PDA

צפה בגרסא המלאה : כאבים בגב התחתון לאחר סקוואט.

The-One
19-01-09, 23:47
חברה אן לי ממש בעיות עם הגב התחתון לפעמים אחרי אימו ןאני מרגיש קצת כאבים והיום גילתי תבעיה
אחרי שאני מבצע תסקוואט מתחיל להיות לי קצת כאבים בגב התחתון מישהו יודע מדוע מה הסיבה ואיך אפשר להמנע מזה? אשמח לעזרה תודה.

talp
20-01-09, 00:12
חברה אן לי ממש בעיות עם הגב התחתון לפעמים אחרי אימו ןאני מרגיש קצת כאבים והיום גילתי תבעיה
אחרי שאני מבצע תסקוואט מתחיל להיות לי קצת כאבים בגב התחתון מישהו יודע מדוע מה הסיבה ואיך אפשר להמנע מזה? אשמח לעזרה תודה.
תצלם את עצמך.. או שתקרא על הטכניקה של הסקוואט

The-One
20-01-09, 01:24
תצלם את עצמך.. או שתקרא על הטכניקה של הסקוואט

אשמח לקבל איזה מאמר על התכניקה של סקוואט אחי אני לא מצאתי פשוט

אשמח לעוד תגובות.

The-One
20-01-09, 01:58
גבר אני קראתי על סקווא טאבל משום מה לא יודע למה כואב לי הגב התחתון לאחר הביצוע..
אשמח לעוד עזרה.

Masquerade
20-01-09, 08:03
כשאתה נועל את הגב כמו שצריך, אתה מרגיש את זוקפי הגב. בכל זאת תבדוק שהכאב הזה הוא חיובי ושאתה מבצע נכון.

R1s7ur3T
20-01-09, 15:52
כשאתה נועל את הגב כמו שצריך, אתה מרגיש את זוקפי הגב. בכל זאת תבדוק שהכאב הזה הוא חיובי ושאתה מבצע נכון.

+1

אם "הכאב" הוא בשרירים, זה בסדר, אם לא, אז זה לא בסדר ואתה כנראה מבצע את הסקוואט לא נכון.

The-One
20-01-09, 15:55
לא הבנתי מה ההבדל עם הכאב הוא בשרירים או לא בלבלת אותי קצת אחי...

ThE HummeR
20-01-09, 16:43
קיצר תגיד למאמן שיבדוק אם אתה עושה נכון ותעלה לפה סרטון מה כל כך בעיה ?

R1s7ur3T
21-01-09, 15:36
לא הבנתי מה ההבדל עם הכאב הוא בשרירים או לא בלבלת אותי קצת אחי...

אתה לא יודע להבדיל בין כאב בשרירים לבין כאב שלא בא מהשריר?

ד"ר עופר בר
27-01-09, 08:29

כדאי לשאול את מדריך הכושר במכון.
הוא בוודאי יוכל לעזור לך בשיפור הטכניקה.
גם מתאמנים בפורום יוכלו לעזור אם תצלם את עצמך עושה סקוואט.
כדי להקל על כאבים נסה טיפול תומך (ע"ע מאמר שכתבתי).

רפואה שלמה.