PDA

צפה בגרסא המלאה : יוצא משליטה

mandarine
25-01-09, 23:18
אוכלת הרבה והצלחתי לעלות יפה, הכל טוב ויפה אבל....זה יוצא משליטה.
כ-ל הזמן אוכלת. כל היום מתרכז מהבוקר ועד הליל לאכול. שכחתי אם נשאר עוד משהו בחיים. וכל הזמן בא לי מתוק ופחמימות וסוכר. זה לדחוף כל שעתיים 4 פרוסות לחם ועוגה/עוגיות פירות יבשים וכל מה שבא ליד. אני מרגישה שהפכתי למזבלה מערבולת כל מה שנקרא לדרכי נבלע פנימה אחרי הרחבת קיבה טובה והרגלי תזונה לקויים. איזה דברים "יותר משביעים" ואיך לאכול כדי לשבוע ולא להפציץ בנפח כי אין לי מקום לכל זה וזה מזיק.
אולי זה קורה כי אוכלת מעט מאוד חלבון ושומן (כמעט ללא בכלל) והרוב פחמימות, בעיקר מקמח לבן וסוכרים מפירות/פירות יבשים/דבש ויוגורטים/מעדני חלב דלי שומן שגם לא משביעים כמו מים ?
דווקא כשפעם ב- יש לי ארוחה של בשר/דג או אפילו רק כמה אגוזי מלך ההרגשה בשובע שונה לגמרי אבל אולי זה רק בראש. אני רוצה לצמצם נפחים וכמויות.

Bono
25-01-09, 23:21
תאכלי פחות מאכלים בעלי א"ג גבוהה, תרבי במאכלים יותר עשירים בסיבים, וכללי בארוחות שלך חלבונים ושומן.
תאכלי ארוחות מסודרות ולא סתם עוגה כזו או אחרת. ותנסי כמה שיותר להפחית את כל המתוקים למינהם.

mandarine
25-01-09, 23:40
איזה שומנים כדאי להוסיף? באיזה כמות?
לא אוהבת טחינה גולמית:s

מבחינת חלבונים ביצה ליום, 200 גרם קוטג' 1%, פסטרמה הודו(כמה פרוסות?) או דג סול או טונה במים, מה עוד להוסיף? עוד איזה גבינות?

כל ארוחה (מתוך המיליון במשך היום) אצלי זה 80-100% פחמימות, 1% שומן והשאר חלבון. בדר"כ פח' עם א"ג גבוה וסוכרים. וככה רעבים כל הזמן ובאטרף לסוכר:(

Bono
25-01-09, 23:51
תנסי אולי להרכיב לך תפריט עם מאזן ניטרלי או חיובי קל( אם את עדיין מעוניינת לעלות במשקל).
פחמימות: פסטה, לחם, אורז, קוואקר , ברנפלקס, קורנפלקסים (תעדיפי דלי שומן), תפו"א, ירקות (!)
חלבונים: גבינות, דגים, עוף ,בשר, חלב (מכיל גם פחמימה), ביצים
שומן: אומגה 3, אגוזים, שקדים, שמן זית, אבוקדו
פעם עוד היית מתלוננת שאת לא עולה במשקל ;)

mandarine
26-01-09, 00:02
רוצה להמשיך לעלות אבל לא להיות באטרף לסוכר כל היום, זה דופק לי את כל היום. לא מצליחה להתרכז בכלום חושבת רק על איך להשיג עוד משהו מתוק ממש כמו על סמים. ומיד אחרי שוב רעד וסחרחורת ורוצה עוד מתוק. נמאס לי מכל המשחקים האלה עם סוכר, כנראה שלי זה לא משפיע טוב, אי אפשר ללמוד או לחיות ככה..
ומאז שלוקחת פנקראטין (קראון 25000x6) התחלתי לעלות..

Bar's
26-01-09, 00:04
איזה שומנים כדאי להוסיף? באיזה כמות?
לא אוהבת טחינה גולמית:s

מבחינת חלבונים ביצה ליום, 200 גרם קוטג' 1%, פסטרמה הודו(כמה פרוסות?) או דג סול או טונה במים, מה עוד להוסיף? עוד איזה גבינות?

כל ארוחה (מתוך המיליון במשך היום) אצלי זה 80-100% פחמימות, 1% שומן והשאר חלבון. בדר"כ פח' עם א"ג גבוה וסוכרים. וככה רעבים כל הזמן ובאטרף לסוכר:(

מיונס 5%, חומוס לייט, יש הרבה... אגוזים וכמו שbono אמר...
למה שלא תעשי תפריט מסודר שתדעי בדיוק כמה את מכניסה ביום?

ד"א אני ממש ממליץ על המעדן "תענוג 0%" אני גם כל היום רוצה מתוק, אוכל 2 כאלו ביום... וואלה אחד הטעימים

mandarine
26-01-09, 00:08
היתי אוכלת 4 תענוג וניל ביום, אבל 2 זה טוב
אפשר לאכול רק אבוקדו ולתסף בכמוסה אחת אומגה 3 וזהו?

Bar's
26-01-09, 00:20
היתי אוכלת 4 תענוג וניל ביום, אבל 2 זה טוב
אפשר לאכול רק אבוקדו ולתסף בכמוסה אחת אומגה 3 וזהו?

כף אבוקדו = כפית שמן זית :rolleyes: שאת יכולה לעשות בטיגון עם משהו...

ומאיפה אמורים לדעת כמה שומן את צריכה? תעשי חישובים.. כמו שבונים תפריט