PDA

צפה בגרסא המלאה : ילד בן 14 מנסה להרים 109 קילו ונופל

GLADIATOR
21-01-07, 23:00
http://www.metacafe.co.il/watch/342239/14_year_old_norwegian_boy_fainths_while_lifting_10 9_kilos/

jonathan
21-01-07, 23:12
הוא לא קיבל מכה חזקה

Takima
21-01-07, 23:14
זה בגלל הלחץ על הצוואר. בכל מקרה, הילד נראה חזק מאד לגילו.

משה.ל
21-01-07, 23:16
חחחחחחחחח
הרג אותי בהתחלה שהוא היתנפח..

בכל מקרה חזק

nati10
21-01-07, 23:16
מזה נראה לי הוא מת המשקולת היתה על הצואר הוא לא נחנק?

igorek
21-01-07, 23:17
הוא איבד את ההכרה כי הוא לא נשם טוב. מקרים כאלה הם די נפוצים.

Takima
21-01-07, 23:19
או שהמשקל חסם לו עורק בצוואר.

Night_Wolf
21-01-07, 23:22
מסכן:closedeyes:

Naor Pinto
21-01-07, 23:24
פירסמו את זה כבר אבל לא משנה...
מסכן הילד והוא לא ניראה בן 14 הוא נראה הרבה יותר..

Deja Vu
22-01-07, 00:02
סעמק איזה מפחיד נותן מוטיבציה לא להתאמן יות:ohmy:

GaL-L
22-01-07, 00:03
מה שיש לי להגיד זה אוווץ'

eminemfan
22-01-07, 00:21
חטא ההיבריס(יוהרה) לפעמים לא כדאי להשתחצן יותר מידי כי בסוף אתה אוכל אותה כמו הילד הזה,מסכן,מקווה שהוא בסדר........

SuzukiR
22-01-07, 12:18
חטא ההיבריס(יוהרה) לפעמים לא כדאי להשתחצן יותר מידי כי בסוף אתה אוכל אותה כמו הילד הזה,מסכן,מקווה שהוא בסדר........

תגיד אתה דפוק אח שלי ?

שוב היבריס הילד הזה מיתאמן המון זמן בקטע הזה ולפעמים שמבצאים הרמה כזאת ולא נושמים טוב מיתעלפים !

זה לא קשור למה שאמרתה יא שועל
entyende amigo ?

Troya
22-01-07, 12:21
כבר העלתי את זה..

Gamerrrrr
22-01-07, 12:51
אתה מבין שזה אחד מ7 בחטאים הקתוליים??? אתה קתולי??

Kachok
22-01-07, 14:24
זה דווקא חטא מהמיתולוגיה היוונית או משהו?
נראה לי באנטיגונה של סופוקלס דיברו על זה......
בכל מקרה רואים שהאנשים שם בסרטון לא הכי מתרגשים מזה אז כנראה שזה יכול לקרות , גם ככה לא קרה לו כלום כי יש מספיק מרווח בין המוט לרצפה בגלל המשקולות

Psychopath
22-01-07, 14:27
חבר'ה אולי הוא נפל וזה מפחיד וזה נראה מסוכן אבל במקרה כזה לא קורה כלום כי המוט לא נוגע לו אפילו בצוואר כי הוא נתלה על המשקולות שבצד כי הם יותר גבוהות

eminemfan
22-01-07, 14:46
לא קשור קתולי!,בכללי,בחיים,בהכל,לא כדאי להשתחצן יותר מידי אלא לבוא צנוע,לעלות לאט לאט במשקלים ולא להפציץ ישר.

igorek
22-01-07, 15:04
לא קשור קתולי!,בכללי,בחיים,בהכל,לא כדאי להשתחצן יותר מידי אלא לבוא צנוע,לעלות לאט לאט במשקלים ולא להפציץ ישר.
מה אתה מסטול? הבנאדם בן 14 והוא מרים יותר ממאה קילו, הוא יודע מה הוא עושה, תאונות קורות.

סוליקו
22-01-07, 15:13
מפחיד נראה לי הוא מת !!
נותן מוטיבציה לא להרים משקלים כבדים בעיקר חוסר בטחון בתחרות

Gamerrrrr
22-01-07, 15:15
זה דווקא חטא מהמיתולוגיה היוונית או משהו?
נראה לי באנטיגונה של סופוקלס דיברו על זה......
בכל מקרה רואים שהאנשים שם בסרטון לא הכי מתרגשים מזה אז כנראה שזה יכול לקרות , גם ככה לא קרה לו כלום כי יש מספיק מרווח בין המוט לרצפה בגלל המשקולות
לא זה אחד מ7 החטאים של הקתולים אני זוכר את:
יוהרה
תאוות בצע
חמדנות
רצח
קינאה
ועוד שניים שאני לא זוכר.

אהה ויש סרט שמציג אותם די טוב, 7 חטאים עם מורגן פרימן, בראד פיט וקווין ספייסי

Gamerrrrr
22-01-07, 15:20
תבוא צנוע לתחרות תרים משקלים קלים תקח מקום אחרון, תבוא לתחרות תאתגר את עצמך, אולי תנצח

חוץ מזה שאני מוכן להתערב איתך שזה משקל שהוא הרים כבר פעם ובתחרות הזאת משהו התפקשקש

eminemfan
22-01-07, 17:36
תבוא צנוע לתחרות תרים משקלים קלים תקח מקום אחרון, תבוא לתחרות תאתגר את עצמך, אולי תנצח

חוץ מזה שאני מוכן להתערב איתך שזה משקל שהוא הרים כבר פעם ובתחרות הזאת משהו התפקשקש
אני לא מדבר על התחרות!ברור שצריך לאתגר את עצמך בהרמת משקולות,אני מדבר על החיים ועל חדר כושר,לא לבוא שחצן,יותר מידי בטוח בעצמך,תבוא צנוע תמיד תשאף להשתפר אבל לאט ובטוח,כי אם אתה זוכר את הסיפור של איקרוס(נדמה שזה השם)במיתלוגיה היוונית שקיבל כנפיים ועף למעלה למעלה למעלה עד שהשמש שרפה לו תכנפיים או משהו כזה וזה בעצם משל טוב לחיים,צריך לשאוף גבוה אבל לעשות את זה בהדרגה כי אם תעשה את זה בדרסטיות הדרך למטה קרובה מתמיד!צודק או לא?!

Gamerrrrr
22-01-07, 17:38
אני לא מדבר על התחרות!ברור שצריך לאתגר את עצמך בהרמת משקולות,אני מדבר על החיים ועל חדר כושר,לא לבוא שחצן,יותר מידי בטוח בעצמך,תבוא צנוע תמיד תשאף להשתפר אבל לאט ובטוח,כי אם אתה זוכר את הסיפור של איקרוס(נדמה שזה השם)במיתלוגיה היוונית שקיבל כנפיים ועף למעלה למעלה למעלה עד שהשמש שרפה לו תכנפיים או משהו כזה וזה בעצם משל טוב לחיים,צריך לשאוף גבוה אבל לעשות את זה בהדרגה כי אם תעשה את זה בדרסטיות הדרך למטה קרובה מתמיד!צודק או לא?!
איקרוס הוא האבא שנכלא עם הבן שלו, הבן שלו הוא זה שריחף גבוה מידי והשעווה שהחזיקה לו את הכנפיים נמסה והוא נפל.
ד"א הוא בתחרות אם לא שמת לב. ועוד דבר, תעלה לאט במשקלים, תעלה במסה לאט, תסתכן קצת ותעלה הרבה :)

eminemfan
22-01-07, 17:50
איקרוס הוא האבא שנכלא עם הבן שלו, הבן שלו הוא זה שריחף גבוה מידי והשעווה שהחזיקה לו את הכנפיים נמסה והוא נפל.
ד"א הוא בתחרות אם לא שמת לב. ועוד דבר, תעלה לאט במשקלים, תעלה במסה לאט, תסתכן קצת ותעלה הרבה :)
אחי אתה טועה איקרוס זה הילד,האבא זה דדאלוס שהיה ברוך בכישרונות לעומת הילד שלו שהיה מסורבל וחסר כישרון לכן האבא הכין לו ולילד כנפיים עם שעווה כמו שאמרת כדי לברוח מהמגדל/מבוך שבו כלאו אותם והוא הזהיר אותו שלא יעוף גבוה מידי והאיקרוס החמור הזה התלהב מזה שהם ברחו ועלה למעלה והשמש המיסה את השעווה והוא נענש על השחצנות ונפל לים ומת ואחר כך אבא שלו האשים את עצמו שבעצם הכישרון שלו זה מה שהביא למות הילד שלו.

PcGunMan
22-01-07, 19:03
אני לא יודע מה איתכם אבל אותי זה הצחיק :jockey::cry_1:
חחח סתם זה מזעזע!!!! :blink::blink::wacko:

hharel
22-01-07, 20:52
ממממממממממש לא בן 14 אבל לא רע בכלל הייתי אומר חחח הלוואי אלי חח אבל זה מוגזםם 109 קילוו למישו כזה ..

Troya
22-01-07, 21:13
ממממממממממש לא בן 14 אבל לא רע בכלל הייתי אומר חחח הלוואי אלי חח אבל זה מוגזםם 109 קילוו למישו כזה ..
הוא בן 14.
בן 14 מגודל..

Gil-G
22-01-07, 21:28

זה חטא הגאווה

eminemfan
22-01-07, 21:49
זה חטא הגאווה
וההבדל הוא?:huh::whistle: