PDA

צפה בגרסא המלאה : ממתיקים מלאכותיים

m0she
30-01-09, 18:02
מאמר חדש באתר - ממתיקים מלאכותיים. אני מקווה שזה יישב את הנושא אחת ולתמיד. תהנו.

http://israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1402&CategoryID=81

YossI822
30-01-09, 18:04
תודה אחי.
ישר כח! :bot:

shukila
30-01-09, 18:36
יש גם מחקרים ומאמרים שאומרים את ההפך....ככה שזה עדיין לא הרגעי אותי

חוץ מאבקת חלבון אני לא נוגע בשום מוצר עם ממתיקים מלאכותיים

king l8
30-01-09, 18:53
תודה גבר .. אחלה מאמר

m0she
30-01-09, 19:00
יש גם מחקרים ומאמרים שאומרים את ההפך....ככה שזה עדיין לא הרגעי אותי

חוץ מאבקת חלבון אני לא נוגע בשום מוצר עם ממתיקים מלאכותיים

אז זהו.................... שלא.

תביא אותם, נראה

itaiprz1
30-01-09, 19:27
אחלה מאמר.

!Demon!
30-01-09, 19:46
תודה משה , אחלה מאמר

shukila
30-01-09, 19:49
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2919699,00.html

בבקשה ...
הכל עיניין של כסף בעולם ..הממתיקים המלאכותיים מניעים תעשייה של מיליארדים ובזכות זה הם מאושרים ונמצאים בשימוש מסיבי ....

הכתבה הזו ממש מפחידה ..ממליץ לכולם לקרוא אותה בחום . לא יודע איך מה שאתה כתבת סותר לגמרי את מה שאני הבאתי..כנראה לקחת מקורות שמומנו על ידי חברות שמייצרות את הממתיקים

m0she
30-01-09, 19:53
כן תביא לי מחקר, לא ynet. הם לא סמוכין. שים לב לאבסורד: אספרטיים, שנערכו עליו מאות מחקרים - הוא לא בטוח. סטיביה, שכמעט ולא נחקר והועלו חששות בנוגע לבטיחות שלו, מוגדר כ"בטוח לחלוטין". זאת כתבה של אנשים יאפים שאוכלים אורגני ומחבקים עצים, לא משהו רציני.

shukila
30-01-09, 19:56
אני בטוח שynet לא סתם ממציאים את מה שהם כותבים ושהם לוקחים את המידע מכל מיני מקורות

איזה אינטרס יש להם להפחיד אותנו ?אין שום אינטרס . ההפך אם כבר ..לעודד אותנו להשתמש בממתיקים וזאת כפרסומת רווחית לחברות היצרניות

dor_dru
30-01-09, 20:16
אני מאמין שבדקת את שני הצדדים של המטבע לפני כתיבת המאמר.
מאמר מעולה, בהחלט עוזר.
תודה בחור!

shukila
30-01-09, 20:23
לפורום מסחרי כמו זה יש אינטרס מובהק למכור לנו שממתיקים הם לא מזיקים כי מן הסתם הם נמצאים בהרבה מוצרים שלהם
אני רוצה לראות בפורום שלא תלוי בשום גורם מסחרי מאמר כמו זה שאומרת שממתיקים מלאכותיים הם לא מזיקים ---אתר כמו ynet ...

מבקש תגובה מבעלי האתר תודה

BodyKilo
30-01-09, 20:27
לפורום מסחרי כמו זה יש אינטרס מובהק למכור לנו שממתיקים הם לא מזיקים כי מן הסתם הם נמצאים בהרבה מוצרים שלהם
אני רוצה לראות בפורום שלא תלוי בשום גורם מסחרי מאמר כמו זה שאומרת שממתיקים מלאכותיים הם לא מזיקים ---אתר כמו ynet ...

מבקש תגובה מבעלי האתר תודה
באיזה סרט אתה חי? :blink:

m0she
30-01-09, 21:55
אני בטוח שynet לא סתם ממציאים את מה שהם כותבים ושהם לוקחים את המידע מכל מיני מקורות

איזה אינטרס יש להם להפחיד אותנו ?אין שום אינטרס . ההפך אם כבר ..לעודד אותנו להשתמש בממתיקים וזאת כפרסומת רווחית לחברות היצרניות

זה חלק מהטרנד של "טבעי" ו"אורגני" ותאמין לי שיש מי שגוזר קופון - זה מאוד משתלם למכור חביל קוטג' עיזים ב20 שקל ולהגיד שזה טבעי ואורגני, זה אחלה להגיד שאתה ד"ר לנטורופתיה ולקבל המון כסף על דברים שאתה לא מבין בהם, כשחלק מהמגמה הזאת זה גם לפסול דברים כמו ממתיקים מלאכותיים.

בכל אופן, את הסמוכין וההוכחות כבר הבאתי - אתה זה שחי בקונספירציה. לא אכפת לי כל כך מה אתה חושב האמת, מצידי אל תשתמש בממתיקים.. זבש"ך.

hanna666
30-01-09, 21:57
תודה משה מאמר מאוד חשוב וטוב במיוחד כי אנחנו מתקרבים לחיטוב :(

shukila
30-01-09, 23:05
זה חלק מהטרנד של "טבעי" ו"אורגני" ותאמין לי שיש מי שגוזר קופון - זה מאוד משתלם למכור חביל קוטג' עיזים ב20 שקל ולהגיד שזה טבעי ואורגני, זה אחלה להגיד שאתה ד"ר לנטורופתיה ולקבל המון כסף על דברים שאתה לא מבין בהם, כשחלק מהמגמה הזאת זה גם לפסול דברים כמו ממתיקים מלאכותיים.

בכל אופן, את הסמוכין וההוכחות כבר הבאתי - אתה זה שחי בקונספירציה. לא אכפת לי כל כך מה אתה חושב האמת, מצידי אל תשתמש בממתיקים.. זבש"ך.

אז זהו אמרתי שאני משתמש בממתיקים לצערי באבקת חלבון כי בכל זאת אין לי תחליף לאבקת חלבון ככה שאין ברירה
מה שכן חוץ מהחלבון אני לא משתמש בממתיקים בשום דבר ,שותה רק מים , יוגורטים ללא סוכר של 1.5 אחוז שומן ושם כפית סוכר בשיבולת שועל ,קפה עם חצי כפית סוכר

tomerA
31-01-09, 10:59
תודה רבה משה מעניין מאד.
רק בקשר לבריאות השיניים, נגיד בקולה. אולי ההממתיקים לא גורמים לבעיות בשיניים, אבל בקולה עצמה יש חומצה בכול מקרה.
למרות שאולי ממתיקים מלאכותיים לא מזיקים לגוף המרכיבים הנוספים שנמצאים במשקאות שהם נמצאים גורמים לנזק.

m0she
31-01-09, 12:13
הבעיה העיקרית מבחינת בריאות השיניים זה הסוכר, לא ה"חומצה" בקולה וזה לא המשקה היחיד שנעשה בו שימוש בממתיקים - משתמשים בהם בכל דבר. בכל אופן, הממתיקים עצמם יגרמו לשכיחות נמוכה בהרבה של חורים בשיניים.

shukila
31-01-09, 13:57
עדיף לשתות פעם ביום כוס מיץ של נקטר או משהו בסיגנון רק לא מוגז , ולקבל קצת סוכר לגוף מאשר להכניס לגוף טון ממתיקים ביום ממיצים וכל מיני מאכלי דיאט
בשורה התחתונה ----זה לא בריא
זה בדיוק כמו הצבעי המאכל המלאכותיים , עד לפני כמה שנים זה היה נפוץ בכל מאכל עד שנכנסה לזה מודעות והתחילו להחליף אותם בצבעי מאכל טבעיים . אלו חומרים שמזיקים באותה מידה .
עד שלא תתגבר המודעות לנזקים של הממתיקים המלאכותיים ימשיכו להשתמש בהם בצורה מאסיבית

The Sun
31-01-09, 14:02
עדיף לשתות פעם ביום כוס מיץ של נקטר או משהו בסיגנון רק לא מוגז , ולקבל קצת סוכר לגוף מאשר להכניס לגוף טון ממתיקים ביום ממיצים וכל מיני מאכלי דיאט
זה בדיוק כמו הצבעי המאכל המלאכותיים , עד לפני כמה שנים זה היה נפוץ בכל מאכל עד שנכנסה לזה מודעות והתחילו להחליף אותם בצבעי מאכל טבעיים . אלו חומרים שמזיקים באותה מידה .
עד שלא תתגבר המודעות לנזקים של הממתיקים המלאכותיים ימשיכו להשתמש בהם בצורה מאסיבית

תפסיק לחיות בלה-לה לנד ותתחיל להבין את ההבדל בין conventional wisdom, שאלה YNET במקרה הזה לבין מאמר מקיף על הנושא שנותן לך סימוכין על הנושא.

פיטר פן לא באמת קיים.

tomerA
31-01-09, 14:03

איזה נזקים? במקום לזרוק פה מנטרות באוויר תראה הוכחות בתכאלס. על אותו רמה אני יכול להגיד שלכתוב בפורום יעשה לך זקן ורוד.

shukila
31-01-09, 15:15
בואו נתחיל לאט לאט
עם זה שצבעי מאכל מלאכותיים מזיקים לגוף וזה מוכח אתם מסכימים איתי ?

galSH
31-01-09, 15:21
בנתיים אתה מזיין ת'מוח אבל לא מביא מחקרים (ולא, ynet לא נחשבים).

rosilio
31-01-09, 19:58
משה,אחלה מאמר,מוסבר כ"כ טוב אין משהו שלא הבנתיי

ולכל המפקפקים,ממה שראיתי באתר לא זכור לי שישראלבודי מוכרים ממתיקים מלאכותיים ככה שזה טיפשי לחשוב שזה פרסום לשם קניה,מה שכן,אני בטוח שעם מישהו רוצה להתשמש בממתיקים מלאכותיים תוך כדי פגישה שלו עם גיל או עם הצוות,הם מרשים לו וממה שרואים,ישראלבודי הניבה פירות ככה שמה שכבר מראה שהסעיף הראשון בכתבה של משה (לגבי "פיצוי" הקלוריות)כבר נכון.

דבר שני כתוב בסוף הכתבה שאין רעיות "בוצקות" שבאמת משהו שם לא נכון
שתביא,נוכל להאמין לך,לא כל עוד אתה מביא את ynet שהם ללא מחקרים עם סימוכין או משהו בסגנון

the animal
31-01-09, 21:43
תודה רבה!