PDA

צפה בגרסא המלאה : אימון רגליים ואירובי, יש מצב לאימון יתר?

talp
30-12-08, 14:34
1.אם התאמנתי ביום ראשון על אימון רגליים והגעתי לכשל חיובי כמעט בכל תרגיל(4 תרגילים - במיוחד בסקוואט), האם אחרי יומיים(יום שלישי) זה אמור להשפיע לי על האימון אירובי?
2.אם עשיתי אימון a ויום למחרת אימון b ויום למחרת אירובי, זה יכול להיות אולי אימון יתר?

למה עכשיו חזרתי מריצה והרגשתי שברגליים שלי כאבים,תפיסה, ובעיקר חום(לא במובן טוב-דומה לזה שנרדמות הרגליים אם מרימים אותן גבוה, כאילו לא קיבלו דם).
והרגשתי שקשה לי להרים/להזיז אותן, אז הפסקתי.
עשיתי חימום ומתיחות.

the animal
30-12-08, 16:35
1.אם התאמנתי ביום ראשון על אימון רגליים והגעתי לכשל חיובי כמעט בכל תרגיל(4 תרגילים - במיוחד בסקוואט), האם אחרי יומיים(יום שלישי) זה אמור להשפיע לי על האימון אירובי?
2.אם עשיתי אימון a ויום למחרת אימון b ויום למחרת אירובי, זה יכול להיות אולי אימון יתר?

למה עכשיו חזרתי מריצה והרגשתי שברגליים שלי כאבים,תפיסה, ובעיקר חום(לא במובן טוב-דומה לזה שנרדמות הרגליים אם מרימים אותן גבוה, כאילו לא קיבלו דם).
והרגשתי שקשה לי להרים/להזיז אותן, אז הפסקתי.
עשיתי חימום ומתיחות.

1. לא צריך לעבוד לכשל חיובי, ובטח שלא בתרגיל כמו סקוואט. ולגבי השאלה, אם יש דומס אז כן.
2. אם אתה עושה רק 4 פעמים בשבוע ab ונותן יום מנוחה מלא גם מאירובי וגם מאנאירובי לפחות פעם בשבוע אז לא.

shraga
30-12-08, 16:57
1. לא צריך לעבוד לכשל חיובי, ובטח שלא בתרגיל כמו סקוואט. ולגבי השאלה, אם יש דומס אז כן.
2. אם אתה עושה רק 4 פעמים בשבוע ab ונותן יום מנוחה מלא גם מאירובי וגם מאנאירובי לפחות פעם בשבוע אז לא.

לא אהבתי את ההצהרה. תנסה לנסח בצורה מדויקת יותר.

the animal
30-12-08, 17:20
לא אהבתי את ההצהרה. תנסה לנסח בצורה מדויקת יותר.

אתה יעני מנסה לאתגר אותי חח
באמת לא צריך, לפחות לא באופן קבוע... אמרתי לא צריך, לא לא חובה

talp
30-12-08, 22:10

1. אז איך אני יכול לשלב בין אימון רגליים לאירובי? לעשות axbxa?

2.יום שבת יום מנוחה, אומנם אני עובד, אבל זה כולה הליכה.
לפי התכנית מה שאני שואף לעשות זה, abrabrx
כש r זה ריצה, אבל זה אף פעם לא הולך לי בגלל אילוצים(הריצה), אז פעם אני עושה בימים החופשיים ובפעם אני עושה אחרי אימון b.

the animal
31-12-08, 07:55
1. אז איך אני יכול לשלב בין אימון רגליים לאירובי? לעשות axbxa?

2.יום שבת יום מנוחה, אומנם אני עובד, אבל זה כולה הליכה.
לפי התכנית מה שאני שואף לעשות זה, abrabrx
כש r זה ריצה, אבל זה אף פעם לא הולך לי בגלל אילוצים(הריצה), אז פעם אני עושה בימים החופשיים ובפעם אני עושה אחרי אימון b.

1. אה יכול לשלב אירובי מתי שבא לך.
2. זה בסדר מה שאתה מציע.