PDA

צפה בגרסא המלאה : אני רוצה להתחיל להתאמן כנסו

oouuoo
21-01-09, 22:20
אני מתאמן כל יום שכיבות סמיכה וכל מני שטויות
אני בן 17 גובה: 174 משקל:55 רזה אהה
אני רוצה הליות חזק לא רק שרירים תנו לי כמה עיצות וסרטונים של אימוני מתחילים לראות מה עושים
ושאלה-נכון בביצה יש לבן וצהוב ביפנים -זה בריא לאכול את שניהם?-מה בונה את השירים הלבן או הצהוב ?

Bar's
21-01-09, 22:24
קודם כל ברוך הבא :)

תתאמן - תיהיה חזק.
תקרא את זה:
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=72&CategoryID=81&Page=1
ותחזור עם שאלות...
בהצלחה.

oouuoo
21-01-09, 22:25
מה עם הביצה? הצהוב בריא? והלבן עושה שירים נכון?
לא לאכול את הצהוב?

megashape
21-01-09, 22:29
מה עם הביצה? הצהוב בריא? והלבן עושה שירים נכון?
לא לאכול את הצהוב?

אל תתעסק בזה , תאכל בשר במקום, והרבה.

oouuoo
21-01-09, 22:30
אני אוכל בשר אבל גם ביצים הצהוב חשוב? כי אם לא זה נראה לי עושה כאבי בטן ופליצות

גד"שניק
21-01-09, 22:39
תבנה לך תפריט אם אתה רוצה, זה לא חובה אבל הרבה ימליצו לך על תפריט..
אתה יכול גם לא לאכול לפי תפריט מסודר(כמוני) , ולאכול דברים טובים, לא לאכול דברים לא בריאים..
שיהיה בהצלחה רבה!

hanna666
21-01-09, 22:48
קודם כל ברוך הבא :)

תתאמן - תיהיה חזק.
תקרא את זה:
http://www.israelbody.org/index.asp?articleid=72&categoryid=81&page=1
ותחזור עם שאלות...
בהצלחה.

:d:d:d::d ענה לך על כל השאלות :d

--captain--
22-01-09, 18:37
אני אוכל בשר אבל גם ביצים הצהוב חשוב? כי אם לא זה נראה לי עושה כאבי בטן ופליצות

הצהוב זה החלמון והוא גוש כולסטרול נטו שלא עוזר לך בכלום, רק רע.
הלבן זה החלבון, אותו מומלץ לאכול ומותר לאכול כמה שבא לך.

avram1
22-01-09, 18:52
אל תאכל יותר מ2-3 חלומוני ביצה (צהוב) וחלבון (לבן) אין הגבלה

oouuoo
22-01-09, 18:55
תודה אני יוכל רק 1 חלמון גג ביום כי זה עושה כאבי בטן

CBA
22-01-09, 19:46
הצהוב זה החלמון והוא גוש כולסטרול נטו שלא עוזר לך בכלום, רק רע.הלבן זה החלבון, אותו מומלץ לאכול ומותר לאכול כמה שבא לך.

כחול - נכון.
אדום - לא מדוייק בעליל.

--captain--
22-01-09, 20:50
כחול - נכון.
אדום - לא מדוייק בעליל.

טוב אחי.
תעשה טובה...

Someone...
22-01-09, 23:45
טוב אחי.
תעשה טובה...
תכלס הוא צודק, בביצה יש כ-6-7 גרם חלבון וזה מתחלק כך שכמעט חצי מהחלבונים באים מהחלמון. אז לומר שאין כלום בחלמון חוץ מרע זה לא מדויק בכלל.
עם זאת אני עדיין ממליץ לא לאכול את החלמון, כי כל השומן הלא בריא שבביצה מרוכז אך ורק בחלמון כולל כולסטרול רע. בנוסף רוב הקלוריות בביצה באות מהחלמון ומהשומנים הגרועים שמרוכזים בו.
סה"כ - יש להעדיף 2-3 חלבוני ביצה מאשר ביצה שלמה אחת. אבל זה עסק יקר :tongue:

doms
23-01-09, 11:47
הצהוב זה החלמון והוא גוש כולסטרול נטו שלא עוזר לך בכלום, רק רע.
הלבן זה החלבון, אותו מומלץ לאכול ומותר לאכול כמה שבא לך.

סתום את הפה ינעל ראבק, תקרא קצת דברים ותחזור לפה איך אני שונא ילדים שלא מבינים ומבלבלים את כולם,

הצהוב טוב לא פחות מהלבן בלבן אין כלום מלבד חלבון וצהוב יש את כל הוויטמינים העושים את הביצה כלכך מיוחדת, מה גם יש בה חצי מהחלבון , והכורולסטרול שיש בה הוא לא קשור לכורלסטרול שבדם
וכל המחקרים האחרונים מוחכים את זה אז בבקשהלא לבלבל ילדים.

--captain--
23-01-09, 13:43
אני שואל את עצמי מתי יגיע היום שתפסיקו לנסות לעשות את עצמכם חכמים... אני לא בטוח שהוא יגיע.

דומז ילד תקרא לאבא שלך, אתה זה שמבלבל פה אנשים ואומר שהחלמון טוב כמו החלבון, אם אתה רוצה תאכל אותו אתה אל תבלבל לילדים את השכל.
אם בנאדם כל כך מיואש שהוא אוכל את ה90 אחוז כולסטרול הזה בשביל 2 גרם חלבון, אין לו הבנה בדיוק כמו שלכם אין.
בסוף כולם פה יאכלו 10 חלמונים ביום בגללך ילד בלי חיים.

ovadyaorel
23-01-09, 13:49
אני שואל את עצמי מתי יגיע היום שתפסיקו לנסות לעשות את עצמכם חכמים... אני לא בטוח שהוא יגיע.

דומז ילד תקרא לאבא שלך, אתה זה שמבלבל פה אנשים ואומר שהחלמון טוב כמו החלבון, אם אתה רוצה תאכל אותו אתה אל תבלבל לילדים את השכל.
אם בנאדם כל כך מיואש שהוא אוכל את ה90 אחוז כולסטרול הזה בשביל 2 גרם חלבון, אין לו הבנה בדיוק כמו שלכם אין.
בסוף כולם פה יאכלו 10 חלמונים ביום בגללך ילד בלי חיים.

אחי אתה שם לב כמה טמבל אתה יוצא אתה מגיב על משהו שהוא לא אמר אתה אמרת שבחלמון אין כלוםחוץ מרע, אבל מי שלא מבין לא יודע שהחלבון מתחלק שווה בשווה בחלבון ובחלמון אז חשוב לציין את זה.
ליצן....

--captain--
23-01-09, 14:08
כל הכולסטרול שבביצה נמצא בחלמון.
מה גם שבחלמון יש הרבה יותר שומן מבחלבון. [ליתר דיוק, יותר מחצי הקלוריות בביצה הן שומן וכמעט כולן בחלמון].
אולי אתם אוכלים 20 גרם חלבון ביום, אבל אני אישית לא הייתי לוקח את מקור החלבונים שלי מחלמון של ביצה.
לכן לא מעניין אותי אם יש 2 גרם חלבון בחלמון או לא, אני לא ממליץ לאף בנאדם לחשוב שזה בריא וטוב.
עוד מישהו רוצה להוכיח שהוא חכם?

the animal
24-01-09, 15:57
מה גם שבחלמון יש הרבה יותר שומן מבחלבון. [ליתר דיוק, יותר מחצי הקלוריות בביצה הן שומן וכמעט כולן בחלמון].
אולי אתם אוכלים 20 גרם חלבון ביום, אבל אני אישית לא הייתי לוקח את מקור החלבונים שלי מחלמון של ביצה.
לכן לא מעניין אותי אם יש 2 גרם חלבון בחלמון או לא, אני לא ממליץ לאף בנאדם לחשוב שזה בריא וטוב.

אתה מנסה להראות שאתה צודק בכך שאתה הולך על משהו לא קשור...
אתה אמרת שהצהוב זה רק רע, וזאת טעות! בחלמון יש ויטמינים, חלבון ושומן, שלושתם חיוניים לגוף.
בנוסף, היו מחקרים כבר שהוכיחו שכולסטרול הוא אנאבולי.

maor mer
24-01-09, 16:30
שיהיה בהצלחה... לא לשכוח להקפיד על תזונה נכונה.

hypertrophy
24-01-09, 16:36

טוב יא טיפש תשמע..
קודם כל מי אתה בכלל שנכנס לפה ואומר לחבר'ה שהם פי עשר יותר מנוסים ממך ובעלי ידע שמכפיל את שלך פי עשרים שהם טיפשים ושאר ההתבטאויות המטופשות שלך?
כולם פה ענו לך בקשר לביצה...אני מציע לך להתחיל לשמור על הפה שלך כי זה לא מקובל פה...תפתח את הראש תתחיל ללמוד מאנשים במקום לחשוב שאתה יודע את הכל כי בינתיים אתה רק מדבר שטויות ומביך את עצמך
יאללה שבת שלום וקח ת'עצה שלי

שייקה
24-01-09, 16:36
יש לך עוד הרבה לקרוא בהצלחה!

--captain--
24-01-09, 17:05
טוב יא טיפש תשמע..
קודם כל מי אתה בכלל שנכנס לפה ואומר לחבר'ה שהם פי עשר יותר מנוסים ממך ובעלי ידע שמכפיל את שלך פי עשרים שהם טיפשים ושאר ההתבטאויות המטופשות שלך?
כולם פה ענו לך בקשר לביצה...אני מציע לך להתחיל לשמור על הפה שלך כי זה לא מקובל פה...תפתח את הראש תתחיל ללמוד מאנשים במקום לחשוב שאתה יודע את הכל כי בינתיים אתה רק מדבר שטויות ומביך את עצמך
יאללה שבת שלום וקח ת'עצה שלי

תגיד לי אתה קורא את התגובות פה? יצאה ממני איזשהי קללה? השתמשתי במילה טיפשים?
יודעים מה, אני נכנע... החלמון זה מצוין תאכלו 20 חלמונים ביום יש בו כמות אדירה של חלבון וויטמינים!!!

the animal
24-01-09, 20:12
תגיד לי אתה קורא את התגובות פה? יצאה ממני איזשהי קללה? השתמשתי במילה טיפשים?
יודעים מה, אני נכנע... החלמון זה מצוין תאכלו 20 חלמונים ביום יש בו כמות אדירה של חלבון וויטמינים!!!

כן, זה מה שהתגובות אמרו:confused:

Taurus
25-01-09, 00:13
בהצלחה אחי הכול תלוי בך תאכל תשקיע תישן טוב ויהיו תוצאות =]