PDA

צפה בגרסא המלאה : שאלה בקשר לנאנו

טונה
27-01-09, 21:04
שלום לכולם
יש מישהו שנאנו גרם לו לבחילות בסוף האימון אחרי השייק?
אני שם לב בזמן האחרון אני שותה את השייק ויש לי בחילות,ואחרי זה אני מקיא ונהרס לי כל האימון הטוב שהיה לי,כוס אמק באסההההה

זה קרה למישהו?זה בגלל הנאנו?

Locke
27-01-09, 21:10
לא...
כמה כפות אתה שם?
אם אתה משתמש במוצר מהסוג הזה בתור התחלה שים בשבוע הראשון סקופ אחד.
ואחרי שבוע תשים שתיים, ויותר מזה אני בספק אם תצטרך.

טונה
27-01-09, 21:18
אני שותה כף אחת,באימון הנאנו נותן פוש אדיר וגורם לי להתאמן ממש חזק וטוב אבל בסוף אני שותה את השייק ומתחיל בלאגן בבטן,פעם ראשונה שאני מקיא אחרי אימון ואני מרגיש ממשש אבל מממש מבואס זה כאילו כל העבודה שלי נדפקה,ישר הלכתי הביתה דפקתי טונה ותמרים יש סיכויי שהמקרה הזה הרס לי את האימון או שאין לי מה להתבאס על המקרה הזה?

Locke
28-01-09, 21:38
אני שותה כף אחת,באימון הנאנו נותן פוש אדיר וגורם לי להתאמן ממש חזק וטוב אבל בסוף אני שותה את השייק ומתחיל בלאגן בבטן,פעם ראשונה שאני מקיא אחרי אימון ואני מרגיש ממשש אבל מממש מבואס זה כאילו כל העבודה שלי נדפקה,ישר הלכתי הביתה דפקתי טונה ותמרים יש סיכויי שהמקרה הזה הרס לי את האימון או שאין לי מה להתבאס על המקרה הזה?

לא נראה לי שנהרס לך האימון הרי אמרת בעצמך שאחרי זה אכלת...
וגם הגדילה של השריר מתרחשת על פני כמה ימים, אז אין לך מה להתבאס אחי.
מה שכן אחרי האימון חכה איזה 15 דקות ואז תקח את השייק שלך, פשוט שהקיבה שלך תסתדר קצת מהנאנו ואז אולי יהיה לך יותר קל על הבטן, ואחרי שאתה לוקח חכה גם עוד איזה שעה עד האוכל, שוב כדי שהכל יסתדר לך בבטן למה נראה לי הקיבה שלך קצת רגישה.
אגב לי היתה בעיה של שילשול מהno-xplode בהתחלה, נראה לי כי זאת פעם ראשונה שהשתמשתי במוצר מסוג כזה והקיבה פשוט לא רגילה לזה, אז נראה לי זה אותו דבר אצלך ושזה יסתדר.

טונה
28-01-09, 22:50
תודה רבה על העזרה!
אני יעשה את זה ונראה איך אני ירגיש.