PDA

צפה בגרסא המלאה : הצטרפו לתחרות מתאמן החודש של ישראלבודי

TZAHI10
25-01-07, 10:53
היי חברים, הופתעתי לראות בעמוד הראשי של האתר שלנו את ההכרזה על התחרות
מכיוון שהגתי רעיון דומה מאוד מאוד כאן בפורום לפני כמספר חודשים. מעניין אם זה בזכותי או סתם מקרי. בכל מקרה אני שמח שזה עלה, וכך יש לי תשובה למנהל שרשם אז שאני "סתם מזיין את השכל".
הניצחון הוא כפי שאז הצגתי, לפי מדדים של שיפור ולא לפי מדדים של גודל גוף. ככה שלכל אחד יש סיכוי לזכות במעמד של מתאמן החודש... כשהמטרה היא לעודד ולתת מוטיבציה למתאמנים.

אז ברצוני לשאול האם מישהו חשב או חושב להגיש מועמדות?

לדעתי זה שווה כי יש גם פרסים ! וכולנו יכולים!!
קישור לדף התחרות
http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=342&ArticleID=917

Bodybuilder
25-01-07, 11:02
רעיון גדול !!!!

סהר!
25-01-07, 11:12
גם אני בעד
אבל חודש זה זמן קצר מדי לדעתי אבל סבבה איך שבא לכם

TZAHI10
25-01-07, 11:15
רעיון גדול !!!!

כן... אז ניסיתי להמציא שיטה בה הגולשים יקחו חלק מהבחירה ושניהול התחרות יהיה כמה שפחות
על הגב של המנהלים אבל כאן ההנהלה עשתה זאת בעצמה בצורה רצינית וטובה, כל הכבוד להנהלה !

ran_z
25-01-07, 12:13
ההיתי נותן לתחרות שם אחר "מי אלוף בעבודה בפוטושופ בלי שיעלו על זה"

Ori-Silver
25-01-07, 12:35
רעיון גדול אבל צריך לתת את התמונות לאנשים במינים בפוטושופ שיאשרו שהתמונות זה לא זיוף

TZAHI10
25-01-07, 12:38
ההיתי נותן לתחרות שם אחר "מי אלוף בעבודה בפוטושופ בלי שיעלו על זה"

זאת הסיבה למה שאני העלתי את זה לא הצעתי פרס כספי אלא פרס של תמונה באתר ושיהיה רשום "מתאמן החודש" ליד השם משתמש בפורום. אבל אני חושב שיהיה מאוד מאוד קשה לזייף תמונות גדולות וברורות.. אל תשכח שאנשים פה מבינים בשרירים וכו'
חוץ מזה מקסימום כשהוא יבוא לחנות לקחת את הפרסים אז גיל יגיד לו להוריד חולצה ויראה אם זה נראה כמו בתמונות - לדעתי צריך להכניס את התנאי הזה לתחרות.

HHHEELLBBOOYY
25-01-07, 13:32
צודק

StaSus
25-01-07, 14:40
אחלה תחרות

Shlomik
25-01-07, 14:51
http://www.israelbody.org/_uploads/imagesgallery/317mataman.jpg
הצטרפו לתחרות מתאמן החודש של ישראלבודי!
כל חודש אנחנו בישראלבודי בוחרים את המתאמן של החודש !

איך נבחר מתאמן החודש?
אתם שולחים לנו תמונות לכתובת המייל הבאה : ISRAELBODY@GMAIL.COM (ISRAELBODY@GMAIL.COM)
בנוסף צרפו לנו כמה שיותר מידע:

איך התחלתם + תמונות אם יש
מהי תוכנית האימונים שלכם
לפי איזה תפריט אתם אוכלים
באלו תוספי מזון אתם משתמשים
לאן תרצו להגיע ומהי השאיפה שלכם
גיל, משקל, גובה ועוד...
אנחנו נבחן את כל הנתונים בסוף כל חודש ע"פ אותם הקריטריונים נבחר את הזוכה.

מה מקבל מתאמן החודש?
תמונה של מתאמן החודש תפורסם באתר כולל הנתונים, התזונה, והביוגרפיה של האימונים.
בנוסף מתאמן החודש יקבל מתנה מהחנות חבילת ישראלבודי הכוללת:

חולצת אימונים של ישראלבודי
חולצת טי-שרט של ישראלבודי
שייקר מקצועי של ישראלבודי
ו 200 ₪ לבזבוזים ברשת ישראלבודי.

אז שווה להשקיע !

חשוב מאוד לציין זו לא תחרות של גודל ! כל המתחרים יבדקו לפי פרופורציה, השקעה, והישגים!

תמונות

תמונות יכולות להישלח בכל גודל ובכל פורמט
רצוי תמונות גדולות וברורות,תמונות קטנות מידי לא נקבל
תמונות שצולמו בפלפון לא יתקבלו.
תמונות שהייתה להם עריכה של הבנאדם עצמו תפסל ( אם תמונה זו צולמה בחדר כושר ואתם רוצים לערוך אותה מסביב , אפשרי בהחלט )
לא לשלוח תמונות של אנשים אחרים (אנחנו יוצרים קשר עם השולח אז אין צורך באי נעימות) .
*מנהלי האתר והפורום לא יוכלו להשתתף וגם מתחרים מקצועיים

TZAHI10
25-01-07, 15:09
כבר התחלנו לדבר על זה כאן כי העלתי רעיון דומה לזה בעבר:
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=15529

השאלה שהתעוררה היא לגבי אפשרויות הזיופים שאפשר לעשות בפוטושופ

Spiner
25-01-07, 15:45
אמממ מה קורה לאלו שלא מנצחים ? מוחקים את התמונות שלהם ? כי אני לא מעוניין להתפרסם יותר מדי אם נאי לא יצליח.... וחוצמזה תתנו פוזות מראש נגיד איזה 5 פוזות שאתם רוצים ושנלח בפוזות האלה שיהיה יותר טוב ויותר קל לשפוט.. ואם זה נמדד על פרופורציות וזה אז צריך למעשה להיות מחוטבים ולא בתקופת המסה... בלכ מקרה זה לא משנה לי כי אני לעל אחוז שומן גבוה, אבל אם תבטיחו שהתמונות נמחקות אחרי זה וזה, אז אני אעלה תמונות, ואשמח אם תגידו רשימה של פוזות שיהיה יותר טוב..

Di-Bol
25-01-07, 15:58
כדאי לנעוץ
בכל מקרה בהצלחה לכולם

Night_Wolf
25-01-07, 16:00
בהצלחה לכל מי שמשתתף:basketball:

Testosterone
25-01-07, 16:05
Di-Bol

Night_Wolf

אתם לא רוצים להשתתף ?

Spiner
25-01-07, 16:12
אני כנראה משתתף עם יענו לי בהודעה שרשמתי שמה !

Spiner
25-01-07, 16:13
שאיזה מנהל יענה לי בבבקשה.. !

Shlomik
25-01-07, 16:21
כבר התחלנו לדבר על זה כאן כי העלתי רעיון דומה לזה בעבר:
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=15529

השאלה שהתעוררה היא לגבי אפשרויות הזיופים שאפשר לעשות בפוטושופ
אפשר לעשות זיוף רק שאנו יוצרים קשר עם המנצח ובמקרה שהתמונות יתגלו כמזויפות כמובן שהוא יפסל ונבחר מישהו אחר במקומו.

אמממ מה קורה לאלו שלא מנצחים ? מוחקים את התמונות שלהם ? כי אני לא מעוניין להתפרסם יותר מדי אם נאי לא יצליח... במקרה והבן אדם יבקש לא נפרסם תמונות שלו בכל מקרה כרגע אנו מתכננים לפרסם את התמונות של המנצח בלבד.
.

Amit
25-01-07, 16:30
אמממ מה קורה לאלו שלא מנצחים ? מוחקים את התמונות שלהם ? כי אני לא מעוניין להתפרסם יותר מדי אם נאי לא יצליח.... וחוצמזה תתנו פוזות מראש נגיד איזה 5 פוזות שאתם רוצים ושנלח בפוזות האלה שיהיה יותר טוב ויותר קל לשפוט.. ואם זה נמדד על פרופורציות וזה אז צריך למעשה להיות מחוטבים ולא בתקופת המסה... בלכ מקרה זה לא משנה לי כי אני לעל אחוז שומן גבוה, אבל אם תבטיחו שהתמונות נמחקות אחרי זה וזה, אז אני אעלה תמונות, ואשמח אם תגידו רשימה של פוזות שיהיה יותר טוב..
טוב שלא עשית מזה מר אולימפיה

TZAHI10
25-01-07, 16:36
טוב שלא עשית מזה מר אולימפיה

חחח גדול !

מה דעתכם לעשות מה שרשמתי אז.. בחודש הספציפי להוסיף מתחת לשם משתמש של המנצח את המילה "מתאמן החודש של ישראלבודי"?

TZAHI10
25-01-07, 16:40
אני כנראה משתתף עם יענו לי בהודעה שרשמתי שמה !

סבבה בהצלחה..
אתה עברת שיפור גדול מאז שהתחלת להתאמן?

maradona
25-01-07, 16:46
רעיון טוב לזה שמעליי

יש לי שאלה
במידה ואני יזכה(קשה לי להאמין אבל אני ינסה את מזלי),אני גר באילת וזה יהיה בשבילי
כמעט בלתי אפשרי להגיע שם
א.אני יוכל להזמין את הדברים לאילת?
ב.אחי הגדול יוכל לעבור בחנות ושהוא יקח את הדברים בשמי?

Leo
25-01-07, 16:48
נראה כבר מי יזכה בפעם הזאת אני אולי אשלח פעם הבאה...

אם התחרות תימשך כמה שנים יהיה פה לאיזה עשירית מהפורום הרציניים סיכוי לזכות

TZAHI10
25-01-07, 16:55
נראה כבר מי יזכה בפעם הזאת אני אולי אשלח פעם הבאה...

אם התחרות תימשך כמה שנים יהיה פה לאיזה עשירית מהפורום הרציניים סיכוי לזכות

לדעתי חשוב שהתחרות הזאת תהיה תמיד, גם אם לא יהיו פרסים. כי זאת תחרות שעוזרת מאוד למתאמן הממוצע להשקיע ומעודדת ודוחפת אותו קדימה למרות שהוא לא חייב להיות שרירי ענק אלא אפילו ממוצע שהצליח להשיג שיפור גדול יחסית - זה הדבר הכי טוב ברעיון הזה.

OMRI-TURBO
25-01-07, 17:07
מכיוון שהגתי רעיון דומה מאוד מאוד כאן בפורום לפני כמספר חודשים. מעניין אם זה בזכותי או סתם מקרי. בכל מקרה אני שמח שזה עלה, וכך יש לי תשובה למנהל שרשם אז שאני "סתם מזיין את השכל".
הניצחון הוא כפי שאז הצגתי, לפי מדדים של שיפור ולא לפי מדדים של גודל גוף. ככה שלכל אחד יש סיכוי לזכות במעמד של מתאמן החודש... כשהמטרה היא לעודד ולתת מוטיבציה למתאמנים.

קישור לדף התחרות

מי רשם לך שאתה מזיין את השכל?:ninja:
אני מקווה שאתה לא מתכוון אלי.. לא זכור לי כזה דבר.

סהר!
25-01-07, 17:10
כמו שאמרתי אני בעד התחרות אבל יש לי שאלה אחרת.
אני יכול להכנס לתחרות גם אם אני לא מתאמן לפי שיטת ישראלבדי?
ז''א שאני לא לוקח כל מיני כדורים כדי להוריד משקל בחיטוב או אבקות חלבון אלא אני טבעי.
ואני גם לא נפגשתי עם גיל מעולם.
אני אוכל מה שאני רוצה מתי שאני רוצה וגם ככה מתאמן.
אבל יש תוצאות ברוך השם.
אז אני יכול להכנס רק לתחרות או רק מי שבפיקוח של גיל?
והתחרות תתחיל מפברואר?
ואני יעלה תמונה מה1 לפברואר ואז לעלות תמונה מה28 בפברואר?

Testosterone
25-01-07, 18:50
לדעתי חשוב שהתחרות הזאת תהיה תמיד, גם אם לא יהיו פרסים. כי זאת תחרות שעוזרת מאוד למתאמן הממוצע להשקיע ומעודדת ודוחפת אותו קדימה למרות שהוא לא חייב להיות שרירי ענק אלא אפילו ממוצע שהצליח להשיג שיפור גדול יחסית - זה הדבר הכי טוב ברעיון הזה.

נכון מאוד זה הרעיון !
כולם מוזמנים לתחרות !
אני מבטיח לסדר למי שמנצח את המילה מתאמן החודש !

TZAHI10
25-01-07, 19:05
מי רשם לך שאתה מזיין את השכל?:ninja:
אני מקווה שאתה לא מתכוון אלי.. לא זכור לי כזה דבר.

אני חושב שזה היה גולן.. אבל סתם ניפחתי את הדברים.
מותר למנהל לחשוב כך או אחרת

אה... מצאתי את הקישור לדיון שפתחתי אז עם הרעיון:
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=13020&highlight=%E2%E5%EC%F9+%E4%E7%E5%E3%F9

חברים, שלומיק מפקח הפורום פתח דיון על התחרות ועונה שם על השאלות של המתחרים אז בואו נדבר על הנושא של התחרות רק שם, חבל שיהיו שני דיונים באותו נושא פעמיים בפורום.

כנסו לפה:
http://www.atraf-f.net/or/showthread.php?t=15536

סהר - אני בטוח שהתחרות היא לכל גולשי האתר והפורום ולא רק ללקוחות פגישות הייעוץ

OMRI-TURBO
25-01-07, 19:10
איחדתי את צחי..

Di-Bol
25-01-07, 19:11
Di-Bol

Night_Wolf

אתם לא רוצים להשתתף ?

אולי גלעד ישתתף אני את השינוי הגדול שלי כבר עשיתי וחוץ מזה אני מתחרה מקצועי בעד 70-75

TZAHI10
25-01-07, 19:22
איחדתי את צחי..

שיחקת אותה.. תגיד, הרעיון של התחרות נבע מהרעיון שאז רשמתי או שככה יצא במקרה
שמישהו אחר חשב על זה?

סהר!
26-01-07, 19:35
ממתי התחרות תתחיל?
לפי דעתי זה טוב כבר להתחיל מפברואר חודש הבא

ruhl
26-01-07, 20:51
היה נחמד שהיו נותנים למנצח לפחות איזה אבקת חלבון

סהר!
26-01-07, 20:58
Ruhl
תראה מה שרשום בדף של האתר את הפרסים שהמנצח יקבל.
הוא יקבל מספר מתנות אם לא שמת לב ואם אני לא טועה בין היתר אבקת חלבון
ד''א איפה החנות בראשון לציון נכון?
משהו בסביבות שיפודי ציפורה

oR1515
26-01-07, 22:44
Ruhl
תראה מה שרשום בדף של האתר את הפרסים שהמנצח יקבל.
הוא יקבל מספר מתנות אם לא שמת לב ואם אני לא טועה בין היתר אבקת חלבון
ד''א איפה החנות בראשון לציון נכון?
משהו בסביבות שיפודי ציפורה
לא, בצד השני של ראשון=\

מתן18
27-01-07, 00:10
200 שקל ושתי חולצות?..חשבתי יקבל איזה 1000 ש"ח לקנייה..אבל אני מניח שזה גם נחמד..

Testosterone
27-01-07, 01:07
תגיד לי זה נראה לך Bb.com?? חחחחח

סוליקו
27-01-07, 02:39

קישור לדף התחרות

ואייי ענק אחי !! תודה שפרסמת לא שמתי לב

שאלה אחי : נגיד שאני לא רוצה להתחרות החודש ונגיד שאני רוצה עוד חודשיים שלוש שאני יגיע לשיא שלי שאני יסיים את כל האבקות ועבדות שלי בהכנה לתחרות הפאורליפינג אז בקיצר זה עדיין יהיה כל חודש אוו שזה יופסק ..מעניין אותי כי לפני יומים עשיתי השוואה ויש לי שינוי ענק !

******* תענה דחוף

TZAHI10
27-01-07, 07:29

שאלה אחי : נגיד שאני לא רוצה להתחרות החודש ונגיד שאני רוצה עוד חודשיים שלוש שאני יגיע לשיא שלי שאני יסיים את כל האבקות ועבדות שלי בהכנה לתחרות הפאורליפינג אז בקיצר זה עדיין יהיה כל חודש אוו שזה יופסק ..מעניין אותי כי לפני יומים עשיתי השוואה ויש לי שינוי ענק !

******* תענה דחוף

אני לא מנהל את התחרות כך שאני לא יכול להגיד לך עד מתי היא תימשך. אם היא כל חודש אז מן הסתם היא לא תהיה רק חודש אחד.
תחכה לתשובה של אחד המנהלים אולי הם יודעים, אתה יכול לנסות בכל מקרה לשלוח את המועמדות שלך כל חודש ושיהיה לך בהצלחה אחי :diractor:

dormazor
27-01-07, 13:39
חח עלק 1000 שקל
מה עשית מגיל גאידמק

Shlomik
27-01-07, 14:47

******* תענה דחוף הכי טוב שתשלח כל חודש מחדש את הנתונים שלך לכתובת האיימיל עם העידכונים האחרונים, בכל תחילת חודש אנחנו מוחקים את כל האיימלים שקיבלנו ככה שבעצם יש לכולם הזדמנות לעדכן בנתונים האחרונים ולנסות להשתתף שוב, לגבי כמה זמן התחרות תימשך בנתיים אנחנו עושים ניסיון לחודש אחד אחר כך נחליט אם התחרות תמשיך או לא.

סהר!
27-01-07, 15:06
סבבה שלומיק לשלוח למייל שגיל נתן שם נכון?
אבל זה לא ממש פייר כי יש כאלה שמתאמנים עם תוספים ויש כאלה שלא.
לדוגמא אני לא והרוב כן אבל שיהיה בהצלחה לכולם.
ואפשר לשלוח כבר מהיום?
ולגבי הקפים,אחוזי שומן אני לא יודע במדויק

סוליקו
27-01-07, 19:35
הכי טוב שתשלח כל חודש מחדש את הנתונים שלך לכתובת האיימיל עם העידכונים האחרונים, בכל תחילת חודש אנחנו מוחקים את כל האיימלים שקיבלנו ככה שבעצם יש לכולם הזדמנות לעדכן בנתונים האחרונים ולנסות להשתתף שוב, לגבי כמה זמן התחרות תימשך בנתיים אנחנו עושים ניסיון לחודש אחד אחר כך נחליט אם התחרות תמשיך או לא.

תודה אחי !! ..כי פשוט חשבתי שעוד חודשיים שלוש אני יעלה עוד הרבה במסה וחיטוב! אז חשבתי שיהיה לי יותר סיכוי אז.בכל זאת נראה לי אני ינסה
תודה

SiX PACK
27-01-07, 19:51
יאללה אני גם בפנים... אבל מישהו יכול להסביר לי בבקשה בקצרה מה צריך לעשות כדי להרשם ולהיות מתחרה? תודה מראש!

סוליקו
27-01-07, 19:58
יאללה אני גם בפנים... אבל מישהו יכול להסביר לי בבקשה בקצרה מה צריך לעשות כדי להרשם ולהיות מתחרה? תודה מראש!

כתוב לך הכל באתר תקרא אותו
http://www.israelbody.org/Index.asp?...&ArticleID=917 (http://www.israelbody.org/Index.asp?CategoryID=342&ArticleID=917)

SiX PACK
27-01-07, 20:03
אם אחד המנהלים יכול לענות לי, רציתי לדעת עד מתי אני יכול להרשם, כי אם אני נרשם אז אני עושה אתזה רציני ולא בחצי שעה, ואז אני צריך לפנות לזה זמן כדי שאני יוכל לתת את כל המידע הדרוש + המון תמונות ואפילו גם סרטונים מאז שהתחלתי ועד היום... אם אפשר לציין תאריחים זה יעזור לי מאוד..!

תודה מראש!!!

סהר!
27-01-07, 20:16
Six Pack לפי מה שהבנתי אתה צריך לתת גובה משקל אחוזי שומן ועוד כמה דברים שמפורטים באתר שם.
אתה צריך להעלות תמונות מתחיל החדוש הבא ספטמבר ועוד סוף החודש הבא.
הבנתי נכון?

סוליקו
27-01-07, 21:59
הכוונה עד מתי צריך לעלות !! כאילו יש עד תאריך מסויים

Testosterone
27-01-07, 23:26
בוחנים בסוף כל חודש ! בגלל שזה כבר סוף חודש אז לשלוח עכשיו והשיפוט אני מאמין יהיה רק לקראת סוף חודש הבא !
Shlomik רשום בבקשה עד איזה תאריך כל חודש לשלוח !