PDA

צפה בגרסא המלאה : לעלות קצת אחרת

mandarine
06-02-09, 16:29
עליתי 7 קילו בחודש וחצי. מ38 ל45. רוצה להמשיך לעלות אבל בתזונה שונה. העליה בזכות הכמויות באוכל אבל בעיקר תודות לפנקארטין..
כדי לעלות במשקל צריך לאכול הרבה פחמימות וסוכרים? או שאפשרי נניח להפחית בצריכת פחמימות ויותר שומן וחלבון? האם יש הבדל באופי העלייה וגם מבחינה בריאותית ממה יגיע העודף בקלוריות?
הרבה פח' וסוכרים, יותר מדי, מכניס אותי לבולמוסים ומצב של סחרחורת,כאב ראש ורעד בידים ומן רעב עם כמו מצוקה כזה למרות שאכלתי ואמורה לשבוע,
ודווקא בימים שאוכלת בשר\טונה בצהרים ו-הרבה- אבוקדו\שמן\אגוזי מלך יש שובע ורוגע ואין בולמוסים.

m0she
06-02-09, 16:44
לא חובה הרבה פחמימות, אפשר להחליף בחלבון ושומן. המשקל שלך מאוד נמוך אז שימי לב שאת לא מגיעה לכמויות חלבון גבוהות מדי.

The Sun
06-02-09, 16:58
שקלת 38 קילו?
oh my

Glycolysis
06-02-09, 17:02
http://funnycoolvideos.files.wordpress.com/2007/11/beating-anorexia.jpg

alex_gh
07-02-09, 08:36
תמנעי מפחמימות וסוכרים לגמרי, תעלי צריכת חלבון פי 2 ממשקל גוף ו0.7 בשומן וכל השאר ירקות. אם רעבים תשתי לפני כל ארוחה סיבים עם מים יש מוכרים כאלה תוספות של סיבים באבקה אם שותים לפני ארוחה את זה אז פחות אוכלים בארוחה. לי עוזר לשתות דיאט קולה/ספרייט/נסטי ומסטיקים בין ארוחות, לקנות סטוק ומסודרים.

m0she
07-02-09, 09:22
תמנעי מפחמימות וסוכרים לגמרי, תעלי צריכת חלבון פי 2 ממשקל גוף ו0.7 בשומן וכל השאר ירקות. אם רעבים תשתי לפני כל ארוחה סיבים עם מים יש מוכרים כאלה תוספות של סיבים באבקה אם שותים לפני ארוחה את זה אז פחות אוכלים בארוחה. לי עוזר לשתות דיאט קולה/ספרייט/נסטי ומסטיקים בין ארוחות, לקנות סטוק ומסודרים.

היא מדברת על לעלות במשקל לא לרדת.. :confused:

alex_gh
07-02-09, 09:48
אבל היא אמרה שרוצה לעלות לא מפחמימות אלא מחלבונים ושומן אז הכי טוב לעליית שריר לקצץ בפחמימות כמה שיותר ולתסף כמה שיותר בחלבוון כדי למנוע איבוד מסה.

BodyKilo
07-02-09, 10:22
עליתי 7 קילו בחודש וחצי. מ38 ל45. רוצה להמשיך לעלות אבל בתזונה שונה. העליה בזכות הכמויות באוכל אבל בעיקר תודות לפנקארטין..
כדי לעלות במשקל צריך לאכול הרבה פחמימות וסוכרים? או שאפשרי נניח להפחית בצריכת פחמימות ויותר שומן וחלבון? האם יש הבדל באופי העלייה וגם מבחינה בריאותית ממה יגיע העודף בקלוריות?
הרבה פח' וסוכרים, יותר מדי, מכניס אותי לבולמוסים ומצב של סחרחורת,כאב ראש ורעד בידים ומן רעב עם כמו מצוקה כזה למרות שאכלתי ואמורה לשבוע,
ודווקא בימים שאוכלת בשר\טונה בצהרים ו-הרבה- אבוקדו\שמן\אגוזי מלך יש שובע ורוגע ואין בולמוסים.
מן הסתם כשאת אוכל הרבה חלבון את תרגישי יותר שבעה מאשר אם תאכלי יותר פחמימות.

מבחינה בריאותית? זה תלוי... מצד אחד, אל תבססי את הדיאטה שלך על ג'אנק, תפריט עם מאכלים טובים ובריאים זה תמיד יותר עדיף. אבל אם יש לך קושי להשלים קלוריות, לא רואה בעיה בזה שתאכלי יותר פחמימות.

מן הסתם לא הרגשת ממש שובע בגלל שאכלת הרבה פחמימות וסוכרים ופחות חלבון.

הבדל באופי העלייה לא ממש, אחרי הכל זה הכל תלוי לכמה קלוריות את מגיעה בסופו של יום.
ואם קשה לך לאכול, את יכולה תמיד להשתמש בבלנדר לזרוק שם הרבה דברים שיתנו לך אחלה ערך קלורי או לחילופין להשתמש בגיינר.

m0she
07-02-09, 11:33
אבל היא אמרה שרוצה לעלות לא מפחמימות אלא מחלבונים ושומן אז הכי טוב לעליית שריר לקצץ בפחמימות כמה שיותר ולתסף כמה שיותר בחלבוון כדי למנוע איבוד מסה.

ונתת לה טיפים איך לא להיות רעבה - לאכול ירקות, לשתות הרבה מים לפני ארוחה וכו'.

mandarine
07-02-09, 17:07
לא הבנתי למה להמנע מפחמימות? ככה קשה לעבור 1200 אפילו, ואני רגילה לאלפיים.
שאלתי אם יש הבדל מעודף שמגיע משומן כמו אגוזי מלך\אבוקדו או מסוכר מפירות יבשים או מפח' כמו לחם מלא

m0she
07-02-09, 18:11
לא משהו עקרוני