PDA

צפה בגרסא המלאה : מסיים את המסה בתקופת תחילת הטירונות

d2idan
29-01-09, 13:15
נראה לי שהכותרת אומרת הכל..
התחלתי מסה והתאמנתי בחדר הכושר עם תכנית מסודרת ,עבדתי ממש קשה , ואכלתי נכון, דאגתי להכניס את כל הערכים לפי ארוחות מסודרות...
אני מסיים לעבוד על מסה ב 16 למרץ שזה בדיוק תאריך הגיוס שלי ..ואז רציתי להתחיל חיטוב..הטירונות שאני יעשה היא 02 .. ואני אחר כך הולך להיות כל יום בבית.

רציתי לשאול האם כדי לי להמשיך עוד חודש מסה אחרי הטירונות ואז חיטוב.
או שזה רק חודש ולא נורא.. נעשה טירונות ואז נתחיל ישר חיטוב . בלי חזרה של חודש על מסה.

תודה לכל העוזרים :)

hanna666
29-01-09, 13:19
נראה לי שהכותרת אומרת הכל..
התחלתי מסה והתאמנתי בחדר הכושר עם תכנית מסודרת ,עבדתי ממש קשה , ואכלתי נכון, דאגתי להכניס את כל הערכים לפי ארוחות מסודרות...
אני מסיים לעבוד על מסה ב 16 למרץ שזה בדיוק תאריך הגיוס שלי ..ואז רציתי להתחיל חיטוב..הטירונות שאני יעשה היא 02 .. ואני אחר כך הולך להיות כל יום בבית.

רציתי לשאול האם כדי לי להמשיך עוד חודש מסה אחרי הטירונות ואז חיטוב.
או שזה רק חודש ולא נורא.. נעשה טירונות ואז נתחיל ישר חיטוב . בלי חזרה של חודש על מסה.

תודה לכל העוזרים :)

עדיף שתמשיך מסה ותחטב אחרי

alpha
29-01-09, 13:21
לא תאבד כ''כ מאסה בחודש קטן של טירונות, מה גם שתסגור שבת אחת, בשאר השישי שבת תוכל להתאמן, + לעשות אימונים בזמן הטירונות כמו שכיבות סמיכה מתח מקבילים וכו'..זה ישמור לך על המאסה בתקופת הטירונות
ותוכל ישר להתחיל חיטוב מבלי שאיבדת מאסה..מה גם שהגוף לא מפרק כ''כ מה שלקח לו כ''כ הרבה זמן לבנות...

itaiprz1
29-01-09, 14:04
תמשיך מסה בטירונות.

king l8
29-01-09, 15:01
תמשיך מסה אחי