PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך את עזרתכם לגבי מה כדאי לי

blind sniper
17-01-09, 11:13
גובה 1.73 בערך משקל 63. (ירדתי משהו כמו 5 קילו בכמה חודשים אחרונים בזכות תזונה נכונה וספורט).

אני מתאמן בחדר כושר משהו כמו פעמיים בשבוע (אני מתאמן בבסיס בו אני משרת, החד"כ חדש והוא די סבבה). הייתי רוצה להתאמן יותר אך בגלל העבודה המרובה לא יוצא לי (מלחמה).

אחרי אימון אני מרבה באכילת חלבון כמו טונה וכו' , בצהריים אני אוכל פחמימה אך בחצי כמות שהייתי נוהג לאכול (גם לא אוכל לחם, אלא אם זה לחם שחור/דגנים).

אני נחשב רזה, ויש לי פוטנציאל גדול לחיטוב יותר של הגוף, אולי צריך להוריד יותר אחוזי שומן,
אגב אני גם מרבה בפעילות אירובית לפחות פעמיים בשבוע. (ריצה , כדורסל).

האם כדאי לקחת איזה משהו?? הרבה אמרו לי שאני לא צריך כלום (חלבון, שורפי שומן כי זה לאנשים שמנים ).

תודה על ההקשבה ...

!Demon!
17-01-09, 11:32
תתחיל בקריאת מאמרים באתר כדי לדעת תבסיס למסה וחיטוב..
בעיקרות במסה אתה צריך להיות במאזן חיובי כמובן להיתחשב בכמות נכונה של אבות המזון (נגיד חלבון בערך פי2 ממקל הגוף) , מאזן קלוריו חיובי , רלומר להכניס לגוף יותר קלוריות מאשר להוציא

בחיטוב להיפך מאזן שלילי כאשר מקצצים בפחממות מוסיפים חלבון ושומן לתפריט כמו בן הכל בכלליות..

תוספי מזון כמו חלבון או גיינר אתה לא מחוייב לקחת וזה לא משהו מיוחד אותו חלבון אותם קלוריות כמו מאוכל..
לדוגמא :אם חסר לך בתפריט חלבון מאוכל אתה קונה חלבון...
שורפי שומן לוקחים בחיטוב אבל גם הם לא עוים הבדל גדול אלה טיפה תורמים..את רוב העבודה עושה התפריט ...

itaiprz1
17-01-09, 12:34
כרגע אני לא ממליץ לך לקחת כלום, 2 אימונים בשבוע זה לא מספיק תנסה 3 אימונים זה כבר יהיה אחלה,