PDA

צפה בגרסא המלאה : מה עושים שיש אי-סימטריות?

chingo
13-01-09, 19:48
קודם כל אני די קרנף

יש לי מבנה רחב וכתפים גדולות וחזה מאוד גדול אבל כתף אחת יותר גדולה מהשניה בצורה מטורפת
אני לא יודע אם אנשים שמים לב לזה אבל אם אני מתאמן עם גופיה ובמקרה אני עומד מול מראה אני כל פעם מקבל שוק

זה גורם גם לראש שלי להיות נטוי באופן קבוע לצד של הכתף החלשה יותר
למה זה קורה?? ומה הפתרון הכי מהיר?
ניסיתי בערך חודש להרים בערך 20% יותר בכתף החלשה וזה לא ממש עזר במשהו

האם יש מישהו שגם לו זה קרה ומצא פתרו?ן

TheRock
13-01-09, 21:01
קודם כל אני די קרנף

יש לי מבנה רחב וכתפים גדולות וחזה מאוד גדול אבל כתף אחת יותר גדולה מהשניה בצורה מטורפת
אני לא יודע אם אנשים שמים לב לזה אבל אם אני מתאמן עם גופיה ובמקרה אני עומד מול מראה אני כל פעם מקבל שוק

יצאת דפוק עם האמירה הזאת.

ולשאלה שלך,אין חלקים בגוף שלנו שהם סימטריים אצל כולם יש חלקים יותר גדולים מהאחרים(למשל בייספס ביד שמאל לעומת ימין) הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה להמשיך להתאמן על שניהם באותה צורה ולא לתת לאחד יותר משקל ולשני פחות

chingo
13-01-09, 21:27
סתם צחקתי :)

the animal
14-01-09, 07:52
עובדים עם דאמבלים

itaiprz1
14-01-09, 13:34
סתם צחקתי :)

מה קשור צחקתי , תללא צחקתה .
ודבר ראשון לכולם יש משהוא שהוא לא סימטרי ושני זה תלוי גם כמה גדול אתה,
קרנף זה דבר יחסי יש לי חבר שחיף מת והוא חושב שהוא אלי האנה אני לא אומר שאתה שחיף אני רק אומר שדברים כאלה מסתדרים גם עם הזמן.

Biceps mAn
14-01-09, 18:17
שים תמונה.

SiX PACK
14-01-09, 18:40
כן תביא תמונה.

ומה אכפת לכם אם הוא אומר שהוא קרנף, אם הוא אומר שהוא קרנף אז הוא קרנף ואם לא אז בעייה שלו.

slipknot94
14-01-09, 19:04
מה קשור צחקתי , תללא צחקתה .
ודבר ראשון לכולם יש משהוא שהוא לא סימטרי ושני זה תלוי גם כמה גדול אתה,
קרנף זה דבר יחסי יש לי חבר שחיף מת והוא חושב שהוא אלי האנה אני לא אומר שאתה שחיף אני רק אומר שדברים כאלה מסתדרים גם עם הזמן.

הוא חבר שלך ואתה קורא לו שחיף מת חחח
תמשיך להתאמן רגיל אל תתאמן יותר בכתף אחת

TheRock
14-01-09, 22:08
הוא חבר שלך ואתה קורא לו שחיף מת חחח
תמשיך להתאמן רגיל אל תתאמן יותר בכתף אחת

שתוק כבר..

פותח האשכול תעבוד על שניהם באותה תדירות

arbel2
14-01-09, 22:40
קודם כל אל תעשה מזה סרט ,הגוף עצמו לא בנוי בצורה סימטרית ,בגלל זה כשאנחנו רואים מישהו כמו איזה דקסטר ג'קסון או פלקס ווילר אנחנו אומרים לעצמנו "איזה רפש הוא ,תראה כמה הוא סימטרי",לגוף יש אי-סימטריה טבעית ,ואין יותר מדי מה לעשות איתה.

מה שכן אפשר לעשות ?תנסה לשלב באימון כתפיים שלך תנועות של יד אחת ,למשל הרחקות כתפיים אתה יכול לבצע בצורה של יד בודדת ,או להעביר את הלחיצות כתפיים שלך לדאמבלים ,כשיש שריר אחד דומיננטי ביחס לאחר בתנועות שמשלבות שתי ידיים השריר החזק ישתלט על התנועה

VIKING
14-01-09, 22:52
קודם כל אני די קרנף

תסתכל טוב במראה ותראה שהגובה בכתפיים ובשכמות זהה, בכל מיקרה תלך לאוטופד לשלול עקמת.

doldol360
15-01-09, 21:05
קודם כל אל תעשה מזה סרט ,הגוף עצמו לא בנוי בצורה סימטרית ,בגלל זה כשאנחנו רואים מישהו כמו איזה דקסטר ג'קסון או פלקס ווילר אנחנו אומרים לעצמנו "איזה רפש הוא ,תראה כמה הוא סימטרי",לגוף יש אי-סימטריה טבעית ,ואין יותר מדי מה לעשות איתה.

מה שכן אפשר לעשות ?תנסה לשלב באימון כתפיים שלך תנועות של יד אחת ,למשל הרחקות כתפיים אתה יכול לבצע בצורה של יד בודדת ,או להעביר את הלחיצות כתפיים שלך לדאמבלים ,כשיש שריר אחד דומיננטי ביחס לאחר בתנועות שמשלבות שתי ידיים השריר החזק ישתלט על התנועה

^התגובה היחידה שבאשכול הזה שהיא לעניין ונותנת מענה לשאלה