PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה לכל מי שמבין ממש ..?

shaloml
21-01-07, 11:28
בשבוע אחרון משום מה התחלתי לרדת במשקל הגוף והתחלתי לעלות באחוזי שומן ואני מרגיש שמסת השריר שלי ירדה בהרבה אבל לעומת זאת הביצועים שלי לא ירדו אלא עלו האם זה אימון יתר כן אאוו לא ??וגם עם כן כמה זמן צריך להתואשש הגוף ?? ואיזה פעילות אני יעשה בינתים בזמן שאני לא מתאמן ..?.? בבקשה יענה רק מי שמביןן .......!!!!

SiX PACK
21-01-07, 11:40
בשבוע אחרון משום מה התחלתי לרדת במשקל הגוף והתחלתי לעלות באחוזי שומן ואני מרגיש שמסת השריר שלי ירדה בהרבה אבל לעומת זאת הביצועים שלי לא ירדו אלא עלו האם זה אימון יתר כן אאוו לא ??וגם עם כן כמה זמן צריך להתואשש הגוף ?? ואיזה פעילות אני יעשה בינתים בזמן שאני לא מתאמן ..?.? בבקשה יענה רק מי שמביןן .......!!!!

אימון יתר זה אם אתה לא נותן לשריר מנוחה, תחליט לבד, בקשר לזמן מנוחה לכל שריר דרוש זמן המנוחה שלו, יש מאמרים באתר, תן לשריר לפחות 24 שעות מנוחה כדי שיוחל להתאושש... לא הבנתי למה אתה לא מתאמן, אתה מתכון ליום מנוחה כאילו? אם כן, אז אתה יכול לעשות אירבוי באותו יום...

shaloml
21-01-07, 11:42
התכוונתי עם יש לי אימון יתר מה צריך לעשות...?איזה פעילות צריך לעשות בבינתיים לשמור

SiX PACK
21-01-07, 11:52
התכוונתי עם יש לי אימון יתר מה צריך לעשות...?איזה פעילות צריך לעשות בבינתיים לשמור

אל תגיע למצב שאתה נמצא באימון יתר [over training] תעבוד לפי תוכנית מסודרת, ומספר חזרות מוגבל שלא יקרא מצב כזה... אם הגעת למצב כזה תן מנוחה לשרירים... אם אתה רוצה לעשות פעילות כגון ארובי אתה יכול, רק אל תיגע במשקלים...

shaloml
21-01-07, 13:00
מה הכוונה מספר חזרות מסודר?????

Moshe
21-01-07, 15:30
הכוונה לעשות מספר סטים וחזרות מסודר
לא להשתגע לעשות כל אימון 20 סטים על 15 חזרות
תקרא מאמרים פה באתר על אימונים תבין יותר

SmaMMiT
21-01-07, 16:08

טוב כודם כל תיקון קטן לחבילת 6 שריר צריך מנוחה של 48 שעות כדי לקבל מנוחה ראוייה
עכשיו שלום לפי מה שאתה אומר אתה מאבד שריר ועולה באחוזי שומן כן?
התשובה מאוד ברורה....

התזונה שלך חרא!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
קרא מאמרים תרקיב לך תפריט מסודר ויהיה בסדר