PDA

צפה בגרסא המלאה : מישהו קרא היום את גיליון הספורט של ידיעות?

NEATEYE
30-12-08, 20:30
קיצר יש שם כתבה על התקציבים של ההתאחדות לספורט וכתוב שם שיש שם כאלה שחושבים שפיתוח גוף מקבל יותר מדי תקציב (96 אלף), ושמו אותו בנשימה אחת עם ריקודים סלוניים |:
זה רק מראה עד כמה לא מודעים פה בארץ לתחום.

Cortex
30-12-08, 20:49
קיצר יש שם כתבה על התקציבים של ההתאחדות לספורט וכתוב שם שיש שם כאלה שחושבים שפיתוח גוף מקבל יותר מדי תקציב (96 אלף), ושמו אותו בנשימה אחת עם ריקודים סלוניים |:
זה רק מראה עד כמה לא מודעים פה בארץ לתחום.

בני שרמוטות

agrox
30-12-08, 20:53
חע, זונות.

dor_dru
30-12-08, 21:59
יותר מעניין לאן התקציב של מאה אלף שקל הולך, על מה מוציאים אותו?

arbel2
30-12-08, 22:25
הענף מקבל תקציב לפי הישגים של ספורטאים ,בין היתר תרם להישג עמית ספיר שהגיע חמישי לאירופה
בהשוואה להישגים חלשים בתחומי ספורט אחרים שקיבלו פחות כסף (פיתוח גוף קיבל יותר כסף מהג'ודו)
הבושה והחרפה פה תהיה שאף שקל מזה לא ילך לספורטאים או להרמת תחרויות על רמה בארץ

gad57
30-12-08, 22:30
96 אלף שקל???
לאן לעזאזל הולך כל הכסף הזה??

tomerA
30-12-08, 22:34
אני בכלל לא מבין למה קוראים לזה ספורט.
זה בכלל תחרות יופי, הספורט הוא האמצעי להשגת המטרה אבל אתה לא נבחן ביכולות הספורטיביות שלך.

arbel2
30-12-08, 22:43
אני בכלל לא מבין למה קוראים לזה ספורט.
זה בכלל תחרות יופי, הספורט הוא האמצעי להשגת המטרה אבל אתה לא נבחן ביכולות הספורטיביות שלך.

כל ההכנה שסובבת את התחום היא ספורט ברמה הכי קיצונית שלו

obzion
30-12-08, 22:46
96 אלף שקל???

"כל הכסף הזה"
אפשר לחשוב כמה כסף זה...

blinki
30-12-08, 22:58
הענף מקבל תקציב לפי הישגים של ספורטאים ,בין היתר תרם להישג עמית ספיר שהגיע חמישי לאירופה
בהשוואה להישגים חלשים בתחומי ספורט אחרים שקיבלו פחות כסף (פיתוח גוף קיבל יותר כסף מהג'ודו)
הבושה והחרפה פה תהיה שאף שקל מזה לא ילך לספורטאים או להרמת תחרויות על רמה בארץ
אה??? פיתוח גוף קיבל נראה לי הכי מעט כסף יחד עם טיפוס קירות(דווקא ממש כיף עשיתי את זה כמה פעמים) 96 אלף שקל לא מספיק בשביל להוריד שיערות מהביצים,השאלה כמה מקבלים במדינות אחרות,מישהו יודע האם שם זה מסובסד?

arbel2
30-12-08, 22:58
רק לשם השוואה ?
ספורט הניווט קיבל 118 אלף שקל ,שאלוהים יעזור לי למה הספורט שכוח האל הזה צריך כל כך הרבה כסף
ואיך קיבינימט אתה מגדיר את העובדה שהשמוקים האלו מסתובבים עם מפה ומצפן בתור ספורט

arbel2
30-12-08, 22:59
אה??? פיתוח גוף קיבל נראה לי הכי מעט כסף יחד עם טיפוס קירות(דווקא ממש כיף עשיתי את זה כמה פעמים) 96 אלף שקל לא מספיק בשביל להוריד שיערות מהביצים,השאלה כמה מקבלים במדינות אחרות,מישהו יודע האם שם זה מסובסד?

זה יותר כסף ממה שקיבלנו בשנים האחרונות למיטב ידיעתי

tomerA
30-12-08, 23:11
כל ההכנה שסובבת את התחום היא ספורט ברמה הכי קיצונית שלו

מה זה משנה קיצוני או לא?
אתה מגדיר אם משהו הוא ספורט לפי הקיציוניות שבו?

מה אתה חושב למשל על דוגמניות הן ספורטאיות או לא? הן גם עובדות בחדר כושר ואירובי בכול מיני סוגים.

arbel2
30-12-08, 23:23
מה זה משנה קיצוני או לא?
אתה מגדיר אם משהו הוא ספורט לפי הקיציוניות שבו?

מה אתה חושב למשל על דוגמניות הן ספורטאיות או לא? הן גם עובדות בחדר כושר ואירובי בכול מיני סוגים.

אתה בכלל עושה את ההשוואה המחליאה הזאת ?

tomerA
30-12-08, 23:26
אתה בכלל עושה את ההשוואה המחליאה הזאת ?

אם עושים השוואה אמיתית.
אתה תראה שזה מאד מאד דומה.

המטרה היא אותה מטרה- להשיג גוף יפה. אומנם כול אחד מפרש גוף יפה בדרך אחרת. אבל הרעיון הכללי זהה.

דרכי השגת המטרה- עובדים קשה מאד על הגוף, כול אחד בדרך שלו.

ניגרי ענק
30-12-08, 23:30
גם 96 אלף זה כסף, אבל כמו שאמר ארבל, הטרגדיה היא שאגורה מהסכום הזה לא הולכת לספורטאים עצמם.
אגב רק למען הסדר הטוב: אנחנו מדברים על אי אף בי בי של אשר פריג' - נאבא לא רואה אגורה מהמדינה.

arbel2
30-12-08, 23:33
אם עושים השוואה אמיתית.

המטרה היא אותה מטרה- להשיג גוף יפה. אומנם כול אחד מפרש גוף יפה בדרך אחרת. אבל הרעיון הכללי זהה.

דוגמנית לא באמת עובדת על הגוף שלה ,בולימיה וסיליקון זה לא נחשב

tomerA
30-12-08, 23:40
דוגמנית לא באמת עובדת על הגוף שלה ,בולימיה וסיליקון זה לא נחשב

סינתול?
דיאטות על 0 פחמימה וייבוש? :wacko:

צריך לקחת בערבון מוגבל את ה"ספורט" הזה ואולי להגדיר אותו בתור משהו אחר.

barnie
31-12-08, 03:32
אורגינל תומר צודק
זה באמת תחרות יופי כשהם עולים על הבמה וזה,האימון והתזונה וכו' זה רק הדרך להשגת התוצאה שזה באמת ספורט אבל השאר לא
זה לא כמו איגרוף שהתוצאה של האימונים זה קרב שזה ספורט ולא סתם לעשות דאבל בייספס ולהשפט על פי הגוף שלך

ניגרי ענק
31-12-08, 09:04
אם עושים השוואה אמיתית.

רק מי שמעולם לא התחרה יכול להגיד את מה שאמרת עכשיו.
אתם פשוט לא מבינים שיש הבדלים של שמיים וארץ בין מתאמן רגיל למתאמן תחרותי, ובכלל לא חשוב באיזו רמה. אני מוכן להתערב על מיליון שקל שאין לי שגם שגיא גרשגורן עובד ומשקיע מי מיליארד מהדוגמנית הכי משקיענית שיש, בחייאת רעבאק איך אפשר בכלל להשוות דיאטה תחרותית לשמירה על המשקל או השלת כמה קילו לקמפיין (דבר שהוא אגב מיותר מאוד בעיני כיוון שבחורה אמיתית היא בחורה עם בשר ורק מעצבי אופנה הומואים ושונאים בנות קבעו שדוגמנית צריכה להיות 40 קילו על מטר שבעים וחמש).

ניגרי ענק
31-12-08, 09:06
96 אלף שקל???

יש לי תשובה מאוד מפורטת עבורך אבל למרבה הצעד זה לא המקום והזמן, ישראלבאדי בחרה לשתף פעולה עם אשר פריג' ומתוך כבוד לגיל אינני מתכוון לחבל בזה.

boris19
31-12-08, 09:35
96 אלף שקל???

בבנק של יו"ר האיגוד

The Sun
31-12-08, 09:38
שוב הויכוח המפגר הזה?

toxicity
31-12-08, 12:49
רק לשם השוואה ?
ספורט הניווט קיבל 118 אלף שקל ,שאלוהים יעזור לי למה הספורט שכוח האל הזה צריך כל כך הרבה כסף
ואיך קיבינימט אתה מגדיר את העובדה שהשמוקים האלו מסתובבים עם מפה ומצפן בתור ספורט

איזה זילזול מגעיל
אם אחד מהם היה אומר כמה שמוקים מנופחים שלוקחים סטרואידים, היית מוכן לצאת למלחמה

SaharKazes
31-12-08, 13:23
מניאקים זונות מה לא..
עצוב מאוד..

tomerA
31-12-08, 13:29
רק מי שמעולם לא התחרה יכול להגיד את מה שאמרת עכשיו.
אתם פשוט לא מבינים שיש הבדלים של שמיים וארץ בין מתאמן רגיל למתאמן תחרותי, ובכלל לא חשוב באיזו רמה. אני מוכן להתערב על מיליון שקל שאין לי שגם שגיא גרשגורן עובד ומשקיע מי מיליארד מהדוגמנית הכי משקיענית שיש, בחייאת רעבאק איך אפשר בכלל להשוות דיאטה תחרותית לשמירה על המשקל או השלת כמה קילו לקמפיין (דבר שהוא אגב מיותר מאוד בעיני כיוון שבחורה אמיתית היא בחורה עם בשר ורק מעצבי אופנה הומואים ושונאים בנות קבעו שדוגמנית צריכה להיות 40 קילו על מטר שבעים וחמש).

אתה לא מבין את הנקודה שלי.
אני מסכים שהדרך להשגת המטרה היא דרך ספורט וצריך להשקיע ולהתמיד אבל זה לא קשור לנושא.
בסופו של דבר אתה לא נבחן על היכולות הספורטביות שלך אלה על המראה שלך.

gilsXM
31-12-08, 13:49
כמו בכל איגוד מושחת הכסף הולך ישר לכיס של היו"ר

hypertrophy
31-12-08, 14:03
חחחחחחחחחחחחח אני מבין ששגיא גרשגורן מושמץ בספורט הזה יותר מבן לאדן בבית של בוש אה?

m0she
31-12-08, 14:08
חחחחחחחחחחחחח אני מבין ששגיא גרשגורן מושמץ בספורט הזה יותר מבן לאדן בבית של בוש אה?

כי בן לאדן לפחות הגיע להישגים לפני שהוא פתח את הפה...

jackson%%
31-12-08, 14:11
בקיצור כול הכסף הולך לאשר פריג' הזה חחח,אה ושכחתי גם על "הרמת האירוע הענק" של מר ישראל שכוללת כמה פנסים מוזיקה מהמחשב שניתקעת פלוס תשלום על מזגן שלא עובד הינה התשובה שלכם..

hypertrophy
31-12-08, 14:43
כי בן לאדן לפחות הגיע להישגים לפני שהוא פתח את הפה...

חחחחחחח אפילו אני הצלחתי לריב איתו...ועוד במקושרים!
פשוט עלוב

shaib
31-12-08, 14:48
"הבושה והחרפה פה תהיה שאף שקל מזה לא ילך לספורטאים או להרמת תחרויות על רמה בארץ"
כמה עצוב וכמה נכון שהשמפשט הזה כלכך נכון.
יש איןסוף דברים שאפשר לעשות עם הכסף הזה.. מרוב האופציות הוא הולך למישהו לבנק.

toxicity
31-12-08, 15:37
בקיצור כול הכסף הולך לאשר פריג' הזה חחח,אה ושכחתי גם על "הרמת האירוע הענק" של מר ישראל שכוללת כמה פנסים מוזיקה מהמחשב שניתקעת פלוס תשלום על מזגן שלא עובד הינה התשובה שלכם..

אל תשכח שינויים מדהימים בשלט ממר ישראל 2006 למר ישראל 2007 והאלה..

///Efi///
31-12-08, 16:15
אתה לא מבין את הנקודה שלי.
אני מסכים שהדרך להשגת המטרה היא דרך ספורט וצריך להשקיע ולהתמיד אבל זה לא קשור לנושא.
בסופו של דבר אתה לא נבחן על היכולות הספורטביות שלך אלה על המראה שלך.

אתה טועה.. היום דוגמנית הולכת לתחרות מלכת היופי, היא לקחה מקום שני. הקטע הוא שהיא לא תגיד "אוקי, עכשיו אני יעשה x ואני ישתפר ב-y ושנה הבאה אני לוקחת מקום ראשון, ואם לא אז אני יקח הפסקה מתחרויות לשנתיים ועוד שנתיים אני ינצח!" זה לא עובד ככה. ביגלל זה פיתוח גוף זה ספורט ודוגמנות זה לא ספורט..

speed
31-12-08, 16:26
אני חושב שאם הכניסו בכסף של פיתוח גוף גם את הריקודים סלוניים, אנו יודעים לאן הולך הכסף- האין היום זה הריקודים (אם זה לאן שהולך הכסף לאיגוד) אגב, איפה אני יכול לראות את החלוקה?

דבר שני אם פיתוח גוף זה כל מה שקשור לגוף אז מועדוני ספורט שיש בהם גם אולם של אירובי וזה גם הרבה פעמים מועבר שם חוגי ריקודים לפעמים אפילו יש שניי אולמות בשביל זה- לא פלא שזה על אותה קטגוריה- מכון זה פיתוח גוף זה כך נשמע אז דוחפים לשם כל מה שאפשר שקשור לעבודה על הגוף גם אם זה הארכת הגידים באגודל בשביל לעשות פוינט ארוך יותר- אם כל הכבוד אבל ז אמור להיות בנפרד ונראה שמחוסר כסף מכניסים הרבה תחומים תחת אותה קורת גג

בכל מקרה, אם אלו הן הסכומים..כנראה שלפחות להרבה תחומי ספורט זה מגיע מתרומות ולא פלא שיש הבדל בין הרמה בארץ בהרבה תחומים מהרמה בחו"ל. חבל על הכסף היה אפשר לעשות איתו דברים מועילים בהרבה, למשל, לעבוד פעם בשנה עם כל הכסף על תחום ספורט מסויים אחד ולא שיברח לחורים שחורים.

agrox
31-12-08, 17:10

http://www.healthnfit.org/sagititle.jpg

...

Yoshi-Moto
31-12-08, 17:49
מה אתם רוצים ממשגיא גרשגורן? הבן אדם הזה בתוך התחום פי כמה מכם, אין לכם בכלל זכות דיבור.

זה שהוא לא מגיע לתוצאות מרהיבות ולא קוטף את המקומות הראשונים לא אומר שהוא אפס, אלא זה אומר שהוא לא עושה דברים נכון.(תזונה בעיקר)
אבל הבן אדם חי פיתוח גוף, הוא בא לכל אירוע שקשור לתחום ועולה כל שנה להתחרות, אז אין לכם בכלל זכור ללכלך עליו.
(ולא דיברתי על התגובה של הניגרי, אלא על התגובות של השניים האחרים)

אילן123
31-12-08, 18:20
זה כלום 96 אלף שח,רק אריק זאבי לבדו קיבל כל שנה מהמדינה 150000 שח

barnie
31-12-08, 18:52
אתה טועה.. היום דוגמנית הולכת לתחרות מלכת היופי, היא לקחה מקום שני. הקטע הוא שהיא לא תגיד "אוקי, עכשיו אני יעשה x ואני ישתפר ב-y ושנה הבאה אני לוקחת מקום ראשון, ואם לא אז אני יקח הפסקה מתחרויות לשנתיים ועוד שנתיים אני ינצח!" זה לא עובד ככה. ביגלל זה פיתוח גוף זה ספורט ודוגמנות זה לא ספורט..

פיתוח גוף זה ספורט רק כשבמכון ושומרים על תזונה וכו'
זה שעושים פוזות במר אולימפיה זה לא נחשב ספורט,התוצאה עצמה של האקט של דאבל בייספס
מבין?
גם דוגמניית וגם מפתח גוף שופטים לפי מראה ולא לפי ההישג שלו במכון כמו המשקל שהוא מרים וכו' ולכן זה לא ספורט השואו עצמו
לעומת זאת נגיד איגרוף,הרמת משקולות וכו' זה תוצאה של האימונים שבהם שופטים אותך לפי היכולת שלך ולא לפי המראה

יניב צוות ישראלבודי
31-12-08, 18:58
ההשוואה בין פיתוח גוף לדוגמנות הוא לא במקום מכיוון שבדוגמנות לא נעשים מאמצים כבירים להשתפר מפעם לפעם על מנת להיות הכי טוב.

כל מי שמתעסק בהגדלת מסת שריר יודע כמה עבודה קשה זה מצריך... תזונה מסודרת וקבועה ואימונים מפרכים.
אנשים שמתחרים לוקחים את זה לקיצוניות... מה שגורר עוד יותר השקעה פיזית ומנטלית + ידע מקצועי שיביא אותך לתוצאות..

לפי דעתי בודיבילדרים הם ספורטאים ברמה הגבוהה ביותר שיש מאחר וכל אימון הוא האימון הכי קשה וגם לוקחים את צורת החיים הזאת לכל מקום (אוכל, שינה אימונים).
אני לא מכיר עוד ספורט שהמתחרים בו מגיעים לכזאת רמה של השקעה.

אבל, חלב נרחב מהשיפוט בספורט הזה הוא סובייקטיבי (לכן חילוקי דעות רבים כל כך), אומנם יש קווים מנחים אבל עדיין סובייקטיבי.
זה לא כמו קרב איגרוף שיש חוקים קבועים והמנצח נקבע.
או לדוגמא קפיצה לרוחק שיש מישהו שקפץ 10 מטר ומישהו שקפץ 9. בענפי ספורט אחרים התוצאה היא אבסולוטית, פה לא.
ולכן קשה להגדיר את זה במלוא מובן המילה כספורט, זה יותר מן הכלאה של ספורט ואומנות.

אך אל לנו להגיד שהמתחרים אינם ספורטאים. סגנון חייהם הוא של ספורטאי ברמה הגבוהה ביותר שיש.

silver helmet
31-12-08, 19:07
קודם כל זו באמת השוואה לא טובה כי גם לדוגמנית יש גבול מסוים , היא נעצרת במשקל כלשהו, שבו תפסיק לרדת או שתמות, למפתח גוף אין גבול, הוא לא קובע כשאגיע לזה וזה גרם שריר אפסיק, יש שאיפה תמיד לשבור שיאים.., זה שונה מדוגמנות.

לתגטבה של יניב, אני מצטער להשמיץ קצת את ענף הפיתוח גוף, אבל כמעט כל ספורט איכותי מלווה בתזונה,שינה ואימונים.וזה צרות אופקים להגיד שזה חוצפה מהמדינה כי וואלה לאן הפיתוח גוף מגיע בארץ, איזה רמה יש לו? אני בטוח שגם לריקודים סלוניים יש פורום וחנויות ומפגשים, זה כן יכול לתסכל, כי וואלה מפתח גוף משקיע(חח אני לא בדקתי את זה) יותר מריקוד סלוניי, אבל אני לא בטוח, אני כמעט בטוח שיש להם ריקודים כל יום ותזונה והכל..
אותי מעצבן שהבודי בילדר לא מרוויח כלום בתחרות, עם כל המאמץ שהוא משקיע, וזהו ספורט שדורש הרבה כסף.

m0she
31-12-08, 19:07
מה אתם רוצים ממשגיא גרשגורן? הבן אדם הזה בתוך התחום פי כמה מכם, אין לכם בכלל זכות דיבור.

זה שהוא לא מגיע לתוצאות מרהיבות ולא קוטף את המקומות הראשונים לא אומר שהוא אפס, אלא זה אומר שהוא לא עושה דברים נכון.(תזונה בעיקר)
אבל הבן אדם חי פיתוח גוף, הוא בא לכל אירוע שקשור לתחום ועולה כל שנה להתחרות, אז אין לכם בכלל זכור ללכלך עליו.
(ולא דיברתי על התגובה של הניגרי, אלא על התגובות של השניים האחרים)

לא אמרתי כלום על זה שהוא לא הגיע לתוצאות מרהיבות - אבל בתור מי שלא הגיע לתוצאות מרהיבות, אין לו סיבה להיות כל כך שחצן. כמו שאני לא משוויץ בהישגים האולימפיים שאין לי.

בכל אופן, באדיבילדינג זה משהו בין תחרות יופי לבין ספורט. נכון שצריכים להתאמן וכו', אבל להגיד שבודיבילדרים הם הספורטאים ברמה הכי גבוהה? הכי משקיעים? ממש לא. רוכבי אופניים עושים 20 שעות אימון בשבוע, אוכלים המון (לא פחות מבאדיבילדרים, הם לפעמים אוכלים בחיטוב כמו שבודיבילדר אוכל במסה) וגם צריכים להשקיע את כל כולם בספורט - הציוד יקר מאוד (רק אופניים עולים יותר מ20 אלף שקל), יש מחנות אימונים בחו"ל וכו' וכו'. בודיבילדרים מסכנים את עצמם עם חומרים אסורים? גם רוכבי אופניים, ולפעמים עם חומרים מסוכנים בהרבה. זאת רק דוגמא לספורט שבודאות לא דורש פחות השקעה מבודיבילדינג ותכלס דורש הרבה יותר. כל זה בלי לזלזל במתחרים.

barnie
31-12-08, 19:35
אני היתי פעם בפיתוח גוף ועברתי לאיגרוף וראיתי כמה שפיתוח גוף זה קל ליד ספורט דורשני כמו איגרוף
גם המון אירובי,גם להתאמן על השק למהירות,גם לקפוץ בחבל,גם לעשות איגרוף צל,גם להתאמן עם משקולות וכו' וכו' וגם לאכול טוב וכמובן גם לנוח
פיתוח גוף זה דווקא אחד מענפי הספורט הקלים,גם במקצוענים
להתאמן במכון,לאכול המון ולישון ולהזריק,מי שלא יודע למשל האחים קליצ'קו מתאמנים כל יום 14 שעות בערך
מה גם שבענפי ספורט אחרים משקיעים המון זמן ולא שעה וחצי שעתיים במכון ולטרוף כל היום ולישון ולחרבן

gad57
31-12-08, 19:46
"כל הכסף הזה"
אפשר לחשוב כמה כסף זה...

כן זה כמעט כלום כסף אבל זה מספיק בשביל להרים תחרות נורמלית \ לתת משהו לזוכים

tomerA
31-12-08, 19:54
ההשוואה בין פיתוח גוף לדוגמנות הוא לא במקום מכיוון שבדוגמנות לא נעשים מאמצים כבירים להשתפר מפעם לפעם על מנת להיות הכי טוב.

כל מי שמתעסק בהגדלת מסת שריר יודע כמה עבודה קשה זה מצריך... תזונה מסודרת וקבועה ואימונים מפרכים.
אנשים שמתחרים לוקחים את זה לקיצוניות... מה שגורר עוד יותר השקעה פיזית ומנטלית + ידע מקצועי שיביא אותך לתוצאות..

לפי דעתי בודיבילדרים הם ספורטאים ברמה הגבוהה ביותר שיש מאחר וכל אימון הוא האימון הכי קשה וגם לוקחים את צורת החיים הזאת לכל מקום (אוכל, שינה אימונים).
אני לא מכיר עוד ספורט שהמתחרים בו מגיעים לכזאת רמה של השקעה.

אבל, חלב נרחב מהשיפוט בספורט הזה הוא סובייקטיבי (לכן חילוקי דעות רבים כל כך), אומנם יש קווים מנחים אבל עדיין סובייקטיבי.
זה לא כמו קרב איגרוף שיש חוקים קבועים והמנצח נקבע.
או לדוגמא קפיצה לרוחק שיש מישהו שקפץ 10 מטר ומישהו שקפץ 9. בענפי ספורט אחרים התוצאה היא אבסולוטית, פה לא.
ולכן קשה להגדיר את זה במלוא מובן המילה כספורט, זה יותר מן הכלאה של ספורט ואומנות.

אך אל לנו להגיד שהמתחרים אינם ספורטאים. סגנון חייהם הוא של ספורטאי ברמה הגבוהה ביותר שיש.

קודם כול זה לא נכון שדוגמניות לא מנסות להשתפר מתחרות לתחרות שלהם. יש עבודה גדולה מאד של שימור וגם תמיד יש מקום לשיפור.

עכשיו למפתחי הגוף, יש איתם בעיה בהגדרה.
מכיוון שהם עוסקים בספורט אז הם ספורטאים.
אבל מצד שני הם לא נבחנים ביכולתם הספורטבית אלה במראה שלהם.

לפי דעתי הם אנשים בעלי אורח חיים ספורטבי שעוסקים בספורט אבל כשהם נשפטים על במה הם לא ספורטאים. אפשר לקרוא להם אמנים או כול דבר אחר. להגדיר אותם על הבמה כספורטאים זה קצת בעייתי.

יניב צוות ישראלבודי
31-12-08, 20:16
לא אמרתי כלום על זה שהוא לא הגיע לתוצאות מרהיבות - אבל בתור מי שלא הגיע לתוצאות מרהיבות, אין לו סיבה להיות כל כך שחצן. כמו שאני לא משוויץ בהישגים האולימפיים שאין לי.

בכל אופן, באדיבילדינג זה משהו בין תחרות יופי לבין ספורט. נכון שצריכים להתאמן וכו', אבל להגיד שבודיבילדרים הם הספורטאים ברמה הכי גבוהה? הכי משקיעים? ממש לא. רוכבי אופניים עושים 20 שעות אימון בשבוע, אוכלים המון (לא פחות מבאדיבילדרים, הם לפעמים אוכלים בחיטוב כמו שבודיבילדר אוכל במסה) וגם צריכים להשקיע את כל כולם בספורט - הציוד יקר מאוד (רק אופניים עולים יותר מ20 אלף שקל), יש מחנות אימונים בחו"ל וכו' וכו'. בודיבילדרים מסכנים את עצמם עם חומרים אסורים? גם רוכבי אופניים, ולפעמים עם חומרים מסוכנים בהרבה. זאת רק דוגמא לספורט שבודאות לא דורש פחות השקעה מבודיבילדינג ותכלס דורש הרבה יותר. כל זה בלי לזלזל במתחרים.

לא פסלתי ענפי ספורט אחרים... התכוונתי שספורטאים בפיתוח גוף הם ספורטאים מהרמה הגבוהה ביותר.
מעבר לכך לא תמיד מספר שעות האימון הוא מה שהופך ענף ספורט לתובעני.
אומנם מספר שעות האימון שלהם גבוהה.. אבל הם לא מגיעים לפרפקציוניזם של הדיאטה לדוגמה כמו פיתוח גוף... שזה עיקר הסבל המנטלי שרק מתחרים יכולים להעיד על זה.

אני מסכים שגם איגרוף ענף קשה בצורה יוצאת דופן... אבל ברגע שהם יוצאים מהמכון הם ממשיכים בחייהם(תקנו אותי אם אני טועה).אוכלים טוב ויושנים טוב, אבל לא באותה רמה שיש למפתחי גוף.

מה שאני מתכוון שלפני תחרות אין מצב שתראה מפתח גוף שיוצא ליותר מכמה שעות מהבית בלי אוכל מדוד לפי משקל.. ושהוא לא יושן מספר מסויים של שעות ולא מתאמן.

שלא לדבר על השלבים האחרונים של החיטוב והייבוש, שאותו לא משיגים באף ענף ספורט אחר.

m0she
31-12-08, 20:22
כנראה שאתה לא מכיר רוכבי אופניים ברמה תחרותית גבוהה..

יניב צוות ישראלבודי
31-12-08, 20:29
כנראה שאתה לא מכיר רוכבי אופניים ברמה תחרותית גבוהה..

אני לא מכיר רוכבי אופניים שיורדים ל3-4 אחוז שומן ומתייבשים כמעט עד סף עילפון... אתה מכיר?

m0she
31-12-08, 20:32
תעשה טובה, זה רק לכמה ימים. רוכבי אופניים בתחרות יורדים לאחוזי שומן נמוכים, לא ל3-4 אבל נמוך. ובישראל כמעט אף אחד לא יורד מ4-5, גם לא מ6 לפעמים. בכל אופן, אתה מדבר על כמה ימים בשנה כשאצלם העונה של התחרויות ארוכה בהרבה, יש הרבה יותר אימונים, התזונה גם היא מאוד מוקפדת וגם קשה להתמדה. צאו מזה, פיתוח גוף זה ממש לא הספורט הכי תובעני.

trx--->sus
31-12-08, 20:33
כדורת דשא לעוורים!!! מקבלת 110 אלף שקל בשנה!! (יותר מפיתוח גוף)

barnie
31-12-08, 21:11
לא פסלתי ענפי ספורט אחרים... התכוונתי שספורטאים בפיתוח גוף הם ספורטאים מהרמה הגבוהה ביותר.
מעבר לכך לא תמיד מספר שעות האימון הוא מה שהופך ענף ספורט לתובעני.
אומנם מספר שעות האימון שלהם גבוהה.. אבל הם לא מגיעים לפרפקציוניזם של הדיאטה לדוגמה כמו פיתוח גוף... שזה עיקר הסבל המנטלי שרק מתחרים יכולים להעיד על זה.

אני מסכים שגם איגרוף ענף קשה בצורה יוצאת דופן... אבל ברגע שהם יוצאים מהמכון הם ממשיכים בחייהם(תקנו אותי אם אני טועה).אוכלים טוב ויושנים טוב, אבל לא באותה רמה שיש למפתחי גוף.

מה שאני מתכוון שלפני תחרות אין מצב שתראה מפתח גוף שיוצא ליותר מכמה שעות מהבית בלי אוכל מדוד לפי משקל.. ושהוא לא יושן מספר מסויים של שעות ולא מתאמן.

שלא לדבר על השלבים האחרונים של החיטוב והייבוש, שאותו לא משיגים באף ענף ספורט אחר.

לבודיבילדר קשה בחיטוב
אבל במסה תראה את המקצוענים נהנים מהחיים,אוכלים בחוץ ואוכלים מה שבא להם והמון
מתאמנים קצת ביום וזהו
מתאגרף מתאמן כל השנה ממש קשה ובדרך כלל המון מהם מגיעים חטובים לתחרות במיוחד כשהם רוצים להיות עד משקל מסוים בקטגוריות שפחות ממשקל כבד

arbel2
31-12-08, 23:10
איך הגענו לויכוח הזה של "איזה ספורט יותר קשה ? " כל ספורט ברמה התחרותית שלו קשה רצח ,גם שחמט וגם שחיה צורנית (חוץ מניווט ,זה לא ספורט...הא וגם גולף נשים זה לא ספורט ,למרות שגם לא בדיוק מעורבות בזה נשים,רק לסביות בוצ'ות עם זקן יותר רציני משלי )

יניב צוות ישראלבודי
01-01-09, 13:55
איך הגענו לויכוח הזה של "איזה ספורט יותר קשה ? " כל ספורט ברמה התחרותית שלו קשה רצח ,גם שחמט וגם שחיה צורנית (חוץ מניווט ,זה לא ספורט...הא וגם גולף נשים זה לא ספורט ,למרות שגם לא בדיוק מעורבות בזה נשים,רק לסביות בוצ'ות עם זקן יותר רציני משלי )

אל תדאג אחי... ברגע שתיכנס לתקופת ההתבגרות המינית הזקן שלך יתפוס תאוצה!

agrox
01-01-09, 18:28

חעחעחע אין לך מושג איך קרעת אותי עכשיו. :):):)
מה התלבשת על הניווט הזה?! חח.