PDA

צפה בגרסא המלאה : תוכנית אימונים, מתחיל.

pwn2own
20-01-09, 23:53
גובה: 1.68
משקל: 69.9
BMR: 1754 וזה ללא הכפילה של ה-1.2, עם כפילה זה 2104.8

http://img172.imageshack.us/img172/310/42323725uf4.jpg

אז התחלתי ללכת לחדר כושר, זאת התוכנית שהמאמן נתן לי, מה אתם אומרים? אני רק מתחיל ולא עסקתי בכושר בכלל.. בעיקרון אני רוצה להוריד באחוזי השומן, אני אשמח אם תוכלו לתת חוות דעת על התוכנית ואם יש משהו לשפר.
תודה!

Max90kg
20-01-09, 23:58
בתור תוכנית התחלתית נראה בסדר.
תוריד חזרות בבטן.

pwn2own
21-01-09, 00:01
בכפיפות בטן מכונה? לכמה להוריד? זה באמת דיי קשה אבל אני מסתדר..
ממ ועוד דבר יעצו לי לעשות אירובי(ריצה) ואנאירובי בנפרד, כדאי? מה ההבדל בין זה לבין זה שאני עושה הכל ביחד?
ואם כדאי איך לסדר את זה? במידה ואני עושה 4 אימונים בשבוע?
תודה,

Max90kg
21-01-09, 00:05
למה אתה עושה כפיפות בטן במכונה?
תעשה חופשי...
אני מעדיף לשלב אירובי ואנאירובי באותו אימון ולעשות את האירובי אחרי האנאירובי.
ההבדל הוא שכשאתה עושה את זה בנפרד אתה נותן לשרירים לנוח פחות כשהם צריכים 48 שעות מנוחה מינימום.

pwn2own
21-01-09, 00:09
כי במכונה אני מוסיף משקל, וגם רציתי לדעת אם הכפיפות בטן מכונה זה אירובי..
ולא הבנתי מה יותר טוב להפריד את האירובי והאנאירובי? או לא... מה אתה אומר לעשות בינתיים להישאר ככה או להפריד? ואם אני מפריד אז יצאו לי רק אימונים קצרים... ופחות עבודה גם...

Max90kg
21-01-09, 00:13
כשאתה מוסיף משקל לבטן אתה לוקח משקולת ושם אותה מאחורי הראש.
כפיפות בטן במכונה זה אנאירובי.
וזה בסדר שיוצאים לך אימונים קצרים. בחודשיים הראשונים שלי יצא לי 45 דקות אימון. ואל תפריד את האירובי מהאימון פשוט תעשה אותו בסוף האימון האנאירובי

pwn2own
21-01-09, 00:18
מממ אז רגע.... הכפיפות מכונה זה טוב לחיטוב הבטן? למה אני רוצה לטב כמה שיותר מהר עד הקיץ ואז מסה אם הכל יהיה כמו שצריך... כי אני דיי שמן.. ואני רוצה לרדת באחוזי שומן... אני חייב לזוז לישון אז בשורה התחתונה אם אני יוריד את מספר החזרות זה יהיה אחלה תוכנית אימונים לחיטוב?
תודה שוב.

Max90kg
21-01-09, 00:22
הכפיפות בטן זה לא מה שיעשה לך את החיטוב
הכי חשוב שתשמור על תפריט תזונה ומאזן קלורי שלילי.
וזה ידוע שמעל 15 חזרות לא תעזור לך לפתח את הבטן

pwn2own
21-01-09, 00:27
אם כך, אז אני אשמח אם תוכל לעזור לי גם פה:
http://israelbody.com/showthread.php?t=48253
זה התפריט שהרכיבו לי בFXP..
ואני רוצה עליו חוות דעת... מה לשנות מה לפשר הוספתי ערכים.. שוב תודה מקס.

Fatboy
21-01-09, 17:10
אפילו בלי להסתכל על התכנית, השטויות שכתובים על הדף הזה גורמים לי לרצות לבוא לחדר כושר הזה ולזרוק רימון בשעת עומס

בקשר לתכנית:
1.תיקח את הדף הזה
2.תשתין עליו
3.תביא בשקית למאמן
4.תוציא מהשקית
5.תשים לו את זה בפה
6.תלך לחדר כושר ששמעו בו על squat rack

The Sun
21-01-09, 17:13
לנשוף בזמן מאמץ :(

אוי ואבוי

CBA
21-01-09, 17:41

אוי ואבוי

איום ונורא לא שמתי לב לזה , לא :no::no::no::no:

עוד יותר גרוע אין לך רגליים בתוכנית!

pwn2own
21-01-09, 17:44
אני לא מבין כלום... מזה squat rack? אני כבר נרשמתי? מזה לנשום בשעת מאמץ? מה לא טוב?
אם אתם סתם מגיבים לפחות תנו עצות לשיפור מה להגיד למאמן?
ואל תשכחו שאני מתחיל!! אני לא יכול להרים כל כך הרבה, הוא אמר שעוד חודש הוא ישנה לי את התוכנית...
וכבר נשרמתי, אני לא מכיר הרבה חדרי כושר ברמת גן, למעשה רק את זה ואת פיזיקל..
מה גם שהמדריך אמר לי שבגלל שזאת לא תוכנית אימונים אינטנסיבית אני גם יכול להגיע פעמיים רצוף נגיד, כי אני צריך 4 פעמים בשבוע.. הוא צודק?

Fatboy
21-01-09, 17:53

אוי ואבוי

מה רע בלנשוף בזמן מאמץ?
וולסוה זה לא הדרך היחידה לעשות סקוואט

CBA
21-01-09, 17:54
The sun בלבלת אותי מה רע בלנשוף אוויר?
^Fatboy הרגע עליתי על זה.. חשבתי (שהוא התכוון) לנשוף אוויר זה כמו לנשום אוויר :/

pwn2own
21-01-09, 17:57
לא עניתם לי, בבקשה זה חשוב לי:
אני לא מבין כלום... מזה squat rack? אני כבר נרשמתי?
ואל תשכחו שאני מתחיל!! אני לא יכול להרים כל כך הרבה, הוא אמר שעוד חודש הוא ישנה לי את התוכנית...
מה גם שהמדריך אמר לי שבגלל שזאת לא תוכנית אימונים אינטנסיבית אני גם יכול להגיע פעמיים רצוף נגיד, כי אני צריך 4 פעמים בשבוע.. הוא צודק?

The Sun
21-01-09, 17:58
מה רע בלנשוף בזמן מאמץ?
וולסוה זה לא הדרך היחידה לעשות סקוואט

תנסה לעשות rm1 ולנשוף

CBA
21-01-09, 18:00
תנסה לעשות rm1 ולנשוף

אבל זה לא אומר שלנשוף זה דבר רע..

pwn2own
21-01-09, 18:01
תנסה לעשות rm1 ולנשוף

מזה אומר???? למה מתעלמים ממני? אפשר רק תשובות בבקשה?
אני לא מבין כלום... מזה squat rack? אני כבר נרשמתי? מזה לנשוף בשעת מאמץ? מה לא טוב בזה?

Fatboy
21-01-09, 18:02
1rm של תרגיל כמו סקוואט או דד זה לא רלוונטי לרוב הפורום כי הם בחיים לא יעשו את זה,
בטח שלא לפותח הפוסט הזה

תחשוב עכשיו שמתאמן ממוצע לוקח את מה שאמרת ומתחיל להחזיק את הנשימה ב10 חזרות של לחיצת חזה, נראה לך רעיון טוב?

pwn2own
21-01-09, 18:04
1rm של תרגיל כמו סקוואט או דד זה לא רלוונטי לרוב הפורום כי הם בחיים לא יעשו את זה,
בטח שלא לפותח הפוסט הזה

תחשוב עכשיו שמתאמן ממוצע לוקח את מה שאמרת ומתחיל להחזיק את הנשימה ב10 חזרות של לחיצת חזה, נראה לך רעיון טוב?

לפחות אתה מזכיר אותי, אבל עדיין לא ענית.. זה כאילו מאפיות עלי חחח אני לא מבין...
סורי על הספאם אני פשוט מחכה לתשובה דיי הרבה זמן

Fatboy
21-01-09, 18:09
לפחות אתה מזכיר אותי, אבל עדיין לא ענית.. זה כאילו מאפיות עלי חחח אני לא מבין...
סורי על הספאם אני פשוט מחכה לתשובה דיי הרבה זמן

יש לך המון ללמוד ואתה לא תלמד את זה ביום מפורום

הייתי יכול לתת לך המון חומר קריאה אם הייתה לך אנגלית טובה
אם לא תריץ חיפוש על 5x5, זאת סוג של תכנית אימונים שמתאימה למישהו בלי ניסיון
רק לא להתחיל עם משקלים מקסימום

The Sun
21-01-09, 18:11
בטח שלא לפותח הפוסט הזה

למה אתה קטנוני? אתה צריך להתייחס לכל חזרה כמו rm1. בבנץ' פרס אתה נושם רק כשהמוט למעלה, בדיוק כמו סקוואט.
ולסלווה זה המנגנון הכי חשוב לאימונים.

Max90kg
21-01-09, 21:30
אנשים תהיו מציאותיים הוא רק נרשם הוא לא צריך יותר מזה. תאכלס לא שמתי לב שאין תרגיל לרגליים זה לא טוב

Fatboy
21-01-09, 21:33
למה אתה קטנוני? אתה צריך להתייחס לכל חזרה כמו rm1. בבנץ' פרס אתה נושם רק כשהמוט למעלה, בדיוק כמו סקוואט.
ולסלווה זה המנגנון הכי חשוב לאימונים.

ואתה מבסס את זה על הניסיון העשיר, וההרמות המרשימות שלך?

או תן לי לנחש זה מה שהגיבור שלך ריפטו אומר, שכמובן כל מילה שלו זה זהב טהור

The Sun
21-01-09, 22:16
תעשה מה בזין שך כפרה

pwn2own
21-01-09, 22:46
אנשים תהיו מציאותיים הוא רק נרשם הוא לא צריך יותר מזה. תאכלס לא שמתי לב שאין תרגיל לרגליים זה לא טוב

אז רגע מקס, אירובי לא יעזור לרגליים? הריצה של ה-30 דקות?...
ומה להגיד למאמן בקשר לרגליים? ולהישאר בינתיים ככה? ובחודש הבא שהוא משנה את התוכנית להגיד לו?

pwn2own
22-01-09, 10:32
מצטער על הדאבל, הבנתי שחסר תרגילים לרגליים ובהמשך לגוף שלי יהיו פרופורציות לא נכונות,
איזה תרגילים להגיד למאמן להוסיף לי לתוכנית?.. ואני בכלל צריך כזה מהר תרגילים לרגליים?

OK.
22-01-09, 11:06
וואלה מסכן אחי, הפכו את האשכול שלך לזירת קרב. :tongue:

ככה:
תכנית האימונים הנוכחית היא בסדר גמור, רק טעונה שיפורים.
א) במקום 20 חזרות תעלה משקל ותעשה עד 15 חזרות. כאשר עושים מעל 15 חזרות אתה בעיקר מפתח את סיבולת השריר. בין 6-15 חזרות אתה מגדיל את מאסת השרירים ובמילים אחרות "מנפח" אותו והופך אותו ליותר בולט.
ב) תוסיף רגליים! אם המאמן שלך לא שם לך רגליים בתכנית... חבל שסתם יצונזר. לא צריך להיות אימון אינטנסיבי, העיקר שהן יעבדו ויתפתחו בהתאם לגוף.
ג) ריצות זה אחלה של דבר לחיטוב, כל עוד אתה עושה אותן במידה ותוך שמירה על כמות הקלוריות שאתה אוכל. זה ממש לא קריטי אם אתה עושה את ריצות אחרי, לפני או בכלל לא באותו יום של האימון. אני אישית אוהב לעשות ריצות יום אחרי אימון.
ד) תדאג שהגרעון הקלורי שלך לא נמוך מדי כי אז אתה תשרוף גם כמויות של שרירים אבל גם לא קטן מדי כי אז החיטוב יהייה לא אפקטיבי ורק ייפגע בהתקדמות שלך. מומלץ ללכת לדיאטנית מומחית שתעזור לך ליצור תפריט מאוזן.

זהו נראה לי :)

pwn2own
22-01-09, 13:07
אתה מתכוון חזרות לבטן לעשות 15 במקום 20 ולהעלות את המשקל? ואיזה תרגילים לעשות לרגליים וכמה?
ואני אשמח אם תוכל להוסיף אותי למסן einat90@013.net.il..
אתה עזרת לי מאוד ויש לי עוד שאלות.. תודה