PDA

צפה בגרסא המלאה : עזרה| קריאטין

Max90kg
16-01-09, 00:13
שמעו, ניסיתי לשכנע את ההורים שלי לקנות לי קריאטין וזה הלך דיי בסדר, הסברתי להם איך זה עובד ומה זה עושה ואז אמא שלי ביקשה ממני חומר לקריאה ונתתי לה מאמר מויקיפדיה. והבעיה שכתוב במאמר המפגר הזה שקריאטין לא מומלץ למתבגרים. עכשיו אני לא יודע מה לעשות היא לא מבינה בנושא בשיט ואני לא יודע מה לעשות עכשיו כדי שהיא תבין שזה בסדר. ולא אני לא יכול למצוא עבודה ולעבוד כי אני לא יודע איך ואיפה...

כל עזרה תתקבל בברכה :Embarrassment:
והמאמר היה ברוסית היא לא ממש מסוגלת לקרוא דברים כאלה בעברית...

itaiprz1
16-01-09, 00:27
ווינגט

shukila
16-01-09, 12:56
דווקא אמרו לי שקריאטין דופק את הכבד

גיל גרנות
16-01-09, 13:10
לא חסרים מאמרים באתר שלנו גם. גם באתר של וינגייט.
היום ידועים שקריאטין לא יכול לגרום לנזקים. גם לא בכבד.

הבעיות יכולות להתעורר בקרב אנשים שיש להם בעיה כלשהי בכליות מלכתחילה.... אדם בריא לא נמצא בסיכון, כולל מתבגרים.

IsMe
16-01-09, 13:15
לא חסרים מאמרים באתר שלנו גם. גם באתר של וינגייט.
היום ידועים שקריאטין לא יכול לגרום לנזקים. גם לא בכבד.

הבעיות יכולות להתעורר בקרב אנשים שיש להם בעיה כלשהי בכליות מלכתחילה.... אדם בריא לא נמצא בסיכון, כולל מתבגרים.

כאב בלמטה של הבטן (בצדדים שלמטה) , זה נחשב לבעיה בכליות? , כי בלילה יש לי כאב ואין לי מושג למה , וגם אני משתמש בקריאטין ושותה בערך 4~6 ליטר מים ביום.

גיל גרנות
16-01-09, 13:21
שאתה שותה יותר אתה תיהיה בשרותים יותר. בעיקר שאתה 6 ליטר, שזה די הרבה.
אני מאמין שבבוקר שאתה קם, די לוחץ לך לרוץ לשרותים.
בכדי לדעת אם יש בעיה בכליות, תמיד שווה להיוועץ ברופא לפני או אחרי השימוש ( בזמן השימוש הבדיקות לא יהיו סדירות). הבריאות זה לא צחוק.

ברוב המקרים, אנשים שיש להם בעיה בריאותית כלשהי בכליות/כבד וכדומה אמורים להיות מודעים לכך עוד מלפני כן, שכן לא מדובר בשפעת.

מקווה שעזרתי,

EPIC
16-01-09, 13:35

shukila היקר

אתה בפירוש מטעה ונותן מידע שאינו נכון, במיוחד בנושאים כמו אלו.

זאת אזהרה אחרונה, אם תמשיך כך לא תיהיה לי ברירה אלא לתת לך הרחקה מהפורום.

Bono
16-01-09, 13:36

שטויות!
תשב איתם על המחשב ותראה להם את המאמר שיש כאן באתר.
תסביר להם שקריאטין גם מצוי בבשר שאתם אוכלים.
תקח כל יום 5 גרם בלי העמסות וקישקושים.

Max90kg
16-01-09, 14:10
תודה על התגובות אנשים,
הבעיה שאני צריך להסביר להם את זה ברוסית וזה קשה.
בכ"מ אם אני אצליח אני אקנה מפה כי המאמן שלי מוחר 600 גרם ב-250 ש"ח ופה זה רק 200

IsMe
16-01-09, 14:48
שאתה שותה יותר אתה תיהיה בשרותים יותר. בעיקר שאתה 6 ליטר, שזה די הרבה.
אני מאמין שבבוקר שאתה קם, די לוחץ לך לרוץ לשרותים.
בכדי לדעת אם יש בעיה בכליות, תמיד שווה להיוועץ ברופא לפני או אחרי השימוש ( בזמן השימוש הבדיקות לא יהיו סדירות). הבריאות זה לא צחוק.

ברוב המקרים, אנשים שיש להם בעיה בריאותית כלשהי בכליות/כבד וכדומה אמורים להיות מודעים לכך עוד מלפני כן, שכן לא מדובר בשפעת.

מקווה שעזרתי,

תודה רבה! , אני באמת דיי הרבה בשרותים.

boris12
16-01-09, 16:33
עם 5 גרם ביום כמה מים רצוי לשתות? ניראה לי ש4-6 ליטר ביום זה דיי הרבה...

shukila
16-01-09, 16:34
shukila היקר

אתה בפירוש מטעה ונותן מידע שאינו נכון, במיוחד בנושאים כמו אלו.

זאת אזהרה אחרונה, אם תמשיך כך לא תיהיה לי ברירה אלא לתת לך הרחקה מהפורום.

גם אני לקחתי קריאטין ועדיין לוקח ,כן זה מתוך רצון לגדול ולעזור לגוף לגדול כמו שכל אחד פה רוצה . בינינו ...כל אחד בפינה נסתרת בלב יודע שהחומרים האלה אולי לא הוכח חד משמעית שהם מזיקים אבל בריאים הם בטוח לא ,זה אולי לא סטרואידים שבדוק מחקרית שהם מזיקים לגוף גם אם תיקח אותם בהשגחה יתרה של רופאים אבל עדיין.ואת מה שאמרתי אני אומר על סמך קריאה של מאמרים וגם ממה שמתאמנים ותיקים אמרו לי .
אחרי שאנחנו נחשפים לכל כך הרבה חומרים מסרטנים סביבנו באוויר באוכל,קרינה ,ועוד כל מיני חולירות,אז בקטנה ...

IsMe
16-01-09, 16:55
עם 5 גרם ביום כמה מים רצוי לשתות? ניראה לי ש4-6 ליטר ביום זה דיי הרבה...

אני שותה ככה 4 ליטר מים , בגלל שאני אוכל המון קלוריות (3000) ועל כל קלוריות צריך 1מ"ל מים כבר 3 ליטר , מה שיוצא כשנושמים,מדברים עושים כל פעילות עוד 2 , וקריאטין מינימום ליטר.
וכן אני לוקח 5 גרם ביום :x