PDA

צפה בגרסא המלאה : שילוב של גיינר ואבקת חלבון איך מתבצע?

RoyGush
01-01-09, 20:42
אני מתחיל עכשיו שק של סריוס מאס.
הומלץ לי כאן לקחת מנה ישר אחרי אימון.
בד"כ עד עכשיו הייתי לוקח אבקת חלבון.
אז מה אני עושה איך אני משלב?
תודה

EPIC
01-01-09, 21:03
לדעתי השילוב הכי טוב זה מנה של אבקה רגילה לפני אימון ומנה של סיריוס מס בתוספת חצי מנה אבקה רגילה אחרי אימון.

hanna666
01-01-09, 21:06
לדעתי השילוב הכי טוב זה מנה של אבקה רגילה לפני אימון ומנה של גיינר בתוספת חצי מנה אבקה רגילה אחרי אימון.

מחזק אבל אני חושב שזה בזבוז של כסף לקנות גיינר תאכל תאכל :d

haas
01-01-09, 21:52
לדעתי השילוב הכי טוב זה מנה של אבקה רגילה לפני אימון ומנה של סיריוס מס בתוספת חצי מנה אבקה רגילה אחרי אימון.

למה צריך עוד חצי מנת חלבון ביחד עם מנה של סיריוס מס שכבר יש בה חלבון:confused:

Bono
01-01-09, 23:21
:blink:למה צריך עוד חצי מנת חלבון ביחד עם מנה של סיריוס מס שכבר יש בה חלבון:confused:

+1
למה לקנות גם גיינר וגם חלבון???
אנשים לא חבל על הכסף?

EPIC
02-01-09, 01:33
למה צריך עוד חצי מנת חלבון ביחד עם מנה של סיריוס מס שכבר יש בה חלבון:confused:

הוא ביקש המלצה איך לשלב את שניהם, זה השילוב הכי טוב לדעתי.

במנה מומלצת אחת של סריוס מס (כף אחת) יש 25 גרם חלבון שזה כמו סקופ אחד של אבקת

חלבון רגילה. אני נוהג להמליץ על סקופ וחצי של חלבון אחרי אימון ולכן התוספת לסריוס מס תתן את

אותה כמות סה"כ.

כמובן שמנה אחת של סריוס מס מספיקה אבל אם כבר הוא רוצה לשלב אז ככה זה אפילו יותר טוב.

RoyGush
02-01-09, 01:41
למה המנה הרגילה לפני האימון?
תודה שוב

EPIC
02-01-09, 01:49
למה המנה הרגילה לפני האימון?
תודה שוב

אני מאמין שמנת אבקת חלבון לפני אימון משפרת משמעותית את יכולת המתאמן בזמן אימון ואת

התוצאות. מחקר שפורסם לפני כמה שנים במדור המדעי של מאסל אנד פיטנס (המדור של ד"ר סטופאני)

מצא שאני לא מדמיין ואכן קבוצת הנחקרים שלקחו את מנת חלבון לפני ואחרי אימון השיגו תוצאות טובות יותר משמעותית מהקבוצה

השניה. כמו כן נרשמה עליה ברמות הורמוני גדילה ( insulinlike growth factor-I אאל"ט).

אין בהישג ידי את המחקר הזה כיום ואני מבקש לא לפתוח איתי ויכוח מדעי טרחני שאני לא מתכוון

להשתתף בו. זאת העצה שלי, מי שרוצה מוזמן לנסות, אני אישית לא מוותר על זה.

RoyGush
02-01-09, 01:53
ההפך, אני לא מתכוון אפילו להתווכח, חבל שאין ביכולתך להשיג אותו הייתי מעוניין מאוד לקרוא אותו!

וכמובן שאני הולך על זה.
תודה!