PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים לא מוגדרים באמה השמאלית

אלקנה
07-01-09, 13:27
סיימתי אימון ידיים עם מוט w ובמהלך התרגיל הרגשתי כאבים חדים באמה השמאלית שלי הכאב היה ממש חזק עד שהפסקתי את האימון, במהלך השבוע שאחרי האימון המשיכו הכאבים (מעין דקירות בשריר) פעם חזק יותר פעם חלש יותר, אחרי שבוע התחלתי עם קומפרסים והכאב הלך ונעלם לאט לאט, הורדתי משקלים באימון ידיים כדי לא להעמיס ובאמת כמעט ולא כאבה לי האמה באימון היום משו כמו חודש אחרי חזרו לי שוב הכאבים, אתמול לא הצלחתי להרים משקולת מרוב הכאבים וכרגע בזמן שאני כותב אני לא מרגיש כל כאב, וזה הדבר הכי מוזר, יום אחד זה כואב ויום אחר זה לא, בבוקר זה לא בערב זה כן, זה בא והולך לי אני לא מבין את זה, אין נפיחות אין אדמומיות ככה שאני לא מאמין שזאת דלקת אבל זה הגיע לשלב שזה ממש מטריד אותי כח אתמול זה הרס לי את האימון אני לא יודע מה לעשות???

hasman90
07-01-09, 14:49
אתה לא מבין לכמה אנשים יש את זה.. מלא! אניהיתי שם תחבושת אלסטית סביב האמה וזה היה עוזר ממש ! תנסה

Daniel R
07-01-09, 14:55
תנוח מאימון ידיים בנתיים לאיזה 4-5 ימים עד שהכאב יעבור..
2 תחליף את המוטw למוט ישר (לא אולימפי)
תנסה טיפול תומך שנעוץ בפורום פציעות ספורט

אלקנה
07-01-09, 15:10
אתה לא מבין לכמה אנשים יש את זה.. מלא! אניהיתי שם תחבושת אלסטית סביב האמה וזה היה עוזר ממש ! תנסה

אבל מה זה לעזאזל??? זה כבר יותר מחודש וזה לא עובר לי! זה בא הולך, אתמול באימון ידיים לא יכלתי לעשות יותר משתי חזרות מרוב הכאבים - זה היה השיא של הכאב, אבל עכשיו אני מרגיש עיקצוץ קטן לא משו רציני...

gilsXM
07-01-09, 17:50
גם לי יש את זה :):):):)
זה כואב שאני עוזב את המוט ואחרי 2 שניות עובר

hasman90
07-01-09, 22:59
אולי שברי מאמץ,אולי דלקת לא יודע.. זה גם התחיל לי מיד קדמית ועכשיו כל משהו כבר מוט וכאלה שאני מרים בלי קשר ליד קדמית כואב לי כזה לכמה שניות נפתפס מין כאב כזה ואז עובר..
היה לי קטע שלא באתי איזה חודש למכון והכאב עבר אבל חזר שוב.

תחבושת אלסטית אתה לא תרגיש את זה בכלל מניסיון

toxicity
07-01-09, 23:38
גם לי היה את זה
הרבה אומרים זה בגלל אמות חלשות, אני אישית לא חושב שזאת הסיבה
תתחיל לעבוד עם מוט אולימפי, תראה הכאבים יעברו

אלקנה
08-01-09, 03:18
אולי שברי מאמץ,אולי דלקת לא יודע.. זה גם התחיל לי מיד קדמית ועכשיו כל משהו כבר מוט וכאלה שאני מרים בלי קשר ליד קדמית כואב לי כזה לכמה שניות נפתפס מין כאב כזה ואז עובר..
היה לי קטע שלא באתי איזה חודש למכון והכאב עבר אבל חזר שוב.

תחבושת אלסטית אתה לא תרגיש את זה בכלל מניסיון

קיבלתי את עצתך אני שם תחבושת אלסטית ואני ממשיך גם עם הקומפרסים מקווה שזה יעזור

אלוןק
09-01-09, 03:10
יש לי אותה בעיה אחי, תחבושת אלסטית באמת עוזר קצת, אבל נראה לי שיש לך דלקת גם לי הייתה, אין מה לעשות פשוט להוריד משקלים ולחזור בהדרגה, תבדוק שאתה משתמש בכל מתקן בידיוק כמו שצריך ולא בזווית לא נכונה.

Yoshi-Moto
09-01-09, 11:44
תופעה מאוד נפוצה, גם לי היה אותה.

כנראה נוצר מעומס על העצם

ד"ר עופר בר
13-01-09, 07:26
סיימתי אימון ידיים עם מוט w ובמהלך התרגיל הרגשתי כאבים חדים באמה השמאלית שלי הכאב היה ממש חזק עד שהפסקתי את האימון, במהלך השבוע שאחרי האימון המשיכו הכאבים (מעין דקירות בשריר) פעם חזק יותר פעם חלש יותר, אחרי שבוע התחלתי עם קומפרסים והכאב הלך ונעלם לאט לאט, הורדתי משקלים באימון ידיים כדי לא להעמיס ובאמת כמעט ולא כאבה לי האמה באימון היום משו כמו חודש אחרי חזרו לי שוב הכאבים, אתמול לא הצלחתי להרים משקולת מרוב הכאבים וכרגע בזמן שאני כותב אני לא מרגיש כל כאב, וזה הדבר הכי מוזר, יום אחד זה כואב ויום אחר זה לא, בבוקר זה לא בערב זה כן, זה בא והולך לי אני לא מבין את זה, אין נפיחות אין אדמומיות ככה שאני לא מאמין שזאת דלקת אבל זה הגיע לשלב שזה ממש מטריד אותי כח אתמול זה הרס לי את האימון אני לא יודע מה לעשות???

כדאי להפחית עומסים עד שתרגיש טוב יותר.
בנוסף, נסה לשנות תרגילים-
לפעמים שינוי התרגיל פותר את הבעיה.
במקביל נסה טיפול תומך-
ע"ע מאמר שכתבתי.
בהחמרה או באי הטבה מומלץ לפנות לרופא.

רפואה שלמה.