PDA

צפה בגרסא המלאה : אימונים עם רקוטאן..

4roxe
28-01-09, 01:01
בעקרון הרופאה אמרה לי שאני יכול להתאמן אבל יהיה לי קשה.. ואני דווקא לא מרגיש הבדל..
אני יכול להתאמן עם רקוטאן? כאילו זה לא ישפיע על ההיעלמות של הפצעים?..
אם יש מישו עם נסיון בזה שיעזור לי בבקשה

מדוזה
28-01-09, 01:08
זה לא ישפיע על ההיעלמות של הפצעים ? חשבתי כבר אתה שואל על יכולת האימון , אני מבטיח לך שהרופאה יודעת פה יותר מכולם אם היא אמרה שאפשר אז אפשר .

4roxe
28-01-09, 01:10
לא..יכולת האימון דווקא מצוינת. לא ראיתי שיפור כזה ומוטיביציה כזאת אצלי להתאמן ממזמן.. ככה ששום דבר לא כואב לי או קשה לי להתאמן כמו שהיא אמרה.. אני רק מדאיג אותי שאני לא סתם יקח תכדורים ולא יעלם לי הפצעים בגלל שהתאמנתי.. זה הורמונים וזה אז אני לא יודע..

מדוזה
28-01-09, 01:12
הורמונים ואימון משקולות מה הקשר אחי ?

אם הרופאה אמרה שלך שאפשר אז בהחלט אפשר , זאת העבודה שלה והיא מבינה בזה יותר מאיתנו אחי , אם היא אמרה שאפשר תסמוך עליה .

4roxe
28-01-09, 01:18
תמיד חשבתי שאימון משקולות וגדילה של הגוף זה גם הורמונים.. כל עוד לא סיימת לגדול .. כאילו אני בן 17 אז כביכול לא סיימתי את "הגדילה הגנטית" שלי

מדוזה
28-01-09, 01:32
הרמת משקולות יכולה אולי לפגוע בגדילה , אני לא מבין בזה אני מדבר דברים שאומרים אבל מזה קשור להורמונים ?

פצעי בגרות זה זה לא בדיוק הורמונים של גדילה אחי .... אם לא תוכל שטויות כמו שוקלדים גרעינים ודברים שמוציאים פצעי בגרות סביר להניח שלא יהיה לך פצעי בגרות וזה לא אומר שגם לא יהיה לך הורמונים ..