PDA

צפה בגרסא המלאה : דיפ סקוואט

rosilio
07-02-09, 16:14
אהלן חבר'ה,רציתי לדעת מה ההבדל בין דיפ סקוואט לרגיל

אני לא יכול לעשות דיפ אפילו לא עם המוט עצמו בגלל כאבי בירכיים ,ואין כלוב מה שדיי מפחיד

אני פשוט יורד ל90 מעלות אפילו טיפה פחות,אבל לא ברמה של דיפ דרסטי כמו שראיתי אנשים עושים

זה בסדר?,עד כמה זה נורא?

boris19
07-02-09, 16:17
כל עוד אתה יורדת מתחת למקביל זה בסדר גמור.

ולא רבע תנועה כמו כל אלו שמעמיסים משקלים רק בשביל היופי.

BlackJack`
07-02-09, 16:31
כל עוד אתה יורדת מתחת למקביל זה בסדר גמור.

ולא רבע תנועה כמו כל אלו שמעמיסים משקלים רק בשביל היופי.

בדיוק.
לא חייבים לרדת ממש עד הסוף, קצת מתחת למקביל.

trx--->sus
07-02-09, 18:46
אין דבר כזה סקוואט רגיל ודיפ סקוואט כל סקוואט זה דיפ

Pro_XXL_Universe
07-02-09, 18:51
תכף ידידי החביב THE SUN יגיע ואני חושב שהפוסט הזה יהפוך להיות עוד פוסט נחמד שאני אוהב:XDemoticon:

talp
07-02-09, 19:17
תכף ידידי החביב the sun יגיע ואני חושב שהפוסט הזה יהפוך להיות עוד פוסט נחמד שאני אוהב:xdemoticon:

חחחחח חשבתי על זה הרגע נשבע!!

rosilio
07-02-09, 19:55
חח דווקא אני צריך פה את the sun שיסביר לי למה זה דרסטי כ"כ ועם הוא שמע על מישהו שאפילו עם מוט לא יכול להגיע לדיפ עמוק,(וזה לא שאני מרים משקל שקרוב למוט ריק,סט אחרון 32 וחצי כל צד,ככה שכנראה יש באמת בעיה ולא חוסר כוח)

reshos123
07-02-09, 20:29
חח דווקא אני צריך פה את the sun שיסביר לי למה זה דרסטי כ"כ ועם הוא שמע על מישהו שאפילו עם מוט לא יכול להגיע לדיפ עמוק,(וזה לא שאני מרים משקל שקרוב למוט ריק,סט אחרון 32 וחצי כל צד,ככה שכנראה יש באמת בעיה ולא חוסר כוח)

אתה באמת רציני או שאתה עושה צחוק?
קודם כל בוא נתחיל מזה שאין דבר כזה דיפ, סקוואט שהוא לא "דיפ" הוא לא סקוואט נקודה.

אתה ועוד איך יכול לעשות סקוואט מלא, ברור שלא אם תשים "32 וחצי כל צד" (סופרים הכל ביחד), כי במשקל כזה בתור התחלה, גם לא בטוח שרבע סקוואט תצליח לעשות.

זה לפעמים מצחיק לראות כמה אנשים חושבים שהם דפוקים גנטית או לא גמישים מספיק וזה עוד בלי לתת לעצמם אפילו סיכוי להגיע לטווח תנועה הרצוי.
תתחיל עם מוט ריק אפילו אם צריך ותרד למטה כמה שיותר
תעשה מתיחות להאמסטרינג במידת הצורך ותתרגל את הדברים האלה לאורך זמן ואתה תראה שאיך שהוא פתאום אתה גמיש

בקיצור אל תבלבל תמוח ואל תתבכיין, תוריד משקל ותתחיל לעבוד ואתה תראה איך תצליח.

The-One
07-02-09, 20:51
קודם כל בוא נתחיל מזה שאין דבר כזה דיפ, סקוואט שהוא לא "דיפ" הוא לא סקוואט נקודה.

אתה ועוד איך יכול לעשות סקוואט מלא, ברור שלא אם תשים "32 וחצי כל צד" (סופרים הכל ביחד), כי במשקל כזה בתור התחלה, גם לא בטוח שרבע סקוואט תצליח לעשות.

זה לפעמים מצחיק לראות כמה אנשים חושבים שהם דפוקים גנטית או לא גמישים מספיק וזה עוד בלי לתת לעצמם אפילו סיכוי להגיע לטווח תנועה הרצוי.
תעשה מתיחות להאמסטרינג במידת הצורך ותתרגל את הדברים האלה לאורך זמן ואתה תראה שאיך שהוא פתאום אתה גמיש

מחזק אותך אחי גם אני בהתחלה סתם הסערתי על משקל והייתי עושה חצי תנועה עד שלמדתי הורדתי משקל וכיום אני עושה מלא ברוך השם.

The Sun
07-02-09, 20:58
תכף ידידי החביב the sun יגיע ואני חושב שהפוסט הזה יהפוך להיות עוד פוסט נחמד שאני אוהב:xdemoticon:

כל עוד החלק התחתון של הירך נמצא מתחת לחלק העליון של הברך זה סקוואט.
כל דבר אחר זה לא סקוואט.

the animal
07-02-09, 22:26
איך אתה מצפה להתחיל לעשות דיפ מכזה משקל...?
תתחיל ממוט ריק, ואפילו בלי משקל

Pro_XXL_Universe
08-02-09, 01:21
איך אתה מצפה להתחיל לעשות דיפ מכזה משקל...?
תתחיל ממוט ריק, ואפילו בלי משקל

אתה מתאמן בגו אקטיב בת"א אם איפה שעמית ומאור מתאמנים?תגיד איך המכון שלכם?שמעתי רק מוציאים משם דמבלים כבדים,ברזלים ופשוט הופכים את המקום לpussy land זה אמת?

the animal
08-02-09, 12:04
אתה מתאמן בגו אקטיב בת"א אם איפה שעמית ומאור מתאמנים?תגיד איך המכון שלכם?שמעתי רק מוציאים משם דמבלים כבדים,ברזלים ופשוט הופכים את המקום לpussy land זה אמת?

האמת שזה די נכון, לצערי...
אפילו שוקלים להוריד את אחד מהsquat rack (מתוך שניים)...
אני רואה רק חמישה אנשים בערך עושים סקוואט ואולי עוד 2-3 עושים דדליפט, רואים שהמקום נעשה לאט לאט מקום של כוסיות...
הרוב הולכים למכונות במקום להתאמן כמו גברים עם ברזל, אבל לצערי זה בגלל שזה מה שהמאמנים אומרים להם לעשות...
קיצר, אם אתה מחפש לעבור לשם, לא יודע אם כדאי לך, האווירה שם מבאסת תחת, אבל אני לפחות מצליח להתנתק עם הmp3 שמכניס אותי לריכוז.

Pro_XXL_Universe
08-02-09, 13:40
האמת שזה די נכון, לצערי...
אפילו שוקלים להוריד את אחד מהsquat rack (מתוך שניים)...
אני רואה רק חמישה אנשים בערך עושים סקוואט ואולי עוד 2-3 עושים דדליפט, רואים שהמקום נעשה לאט לאט מקום של כוסיות...
הרוב הולכים למכונות במקום להתאמן כמו גברים עם ברזל, אבל לצערי זה בגלל שזה מה שהמאמנים אומרים להם לעשות...
קיצר, אם אתה מחפש לעבור לשם, לא יודע אם כדאי לך, האווירה שם מבאסת תחת, אבל אני לפחות מצליח להתנתק עם הmp3 שמכניס אותי לריכוז.

גועל נפש,חבר שלי שהיה שם סיפר לי שהוציאו לכם דמבלים של איזה 60 קילו ומתחילים להעיף את הברזלים:(ורוצים להביא הכל מגומי פשוט עלוב.
מזכיר לי את הנפשונית..הייתה עושה דדליפט?עוף מהחדר כושר!הייתה עושה דיפ סקוואט?"זה שובר ת'גב החדר כושר לא רוצה להיות אחראי לפציעה שלך צא מהחדר כושר":mad:

rosilio
08-02-09, 15:53

קודם כל תפנה אלי בטון יפה יותר אני לא הזונה שלך
דבר שני קראת בכלל את ההודעה שלי?,אני אומר שאפילו עם מוט ריק אני לא יכול לעשות כ"כ עמוק כמו שאחרין עושים

ציינתי את ה32 כעובדה שבד"כ מישהו שעושה 32 כל צד יצליח כמה חזרות בודדות של מה שאתה קורא לו דיפ אפילו עם מוט ריק,ואני לא,בו תסביר לי למה דוקטור,

ואני חושב שהשאלה שלי הייתה עם זה כזה נורא,ומה היתרונות שלדיפ,ותשובה לזה ממך לא קיבלתי,אז תירגע,כזה תותח שציפית לצאת לא יצאת

חוץ מזה תודה לכולם

reshos123
08-02-09, 16:10
קודם כל תפנה אלי בטון יפה יותר אני לא הזונה שלך
דבר שני קראת בכלל את ההודעה שלי?,אני אומר שאפילו עם מוט ריק אני לא יכול לעשות כ"כ עמוק כמו שאחרין עושים

ציינתי את ה32 כעובדה שבד"כ מישהו שעושה 32 כל צד יצליח כמה חזרות בודדות של מה שאתה קורא לו דיפ אפילו עם מוט ריק,ואני לא,בו תסביר לי למה דוקטור,

ואני חושב שהשאלה שלי הייתה עם זה כזה נורא,ומה היתרונות שלדיפ,ותשובה לזה ממך לא קיבלתי,אז תירגע,כזה תותח שציפית לצאת לא יצאת

חוץ מזה תודה לכולם

אל תדאג לא ציפיתי שילד אהבל כמוך יגיד "וואלה זה תותח זה"

לא באתי להסתלבט עליך דרך אגב, אחרת לא עונה לשאלה מלחתחילה

ולנושא השאלה, להגיע למתיחה, בעיקר כזאת שאתה לא מורגל אליה, לוקח זמן ותרגול, אבל אם אתה מעדיף להרים משקלים לרבעי וחצאי חזרות, דבר שלא יתן לך הרבה גם ככה, זאת בעיה שלך.

rosilio
08-02-09, 21:32
^^

אתה מראה התנהגות תינוקית וטיפשית -_-,איך אתה מצפה להערכה עם גישה כזאת מפגרת ?,אני מנסה לדבר איתך כמו בנאדם תרבותי רק בגלל שאין לי כוח באמת להכניס מילים כמו אהבל או טמבל זה סתם יהיה טיפשי לאור הנסיבות שהפוסט הזה נפתח בשביל שיעזרו לי ...

השאלה הייתה שאני מגיע ל90 מעלות,אפילו טיפה פחות,מה ההבדל בין זה לדיפ סקוואט,עדיין לא אמרו לי

Bono
08-02-09, 22:02
^^

אתה מראה התנהגות תינוקית וטיפשית -_-,איך אתה מצפה להערכה עם גישה כזאת מפגרת ?,אני מנסה לדבר איתך כמו בנאדם תרבותי רק בגלל שאין לי כוח באמת להכניס מילים כמו אהבל או טמבל זה סתם יהיה טיפשי לאור הנסיבות שהפוסט הזה נפתח בשביל שיעזרו לי ...

השאלה הייתה שאני מגיע ל90 מעלות,אפילו טיפה פחות,מה ההבדל בין זה לדיפ סקוואט,עדיין לא אמרו לי

ההבדל הוא שאם אתה לא יורד מתחת למקביל זה לא סקוואט מלא.
רישוס יש לך ידע (וכנראה גם נסיון) אבל למה אתה עונה בטון כזה? תענה בצורה יותר יפה יעריכו אותך יותר.

reshos123
09-02-09, 15:50
^^

"אני לא :):):):) שלך" כתבת לא?

אני עונה באותו מטבע..

בכל מקרה
שוב, עזוב את הדיפ סקוואט, המונח הזה לא קיים והוא מונח מגביל ולא שייך, ועזוב גם מעלות
יש
below and above parallel, כלומר מעל ומתחת מקביל
אתה רוצה שהסקוואט שלך יהיה מתחת למקביל, כמה סנטימטרים מתחת, נעזוב את התיאורים של איך זה אמור להראות.

מה ההבדל? שבעומקים האלה אתה מגייס את מירב הכוח בתנועה.