PDA

צפה בגרסא המלאה : חברה מבינים, מה דעתכם על התוכנית ab הזאת?

shayetet13
16-01-09, 09:17
אימון1
חזה: לחיצת חזה במוט, לחיצת חזה בשיפעו עליון משקולות(או מוט אם אין),פלייס משקולות עליון
כתפיים: הרחקת משקולות לצדדים בעמידה, מילטרי פרסס עם מוט, חתירה בכיפוף עם מוט
יד אחורית: דחיקה באחיזה צמודה, כיפוף מוט W בשכיבה, לחיצת מוט בעמידה מכבל
אימון2
גב: חתירה במוט, הורדת כבל V בישיבה,חתירה עם משקולת,עבודה על טרפזים -משקולות
יד קדמית: כיפוף עם מוט ישר בעמידה, פטישים משקולות,
רגליים:סקוואט, 4 ראשי בישיבה במכונה, תאומים, לחיצת רגליים במכונה
אירובי בימי מנוחה + בטן ואלכסונים לפחות פעמיםם בשבוע

Push/Pull split- אימון AB
1. חזה, כתפיים, יד אחורית-A
2. גב, יד קדמית , רגליים-B
3. מנוחה\אירובי
4. חזה, כתפיים ,יד אחורית-A
5. גב,רגליים, ( יד קדמית-אופציונאלי)
6. מנוחה\אירובי
7. מנוחה\אירובי

Max90kg
16-01-09, 09:28
למה באימון b השני היד הקדמית היא אופציונאלי?
תעשה מסודר abxabxx

digidigi
16-01-09, 11:33
הייתי הולך על
a - חזה יד קידמית רגליים
b גב יד אחורית כתפיים

shayetet13
16-01-09, 12:25
Max70kg שאלה טובה אחי, כי היד קדמית זה שריר קטן יחסית וקל מהר להגיע איתו לאימון יתר , כי אתה עובד בגב גם עם יד קדמית אז בעמיים בשבוע זה אפשרי אבל תלוי בהרגשה הכללית, עזוב אבל אל תתייחס לאופציונלי זה בתכלס פעמיים AB בשבוע : ראשון שלישי חמישי שבת,
digidigi- גם אופציה, אבל התוכנית הזאת היא מסוכג של " פוש, ופול" הכוונה להפעיל באימון אחד את כל השרירים ה"דוחפים" שזה אומר חזה כתפיים ויד אחורית, ובאימון השני את כל קבוצת ה"מושכים" שזה גב יד קדמית ורגליים אתה מצרף לזה, למה זה טוב? בוא תשמע שאתה מחלק את זה ככה אתה מוודע שבאימון הבא לא תשתמש באותו שריר שכבר עבד ונותן לו לנוח בזמן שאתה מאמן שריר אחר,

Max90kg
16-01-09, 13:46
max70kg שאלה טובה אחי, כי היד קדמית זה שריר קטן יחסית וקל מהר להגיע איתו לאימון יתר , כי אתה עובד בגב גם עם יד קדמית אז בעמיים בשבוע זה אפשרי אבל תלוי בהרגשה הכללית, עזוב אבל אל תתייחס לאופציונלי זה בתכלס פעמיים ab בשבוע : ראשון שלישי חמישי שבת,
digidigi- גם אופציה, אבל התוכנית הזאת היא מסוכג של " פוש, ופול" הכוונה להפעיל באימון אחד את כל השרירים ה"דוחפים" שזה אומר חזה כתפיים ויד אחורית, ובאימון השני את כל קבוצת ה"מושכים" שזה גב יד קדמית ורגליים אתה מצרף לזה, למה זה טוב? בוא תשמע שאתה מחלק את זה ככה אתה מוודע שבאימון הבא לא תשתמש באותו שריר שכבר עבד ונותן לו לנוח בזמן שאתה מאמן שריר אחר,
תאמין לי אתה לא תגיע לאימון יתר אם תעשה 5-6 סטים ליד קדמית ולא תגזים במשקל.

shayetet13
16-01-09, 14:40
כן זאת הכוונה , פשוט פעם הייתי נותן ליד קדמית 12 סטים ואפילו יותר ב4 תרגילים של 4 סטים, והיד שלי לא גדלה בשיט מזה...

shayetet13
16-01-09, 15:04
סליחה התכוונתי 4 תרגילים של 3 סטים , זה יוצא 12 ...:)

idof111
16-01-09, 19:45
סבבה לגמרי החלוקה..
רק בשביל מה אופציונלי תעשה את זה תמיד...4 תרגילים של 3 סטים זה באמת מוגזם בשביל ab, מספיק לעשות 2 תרגילים של 3 סטים

שייקה
16-01-09, 20:00
חלוקה זה לא דבר שאפשר להעיר ולתקן אצל כל אחד זה נוח בצורה אחרת אם עלי לדוגמא חזה כתפיים ויד אחורית יהיה קשה ותהיה היתנגשות זה לא אומר שאצל מישהו אחר זה יקרה.. כל אחד ואיך שנוח לו.. אם זה טוב לך ככה אז שיהיה בהצלחה.. תרשום כמה סטים וחזרות אתה נותן לכל שריר שנוכל לראות.. סה"כ נראה אחלה תוכנית ואחלה תרגילים.. אני אישית אוהב להכניס דדליפט/ סקוואט לפי דעתי שני תרגילים חזקים אבל לא חובה

shayetet13
16-01-09, 20:27
כן אחי אני איתך אחלה של תרגילים סקוואט ודד ליפט, אבל מה סוחטים ממך את כל האנרגיה אז עדיף לעשות אותם כמה שיותר בהתחלה...