אחרי חיטוב?
כי אם תחשבו על זה, אין לי עודף שומנים ודברים מהסוף הזה, אז הפחממות והחלבונים שאני אתחיל לאכול מעכשיו רק יעזרו לי לפתח את השרירים, זה לא שאני אצטרך להתחיל אחר כך בשלב "חיטוב" ולהרזות

נכון?
תלוי בך לגמרי, ותלוי מה סוג המאכלים שאתה אוכל...
מה שבטוח שתעלה קצת בשומן(יכול להיות נוזלים) אבל אם תגזים ותעלה תוך חודשיים איזה 10 קילו ברור שהרוב יהיה שומן... פשוט תעשה עלייה איטית וקפדנית.
שאלה שנייה, בקשר לאימון עצמו:
כמו שצייניתי, אני מתכנן לעשות את האימון הביתי (כפיפות בטן, שכיבות שמיכה וכו')
זה יניב תוצאות, נכון? (חזה+בטן)
כי לא יהיה לי זמן ללכת לחדר כושר..
והאם אני יכול לעשות את האימון הזה כל יום? או יום כן יום לא, כמו שנאמר בכתבה הזו שהביאו לי:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=370&CategoryID=204&Page=1

פשוט כמו שאמרתם שחלוקת האוכל זה רק מיתוס (באשכול הקודם), אני כבר לא בטוח מה נכון ומה לא נכון
בגלל זה אני שואל אתכם
האם אימון כזה כל יום (או לפחות 5-6 פעמים בשבוע), ולא רק יום כן יום לא (3 פעמים בשבוע)
יניב לי תוצאות מהירות יותר? או שזה לא יעזור ואפילו יחמיר?

כמובן שתרגילים אחרים פה ושם, אבל בגדול- הדגשהענק שלי כרגע זה חזה ובטן,

מתוכנית כמו שהבאת לא תפתח הרבה שריר בוא נגיד... ללא בחזה ולא בידיים
בבטן הרוב נובע מאחוז שומן נמוך... ככה שאם אתה במסה תשכח מלנסות לשמור על הרבועים
ובתוכנית הזאת לא תגדל בהרבה קשה מאוד לגדול אם תוכנית כזאת.
עדיף להירשם לחד"כ

ושוב, תודה רבה לכולם D:
בהצלחה

idan23
29-12-08, 21:16
בקשר לארוחות...הרבה אוכלים הרבה ארוחות ביום כי זה יותר קל מאשר לדחוס בארוחה את כל מה שצריך..
אבל בעיקרון שתי השיטות אפשריות....אבל מזה שאמרת שאתה לא אוהב לאכול הייתי מציע לך להתחיל
בארוחה כל 3 שעות שהקיבה שלך תתרגל לכמויות גדולות יותר של אוכל..

the animal
29-12-08, 21:29
1. בכל עלייה במאסה אתה תעלה גם בשומן ונוזלים, אבל אם תעלה בפלוס קלורי קטן אז זה יהיה פחות בולט.
2. כן, זה יניב תוצאות, אבל של גוף לא פרופורציונלי בכלל... תחשוב על זה...

Puff
29-12-08, 21:55
1. בכל עלייה במאסה אתה תעלה גם בשומן ונוזלים, אבל אם תעלה בפלוס קלורי קטן אז זה יהיה פחות בולט.
2. כן, זה יניב תוצאות, אבל של גוף לא פרופורציונלי בכלל... תחשוב על זה...

אני מתכוון לעבוד על חזה+בטן בעיקר
ידיים
והשאר בקטנה, לא רציני
לדעתי זה יהיה ממש לא פרופורציונלי אם אני אזניח את הידיים, אבל כן אני יודע שגם הרגליים חשוב

אני צריך לקנות משקולות לידיים?
או שאני יכול להעזר בדברים ביתיים?
כי בתכנית אימונים בייתית ( http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=370&CategoryID=204&Page=1 ) לא מצאתי תרגילי ידיים

ומה זה כל ה"3X10" שאנשים רושמים בתכנית אימונים שלהם וכל המספרים האלה?
אני לא מבין את זה בגרוש,
סתם מעניין אותי, למרות שבעתיד הקרוב אני לא אוכל ללכת לחדר כושר..

the animal
29-12-08, 21:58
אני מתכוון לעבוד על חזה+בטן בעיקר
ידיים
והשאר בקטנה, לא רציני
לדעתי זה יהיה ממש לא פרופורציונלי אם אני אזניח את הידיים, אבל כן אני יודע שגם הרגליים חשוב

אני צריך לקנות משקולות לידיים?
או שאני יכול להעזר בדברים ביתיים?
כי בתכנית אימונים בייתית ( http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=370&categoryid=204&page=1 ) לא מצאתי תרגילי ידיים

ומה זה כל ה"3x10" שאנשים רושמים בתכנית אימונים שלהם וכל המספרים האלה?
אני לא מבין את זה בגרוש,
סתם מעניין אותי, למרות שבעתיד הקרוב אני לא אוכל ללכת לחדר כושר..

1. אם אתה רוצה גירוי ישיר ליד קדמית אז כן. לאחורית יש לך שכיבות שמיכה יהלום.
2. 3 סטים ו10 חזרות

Puff
29-12-08, 22:05
1. אם אתה רוצה גירוי ישיר ליד קדמית אז כן. לאחורית יש לך שכיבות שמיכה יהלום.
2. 3 סטים ו10 חזרות

אפשר הדגמה מה זה קדמית ומה זה אחורית?
ומה זה שכיבות יהלום?

סליחה אני לא בקיא במושגים

the animal
29-12-08, 23:09
יד קדמית: http://www.israelbody.org/_Uploads/168Biceps(1).gif
יד אחורית: http://www.israelbody.org/_Uploads/169Triceps(1).gif

שכיבות שמיכה יהלום- שכיבות שמיכה עם ידיים צמודות ושני האגודלים יחד עם שתי האצבעות יוצרים צורה של יהלום. המרפקים הולכים בצמוד לגוף בירידה.

Puff
31-12-08, 02:38
אוקיי תודה לכולם אין לי כרגע עוד שאלות :}
משהו אחרון- כיצד בודקים את אחוז השומן בגוף?
בדיקת דם או משהו?

the animal
31-12-08, 07:59
משקל חשמלי מיוחד\קליפר\שקילה תת מימית במכונים מיוחדים. לך על אחת משתי האופציות הראשונות, סביר להניח שבמכון יש לך את האופציה הראשונה (למרות שהיא לא כ"כ מדויקת...)

Puff
31-12-08, 18:00
תודה :}

אני צריך עזרה בקשר לחלבונים:\
ז"א כאחד שלא אוכל הרבה, יהיה קשה לי לצרוך פתאום כמות של כ100 גרם חלבונים,
ושמתי לב שהטונה זה משהו כמו 29 גרם חלבון, שזה גבוה, אז התחלתי לאכול טונה כל יום,
אבל זה עדיין לא מספיק,
מה עוד אני יכול לאכול ע"מ להגיע ל100?

והאם זה בסדר שאני אוכל טונה בשמן ולא טונה במים?
כי אני גם צריך את גרם השומן בכל אופן

ומשהו אחרון- במה אפשר להשתמש כדי לדמות משקולות? כי אני נכנס לכלא השבוע, ואין לי משקולות
ואני רוצה בכל זאת להתאמן שם, חבל לבזבז את הזמן (למרות שכשאני חושב על זה, לא יהיה לי שם טונה וכל הדברים האלה כדי לצרוך מספיק חלבונים, אבל אני בכל זאת כן יהיה חזה+ריבועים, שינויים בידיים וכו' אם אני אתאמן, לא?)
ואילו תרגילים ביתיים יש לידיים?

חח כמה שאלות יש לי ץ_ץ

Puff
31-12-08, 19:14
אה כן |: וכתפיים,
יש משהו ביתי לכתפיים?

ובגדול, בנוסף למה שכתבתי על החלבונים-
איך אפשר לעלות מאסה כמה שיותר נקי?

the animal
31-12-08, 20:09
תודה :}

אני צריך עזרה בקשר לחלבונים:\
ז"א כאחד שלא אוכל הרבה, יהיה קשה לי לצרוך פתאום כמות של כ100 גרם חלבונים,
ושמתי לב שהטונה זה משהו כמו 29 גרם חלבון, שזה גבוה, אז התחלתי לאכול טונה כל יום,
אבל זה עדיין לא מספיק,
מה עוד אני יכול לאכול ע"מ להגיע ל100?

והאם זה בסדר שאני אוכל טונה בשמן ולא טונה במים?
כי אני גם צריך את גרם השומן בכל אופן

ומשהו אחרון- במה אפשר להשתמש כדי לדמות משקולות? כי אני נכנס לכלא השבוע, ואין לי משקולות
ואני רוצה בכל זאת להתאמן שם, חבל לבזבז את הזמן (למרות שכשאני חושב על זה, לא יהיה לי שם טונה וכל הדברים האלה כדי לצרוך מספיק חלבונים, אבל אני בכל זאת כן יהיה חזה+ריבועים, שינויים בידיים וכו' אם אני אתאמן, לא?)
ואילו תרגילים ביתיים יש לידיים?

חח כמה שאלות יש לי ץ_ץ

1. חזה עוף\חזה הודו\אבקת חלבון\קוטג'\פסטרמה...
2. זה בסדר, תלוי אל בשאר התפריט שלך, כלומר בסך הערכים הסופי.
3. עזוב אותך, תעשה קצת מנוחה.
כמה זמן? ועל מה?

the animal
31-12-08, 20:10
אה כן |: וכתפיים,
יש משהו ביתי לכתפיים?

ובגדול, בנוסף למה שכתבתי על החלבונים-
איך אפשר לעלות מאסה כמה שיותר נקי?

פלוס קלורי של 200-300 קלוריות.
כל סוגי השכיבות שמיכה

Puff
31-12-08, 20:34
מה ז"א תעשה קצת מנוחה? רק עכשיו אני מתחיל להתאמן, ואם אני אתאמן רק בטן +חזה זה יראה לא פרופורציונלי, אני רוצה לאמן גם כפתיים וידיים :{

עשיתי עכשיו כפיפות בטן+ הרמת ברכיים לחזה בשכיבת פרקדן,
ואחר כך עשיתי שכיבות שמיכה ובקושי הצלחתי לעשות בערך 2 סטים של 8 כל אחד

למה כשאני עושה שכיבות שמיכה אני גם מרגיש את הידיים והבטן? S: זה אמור להיות ככה? זה גם מאמן אותם?
או שרק את החזה?

ואמרת שע"מ להגיע למאסה נקייה צריך לעשות את כל סוגי שכיבות השמיכה,
מה עוד יש מלבד שכיבות שמיכה+ שכיבות שמיכה בשיפוע חיובי+ יהלום?

ובקשר לשאלה שלך-
על עריקות,
אני עריק כבר 3 חודשים,
התגייסתי בשני לאפריל
הסיבה היא קצת ארוכה אבל אם תרצה אני אספר לך בפרטי

the animal
31-12-08, 21:21
מה ז"א תעשה קצת מנוחה? רק עכשיו אני מתחיל להתאמן, ואם אני אתאמן רק בטן +חזה זה יראה לא פרופורציונלי, אני רוצה לאמן גם כפתיים וידיים :{

עשיתי עכשיו כפיפות בטן+ הרמת ברכיים לחזה בשכיבת פרקדן,
ואחר כך עשיתי שכיבות שמיכה ובקושי הצלחתי לעשות בערך 2 סטים של 8 כל אחד

למה כשאני עושה שכיבות שמיכה אני גם מרגיש את הידיים והבטן? S: זה אמור להיות ככה? זה גם מאמן אותם? אמורים להרגיש
או שרק את החזה?

ואמרת שע"מ להגיע למאסה נקייה צריך לעשות את כל סוגי שכיבות השמיכה,
מה עוד יש מלבד שכיבות שמיכה+ שכיבות שמיכה בשיפוע חיובי+ יהלום? כדי לעשות מאסה נקייה צריך להתאמן ולשמור על פלוס קלורי של 300 קלוריות בערך.

ובקשר לשאלה שלך-
על עריקות,
אני עריק כבר 3 חודשים,
התגייסתי בשני לאפריל
הסיבה היא קצת ארוכה אבל אם תרצה אני אספר לך בפרטי

לגבי התוכנית תעשה כל מיני וריאציות של שכיבות שמיכה, מתח וכפיפות בטן, לא משהו מסובך.

Puff
31-12-08, 23:38
לגבי התוכנית תעשה כל מיני וריאציות של שכיבות שמיכה, מתח וכפיפות בטן, לא משהו מסובך.

איזה תכנית?
אתה מתכוון בקשר למה ששאלתי בקשר לידיים+כתפיים?
זה ישפיע על הכתפיים+ידיים? |:
(ראיתי מה שסימנת בציטוט שלי בbold, אבל אני בכל מקרה שואל ע"מ להסיר כל ספק, כי שוב, אני לא רוצה ליצור מצב שאני מאמן רק בטן+חזה, ללא כתפיים+ידיים, ככה שהם לא יכנסו לפרופורציה ביחד)

Puff
01-01-09, 01:29
פייייי PERFECT 3000 מעודד אותי,
קראתי את המאמר על האבקות
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=335&CategoryID=81&Page=1
וזה בידיוק האבקה בשבילי, גם קראתי שאלות של אנשים שהאתר ענה להם, אנשים תתי משקל, והתשובה של האתר היא "זוהי בידיוק האבקה בשבילך"

אני ללא ללא ללא ספק אקנה את האבקה לאחר שאני אשתחרר מהכלא :}
כמובן שלפני אני אברר איך בידיוק להשתמש בזה בעזרתכם D:

אגב, מה שרשום שם, נכון?
שאם אני שם דגש גדול יותר על חלבונים (בשביל השרירים) ולא צורך מספיק פחממות, אז החלבונים ינוצלו בגוף כאנרגיה במקום כבונה שרירים?