PDA

צפה בגרסא המלאה : בעיה ההורים שלי והאוכל כנסו ..

The-One
23-01-09, 16:39
לא יודע ההוריםש לי כבר מעתצבנים... שאני אוכל כל יום טונה לבד וקופסת קוטג לבד וכל החרא הזה..

הם חושבים שאני אובססיבי ורוצים לבטל לי תמכון כמובן שאני רב איתם ומתווכח ולא מסכים לזה..
אבל כבר לא יודע מה לעשות:/

מה ההורים שלכם חושבים על זה שאתם ממתאנים איך אתם מרגיעים אותם?! תודה לעזורים.

Daniel R
23-01-09, 16:44
מסתדרים מצוין..אז הם אומרים מה קרה הם לא הרסו לך ת'חיים או משהו.
וסתם שאלה אחי.. למה בשבילם זה עונש שלא תלך למכון?

The-One
23-01-09, 16:45
לא יודע אחי פשוט הציונים שלי במחצית הזאת לא כל כך טובים בעקבות המכון אז הם עצבניים..

Daniel R
23-01-09, 16:48
למה כמה זמן אתה כבר במכון אחי .. שעה - שעה וחצי , שעתייים ??

The-One
23-01-09, 16:49
למה כמה זמן אתה כבר במכון אחי .. שעה - שעה וחצי , שעתייים ??

לא קשור... הראש שלי כל היום באימונים וזה אני לא יכול כבר ללמוד..

Daniel R
23-01-09, 16:53
אז אחי תשנה את סדר העדיפויות.
קודם לימודים אחרי יזה אימונים

שייקה
23-01-09, 16:55
לא קשור... הראש שלי כל היום באימונים וזה אני לא יכול כבר ללמוד..

משפט מטומטם, מה הקשר בין האימונים לבין הלימודים...? אפשר להשקיע בשניהם סתם תירוץ עלוב אתה מדבר על 2 דברים שלא קשורים אחד לשני..

R1s7ur3T
23-01-09, 16:56
אני אוכל מלא וההורים שלי כל הזמן אומרים שאני עוד אהפוך לדוב, ועכשיו אני נראה טוב רק בגלל שאני צעיר וזה..
אבל תכלס, אני שם זין. כי הם לא ממש מבינים בכל העניין הזה וכל הדברים האלה.
כל פעם שאני בא למטבח בלילה אבא שלי אומר לי שזה לא טוב לאכול אחרי 8 חחחחח
ואני רק צודק ומנסה להסביר לו שזה מיתוס מטומטם והוא כמובן בשלו.

פשוט אל תתייחס ותן להם להבין שאתה לא ילד קטן. [או שאתה כן?]

Daniel R
23-01-09, 17:02
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אחי אבא שלי בדיוק ככה אומר לי אם אני יאכל אחריי 8 אז אני יהיה כל כך שמן וזה חחחחח פעם כל כך רבתי איתו על זה

hanna666
23-01-09, 17:26
את האמת עם אמא אין בעיות בכלל היא דפקה מאוד תומכת וגם אבא אבל לפעמים נמאס לאבא שאני אוכל לבד ומתחיל לדבר שטויות על זה שזה טיפשי

superbik3
23-01-09, 17:29
יש הרבה מיתוסים אבל פשוט צריך להסביר להורים, למזלי יש לי הורים שמבחינתם אם אני יכול להוכיח שזה מיתוס אז לא אכפת להם שאני יאכל נגיד לפני שינה ודברים כאלה, תכלס הם גם לא רצו לתת לי לקנות אבקת חלבון בגלל המיתוסים ואז התחלתי לקרוא מאמרים וללמוד ואז הראתי להם חלקים ממאמרים מסוימים ואז שכנעתי אותם

אם יש לך הורים שלא הולכים עם הראש לקיר פשוט תדבר איתם בצורה רציונלית כמו מבוגר ואל תתנהג כמו ילד...

haim15
23-01-09, 17:33
חחח מכיר את זה!! אמא שלי תמיד צועקת עליי למה אני תמיד אוכל טונה לבד וגומר את כל האורז והבשר יש לי המון ריבים איתה אבל בסוף כל ריב אני פשוט אומר זה מה שאני צריך לאכול ונקודה! ולאט לאט היא מתחילה להבין למרות שכל פעם היא מצליחה להתעצבן מחדש, אתמול ישבתי לאכול ב11 בלילה אז היא צעקה עליי מזה זה בסוף אתה תהיה כמו שחר מהאח הגדול חח ואני אמרתי לה הלוואי!!!!!

WhitenBlack
23-01-09, 17:47
לימודים ואימונים?!
סתם תירוץ לכך שאתה לא משקיע בלימודים.

ilayzror
23-01-09, 18:04
גם לי הייתה את אותה הבעיה, הורדתי להם את הדברים היקרים, וקניתי מהכסף שלי את האבקת חלבון - עכשיו הם התרגלו לזה. בקשר ללימודים זה לא ממש תירוץ. אם המכון רחוק ממך אתה יכול לבזבז את כל אחר הצהריים שלך על האימון. אני גומר את 3 בית ספר , מ4 עד 7-7 וחצי מתאמן מתכונן מתקלח ואוכל ואז מה נשאר לי 2-3 שעות שאתה הרוס מעייפות? תשתלט על העניין הזה מהר אחרת תצטער על זה בעתיד.

///Efi///
23-01-09, 18:29
אני אוכל מלא וההורים שלי כל הזמן אומרים שאני עוד אהפוך לדוב, ועכשיו אני נראה טוב רק בגלל שאני צעיר וזה..
אבל תכלס, אני שם זין. כי הם לא ממש מבינים בכל העניין הזה וכל הדברים האלה.
כל פעם שאני בא למטבח בלילה אבא שלי אומר לי שזה לא טוב לאכול אחרי 8 חחחחח
ואני רק צודק ומנסה להסביר לו שזה מיתוס מטומטם והוא כמובן בשלו.

פשוט אל תתייחס ותן להם להבין שאתה לא ילד קטן. [או שאתה כן?]

חחחחחחחחחחחח זה בידיוק מה שאמא שלי אמרה לי... ואמרתי לה "נו בידיוק אמא, אם לא הבנת זה המטרה..." חחח זה היה רגע מוזר כזה..

trx--->sus
23-01-09, 19:02
להורים שלי כבר אין ממש בעיה עם זה חוץ מזה ששניהם אומרים שזה כבר יותר מדי.

gman
23-01-09, 19:10
אני אומר באמא יש הרבה חלבון :whistle:
שתי ציפורים במכה אחת!

OK.
23-01-09, 19:30
אני אומר באמא יש הרבה חלבון :whistle:
שתי ציפורים במכה אחת!

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
מלך אתה.

roma1992ster
23-01-09, 19:48
אמא שלי מתעצבנת ואומרת לי שבסוף אני אהיה מאוכזב מהגוף שלי
אבא שלי נראה לי רוצה שאני אהיה בודיבילדר חח, תמיד אומר לי לקחת עוד אוכל ותמיד יורד עליי שאני שחיף...

SaharKazes
23-01-09, 19:58
אבא שלי תומך בי ממש בכל הקטע הזה.. הוא גם מתאמן במכון ולפעמים הוא מביא לי כסף לקנות תוספים שאני צריך
אבל אמא.. היא שמה לי רגליים בקטע הזה היא כבר לא מתייחסת אלי כמו אל בן אדם.. כאילו היא אספה אותי מהרחוב.. אבל אני שם זין על זה..
כל עוד זה משהו שאני אוהב אין אף אחד שיצליח לעצור אותי
ואפשר לשלב תאימונים עם הלימודים.. לא בעיה.. פשוט תפסיק להיות עצלן ושב על התחת ללמוד

שייקה
23-01-09, 21:55
אבא שלי נראה לי רוצה שאני אהיה בודיבילדר חח, תמיד אומר לי לקחת עוד אוכל ותמיד יורד עליי שאני שחיף...
חח איזה אבא שפיץ!:sbb3:

R1s7ur3T
23-01-09, 22:20
חחחחחחחחחחחח זה בידיוק מה שאמא שלי אמרה לי... ואמרתי לה "נו בידיוק אמא, אם לא הבנת זה המטרה..." חחח זה היה רגע מוזר כזה..

זה משגע אותי :\
וגם זה שאני לוקח אבקת חלבון, אבא שלי אומר לי שאני כבר "לא טבעי" ואני מנסה להסביר לו שהכל טבעי וזה רק עוזר להשלים ערכים, אבל הוא כרגיל בשלו, תקוע עם הראש בקיר אחושרמוטה!

idan23
24-01-09, 00:07
תיהיה יותר עצמאי אם אתה רואה שהכמויות קוט'ג וטונה שאתה מריץ מוגזמות תקנה מדי פעם לבד..
תראה עצמאות ירדו ממך...ובקשר ללימודים שלב בינהם...שזה יהיה הצרות שלך בחיים לשלב בין לימודים לכושר...

Guy-
24-01-09, 15:04
גם אצלי ההורים מזיינים בשכל על כול הסדר יום של האוכל ושאני דורש תמיד אוכל

digidigi
24-01-09, 18:02
חחח מכיר את זה!! אמא שלי תמיד צועקת עליי למה אני תמיד אוכל טונה לבד וגומר את כל האורז והבשר יש לי המון ריבים איתה אבל בסוף כל ריב אני פשוט אומר זה מה שאני צריך לאכול ונקודה! ולאט לאט היא מתחילה להבין למרות שכל פעם היא מצליחה להתעצבן מחדש, אתמול ישבתי לאכול ב11 בלילה אז היא צעקה עליי מזה זה בסוף אתה תהיה כמו שחר מהאח הגדול חח ואני אמרתי לה הלוואי!!!!!

חחחחחחחחחחח קרה לי בדיוק לפני שבוע
אבא שלי הכי סטלן ואי אפשר להסביר לו בחיים , כל פעם אני נגיד אומר לאמא שלי: "תכיני לי חזה" עוף הוא ישר "הנה אמרו לו באינטרנט לך תאכל חזה עוף, מאמין לאנשים שלא מבינים כלום" וזה כל מיני זייוני שכלל כל הזמן ..
אומרים לי אתה תשמין אתה אוכל יותר מכל המשפחה אבל כבר נמאס לי אני לא מתיחס ולא מנסה אפילו להסביר להם

Locke
24-01-09, 20:14
תתחיל לקונת קצת אוכל בעצמך וגם את התוספים שאתה לוקח ותראה שהלחץ שלהם ירד ממך לאט לאט...
its all about the money...

Yoshi-Moto
24-01-09, 20:25
"הציונים שלי לא משהו במחצית הזאת בגלל המכון"?
מה קשור? מה אתה 10 שעות במכון כל יום? אין זמן ללמוד?

אתה יכול להתאמן רגיל, מקסימום בתקופות לחץ קיצוניות אתה יכול לקחת מנוחה\אתה יכול להחליף לתוכנית עם תדירות נמוכה יותר...

Pro_XXL_Universe
24-01-09, 23:06
אוקי אז אבא שלי תומך בי 100% מבחינת אוכל וגם אמא שלי..אבל מי שתומך בי הכי הרבה כמו שאמרתי בעבר החברה שלי.

צחי תגיד להורים שלך שאתה מתכונן לאולימפיה ואולי הם יבינו אותך?חחח טאחלס אחי אתה עדין ילד אין הרבה שאתה יכול לעשות חוץ מלהסביר להורים שלך כמה שאתה אוהב את הספורט, אתה כולך בן 15 הם יכולים לחשוב שמחר מחרתיים יבוא לך שגעון אחר ותפסיק אם זה בגלל זה אולי הם קצת קשים עליך ולא מאמינים שאתה באמת רציני ומשקיע:thumbdown:דבר איתם תנסה לשכנע אותם:blush:

itaiprz1
25-01-09, 00:08
גם ההורים שלי ככה אבא שלי מתחיל לריב איתי אל תוכאל 4 ביצים זה לא בריא יש מלא כולסטרול,
חוץ מזה שאני בחיטוב אני לא אוכל הרבה פחמימות אז הוא אומר אתה סתם אוכל אוכל בלי לחם, ואת אתה אוכל מלא. קיצר עוד מעט צבא נעוף מהבית.

Pro_XXL_Universe
25-01-09, 00:14
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח חבר שלי מתעסק בפיתוח גוף ואבא שלו טאחלס לא בן אדם הכי בריא..מעשן הרבה שותה כל יום בירה כמעט אחרי העבודה והוא העיז להעיר לו על התזונה הזאת שלהכניס כמות של חלבון לגוף "מעל מה שצריך" ככה הוא קרא לזה חחחחחחחחחחחחחחחח יצא עליו ומאז הוא תומך בו:helpsmilie:

Pro_XXL_Universe
25-01-09, 00:15
תתחיל לקונת קצת אוכל בעצמך וגם את התוספים שאתה לוקח ותראה שהלחץ שלהם ירד ממך לאט לאט...
Its all about the money...

חבל אחי שאתה מדבר אם ילד בן 15 שלא עובד וגם אם היה עובד לא היה יכול אם משכורת של קטין לממן את זה:(

Taurus
25-01-09, 00:15
ההורים שלי לא אומרים לי כלום אבל סבתא שלי אומרת לי עם הכמות אוכל שאתה אוכל תיהיה עגול בסוף ^^

Pro_XXL_Universe
25-01-09, 00:17

באמת אבא שפיץ!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחח יורד עליך שאתה שחיף תמסור לאבא שלך הרבה בריאות וד"ש ממני:sbb3:

The-One
25-01-09, 00:29
מה 15 אחי מה עשית ממני אני בן 17 עוד חצי שנה

Pro_XXL_Universe
25-01-09, 00:31
מה 15 אחי מה עשית ממני אני בן 17 עוד חצי שנה

עדין קטן אבל מצטער אחי שלחתה לי איזה תמונה יצאתה שם ילד אחו :):):):):):) נישבע לך חשבתי גיל 14 אפילו בקטנה:)

Eliran_M
25-01-09, 00:38
אחיייי גם לי זה היה קורה בהתחלה שהייתי גומר להורים שלי את כל האוכל והם היו מתעצבנים שלא נישאר להם לבוקר קוט'ג חלב גבינהה ...

אז הסברתי להם ת'מצב שאני יכול לאכול אנשים אז עדיף לי אכול אז הם למדו ליקנות לי מקררר וכל מה שאני צריך ליקנות לי וכל דבר להם אז ככה שאנחנו עושים קניות זה שתי עגלות אחת לי אחת להם ...

roma1992ster
25-01-09, 08:40
אחיייי גם לי זה היה קורה בהתחלה שהייתי גומר להורים שלי את כל האוכל והם היו מתעצבנים שלא נישאר להם לבוקר קוט'ג חלב גבינהה ...

אז הסברתי להם ת'מצב שאני יכול לאכול אנשים אז עדיף לי אכול אז הם למדו ליקנות לי מקררר וכל מה שאני צריך ליקנות לי וכל דבר להם אז ככה שאנחנו עושים קניות זה שתי עגלות אחת לי אחת להם ...

חחח קלטני!

עלוש
25-01-09, 09:16

:ok::ok::emb1:
מניאק:D:tongue:

V-Two
25-01-09, 10:06
ההורים שלי בעד הספורט =]
תמיד קונים מה שאני מבקש בחנות אמא שלי מבשלת לי כמה שאני צריך ההורים גם קונים לי את האבקות...
אבא שלי גם מתאמן עכשיו הוא בהפסקה אין לו זמן אבל לפני חודשיים הוא חרש במכון והוא קנה לעצמו קריאטין וחלבון ואני משתמש בחלבון שלו ובדרך כלל אני ואבא שלי מדברים בארוחת ערב על המכון איך היה האימון וכו =]