PDA

צפה בגרסא המלאה : המפרק בין הכף יד לזרוע כואב כשאני מרים משקולת וגם כואב בכלל

TZAHI10
23-01-07, 15:18
היי, עשיתי טעות. הלכתי לאימון אחד עם כפפות שלא מכסות את מיפרק היד אלא רק את היד עצמה.
הרמתי עם מוט W כפיפות מרפקים לשריר הדו ראשי.. כניראה שלא אחזתי נכון ובחלק מהזמן מתחתי את הגידים במפרק היד בכך שבמקום לכופף עם השריר כופפתי עם מפרק הכף יד בלבד.
מאז כבר כמה ימים כואבת לי היד, וזה כאב שרק הולך וגובר עם הזמן והיד נהיית יותר רגישה.
גם אם אני מרים דברים קלים זה כואב לי.
בהתחלה ניסיתי לשים Bengay, לאחר מכן הלכתי לחבר שלי שהוא מתעסק במאסג' רפואי או משהו כזה... ומרח לי משחה שנקראת Zostrix עשה לי מסאג' וגם מכשיר שנותן מכות חשמל ליד... נתן לי גם תחבושת אלסטית לשים על היד כדי לשמור על המיפרק ישר בזמן אימון.
דיברתי עם מישהו שהמליץ לי ללכת לרופא ושזה יכול להיות חמור, לא הלכתי לחדר כושר כבר כמה ימים כי אני מפחד לגרום לעוד נזק..

מה דעתכם על המצב הזה, חמור או לא? ותוך כמה זמן דבר כזה יכול להתרפאות?

ran_z
23-01-07, 19:01
אהלן צחי,
ראשית, לא מתחת שום גיד מכיוון שגיד לא נמתח, גיד יכול רק להיקרע, רצועה יכולה להימתח, רצועה היא פלסטית היא מורכבת מחלבון קולגן וחלבון אלסטין, גיד מורכב רק מחלבון קולגן ולכן הוא אינו נמתח.
אם ההית קורע גיד לא ההית יכול לכתוב בפורום מרוב כאבים.

שנית, גרוע שהלכת לחבר שלך, חבל שלך לא רופא! ולא צריך לתת לך תרופות, זוסטריקס משחה מאוד מאוד מאוד מאוד חזקה...היא עושה אדום חבל על הזמן במקום המריחה ומחממת יותר מכל משחה אחרת, אשכרה שורפת, שחבר שלך ירשום תרופות לעצמו, ועם המכשיר החשמלי שלו שיהרוג יתושים בקיץ לא ינסה את זה עליך.

מה דעתכם על המצב הזה, חמור או לא? ותוך כמה זמן דבר כזה יכול להתרפאות?

אף אחד פה לא יכול לדעת...מי כן יכול לדעת?...רופא כאשר יבדוק אותך ואולי ישלח אותך לצילום.

תחלים מהר :)

רן.

Troya
23-01-07, 19:28
גם לי הייתה דלקת באזור הזה וכן זה ממש כאב פשוט תיקח שבוע+- חופש מהאימונים אל תפעיל לחץ על האזור הזה ואם אתה רוצה תמרח וולטרן המשחה הזאת מאוד עזרה לי

Psychopath
23-01-07, 21:35
אני לא בעד רצועות וכל מיני כפפות כי זה מקפח שרירים חשובים למשל מי שכל החיים שלו עבד עם רצועות בדד ליפט ברגע שהוא ינסה לעבוד בלי רצועות המשקלים שלו ייפלו וגם כל סוג של אחיזה אחרת ולאו דווקא כפפות.. אם כואב, סובלים. מתישהו זה מתאזן

הכי טוב לעבוד natural.. רק אתה והמשקולות

NIRAN
23-01-07, 22:35
בואנה רן אחי, אתה מפציץ בזמן האחרון

קבל ח"ח :)

TZAHI10
24-01-07, 19:42
עידכון: הלכתי לרופא (רופא כללי לא אורטופד). הוא נתן לי כדורים בשם ארטופן לבליעה פעמיים ביום ומשחה בשם Mentocap (משחה מאוד מוזרה עם ריח חריף).
נגע לי ביד ולחץ על המפרק כדי לבדוק עם כואב כשנוגעים ולא כאב לי בכלל.. זה רק אם אני מרים משהו.. אז הוא אמר שזה לא נראה חמור ולפנות לאורטופד אם בעוד שבוע עדיין לא יהיה שיפור.
וגם ביקש ממני לא ללכת לחדר כושר למשך שבוע !!!

החלטתי שאני כן אלך..... אבל רק לאירובי.. בטן... רגליים ופרפר

erezg
24-12-07, 02:52
מצטער על ההקפצה, אבל פשוט שורפת לי הכתף בטירוף !!

קיבלתי מרשם למשחה Mentocap לפני כמה חודשים בעטיים של כאבים במרפק / שורש כף יד / לא זוכר אפילו.

לאחרונה החלו לי כאבים בכתף ועתה מרחתי את המשחה בפעם הראשונה.

ראיתי שכתוב לא לעסות ולמרוח שכבה "דקה". השתדלתי לא לעסות ואכן מרחתי שכבה דקה (נראה לי ), אבל הכתף שורפת לי בטירוף.

אני מודע לכך שזה אמור לחמם את האזור, אבל עד כדי כך ??

מישהו התנסה בעבר בשימוש ויוכל להעיד האם זה היה כך גם אצלו ?

תודה מראש.