PDA

צפה בגרסא המלאה : בקשר לסינטה

BodyKilo
10-02-09, 18:25
אם יש כאלה שאוכלים פה סינטה...(או כל בשר בקר אחר שאפשר לעשות על המחבת/לצלות אותו)

איך אתם ממליצים לעשות את זה שיצא ממש טעים? אתמול קניתי קילו וחצי בשר בקר סינטה, הבשר ממש ממש טוב, הקצב חתך לי את זה לחתיכות של סטייק...

בקיצור עשיתי את זה על המחבת(טפלון), על אש גבוהה, נתתי למחבת להתחמם, ואז שמתי את הסטייק על זה וצליתי את זה.... הבעיה שאני חושב שעשיתי את זה יותר מדי, הבשר יצא טיפה יבש, הייתי צריך לטגן את זה פחות... כמה זמן אתם ממליצים לטגן את זה מכל צד?

ואני שם על זה רק מלח, מה אתם אומרים פלפל שחור יתאים?

תודה. :bye1:

m0she
10-02-09, 18:27
שים ממש קצת זמן (2-3 דקות כל צד גג). שישחים משני הצדדים, שיהיה חם ותאכל. זה לא אמור להיות מבושל מדי.

YossI822
10-02-09, 18:29
תגיד כמה זה עולה לקילו? (מזמןןןןןןן לא אכלתי בשר)

BodyKilo
10-02-09, 18:47
שים ממש קצת זמן (2-3 דקות כל צד גג). שישחים משני הצדדים, שיהיה חם ותאכל. זה לא אמור להיות מבושל מדי.
כן זהו אמרתי לעצמי לא צריך לבשל את זה יותר מדי. סבבה אני אנסה מחר.
תגיד כמה זה עולה לקילו? (מזמןןןןןןן לא אכלתי בשר)
90 שקל לקילו, כן בשר יחסית יקר, לא מצאתי זול יותר... אבל משלמים על איכות.

ואחלה ערכים, כמעט ואין שומן... ל300 גרם שאני אוכל זה 64 ג' חלבון ורק 6 ג' שומן. (וטעם גן עדן)

YossI822
10-02-09, 18:49
90 שקל X_x אחותי אמרה לי בסביבות ה50... ניראה מחר.

BodyKilo
10-02-09, 18:50
יכול להיות שתמצא יותר זול.. לא יודע, הייתי אצל 3 קצבים והמחיר היה זהה..

itaiprz1
10-02-09, 22:16
90 שקל לקילו ?!?!?! זה מלא כסף,

hypertrophy
10-02-09, 23:33
כן אלו המחירים על בשר בקר...

בכל אופן....בלי שום תבלין לטגן עם קצת שמן עדיף על מחבת פסים להתחיל מצד אחד עד שהוא נהיה קריספי קצת ואז להפוך לצד השני לפזר מלח גס על הצד שכבר נחרך [לתת למלח הגס להתמוסס לתוך הבשר תוך כדי צליה של הצד השני] עד שהצד השני קצת פחות שחום מהראשון ואז לאכול אפשרי גם לכסות המחבת תוך כדי צליית הצד הראשון....תשתדל שזה יהיה חתיכה עבה

אפשר גם לפרוס כל סטייק לכמה פרוסות דקות העובי בעובי אצבע בערך אולי קצת פחות ולטגן ממש טיגון קצר משני הצדדים ולהוציא אותו התיבול כמו ברגיל...רק מלח גס

אפשרי גם שניצל[להשתמש בחתיכת בעובי של אצבע בערך כמו המתכון השני] עם בלילת ביצה קצת קצת חרדל קצת פפריקה מתוקה קצת כורכום מלח ופלפל
קודם לטבול טוב טוב בביצה משני הצדדים ואז לצפות כמו שצריך בפירורי לחם [עדיף פירורי לחם "זהב"] ולטגן בשמן חצי עמוק-יוצא מטורף!!

אלו המתכונים שלי מומלץ לנסות