PDA

צפה בגרסא המלאה : חשש לדלקת בכתף קדמית

talp
13-01-09, 10:52
אתמול המדריך שלי נתן לי 2 תרגילים סטטים להחזיק משקולת ויצא שאני מתקשה להחזיק 2.5 קילו, בגלל כאבים שנראים כמו דלקת בכתף הקדמית.
הוא הציע לי ללכת לרופא משפחה.
כרגע אני מפסיק אימון כתפיים, חזה אני ממשיך כי אני לא מרגיש את הכתפיים שם(לפחות את הקדמית שכואבת).
אז מישהו יודע מה אני אעשה? פיזיותרפיה? תרופות? מה האפשרויות? אני אקבע תור בהזדמנות לרופא משפחה.

obzion
13-01-09, 11:08
איך אפשר לא להרגיש כתף קדמית באימון חזה? היא עובדת חזק מאוד

talp
13-01-09, 11:26
איך אפשר לא להרגיש כתף קדמית באימון חזה? היא עובדת חזק מאוד

היא עובדת אבל לא עובדת נטו, אז אני לא מרגיש כאבים בכלל...
בתרגילים של כתף אני מרגיש כאבים.

!Demon!
13-01-09, 11:40
אלי אתה טועה וזאת כתף אמצעית ?

talp
13-01-09, 12:08
אלי אתה טועה וזאת כתף אמצעית ?

בדקתי עם המדריך בחד"כ, וזה הקדמית, בטוח אחי.
אפילו שאני עושה הנפות ידיים לצדדים אני שומע קלקים כאלה מהקידמית ואז מרגיש אותה, שלא לדבר בכלל על הנפות קדימה.

!Demon!
13-01-09, 12:17
אוקי פשוט ניראה מוזר שאתה לא מרגיש אוצתה בחזה..תנסה להוריד עומסים אם לא עוזר תעשה הפסקה , לפחות מתרגילים שבהם אצה מרדגיש תכאב

ir134
17-01-09, 14:49
גם לי הייתה ההרגשה הזאת בכתף בדיוק על מה שאתה מדבר עם כל הקליקים האלה.. לפחות אצלי (אני מדבר על המקרה שלי ולא בכללי) הבנתי שזה קריעות מיקרוסקופיות בגיד.. כתוצאה מהעמסה של משקלים וכתוצאה מזה אני לא סיימתי נגיד סט כמו שצריך או עשיתי תנועה לא נכונה וזאת התוצאה מה שעשיתי הורדתי את תרגילי הכתפיים למינימום ממש שלוש תרגילים גג בשבוע.. למשך 3 שבועות ושחזרתי לעבוד שהרגשתי בסדר חזרתי למשקלים יותר רציינים אבל כאלה שלא יעמיסו לי על הכתף אל תעשה שטויות שלא תגרום לנזק בלתי הפיך עדיף לקחת מנוחה
עכשיו הכאב אצלי נעלם -555- :)