PDA

צפה בגרסא המלאה : [סקר]איך התחלתם להתאמן.

Leo
24-01-07, 14:40
למי "עדיין" זוכר אני יעשה שאלון קטן על איך התחלתם להתאמן ,

5 שאלות ככה לא משהו רציני

1.מה נתן לכם את ההשראה \ מוטיבציה ראשונית לעשות סט ראשון ולהציב מטרה
2.איך התאמנתם באותו זמן?
3.איך הייתה התזונה שלכם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

תענו על מה שאתם רוצים

התחלתי להתאמן בערך כשאמא שלי לא אהבה את זה שהתחלתי להשמין ורשמה אותי לחוג שחייה , עם כמה חברים שהיו שמה ואפילו שזה רק " קורס" הייתה תחרות מי ישיג את מי ומי יעשה יותר בריכות ובערך מאז התחלתי לעשות כל מיני דברים ולאט לאט יותר ויותר , ואחרי כמה זמן קראתי איזה כתבה בעיתון על קוביות בבטן וביום שאחרי זה היה לנו הדגמה של תרגילים בבית הספר אז אתחלתי "רשמית"

בעיקר הרבה מאוד מתח כפיפת מרפקים שכיבות שמיכה וכפיפות בטן , ושחייה , הדברים המוכרים , מה שמוזר שבאותה תקופה עשיתי 20~ מתח ומאז ירדתי כי לא אימנתי גב רציני

תזונה חרא , מה ששחיפים אוכלים או מפחדים לאכול + הרבה ארוחות במזון מהיר שאיזנו
הזבל הזה דפק לי את הגדילה ב172 למשך כמה שנים

4.שיפור ביצואים בשחייה > ריבועים בבטן > היקף יד > כוח > ועכשיו אני קצת חוזר לקטע של הריבועים והבודיבילדינג בגלל פול תגובות מבנות

5.מיד של 25~ ל36~ שקלתי בהתחלה 65 על איזה 25% ועכשיו 77 על 12%

aviran_p
24-01-07, 14:47
טוב אז התחלתי להתאמן בגלל שלא הייתי מרוצה מהגוף שלי.. והתחלתי דבר ראשון אירובי... אחרי זה כבר הייתי רזה אז רציתי להיות יותר גדול... חח התחלתי להתאמן בשביל פוזה ובנות... ועכשיו אחרי שאני מבין שזה לא מזיק להשיג בנות ככה אבל לא מתאהבים בגלל הגוף.. חח בכל מקרה לנושא שלנו..
עכשיו אני מתאמן כי אני פשוט אוהב את זה...
ואיך אני מתאמן.. בהתחלה אכלתי לא נכון עבדתי לא נכון ולא ידעתי כלום.. עכשיו פחות או יותר אני שומר על תזונה עד כמה שאני יכול כי יש לי דלקת במעיים... ואני עובד נכון ולא הולך למכון בשביל פוזה כמו פעם.. למה אם יש לך ציוד בבית ואפשר להתאמן בבית..

Leo
24-01-07, 14:49
את האמת אם לא פוזה מכוני הכושר בארץ לא היו קיימים כמעט

וגם בגלל זה המציאו את כל המיתוסים שאנשים ניסו להרשים וזה תפס

קל מאוד להתחיל בחדר כושר כמו במועדון אפילו

P-a-n-1-c
24-01-07, 14:52
[quote=Leo]למי "עדיין" זוכר אני יעשה שאלון קטן על איך התחלתם להתאמן ,

5 שאלות ככה לא משהו רציני

2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

1. הייתי שמן וזה ביאס אותי
2. התאמנתי די בשושו, זאת אומרת הייתי מורח אימונים וכדומה.
3. די לקויה אבל שמרתי לא לאכול ג'אנק וכדומה.
4. לרדת באחוזי שומן
5. הורדתי 10% שומן ונשארתי על אותו משקל +\- (שזה אומר שהייתה עליה במאסת שריר)

Kachok
24-01-07, 15:10
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

תשובות :

1בדיוק סיימתי בצפר , והיו לי כמה חודשים לפני תחילת הלימודים במכללה , אז החלטתי שזהו אני משנה את עצמי,ללימודים אני בא בנאדם חדש , קיצר זה היה תהליך די גדול שהאימונים נהיו רק חלק מנו.הייתי שחיף באותו זמן (העלתי 15 ק"ג מאז הבצפר) .

2.התאמנתי די גרוע בגלל באיזה Fbw כמה זמן ואז Abc צולע בלי בנצ',בלי מתח,נראה לי אפילו בלי כפיפות מרפקים בהתחלה , בקיצור המכון היה שכונתי וגם המדריכים בו.

3.איזה תזונה? שום תזונה , כמעט ולא אכלתי כי הייתי שמן פעם והיה לי פחד מאוכל , עכשיו התגברתי עליו ובגדול (מאסה שולטת).

4.מממ להיות גדול , למרות שלא יודע עד כמה וזו הייתה הבעיה אז כי לא היו לי מטרות מוגדרות.

5.מאז : 3 ס"מ בגובה , 15 קילו במשקל ועל משקלי עבודה אין מה לדבר בכלל.
הייתה יד של איזה פחות מ 30 אולי 27 או משהו כזה ועכשיו יד 39 היקפים אחרים לא יודע.

PcGunMan
24-01-07, 15:15
חחח ראסמי קמתי בבוקר אמרתי אני יהפוך להיות BB חחח סתם
אני תמיד זוכר את עצמי שרציתי גוף "שרירי" וחטוב :jockey:
אבל התחלתי בכיתה ח' לפני שיכולתי להכנס לחדר כושר עשיתי בבית שיכבות שמיכה כפיפות בטן וכו'
וזה הייתה תקופה יחסית ארוכה לא התמדתי בתזונה האימונים גם לא מי יודע מה
ואז נכנסתי למכון התאמנתי שנה במכון בלי תזונה אימונים לא יותר מדי טובים אבל מה שכן
התחזקתי אכשרמוטה מכיתה ח' לסוף ט' אני זוכר לא יכולתי להרים 7 קילו בקושי בח' חחחחח
בסוף ט' היה הרבה יותר טוב אבל לא העלתי בכלל מאסת שריר כמעט בגלל לא ידעתי בכלל מזה תזונה וכ' AB אימונים מפוצלים התאמנתי על כל השרירים באימון אחד בקיצר רק
ב9 10 חודשים אחרונים נכנסתי לזה חזק+ תזונה טובה ואימונים טובים!

Takima
24-01-07, 15:18
עריכה: מחקתי את מה שכתבתי כי לא הסברתי הכל כמו שצריך והמקרה שלי שונה משל אחרים.

Mazoz3
24-01-07, 15:40
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

1. אממ להיות קצת יותר חטוב ושרירי...
2. אימוני Fbw על מכונות בלבד, לא נגעתי במשקולת חופשית.
3. על הפנים כל היום ג'אנק פוד..... גם עכשיו רוב האוכל שלי הוא שומן וסוכר, אבל אני מקפיד על ארוחות שלפני אימון ואחריו, ואליהם מצרף את כל הזבל..
4. כמו שאמרתי לקבל גוף ממש יפה קוביות וזה..
5. אממ זה לא היה לתקופה ארוכה.. סה"כ לחודש עד שעשיתי הפסקה עד ללפני 4 חודשים... שישר התחלתי Ab.... והשיפור ניכר מאוד.

Bullet
24-01-07, 15:49
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

1. לא הייתה מוטיבציה, פשוט נרשמתי למכון כושר וגיליתי שמשקולות יותר כיף מאירובי.
2. ר-ק חזה ויד קדמית :wiggle: . לא ידעתי בכלל מה זה שרירי גב.
3. יותר מדי אוכל...
4. לא הייתה מטרה, לא חשבתי שאני מסוגל לעורר אפילו שינוי קטנטן
5. הממ התחלתי מבנצ' 7.5 כל צד, ועכשיו עושה 35 כל צד (בקרוב אשים 40 אבל מפחד :ph34r: )
משקל התחלתי: 72 עם LBM של אמבה, משקל עכשווי 74 על איזה 15%.

keen12
24-01-07, 15:59
1. האמת שזה היה בן דוד שלי ששכנע אותי להפסיק להיות פדלאה ולהתחיל לעשות קצת כפיפות בטן ושכיבות שמיכה בחופש הגדול שהיה השנה.. ואז אחרי חודש וחצי לא ראו כמעט שינוי, רק טיפה התחזקות.. ובסוף החופש נרשמתי למכון.
2. התאמנתי ממש לא טוב איך שהתחלתי להתאמן.. בחודש וחצי הראשונים הייתי בא אולי פעם בשבוע למכון.. לפי תוכנית Fbw
3.על הפנים המזון שלי אז.. וגם היום התזונה שלי על הפנים:\\\(בתהליכי שיקום).
4.מטרה? מאז שהתחלתי ועד עכשיו-לעלות במסה!
5.מאז שהתחלתי להגיע יותר בסדירות לחדר כושר(2-3 פעמים בשבוע) העלתי בתוך חודש-חודש וחצי 3 קילו בלי עליה כמעט של אחוז שומן.. ואז די נתקעתי מבחינת משקל.. ומאז עד עכשיו העלתי אולי קילו וחצי בלחץ://.. אבל ההתקדמות העיקרית שלי היתה התחזקות..(לא שאני כל כך חזק עכשיו - אבל יחסית לאז בהרבה יותר..).

nafusi
24-01-07, 16:11
1.הייתי ילד דיי שמן ואהבתי ליראות כל מני תוכניות ועיתונים על מתאמנים ומתאבקים ...
תמיד רציתי ללכת לים בלי להתביש להוריד חולצה ולהתחיל עם בנות, נירשמתי לחדר כושר והתאהבתי!!!
כיום אני מכור לחדר כושר וזה בשבילי אחת ההנהות של החיים ... אני פשוט משועבד לחדר כושר !
2.בהתחלה שנירשמתי הייתי מתמקד בארובי לא חשבתי בדיוק לשלב עם משקולות תמיד אמרתי לעצמי קודם להפחית במשקל ורק אח"כ להתחיל להיתאמן!.
3. בתחילת הדרך לא ידעתי מה זה תזונה ופשוט חייתי בשביל לאכול ובגדול... היום אני אוכל בשביל לחיות ! ג'אנק בשבילי היה חלק מהחיים ...
4. הייתה לי רק מטרה אחת בראש להיראות טוב מבחינת גוף שרירי ורזה !
5.כיום אני פחות 28 קילו שומן ... ירדתי מ25% ל12% שומן עליתי במסת השריר כימאט 10 קילו והגוף שלי התעצב ככה שזה מפחיד כשאני רואה תמונה מפעם!

Daniel-Barak
24-01-07, 16:13
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?
1. להיות בעל כושר אנאירובי (וגם אירובי) יותר טוב + להגיע למצב של גוף יותר גדול ושרירי.
2. בהתחלה בהתחלה לא היה לי מושג בשיט על אימונים. הייתי עובד 5 פעמים בשבוע...(זה היה כשהייתי פעם ראשונה במכון כושר בתחילת כיתה י' והתוכנית שנתן לי המאמן הייתה 5 אימונים בשבוע... אחרי שהכרתי את ישראלבודי וחזרתי להתאמן אחרי ההפסקה הראשונה, דברים כבר היו לגמרי אחרת)
3. בסדר, לא הרבה ג'אנק פוד וכד', אבל לא מספיקה כדי לעלות מאסה.
4. לא בדיוק חשבתי על מטרה. כמה שאני יכול יותר להוציא ולהשיג מעצמי בלי לפגוע בבריאות - זה מה שאני רוצה.
5. הרבה (מ1.68 גובה, 58~ קילו ואחוז שומן חד ספרתי ל1.70 גובה 81 ק"ג ואחוז שומן בסביבות ה-18-19)

dstyle
24-01-07, 16:20
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

תשובות

1.ילדים שעיצבנו אותי,המראה של הגוף שלי -רזה מדי
2.נתתי את כולי אבל הקשבתי יותר מדי למדריכים זבלנים
3.אחרי זמן קצר נרשמתי לישראלבודי לפורום והבנתי הכל על תזונה ואימונים ככה שאחרי חודשיים כבר אכלתי טוב והכל
4.לגדול פשוט לגדול ולא משנה איך
5.המון..מ40 ק"ג על 160 ל59 ק"ג על 160 עם עלייה של 4 אחוז שומן כמעט עליה של כמעט 20 קילו בחצי שנה

StaSus
24-01-07, 16:39
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

1.כשתמיד עשיתי שריר אז הוא נתפס לי לא יודע למה ואז אבא שלי אמר שזה בגלל שאני חלש (הוא צחק ואני לקחתי ברצינות) בגלל זה התחלתי להתאמן.
2.היתאמנתי חדר כושר אבל לא נכון לא עשיתי כתפיםם בכלל כי לא אהבתי ולא עשיתי בסטים אלה ישר 40 חזרות או 50 אבל אחריי שהתחלתי לקרוא מאמרים ולשאול תמאמן דברים התחלתי להתאמן טוב אבל זה קרה אחריי 6 חודשים של טעויות.
3.התזונה לי הייתה כל דבר שאפשר לאגול אכלתי הכל ולא היה לי תפריט אכלתי ממתקים וכל דבר שמשין ושלא
4.המטרה הייתה להיות מנופח ומאסיבי וחטוב אבל חח לא ידעתי איך עושים את זה.
5.התקדמתי טוב מאוד .
התחלה גובה 1.56 משקל 47 עכשיו 1.80 משקל 76 בשנה וחצי.

Ori-Silver
24-01-07, 17:05
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

1)אח שלי היה ההשראה שלי כבר מגיל 13 ידעתי שעוד כמה שנים שאני יתחיל להתאמן אני רוצה להיות כמוהו
2)אימוני גוף מלא ו-ab עם תוספות של מיליארד סטים לכל שריר (הייתי עושה ליד קדמית 32 סטים בשבוע)
3)חרא הייתי עשוה מלא אירובי ואוכל מלא ג'אנק פוד לפחות כל יום איזה ארוחה בחוץ
4)לגדול בלי לעלות באחוזי שומן (לכן עשיתי מלא אירובי)מה שהתגלה לי בהמשלך כבלתי אפשרי
5)די הרבה עליתי מהאימונים האלו לפחות 5-7 קילו שריר אני מניח שזה בגלל שהתחלתי להתאמן וגם כי יש לי גנטיקה טובה למרות שהיום אני גודל הרבה יותר טוב אבל זה בגלל שאני שומר ומקפיד על תזונה ואימונים יותר

igorek
24-01-07, 17:49
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

1. הייתי שמן מגעיל.
2. בהתחלה עשיתי fbw ואז abc
3. חרא, או שלא הייתי אוכל בכלל או שהייתי טוחן בורקסים אחרי האימון. זה נמשך בערך 4 חודשים עד שאנטון הכין לי תפריט חיטוב.
4. להרזות.
5. בהתחלה למרות שהאימונים והתזונה לא היו משהו התקדמתי לא רע והורדתי הרבה שומן.
כשהתחלתי להתאמן לפני שנה וחודש שקלתי 87 על בערך 30%, עכשיו 85 על פחות מ-15% אז יוצא שירדתי ביותר מעשר קילו שומן ועליתי יותר מעשר קילו שריר.

SuzukiR
24-01-07, 18:24
נערך עקב זה שלא קל לי להיזכר ולא מרגיש בנוח שידעו את מה שעברתי סליחה ....

Moshe
24-01-07, 18:46
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

1.הייתי בעמית לכושר (כושר קרבי ) , פעם 1 בלבד שיעור "ניסיון" קיבלתי התקף נשימתי אחושרמוטה קרעו לי תתחת בקושי חזרתי הביתה אשכרה חשבתי יש לי אסטמה מכל הקטע שלא הצלחתי לרוץ כמוהם והכל ומאז הכל התחיל...
2.לא התאמנתי התחלתי רק לאחר שנה מכון כושר ונכנסתי חזק כי הייתי דוב קואלה על 35% שומן היום אני על 14% במטרה להגיע בקיץ ל8-10 :)
3. חבל על הזמן :\ ארוחה וחצי ביום 900 קלוריות בלחץ
4.חיטוב ועדיין :\
5.ראה סעיף למעלה :) P

ohadhost
24-01-07, 18:55
אני התחלתי להיתאמן סתם בשביל הכיף .
המטרה סתם הייתה לחטב את הגוף התחלתי משכיבות סמיכה כפיפות בטן זהו ...

קיבלתי חיטוב טוב אבל עכשיו שאני מתאמן קצת יותר אני מתחיל לאכול הרבה ואז הפסקתי עד שארשם לחדר כושר.

maya
24-01-07, 19:58
.מה נתן לכם את ההשראה \ מוטיבציה ראשונית לעשות סט ראשון ולהציב מטרה
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

1 עודף משקל
2 בעיקר אירובי אבל גם משקולות באותה תקופה לא היו הרבה חדרי כושר
אבל היו מכונים בעיקר של מפתחי גוף ולשם הלכתי בגיל צעיר 11 (למדתי מהם הרב)
3שמרתי על תזונה נכונה כי זו המטרה היתה לרדת במשקל
4 ירידה במשקל ואחר כך עלית מסת שריר
5 ירדתי 40 קילו

nafusi
24-01-07, 21:35
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

1 עודף משקל
5 ירדתי 40 קילו

סתם שאלה את פיטנס או bb?

Daniel-Barak
24-01-07, 21:37
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

1 עודף משקל
5 ירדתי 40 קילו40 קילו!? מדהים! מה בדבר תמונות של לפני ואחרי?

gog
24-01-07, 21:46
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

תשובות:

1. הייתי בקבוצת כדורסל והכריחו אותנו להיכנס למכון (הייתי שחיף וחלש), אני דיי התאהבתי אבל בעקבות 6-7 אימונים בשבוע (כדורסל) דיי ברור שאי אפשר לשלב עוד 4 אימוני מכון+תזונה. התאהבתי כ"כ במכון וכשנגמרה העונה נכנסתי חזק מאוד (תוך כדי העונה נכנסתי איכשהו לישראלבודי והתחלתי לקרוא מאמרים ולקרוא בפורום.
2. בהתחלה עם המאמן כושר התאמנו חודש Fbw ואח"כ Abcd כל שריר פעם בשבוע.
3. לא ידעתי מה זה, אכלתי כמה שאני רוצה ממה שאני רוצה מתי שאני רוצה. יכולתי לא לאכול חצי יום או לאכול 3000 קלוריות בחצי יום. משונה מאוד.
4. תמיד ידעתי שאני רוצה גוף שרירי וחטוב, יותר דוגמני מאשר Bb.
5. התקדמות: משקל גוף-72-3 אחרי חצי שנה: 85 עם עלייה של 3~% שומן.
בבנצ' התחלתי עם 5 קילו כל צד ל-8 הרמות וכיום 25 כל צד ל-8 הרמות.
היקף יד: מ-30~ ל-38

Leo
24-01-07, 21:59
2.איך התאמנתם באותו זמן?
4.מה הייתה המטרה שלכם?
5.כמה התקדמתם ?

תשובות:

1. הייתי בקבוצת כדורסל והכריחו אותנו להיכנס למכון (הייתי שחיף וחלש), אני דיי התאהבתי אבל בעקבות 6-7 אימונים בשבוע (כדורסל) דיי ברור שאי אפשר לשלב עוד 4 אימוני מכון+תזונה. התאהבתי כ"כ במכון וכשנגמרה העונה נכנסתי חזק מאוד (תוך כדי העונה נכנסתי איכשהו לישראלבודי והתחלתי לקרוא מאמרים ולקרוא בפורום.
2. בהתחלה עם המאמן כושר התאמנו חודש Fbw ואח"כ Abcd כל שריר פעם בשבוע.
3. לא ידעתי מה זה, אכלתי כמה שאני רוצה ממה שאני רוצה מתי שאני רוצה. יכולתי לא לאכול חצי יום או לאכול 3000 קלוריות בחצי יום. משונה מאוד.
4. תמיד ידעתי שאני רוצה גוף שרירי וחטוב, יותר דוגמני מאשר Bb.
5. התקדמות: משקל גוף-72-3 אחרי חצי שנה: 85 עם עלייה של 3~% שומן.
בבנצ' התחלתי עם 5 קילו כל צד ל-8 הרמות וכיום 25 כל צד ל-8 הרמות.
היקף יד: מ-30~ ל-38
מה הגובה שלך???
עם יד כזאת ממש מוזר שאתה מרים משקל כזה

gog
24-01-07, 21:59
חחחחח ידעתי :)
1.86

Night_Wolf
24-01-07, 22:07
התחלתי להיתאמן וואלה סתם בישביל להרזות כי הייתי ניראה כמו הצארות של כולם פה רזיתי מלא ולא הייתי שומר על תפריט הייתי בן 15..אחרי זה התחלתי להכנס לקטע של להפציץ משקלים אז הייתי מעמיס בחדר כושר משקלים רזיתי קצת אבל עדין הייתי שמן ואכלתי מה בא לי ושמרתי אל ארוחה של פחמימות והרבה חלבונים אחרי אימון עד שבגיל 17 וחצי נימאס לי כבר מזה שאני רק חזק ולא מתקדם לשום מקום אז עומר (di_bol) הכניס אותי לכל העולם הזה של הפיתוח גוף ונתן לי הרבה השראה ואני מקוה להגיע למר ישראל השנה ב"ה

Leo
24-01-07, 22:23
חחחחח ידעתי :)
1.86 מממ דיי מוזר את האמת ... זה עוד גובה נורמלי

gog
24-01-07, 22:49
מה מוזר אחי?
כנראה שיש לי שהנושא של היפרטרופיה אצלי הרבה יותר חזקה מהנושא של כח.
לא כנראה, זה בדוק. הרבה חבר'ה שלי שמתאמנים, יותר קטנים ממני אבל מרימים משקלים גבוהים יותר.
למשל Ahtung הידוע לטובה בחזה (ובבטן) שלו אמר פעם שה-rm6 שלו זה 80 קילו (30 קילו כל צד) והיד 38, גם אצלו, נושא ההיפרטרופיה טוב יותר מנושא הכח.

eminemfan
24-01-07, 23:09
מה שמשך אותי לחזור להתאמן זה הכתבה שעשו על ישראלבודי-והאתר פה!אין ספק שזה כמעט הסיבה היחידה שחזרתי להתאמן-האתר הזה כל כך מבורך והאנשים בפורום וכל המידע הזה גרמו לי ללכת לגיל וללכת להתאמן כמו שצריך ולאכול נכון פעם 1 בחיים שלי!!! אני כל כך שמח שנכנסתי לאתר הזה.שקלתי קרוב למאה קילו בצבא והמטרה היא ריבועים עד הקיץ(עומד על 85 עכשיו) הייתי אוכל 2 שווארמות ,מגש פיצה,מעמיס הרים של אוכל בצלחת ענקית,די נגמרה התקופה הזאת,אני מרגיש שאני בכושר הטוב בחיים-ולפני הצבא עסקתי בספורט אבל בלי הדרכה והכוונה ותזונה לפי הספר!