PDA

צפה בגרסא המלאה : צריך ייעוץ בקניית אבקת חלבון

ofekML
07-02-09, 22:18
עשיתי חישוב פשוט כמה יוגורטים וביצים אני אוכל אחרי אימון ויוצא לי 20 שקל ביום לשייק אחרי אימון
החלטתי לקנות אבקה לניפוח
הבעיה שאין לי מושג מה אני צריך ראיתי פה באתר אבקת חלבון אבקה לעלייה במסה ואין לי מושג מה ההבדל ומה בדיוק אני צריך
אני שוקל 58 (3 קילו עליתי בחודשיים האחרונים מאז שהתחלתי להתאמן)
כמובן לניפוח
אני לא יודע מה אחוזי השומן שלי בגוף אבל כנראה מאוד מאוד מאוד נמוכים (אני מאלה שהיום מדגימים עליהם בשיעורי ביולוגיה :laughing:)
אם אתם יכולים להגיד לי מה אני צריך ואיזה נתונים אני צריך לבדוק באבקה ואולי גם המלצות על אבקות טובות.... אני רוצה מחר כבר לקנות מהאתר...
תודה מראש

ofekML
07-02-09, 22:23
עוד משהו, משך לי את העין הפרפקט 3000 גםם מה שכתבו עליו פה באתר וגם שמעתי פה מאנשים בפורום בהודעות שקראתי, אבל לא כתוב ההערך התזונתי שלו.. מישהו יודע?

hanna666
07-02-09, 22:43
מזה אבקת ניפוח ?

ofekML
07-02-09, 22:45
לא יודע יש קטגוריה באתר אבקה לעלייה במסה או אבקת חללבון עכשיו קראתי על הפרפקט 3000 ואני רואה הוא היחיד שמנה שלו זה 600 ג' שכל השאר רק 200 אז אולי בעצם הוא לא כזה טוב?!?!?
יענו משו כמו 12 כפות הגשה ביום צריך במקום 4 מהאחרים...

obzion
07-02-09, 22:51
קודם כל, אל תגיד "אבקה לניפוח". לא אוהבים שאומרים את השטות הזאת פה...

לעניין, אני אישית חושב שגיינר (אבקה לעלייה במאסה) זה ביזבוז כסף, עדיף לקנות חלבון נקי.

DanielP
08-02-09, 07:55
תכין גיינר בעצמך ,קח תמרים ,צימוקים,בננה
ותעשה 0.8גרם פחממות לכל קילו ממשקל הגוף
ותערבב את זה בשייקר עם האבקת חלבון ,
אני אישית לא קונה תמרים (לפעמים)כי הם ממש יקרים ובסופו של דבר זה יוצא לי יותר יקר מגיינר.אני משתמש בצימוקים ובבננות.

ofekML
08-02-09, 14:06
אתם אומרים יענו קנה חלבון כי הפחמימה זה לא הבעיה..
השאלה אם זה אידיאלי לעלייה במסה כי ראיתי שהאבקות חלבון דלות קלוריות
ותורידו את הפרמטר של העלות כי ההבדלים הם לא משמעותים (בהתחשב בעובדה שלאבקות חלבון צריך להוסיף פחמימות ולגיינר לא צריך...)
ואם אתם יכולים לתת לי המלצות אישיות על אבקות שאתם יודעים שמוצלחות
תודה רבה....

DanielP
08-02-09, 14:21
המחיר לא משמעותי הכמות כן קח לדוגמה גיינר שמישקלו 3.2kg
תוציא ממנו 20אימונים קח חלבון נקי של 2.3kg תוציא 35 אימונים(בהנחה שבגיינר תיקח 3סקופים ליום ,ובחלבון הנקי 2סקופים)
זה הבדל של כמעט חצי אז זה הבדל גדול מאוד,בצימוקים ובבננות וכל מה שתוסיף לחלבון הנקי יש בו קלוריות אבל לא בגודל כמו של גיינר(800קלוריות+ ל3סקופים)כל גיינר זה שונה.בקיצור ההחלטה בידים שלך.
המלצה:
גיינר סריוס מאס
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=135&CategoryID=100&Page=1
גיינר של universal real gains
http://www.israelbody.org/Index.asp?ArticleID=1329&CategoryID=100&Page=2