PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים באמצע החזה.. בעצם שם..

rgv
30-07-06, 20:36
בכיוון מפתח הלב קצת למטה כזה.. היום התחילו לי כאבים באמצע האימון..

מישהו יכול לנסות להסביר לי מה זה, ומה לעשות עם זה?

תודה מראש :)

compex
30-07-06, 20:42
בוא נעשה משהו. כדי שנוכל לעזור לך. תיכנס לכל אתר בו יש תמונות של גוף האדם, אם אתה מתקשה נעזור לך. תלמד את השם של העצם, או של השריר ותספר לנו מה בדיוק כואב. אח"כ נמשיך לכמה שאלות וננסה לעזור לך. :)

זה בא כדי שנלמד קצת יותר להכיר את הגוף שלנו, שנלמד להבדיל בין כאב ממקור שרירי למקור אחר וכו'.

ממתין לך.

אריאל

rgv
30-07-06, 21:43
חיפשתי את השם.. קצת הסתבכתי עם זה.. אז הבאתי לך תמונה של איפה שהכאבים..

http://www.forces.co.il/uploads/a158709a09.jpg

הנה.. גם סימנתי לך את האיזור והכל..
אם תוכל לעזור לי, תודה רבה.. :)

compex
30-07-06, 21:52
שם העצם: סטרנום. זה החיבור של רוב הצלעות של בית החזה.
האם כואב בזמן נשימה? כשאתה מכניס את האוויר חזק? האם קיבלת מכה שם?
אם אתה נוגע באזור מבלי לנשום: זה כואב?

Gil-G
30-07-06, 22:45
גם לי זה קורה שאני עושה ג'קסונים או מקבילים חופשי...נוצרים מן כאבים חזקים כאלה ...

rgv
31-07-06, 14:22
שם העצם: סטרנום. זה החיבור של רוב הצלעות של בית החזה.
האם כואב בזמן נשימה? כשאתה מכניס את האוויר חזק? האם קיבלת מכה שם?
אם אתה נוגע באזור מבלי לנשום: זה כואב?

רק עכשיו ראיתי את התגובה.. תודה לך..

הכאבים הם רק מתי שאני לוחץ על אותו מקום.. (אתמול הרגשתי אותם גם סתם ככה..)

Mr.Bazooka
31-07-06, 15:12
זה אחריי האימון?
כי גם לי זה קורה..

יכול להיות שמעל העצם יש שריר לא מפותח שהוא נתפס כנראה?

rgv
31-07-06, 15:14
זה אחריי האימון?
כי גם לי זה קורה..

יכול להיות שמעל העצם יש שריר לא מפותח שהוא נתפס כנראה?

זה קרה לי באמצע האימון... :/

compex
31-07-06, 15:44
נשמע שמדובר בכאב ממקור שרירי. אני מציע לך: לעשות חימום טוב לכל שרירי בית החזה לפני תחילת האימון ולהקפיד על סט חימום לפנית תחילת תרגילי חזה למיניהם. זה לדעתי יפתור את הבעיה.

אריאל

rgv
31-07-06, 15:54
נשמע שמדובר בכאב ממקור שרירי. אני מציע לך: לעשות חימום טוב לכל שרירי בית החזה לפני תחילת האימון ולהקפיד על סט חימום לפנית תחילת תרגילי חזה למיניהם. זה לדעתי יפתור את הבעיה.

אריאל

אוקיי, עזרת לי מאוד!

תודה רבה :)

anigma
01-08-06, 18:23
אני לא יודע בדיוק אם זה המקרה, אך קיימת תופעה שבה העצם הזו מתחילה לכאוב בשל הלחץ העצום שמופעל עליה בעת תרגיל כמו מקבילים חופשי.. אני יודע למשל על חבר שלי שלאחר שעשה את התרגיל לאורך זמן רב ובעצימות גדולה, החלו לו כאבים בעצם הזו (strenum) והרופא אמר לו שזה מהלחץ בתרגיל הזה...

ברי צקלה
01-08-06, 22:18
יצא לי פעמיים...

ברי צקלה
01-08-06, 22:20
בוא נעשה משהו. כדי שנוכל לעזור לך. תיכנס לכל אתר בו יש תמונות של גוף האדם, אם אתה מתקשה נעזור לך. תלמד את השם של העצם, או של השריר ותספר לנו מה בדיוק כואב. אח"כ נמשיך לכמה שאלות וננסה לעזור לך. :)

זה בא כדי שנלמד קצת יותר להכיר את הגוף שלנו, שנלמד להבדיל בין כאב ממקור שרירי למקור אחר וכו'.

ממתין לך.

אריאל
אריאל אתה מביא רעיונות טובים לפורום! עכשיו חופש (לא לך... :):):):)), יש לאנשים זמן, ככה שזה זמן מצויין לאנשים לקרוא ולהשכיל.

__________________________________________________ _________

"הודעת vBulletinYou must spread some Reputation around before giving it to compex again.

"
חחח גם כן חוקי הפורום החדש...

compex
02-08-06, 10:06
אריאל אתה מביא רעיונות טובות לפורום! עכשיו חופש (לא לך... :):):):)), יש לאנשים זמן, ככה שזה זמן מצויין לאנשים לקרוא ולהשכיל.

__________________________________________________ _________

"הודעת vBulletinYou must spread some Reputation around before giving it to compex again.

"
חחח גם כן חוקי הפורום החדש...

אם רק אני יכול לעזור לכל מי שמתאמן ללמוד יותר, השגתי את המטרה.:)

ברי צקלה
02-08-06, 11:26
רק דבר אחד:
אני בפורום זה בשביל ללמוד עיברית, ולשחזר. אם כל האנשים יתחילו להעיר לי על הטעויות כתיב שלי, זה לא יהיה נחמד.
מכוון שאתה איש נחמד, הייתי רוצה שתעזור לי בזה, כשאני עושה טעות בכתיבה, פשוט תעיר לי על כך.
לדוגמא, לא ידעתי אם לכתוב "רעיונות טובים", או "רעיונות טובות", חשבתי וחשבתי... ואני לא יודע...
אני לא כמו שאר האנשים האנשים פה (חוץ משפיץ ונירן), אני לא הולך להישתפר כל כך בעיברית, אם בכלל, כי לי אין אפשרות לעשות זאת.
אני רק מבקש ממך את זה בתור טובה, אתה ממש לא חייב להסכים.

תודה מראש!

בן.

Mr.Bazooka
02-08-06, 11:36
ברי צקלה קח טיפ

כשמילה נראית לך בזכר והיא מסתיימת ב: ות כמו כיסא וכיסאות שולחן ושולחנות

קח את היחיד של המילה שולחנות ותגיד שולחן ואז תשאל שולחן גדולה? או שולחן גדול

D:

ברי צקלה
02-08-06, 11:46
תאמין לי שלא הבנתי... כלומר אני יודע שככה עושים, אבל למרות זאת אני לא מבין את זה... על זה חשבתי, אבל למרות זאת לא הייתי בטוח על אף אחד מהמישפטים...
רגע אז איך כותבים? "רעיונות טובים", או "רעיונות טובות"? משום מה "רעיונות טובים" נישמע יותר טוב, אבל אני עדיין ממש לא בטוח על זה...

*תאמין לי שגם שכשחייתי בישראל שנאתי לשון, והייתי גרוע בזה.

Mr.Bazooka
02-08-06, 11:52
חח בשביל זה לומדים..
רעיונות טובים.. זה הנכון

ברי צקלה
02-08-06, 12:07
טוב אז בהודעה המקורית שלי טעיתי...

kobon
10-01-07, 10:53
יש לי את הכאבים האלו כבר מספר חודשים וזה התחזק לי יותר כאשר המדריך הביא לי תרגיל כזה מן גלגל קטן שמחובר אליו 2 מוטות קטנים שמשתמשים בו בישיבת כלב..יורדים עד הסוף וחוזרים למוצא כלב..זה הרג לי את ה'סטרנום' לגמריי...וגם מתח אחיזה הפוכה וגם פרפר...
קיצר אני נמנע מתרגילים אלו....אבל עדיין יש לי את הכאבים רק מנוחה עוזרת.