PDA

צפה בגרסא המלאה : מולטי ויטמין..?

niminim81
19-01-09, 19:46
שלום. הייתי רוצה לדעת מה ההבדל בין שגרת אימונים וההרגשה הכללית של מתאמן ותיק שמעולם לא לקח מולטיויטמין ולא שמר על תזונה מדוקדקת (לקח רק אבקת חלבון ולפעמים סוגים שונים של קריאטין) - למתאמן שכן לוקח בצורה יומיומית מולטיויטמין?
האם השינוי הוא כל כך רציני וגדול?

בתודה נימרוד..

the animal
19-01-09, 19:51
אתה מדבר רק על ההבדל בויטמינים בין התזונה שלך לרגילה? כי אפשר לקבל ויטמינים מעוד המון מקורות אתה יודע...

niminim81
19-01-09, 19:55
אני מדבר על ההבדל בין אימון עם מולטיויטמין לבין אימון ללא מולטיויטמין. חשוב לציין שאני לא צורך כמות מספקת של יקרות/פירות/אגוזים וכו' וכו'. מה ההבדל? בהתאוששות? במרץ? בכוח? פחות עייפות? בקיצור מה ההבדל בהרגשה היומיומית ובאימונים.

IsMe
19-01-09, 21:07
אני מדבר על ההבדל בין אימון עם מולטיויטמין לבין אימון ללא מולטיויטמין. חשוב לציין שאני לא צורך כמות מספקת של יקרות/פירות/אגוזים וכו' וכו'. מה ההבדל? בהתאוששות? במרץ? בכוח? פחות עייפות? בקיצור מה ההבדל בהרגשה היומיומית ובאימונים.

אני לא הייתי אוכל ירקות וכמעט לא פירות, המון זמן זה ככה , ולפעמים הייתה לי הרגשה לא טוב , פחות מרץ , סחרחורת ועוד דברים.
התחלתי לקחת מולטי ויטמין והכל עבר אני מרגיש מצויין כמו חדש , ויש לי יותר מרץ באימונים מאז שהתחלתי לקחת (אני לוקח חודש מולטי ויטמין)

agrox
19-01-09, 21:39
במולטיויטמין יש הרבה מאוד ויטמינים ומינרלים שחשובים לתפקוד הגוף.
זה לא מה שיקפיץ אותך במשקלים וזה אבל אני מניח שתרגיש את ההבדל אם לא צרכת עד עכשיו מספיק.