PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה למתאמנים קבועים

PhoenixLT
13-01-09, 20:02
אני עוד מעט קונה קריאטין מונוהידרט וחלבון מי גבינה 100% Whey ק"ג 2.3 ויש לי שאלה אני מתאמן בערך 5 שעות כל יום בזמנים שונים בערך זה ככה:בבוקר מתאמן עם מכשיר כושר של משקולות נח חצי שעה ואחרי זה אני רץ 40 דקות עושה 2 קילומטרים נח עוד כחצי שעה ורץ עוד 2 קילומטרים ואחרי זה נח לשעה ומתחיל אימוני בטן וגב ואחרי זה אופניים ואז אני נח בערך 3 שעות ועוד הפעם עושה אימוני בטן וגב(כבר לילה) ואופניים. אז השאלה והבעיה שלי הוא מתי זה "לפני אימון" כי אני נח כל כמה זמן ומתי זה "אחרי אימון" כי אני מתאמן המון פעמים ביום בזמנים שונים אז אם אפשר תשובה אודה לכם מאוד.

ומזאת אומרת צריך להוסיף סוכר ענבים לשניהם? מאיפה משיגים את זה או שכל מיץ או פאנטה משהו כזה גם טוב או מים....

hanna666
13-01-09, 20:06
אחי אתה צריך להוסיף עוד אימון לא מספיק כך :(

chingo
13-01-09, 20:10
הלוואי ולי היה כל כך הרבה זמן פנוי

אורי סטמקר
13-01-09, 20:10
מזה ??? 5 שעות אימון יאללה!!!
אחי הכנות לאולמפידה לא מיתאמנים ככה. למה אתה מיתאמן 5 שעות מה המטרה שלך?

PhoenixLT
13-01-09, 20:11
זה יוצא בערך 5.30-6.30 שעות של אימונים אני לא מנסה להיות בודי בילדר אולטימטיבי אני רק מפתח את השרירים ורוצה לדעת איך אני אמור להישתמש בשתי התוספות האלו בצורה הכי טובה שתתאים לאיך שאני מתאמן....

אני מתאמן ככה כי בוא נגיד ככה סוג של תחרות כאילו שהחיים שלי תלויים בזה ואין לי הרבה זמן ועוד פחות סובלנות אז כל העיניין של תוספות מזון חדשה לי ורוצה לנסות

!Demon!
13-01-09, 20:14
:eek::eek:

כדי לפתח שרירים אתה צרי לעשות סגר בדברים...
לבנות תוכנית נכונה של אימונים ותזונה..אם אתה רוצה לשלב אירובי תדאג להשלים תקלוריות שאתה שורף ותמיד להיות על מאזן חיובי...
זה ב2 מילים ככה כן?

PhoenixLT
13-01-09, 20:16
4 קילומטרים ביום כל יום מראשון לחמישי ורק 2 קילומטרים ביום שישי

PhoenixLT
13-01-09, 21:18
ואף אחד לא ענה לי איך אני מסתדר עם תוספות המזון האלו עם לוח הזמנים המוזרה שלי:|

!Demon!
13-01-09, 21:36
קריאטין מה מתי שבא לך לדוגמא לפני כל האימונים
חלבון אחרי אימון משקולות

sneori2
13-01-09, 21:38
תתאמן מקסימום 4 פעמים בשבוע מזה אימון 5 שעות השתגעת?

מה המטרה שלך בכלל??? ותבנה תוכנית אימונים מסודרת ותפריט מסודר לצרכים שלך

שהיה אחלה יום

PhoenixLT
13-01-09, 22:10
כלומר לפני כל פעם שאני מתאמן מחדש או פעם אחת ממש לפני הכל ובקשר לשני הדברים שאמרת זה לא קצת ההפך ממה שהמדריכים אומרים (4 פעמים בזמנים ספציפים עם קריאטין ו3 עם החלבון)
ובקשר לתוכניות אימון והתזונה זה בעיה כי אני נולדתי עם בעיה מוזרה חח אני לא סובל רוב אוכל בעיקר בשר ודגים ואוהב בעיקר רק מוצרי חלב זה לא ממש בעיה רפאוית אלה יותר כמו טעם לאוכל דפוק אבל אני מכריח את עצמי לאכול בשר וזה אבל מקסימום שאני יכול זה לבלוע בלי ללעוס דברים שאני שונא לאכול למרות שחלק מבשרים אני יכול לסבול ולועס

!Demon!
13-01-09, 22:13
כלומר לפני כל פעם שאני מתאמן מחדש או פעם אחת ממש לפני הכל ובקשר לשני הדברים שאמרת זה לא קצת ההפך ממה שהמדריכים אומרים (4 פעמים בזמנים ספציפים עם קריאטין ו3 עם החלבון)
ובקשר לתוכניות אימון והתזונה זה בעיה כי אני נולדתי עם בעיה מוזרה חח אני לא סובל רוב אוכל בעיקר בשר ודגים ואוהב בעיקר רק מוצרי חלב זה לא ממש בעיה רפאוית אלה יותר כמו טעם לאוכל דפוק אבל אני מכריח את עצמי לאכול בשר וזה אבל מקסימום שאני יכול זה לבלוע בלי ללעוס דברים שאני שונא לאכול למרות שחלק מבשרים אני יכול לסבול ולועס

אני לא יודע מה המדריכים שלך אמרו 90% מהם לא יודעים מה זה קריאטין בכלל
קריאטין ההשפעה שלו לא מיידית אלה כאשר השריר רווי בקריאטין יש השפעה וזה לוקח זמן ככה ששעה או שתיים זה לא עושה הבדל
חלבון אפשר לקחת מתי שאתה רוצה אבל אחרי אימון יש סינטוז טוב יותר של חלבון לכן מומלץ לקחת

jenny
13-01-09, 22:18
שעה וחצי גג משקולות לא יותר
מה אתה נח אחרי סט חצי שעה בין סט לסט

PhoenixLT
13-01-09, 23:02
אני לא ממש נח אלה עושה דברים אחרים ואני עושה רק שעה וחצי משקולות ובקשר למדריכים התגוונתי לאלו שבישראל בודי באתר כשאתה בא לקנות את המוצר רשום שם הוראות איך להשתמש נכון....
ועדיין האם לקחת את הקריאטין לפני כל אימון ואחרי זה 3 פעמים נוספים מתי שבא לי?
והחלבון 3 פעמים ביום?
וחייב את הסוכר הענבים הזאת?
ומה עם l glutamine איך זה עובד מתי לקחת ואיזה סוג הגי טוב?

!Demon!
13-01-09, 23:58
בוא נעשה סדר בדברים :
קריאטין לוקחים 5 גרם ביום למרות שאפשר גם יותר מה שיקרה השריר יהיה רווי מהר יותר אבל אז כשהוא כבר רווי מספיק לא יהיה טועלת ליותר מ5 גרם
חלבון זה כמו חלבון מטונה אז אתה משתמש כמה שחסר לך בתפריט
גלוטמין זאת אחת מ20 חומצות המינו שנמצאות בחלבון..כאשר אתה אוכל חלבון מלא או שייק חלבון
אתה מקבל אותה ככה שלצרוך אותה בנפרד דיי מיותר עדיף שייק חלבון רגיל מומלץ של אופטימום\צמפיון ניתן לרכוש אותם בחנות של ישראל בודי
סוכר ענבים היא פחמימה בעלת ערך גליקמי שבוהה , כלומר נספגת מהר מאוד בדם...ניתן להחליפה גם בלחם לבן ועוד..
לרובצורכים אותה אחרי האימון כדי להקפיץ אינסולין שהוא הורמון אנבולי כלומר מעודד בניית שריר , וגם כדי למלא מאגרי גליקוגן שמתרוקנים אחרי האימון

PhoenixLT
14-01-09, 09:46
אוקי אז קריאטין לקחת לפני שאני מתחיל להתאמן בכלל פעם אחד ואז אחרי זה מתי שבא לי עוד הפעם כי בסופו של דבר אחרי תקופה הוא קולט רק 5 כרם....
וחלבון לקחת אחרי אימון משקולות ועוד הפעם אחרי זה מתי שבא לי כי הוא טוב בעיקר אחרי אימון משקולות...
וגלוטמין לא רלוונטי כי בחלבון כבר יש את זה....
ובקשר לסוכר ענבים לערבב את זה עם הקריאטין כשאני לוקח את זה....
יצא לי נכון?

!Demon!
14-01-09, 10:49
אוקי אז קריאטין לקחת לפני שאני מתחיל להתאמן בכלל פעם אחד ואז אחרי זה מתי שבא לי עוד הפעם כי בסופו של דבר אחרי תקופה הוא קולט רק 5 כרם....
וחלבון לקחת אחרי אימון משקולות ועוד הפעם אחרי זה מתי שבא לי כי הוא טוב בעיקר אחרי אימון משקולות...
וגלוטמין לא רלוונטי כי בחלבון כבר יש את זה....
ובקשר לסוכר ענבים לערבב את זה עם הקריאטין כשאני לוקח את זה....
יצא לי נכון?

בגדול כן רק כמה תיקונים:
קריאטין אם החלטטה לקחת 10 גרם אז רק כמה ימים ראשונים (7-8 ככה גג) ואז 5 גרם כל יום
סוכר ענבים אפשר עם קריאטין לא חייב

PhoenixLT
14-01-09, 14:15
אההה תודה על העזרה אחי עכשיו רק למצוא מאיפה אפשר לקנות את כל זה בהקדם האפשרי(מאוד חסר סבלנות)=-=

!Demon!
14-01-09, 15:25
אההה תודה על העזרה אחי עכשיו רק למצוא מאיפה אפשר לקנות את כל זה בהקדם האפשרי(מאוד חסר סבלנות)=-=

בכיף גבר

agrox
14-01-09, 18:36
אני חושב שהבנת לא נכון.
לא לוקחים 5 גרם קריאטין לפני כל פעם שמתאמנים אלה 5 גרם ביום!
ואני חושב שיהיה לך קשה מאוד אם לא בלתי אפשרי להתקדם עם התכנית הזאת..

PhoenixLT
14-01-09, 19:25
תוכנית? כלומר התוכנית האימונים שהמצאתי? אם יש לך הצעות אשמח
ואני הבנתי שלוקחים פעם אחד לפני כל האימונים ולא פעם לפני כל אימון לא לדאוג...:)

Masquerade
14-01-09, 23:16
עזוב תאוכל, האימונים שלך לא טובים לשום מטרה, אלא אם המטרה שלך היא לפגוע בעצמך.
אתה "רק מפתח את השרירים"(ציטוט שלך מהדף הקודם) בדרך שגויה, לא עושים את זה ככה.
כמה שיותר לא יותר טוב!
שעה+- אנאירובי, חצי שעה אירובי, עד 4-5 פעמים בשבוע וגם זה רק אם אתה לא מתחיל.
קריאטין קח 5 גרם ביום. אבקת חלבון אתה משלב בתפריט, בדר"כ אחרי אימון (אימון כפי שאני ציינתי, ולא כמו האימונים שאתה אומר שאתה עושה כרגע), בתוספת סוכר ענבים. למה וכמה יש לך באתר הראשי.

PhoenixLT
15-01-09, 09:29
אוקי חלק אומרים ככה חלק אומרים ככה...
התקשרתי אתמול לישראל בודי אתמול והוא אמר לי ככה יותר נכון תיקן אותי:קח בננה לפני שאתה מתחיל להאתמן ואז תשתה 5 גרם קריאטין וחלבון כלומר שניהם בשייקר ואחרי חצי שעה תתחיל להתאמן וכשאתה מסיים להאתמן תקח עוד 5 גרם קריאטין וחלבון מעורבבים בשייקר אבל זה רק בשבוע הראשון....

agrox
15-01-09, 18:41
אוקי חלק אומרים ככה חלק אומרים ככה...
התקשרתי אתמול לישראל בודי אתמול והוא אמר לי ככה יותר נכון תיקן אותי:קח בננה לפני שאתה מתחיל להאתמן ואז תשתה 5 גרם קריאטין וחלבון כלומר שניהם בשייקר ואחרי חצי שעה תתחיל להתאמן וכשאתה מסיים להאתמן תקח עוד 5 גרם קריאטין וחלבון מעורבבים בשייקר אבל זה רק בשבוע הראשון....

מה שהוא אומר זה נכון, אבל לא לזה אתה צריך לדאוג עכשיו.
שיטת האימונים שלך לא טובה.
תנסה לסדר משהו לפי מה שMasquerade אמר.

PhoenixLT
16-01-09, 17:25
אין לי מושג איך שיטות האימונים עובדים פה אני 80 ק"ג אם מישהו רוצה להנחות אותי לאימון הנכון?d:
ואגב ביום שלא מתאמנים כדי לקחת חלבון whey? וכמה פעמים ומתי?

agrox
16-01-09, 17:32
דבר ראשון, החלק היותר פשוט, אבקת חלבון הוא תוסף שבא להשלים את צריכת החלבון היומית. גם אם אתה לא מתאמן באותו יום ואתה צריך השלמה של חלבון, קח כמה שאתה צריך.
דבר שני, החלק היותר מסובך, אני מאוד מאמין באינדיבידואליזם, כך שיכול להיות שהתכנית אימונים שאתה מתאמן בה עכשיו מתאימה לך עכשיו אבל היא נראית לי תכנית שיהיה לך קל מאוד להגיע איתה לאימון יתר ולכן אני הייתי ממליץ לשנות אותה קצת, נגדי להיתאמן 4-5 פעמים בשבוע ולא ביום.
אתה יכול לדוגמא לעשות 4 אימוני משקולות בשבוע לפי חלוקה של ab ו5 סשנים של ארובי בשבוע. תשחק עם זה תראה מה מתאים לך ולמטרות שלך.

PhoenixLT
18-01-09, 10:07
תודה נראה מה יהיה....:)